Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maxara wlasnie moj ameliusz wszamal gruszke 🙂 w piatek mamy szczepienie na 15 🙂 wiec ciekawie bedzie alena szczescie ona dobrze znosi szczepienia i duzo mipo nich spi 🙂 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😎 😎 jezu jak mnie dzis jajnik boli masakra jakas co tu tak nic sie nie dzieje gdzie monisia malinka???? dzieciaczki rozrabiaja???? 24 jest fajna promocja w realu za dwu pak jumbopaka pampersow orginalnych 85 zl 🙂 i 6 paczek chusteczek za 25 zl 🙂 wiec poleacam ja napewno sie skusze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też obczaiłam te pampersy i 24 kupuje 😉
Wczoraj bylam na zakupach dla Małego....kaszki,deserki,soczki,chusteczki i kaszka i poszło 300 🥴...a gdzie pampersy?.....Ja jestem wierna wypróbowanym firmom od urodzenia i innych nigdy nie kupowałam...np.Pampersy czy chusteczki pampers sensitive...a jedzonko i soczki hipp...nie wiem jakoś mam do nich zaufanie i nie będę eksperymentowac 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mxara nie przesadzajmy :P mi w szpitalu jak bykysmy z amelka ordynator na wyjscie powiedzial ze mam nie dawac zadnego jedzonka z sopilka poniewaz tak zaprawde to to nie jest najzdrowsze powiedzial ze jak chce dac jablko to lepiej zwykle kupic i obrac ja co miesiac wydaje na amelke z pieluchami 450 zl z kaszkami owowcami tony ida bo sama czesto robie jej soki sa zdrowsze kosmetykami teraz wcinamy na sniadanie kanapki z szynka poledwica 🙂 pomidorkiem i szczypiorkiem tylko ze ammelutnik juz wyjadl caly szczypiorek z kanapek 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 🙂 🙂pozniej wpadne tu i troszke napiszebo teraz moj Gracus sie zlosci i chce uwagi... 😁ale jak cos to jestem i ciagle was podczytuje... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie poprzatalam dom zanioslam pity do skarbowki bo juz sie rozliczylam 🙂 i teraz bedew usypiac ameliutka dzis ma dzwonic ten koles w spraiwe irlandii ciekawe co powie 😉 😉 😉 ide uspiac ta zbujnice wsadzila do bodow 2 kilo mandarynek i tak smiga sobie musze jej to powyciagac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Zimno u Nas jak cholera...Kurcze juz 2 miesiąc nie wychodze z OLIM,bo ciagle zakatrzony,pokasłuje....i boję sie zeby go nie załatwic.....
Pampersy sa dzisiaj w realu 85 zł za 2-pack 🙂....Ile Wam miesięcznie schodzi?....bo ja tak ze 4,czy 5 dziennie zuzywam....
Buziaki
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamunie 🤪
Długo mnie nie było bo czas mi schodzi na nowym wątku hihi,dziewczyny tam tak szaleją że nie nadążam z pisaniem...
Ogólnie to Bartek też "skrada" mi czas,kupiliśmy mu tablicę i cały czas teraz trzeba z nim rysować 😜
Też trochę zakatarzony ale w środę go szczepiłam,zniósł dzielnie i teraz szaleje po całym domu 😉
Brzusio rośnie i mały szkrabik do mnie już puka,a ja nie mogę się doczekać kto tam mieszka??? 😜 a śniło mi się że chłopczyk hihi...
Pozdrawiam i życzę udanego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej dzięki Moniu ☺️.....Moni nie ważne kto mieszka w brzuszku..byle zdrowe,no nie?....ale ja mam czutke ,ze Agula 😉.....idziemy o zakład?...a ze snami to tak jest ,ze śnije sie na odwrót....także Dziopa jak nic 😁...Ja przy Olim byłam z Męzem w 100% przekonana ,ze Dziewczynka i oglądałam sukienki i sniły i sie rózowe ciuszki...kocyki...i co?...w 18 t.c na usg PISIOR JAK NIC!!11Mąz mało z krzesła nie spadł,bo czekał aż mu lekarz powie....No córa....no to mamy córe 😁....Fakt sliczny jak dziewczynka ☺️.....ale niedobrzec straszny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,byłoby fajnie jakby się udała dziewuszka ale tak jak piszesz najważniejsze to żeby było zdrowe i siedziało w brzuszku ile trzeba 😁
Mówisz Oliś niedobrzec haha ale za to jaki kochany co?? Bartek też czasami przechodzi samego siebie ale jak się uśmiechnie to złość mija jak ręką odjął 😜 🤪
Kochane łobuziaki...
