Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
cześć dziewczyny 😘
ach u mnie to wzloty i upadki ech.....miało być tak cudownie...rozwód,przeprowadzka,nowe życie i wszystko się posypało w diabły .... a jeszcze jakby mi było mało to m stracił pracę 🥴
jedyne szczęście że z kolei mnie udało się awansować w firmie i może jakaś kasa będzie - chociaż na razie jest bez zmian to nie tracę nadziei heh
przedszkolak mnie wyczerpuje psychicznie 😮 no taki rojber wyrósł mi z Barta że głowa mała,a Tośka jaka charakterna 😲 ja nie wiem po kim to takie broje 😜
Malinka jeszcze raz gratuluję syneczka - taki słodziak kochany 😁 dużo zdrówka dla Was
Maxara a jak Oli?? wy też macie już bezpieluchowe noce? Bart leje przez sen jak z wiadra 🥴 w ogóle w nocy nie panuje nad potrzebami wrrr
no ale ja nie naciskam...tymbardziej że między mną a m taka niestabilna sytuacja - to i dzieciaki odreagowują

buziaki dla Was kochane - pozdrawiam


hej kochana 😘ojej nic nie mowilas o rozwodzie...ale najwazniesze zebys byla szczesliwa 😘 😘 😘bedzie dobrze zobaczysz 😘
Ja narazie przystosowuje sie do nowej sytuacji...mały jest super ale jest przy nim pracy he odzwyczailam sie ☺️ciezko lenia wygonic ze mnie i irytuje mnie ciagly placz he ☺️
Gracjan w nocy tez ma czasami wpadki...i w dzien ostatnio sie zapomnial i zrobil siku w majty...tez pewnie nowa sytuacja u nas sie odbija 🤨z kupa mamy problemy bo trzyma kilka dni a potem krzyk i placz na kibelku przez trzy godziny 🤨w maju do pl jedziemy bedziemy chrzest robic 🤪Maxara co tam u ciebie?
buziaki 😘:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Kochane
Moni trzymaj się dzielnie....dasz radę...najważniejsze żeby Dzieciakom dobrze bylo ...no i zdrowo się chowały 🙂......a reszta się jakoś ułozy.....dobrze,że chociaż pracę masz i jeszcze awansujesz....bo to bardzo wazne.....Na fejsie tak ładnie razem wyglądaliście na Sylwestrze.....także nie spodziewałam się,ze sie pogorszyło....no ale ŻYCIE.....nigdy nie wiadomo co się wydarzy 😞.........A jak Moniu Dzieciaki?Mieszkacie razem?......
Malinko jeszcze raz gratuluję pięknego Syneczka.....Teraz jestes jak ja gwiazda z 3 facetami w domu 😁....ale nie jest zle....przynajmniej nigd nam kosmetyków nie będzie podbierał....CHYBA 😮
Co do sikania w nocy....to nam się żadko zdaża....ale ja Oliskowi na noc praktycznie nic do picia nie daje....tylko do popicia syropów......Moniu ,a ciepło masz u Dzieci w pokoju?.....bo ja zauważuyłam,ze Oliwier jak mi zmarzł ze 2 razy to sie posikał.......może spróbuj go cieplej ubraz i skarpetki na nogi i przykryj go dobrze....a jak to nie pomoze to go kilka nocy powysadzaj na nocnik nawet na spaniu.....W ostateczności są podobno skuteczne tabletki na receptę...ale nazwy niestety nie pamiętam 🥴......
U Nas znowu problem z zębem był 😞......bo miał Oliś lekarstwo w 4 i miało siedzieć dopuki nie wyleci....no i wyleciało 🥴....w 2 dzień świąt 😠...ja nie sądziłam ,ze tak szybko będzie akcja,.a tu zaczał go boleć,płakał w nocy,stan podgorączkowy....przeszło....w nowy rok powtóraka...ja daję nutrofen,bo myślałam,ze od gardła,a to zrobił się ropień....i 3 stycznie szukaliśmy dentysty....albo nie przyjmowali,3 nam odmówiło...w końcu prywatnie musieliśmy iść i 3 razy już truła mu i po 50zł......plomba dopiero 21 sty.....Ja nie wiem czy ja zwariowałam czy tak ma być....ale mleczaka tyle razy truć?.....Jedyna zaleta tego,że Oliwier nawet nie drgnął....podejście dentystki extra,wszestko obrabiane ręcznie,bez wiertła,żeby dziecka nie stresowac...opowieści,wychwalania,pasty przeciwbolwe jakieś malinowe,no szmery bajery....także przebolałam już utrate kasy 😁.....ale i tak mam góla,bo starszemu robie na kase chorych zęby,a temu mleczaka musiałam prywatnie
No,a poza tym to Męza mam jeszcze 2 dni,bo siedzi w Pl od 22 i już powoli mnie wkurza,bo gra tylko,je i śpi.....no
Oli rozrabia na maksa....Dzisiaj byliśmy dowód mu wyrabiać....to u fotografa i w Urzędzie dał taka popisówkę,ze ja sie normalnie wstydziłam,kładł sie na ziemię,kręcił,biegał,właził w każde drzwi....no masakra.....ADHD......ja już sie boję co to będzie we wrześniu 😮....ja do szkoły pójdzie 🤢....
Monia ,a Bart idzie>?.....
Pozdrawiam i uciekam spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...