Niunia zazdroszczę normalnie że Amelka już się "nocnikuje",mój to nie chce nawet słyszeć o nocniku...cóż spróbujemy latem pobiegać bez pampersów to może się nauczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane...czytam was czytam ale nie moge sie zabrac do pisania... 🙂 🙂 🙂
Maxaro jeszcze raz sto latek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Moniczko zycze ci dziewczynki...ale macie racje byle malenstwo bylo zdrowe a reszta sie nie liczy 🙂 🙂 🙂
Mlodego spac polozylam i w sumie tez bym poszla lulku ale szkoda wolnej chwili tak wiec jeszcze pobuszuje na necie... 🤪 🤪 🤪
Wiecie co ale za mna chodzi jakis drink...normalnie mam ochote zabalowac... 🤪 🤪 🤪 🙂
Moze juz nie dlugo sie z moim rozerwiemy troche....na jakoms imprezke wyskoczymy...bo ja 13marca do Polski..... 😁 😁 😁
A juz sie doczekac nie moge... ☺️ ☺️ ☺️
A tak to u nas ok...dzis tu super na dworze bylo chyba z 13stopni na plusie i bylismy z Gracjanem na placu to sie wybiegal 🙂 🙂 🙂
Tescia samochod sie zepsul....odkupili go od nas jak wyjezdzalismy do Anglii....i jaja musza w niego ponad 2tysiaki wlozyc za naprawe...bo silnik sie zalal... 😮 😮 😮
A nam chodzilo to autko bez zarzutu a im sie co chwile psuje... 😮 😮jakis pech... 🥴
Maxaro Gracjan tez diabelec ja sie smieje ze mam stale rzepa przy nodze bo co gdzies ide to on za mna....i zaraz co by tu sciagnac,zabrac i w nogi... 🙃 🙃czasami to juz nie mam sily mu mowic nie wolno....a na nie czy nie wolno reaguje placzem.... 😲 😲 😲
Czasami to juz nie wyrabiam z nim... 😮
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko no to tak jak Oli....wylazi na szafki,maści odkręca i jeśc chce...a jak diabeł oglada sie za siebie i patrz czy ja widzę....i kiwa paluszkiem i mówi nie..nie...nie...a i tak robi swoje 😁...Ja juz wysiadam z nim...Ostatnio sie zainteresował pastelami Brata...ale strasznie brudza...więc ja mu dzisiaj takie kredki grube drewniane kupiłam i malowanke...wsadziłam go do krzesełka...przychodzę z kuchnie,a on wszystkie rysiki wyobgryzal ☺️...tzn.oprócz mnie i Męza....kolege naszego to tak up...w łopatke,ze aż do krwii...i sie smieja,ze ich Oliwierem szczujemy ☺️....No ,a poza tym spoko...Powiedzcie mi czy wasze Dzieci jedza słodycze?...a jeśli tak to jakie...bo mój nie jadł zbyt wiele,ale ostatnio sie rozpuścił przy dzieciach-Alanie i Jamim,bo im kradł zelki,lizaki,jajka niespodzianki i teraz sie dopomina...Ostatnio ukradł mojej Mamie ptasie mleczko i zezarł chyba ze 4,bo uwielbia po prostu...Ja sie broniłam przed słodkim,a tu mi go tak zepsuli...Nie wiem czy mu to ukrócić?
Ok.Spadam do potworaka..
Ps...Malinko alez Ci zazdoszczę 13 stopni....u mnie tez jest ale -13 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxarko Gracjan za czesto nie je slodyczy...najczesciej wcina petitki takie z nadzieniem brzoskwiniowym lub truskawkowym...je tez takie misie z nadzieniem mlecznym,truskawkowym ale czasami tez czekoladowym...ale nie powiem ostatnio jadl pierniczki....czekolade tez juz jadl,ciastka czekoladowe....i powiem ci ze widze ze to uwielbia...hi 🙂ale staram sie mu czekolade dawac tylko od czasu do czasu bo potem nie moze kupki zrobic... 🤢Az sie boje co bedzie jak do Polski pojedziemy,juz widze jak tesciowie i prababcia Gracjana daja mu slodkie...pewnie beda to robic jak mnie nie bedzie bo wiedza ze mu za duza nie pozwalam dawac..., 🤨
Jemy sniadania a ta mala glista wszystko wypluwa...otwiera buzie i plum wszystko bo juz nie chce... 🤪
To te nasze dzieciaczki podobne sa bardzo z zachowania...Gracjan to mnie wczoraj pobil...tzn kilka razy mnie rekoma oblozyl bo go nie chcialam na rece wziasc... 🤨a on sie nudzili chodzil za mna i buczal... 🤢
A mam takie pytanie....czy Gracjan moze jesc chleb ciemny wieloziarnisty....???bo my z mezem ostatnio taki jemy i nie wiem czy mlody moze jesc czy nie...?kolezanka mi powiedziala ze slyszala ze nie pownien jesc ale chcialabym wiedziec dlaczego...przeciez ciemny chleb jest zdrowszy od jasnego...hmm 😮
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko pewnie ,ze moze jesc ciemny chlebus 🙂...jeżeli mu posmakuje oczywiście,bo mój to w ogole chleba nie jada 😞zadnego..Wczoraj mu kupiłam parówki z szynki z sokołowa i pisze ,ze jest tam 93% miesa....zobaczymy czy dobre,bo mu na drugie śniadanie zrobie...No nic chyba mu to słodkie up.....,ale widze ,ze cięzko będzie ,bo np.moja Mama mu dziś dała rano jak z Męzem zszedł,bo ja spałam....jajko niespodzianke 😠....przed sniadanien 😠...no nienormalna...ja nie wiem jak ona 4 Dzieci wychowała....Po prostu ja mu juz słodkiego nie kupuje,ale boje sie,ze reszta mu będzie dawac,bo u mnie w domu to tonami kupują batony,ptasie mleczko,czekolady,ciastka,eh....
A co ze śniadankami i kolacjami?Co ciekawego jedza?....Oli nie je zadnych warzyw do kanapki,ale w sumie to on kanapek nie jada...tylko mięcho...wyobrazcie sobie,ze jak dostanie do rączki kotleta czy dransmika to całego zjada 😜.....ale np.pomidora czy ogórka to bałabym sie teraz dawac,bo to wszystko szklarniowe na pestycydach 😮....Powaznie...jakies 2 misiace temu znajoma starsza pani zmarła po zjdzeniu ogórka....na drugi dzień dosłownie....całą twarz jej obsypało....gardło i sie udusiła 😞.....Sama juz nie wiem co mu dawac?Warzyw i owoce to ma w słoiczkach,bo dziennie je 1 deser i 1 sok-wszystko z hippa,bo najpewniejsze chyba....a na obiad zawsze domowa zupka z miesa wiejskiego...ostatnio indyk na tapecie,plus cały bukiet warzyw-por,marchew,pietruszka,seler,brokuł,burak,natka pietruszki.....no i 2 gie danie normalnie mięcho lub ryba....To chyba dobrze je? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry hi 🙂 ☺️
Gracjanowi wczoraj na obiad zrobilam filet z inyka,marchewke i ryz...i nie chcial tego jesc wszystko wyplul.... 😮to przynajmniej wiem czego mu nie dawac...hi 🤢
On za to uwielbia wszystkie zupy,kurczaka,mieso wieprzowe tak nie za bardzo... 🙃
U nas jest mniej wiecej tak....sniadanie ok 8.00....jakas kanapka z wedlinka albo z serem lub z pasztecikiem albo parowka...w miedzyczasie wcina jakies ciastka,paluszki itp....potem przed drzemka pije mleczko tak 150ml....po drzemce obiad...jakas zupa albo ziemniaczki z jajkiem sadzonym lub jakims mieskiem do tego jakies gotowane warzywko... 🙂po obiedzie na podwieczorek jakis owoc lub jogurt....przed spaniem staram nie dawac mu za duzo przekasek boon jeszcze o 19.30 wypija tak 180ml kaszki... 🤪ogolnie duzo je i tez codziennie mysle co by mu tu ugotowac hi... 🙂
Wiec Maxaro mysle ze Oli je dobrze i to co powinien....Gracjan tez nie je pomidorow ani ogorkow...kiedys dalam mu sprobowac ale wyplul...he 😁 😁 😁
Ja tez nie lubia jak ktos Gracjanowi przed sniadaniem lub obiadem daje slodkie...na szczescie tu tego upilnuje,siostra sie mnie zawsze pyta czy moze cos mu dac...moj Marek tez wie co i jak...tylko jak pojedziemy do PL to beda jaja...tesciowie mniej wiecej wiedza ze ja nie chce zeby Gracjan sie slodkim objadal i dziwia sie wielce dlaczego...przeciez ich synek i corka jak byli mali to jedli...wiec o co mi chodzi 🤢 🤢 🤢tak tylko np mojemu mezowi do dzis sie zeby psuja... 😮A ja do nich mowie ze Gracjan dobrze wyglada,jest zdrowy to po comu slodkie?
Marka prababcia to na mnie nie patrzy daje mu co ppadnie...wiec bede miala wesola na tym urlopie... 😲
A sie rozpisalam... 🤪 🤪 🤪
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry hi 🙂 ☺️
Gracjanowi wczoraj na obiad zrobilam filet z inyka,marchewke i ryz...i nie chcial tego jesc wszystko wyplul.... 😮to przynajmniej wiem czego mu nie dawac...hi 🤢
On za to uwielbia wszystkie zupy,kurczaka,mieso wieprzowe tak nie za bardzo... 🙃
U nas jest mniej wiecej tak....sniadanie ok 8.00....jakas kanapka z wedlinka albo z serem lub z pasztecikiem albo parowka...w miedzyczasie wcina jakies ciastka,paluszki itp....potem przed drzemka pije mleczko tak 150ml....po drzemce obiad...jakas zupa albo ziemniaczki z jajkiem sadzonym lub jakims mieskiem do tego jakies gotowane warzywko... 🙂po obiedzie na podwieczorek jakis owoc lub jogurt....przed spaniem staram nie dawac mu za duzo przekasek boon jeszcze o 19.30 wypija tak 180ml kaszki... 🤪ogolnie duzo je i tez codziennie mysle co by mu tu ugotowac hi... 🙂
Wiec Maxaro mysle ze Oli je dobrze i to co powinien....Gracjan tez nie je pomidorow ani ogorkow...kiedys dalam mu sprobowac ale wyplul...he 😁 😁 😁
Ja tez nie lubia jak ktos Gracjanowi przed sniadaniem lub obiadem daje slodkie...na szczescie tu tego upilnuje,siostra sie mnie zawsze pyta czy moze cos mu dac...moj Marek tez wie co i jak...tylko jak pojedziemy do PL to beda jaja...tesciowie mniej wiecej wiedza ze ja nie chce zeby Gracjan sie slodkim objadal i dziwia sie wielce dlaczego...przeciez ich synek i corka jak byli mali to jedli...wiec o co mi chodzi 🤢 🤢 🤢tak tylko np mojemu mezowi do dzis sie zeby psuja... 😮A ja do nich mowie ze Gracjan dobrze wyglada,jest zdrowy to po comu slodkie?
Marka prababcia to na mnie nie patrzy daje mu co ppadnie...wiec bede miala wesola na tym urlopie... 😲
A sie rozpisalam... 🤪 🤪 🤪
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Malinko mój też ryży nie lubi 😉....Czasami mu jeszcze kupuję z hippa makaron tagiatele z rybą i brokułami ...on to ubóstwia po prostu....ale to tak czasami tylko jak nie mam czasy zupki gotować....Musze sera spróbować...w ogóle to poeksperymentuje z kanapkami...moze polubi ten chleb 🙂....Ja bylam w styczniu u dr.z tą wysypka Oliśka,bo pamiętacie jak Wam pisałam...i P.dr.powiedziała,że alergikiem jest....ale mnie to zdziwiło,że dopiero w 15 m.ż...i powiedziała,że żadnych parówek,pasztetów,czekalady absolutnie,kasz,mleka.....że mięso tylko kurczak,indyk...kleik ryżowy,silnac,nutramigen...proszek jelp,kosmetyki emolium lub Oilatum..i w ogóle masakra...zyrtec...maść robiona....Inic nie pomagało....nawet dieta...i wiecie co kupiłam maść tą co Kacpra smarowałam jak był mały-CUTIVATE i mu przeszło...tylko zbieg okoliczności,bo już go prawie w ogóle nie wysypuje,a je nawet czekolade i tak sobie pomyślałam,że on był na mojego Tate uczulony tzn.na chemie,którą brał...,że ona parowała z niego i te tony leków,które zazywał...kiedyś słyszałam już o czymś takim...no mówie Wam szok 😮...Myślicie,że to mogło być TO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewcyny ... : Maxara moja mala kocha pomifodry i ogorki w kazdej postaci jak widzi pomidora to o sie trrzesie tak samo z ogorkiem i surowa martcherwka ja tez nie chce zeby mala jadala slodycze;/ ale moja tesciowa i moja mama poprostu jak widza mala to a masz tu cos patrz co tu mam i juz wyciagaja slodkosci czasem sie wkurzam ostro bo ciekawe kto bedzie chdodzic z nia do dentysty a one mowia przeciez to mleczaki 🤨 🤨 🤨 to co ze mleczaki ale nawyki zywieniowe zostaja do konca zycia!!! zacznie teraz jesc to potem przy stalych w wieku 30 lat proteze bedzie trzeba wstawiac;/
moja rano wstaje je kanapeczki jedna duza np z warzywami pomidorem ogorkiem serem poledwiczka salata bo ja tez kocha 🙂 a mam teraz nawet od wukja pasztet swojski to jej moge chyba dac? na drugie sniadanie serek lub jogurcik najczesciej danonki 2 male lub 1 duzy , mleko do spania 180 jak wstanie na pierwsze zupka na 2 miesko gotowane albo rybka dop tego ryz ( moja mala lubi bardzo ryz kasze za to ziemniaczki mniej) i warzywa lub surowke ostatnuio pare frytek jej dalam ale sie trzesla 😁 😁 😁 bo jedlismy z moim ... po obiedzie dostaje owoca albo czasem ! ale nie codziennie raz w tygodniu tak albo 2 mleczna kanapke bo ona je lubi i paluszki to sa jej najczestsze slodycze odemnie ( nie wspomne o babciach 🙃 🤢) a na kolacje to roznie je co popadnie czasem nie je wogole i kaszka na sen ... ONA TO OGLNIE LATA CALY CZAS Z CZYMS W RECE jak nie zjablkiem to z marchewka surowa.... dziewczyny a wasze dzieci pija duzo??? bo moja samych napojow czytli soczkow herbatek czy jakis nektarow to ok pol litra na dzien 😉 nie wiem czy to nie za duzo ale ona bardzo duzo biega i moze dlatego jej sie chce tak pic
???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Witam po weekendzie 🙂
Co słychać u Szkrabów?
Mój właśnie spi,bo wstał mi dzisiaj o 5.30 😮....
Jak u Maluchów z mówieniem?.....Ja jestem w szoku jakie mój ostatnio postępy robi 😜
1-Potrafi zjeść sam paróweczke posługując sie widelcem 😉
2-Mówi juz 2 wyrazowe zdania....np.Nie cie tzn.*nie chce 😁....Koam cie *kocham Cie i wiele innych np.Kacper na ,którego mówimy Pelo to Po....a Oliś jest OO....poza tym jeść,Alan to AA....Ciu to Picie....
3-naśladuje kotka,pieska,kurkę,świnie,konika...Nawet jak widzi pieska w telewizji lub na podwórku to woła hau hau 😉
4-udaje mu sie cos kredkami naskrobac 😜
5-wczoraj zobaczył jak Mąż kaloryfery odpowietrzał śrubokrętem i patrzę,a za chwile Oli begnie z kredka i tez odpowietrza 😁
No to sie pochwaliłam...O umiejetnosciach motorycznych nawet nie wspominam ,bo nie nadazam za nim....w 5 sekund siedzi na parapecie...albo stoi...na komodach...na lampie go jeszcze nie było 😜
Buziaki i pozdrawiamy
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha 🤪 Oliś to żywe srebro 🙂
Bartek też włazi gdzie się da,włąśnie dzisiaj spadł z krzesłą w kuchni - ale zniósł to dzielnie....a jak słyszy "nie wolno" to wytyka język i tylko oczami strzela a swoje broi ...
Rozmowny zbytnio nie jest a cały jego świat to tata - jak ten tylko do domu wchodzi to Bartek od progu woła Taaataaa.....ale pokaże wszystko o co mu chodzi także rozumiemy się świetnie...do Oli woła "lala" a do Tomka "toto"...a najzabawniej wygląda jak się chce sam ubierać hehe...
A teraz śpi bo zbyt wcześnie wstał jak na siebie 😁

Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...