Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
dziewczyny co do roznych terminow to mi kilku lekarzy powiedzialo ze nalezy trzymac sie terminu z pierwszegio usg, to co macie w karcie ciazy zapisane

ja mam termin z miesiaczki
a potem termin z pierwszego usg

i mimo ze pozniejsze terminy z usg ciagle pokazywyaly ze ciaza jest starsza to doktor twierdzi ze trzymamy sie terminu pierwszego, bo podobno pozniej dziecko rowija sie roznie jedno szybciej drugie wolniej ale to nie powinno zmieniac terminu.


hej dziewczyny,
to ciekawe, kazdy lekarz chyba liczy inaczej 🙂 u mnie nie ma problemu, bo jak bylam na usg polowkowym to termin wyszedl dokladnie taki sam jak ten z miesiaczki 😁 a przy normalnym usg gin nigdy mi nie mowi jaki jest przewidywany termin.. 🤔 a mam usg co wizyte, bo prywatnie.. moze powinnam zaczac sie go pytac? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej!
widze że nie tlyko ja nie spałam w nocy.. o 5 taka burza buu a ja sie boje a mąż do pracy jechał;/
miałam dzis isc do gina bo czuje nadal skurcze tylko coraz częstsze i bolesniejsze ale maż nie da rady konczyc predzej i jutro sie wybierzemy..

co do daty porodu też sie zastanawiałam czy jak urodze nadie za 3 tyg ( to bedzie 38tydzien z usg a 36 tydzien z om) czy nie uznają jej za wcześniaka..
mam nadzieje że urodze ją za 3 tyg najwczesniej.. bo to co teraz czuje ostatnimi czasy wszyscy do okoła mówią że przepowiednia porodu i jakos nie widzą mnie dłużej niż 2 tyg z brzuchem..
zobaczymy co lekarz powie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
No to sobie pospałam 😁 🙂 Emilka mnie obudziła stwierdziła chyba,że za długo śpie i powinnam już dawno ją pokołysać troszke 😎 Twardnieje mi chociaż nie wiem jak to nazwać 🤨brzuszek nad pępkiem,wczoraj doktorka powiedziała mi ,że to są te skurcze..ale ja tego nie jestem za bardzo pewna kiedy skurcze to skurcze,ale czuje jak Mała tam mi sie czymś wypycha i zabiera część ciała 😁 Nawet jak ręke przyłoże do brzucha to czuje jak tam buszuje.. 🤪 Wy też tak macie? czy tylko ja jestem takim dziwnym przypadkiem 🤪 😁 😁


ja mam skurcze od 16tc.. jestem na fenoterolu bo sa zbyt mocne. to jest takie mocne "napinanie sie" calego brzucha.. takie ze az widzisz macice :P i zdecydowanie wtedy nie czuje sie ruchow malucha. a czasem jest to mylne, bo junir tez sie potrafi tak wypiąć ze wydaje sie ze to skurcz ale jak sprawdzam w innym miejscu brzuszka to jest miekki, wiec to po prostu jego małe ciało 😁 dlatego mysle ze u Ciebie to chyba tez wypinanie dzidziusia 🙂 chociaz kazda skurcze inaczej odczuwa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej!
widze że nie tlyko ja nie spałam w nocy.. o 5 taka burza buu a ja sie boje a mąż do pracy jechał;/
miałam dzis isc do gina bo czuje nadal skurcze tylko coraz częstsze i bolesniejsze ale maż nie da rady konczyc predzej i jutro sie wybierzemy..

co do daty porodu też sie zastanawiałam czy jak urodze nadie za 3 tyg ( to bedzie 38tydzien z usg a 36 tydzien z om) czy nie uznają jej za wcześniaka..
mam nadzieje że urodze ją za 3 tyg najwczesniej.. bo to co teraz czuje ostatnimi czasy wszyscy do okoła mówią że przepowiednia porodu i jakos nie widzą mnie dłużej niż 2 tyg z brzuchem..
zobaczymy co lekarz powie..



Kochana moja Mama i Szotka mają racje! Przecież jak Dzidzia sie urodzi robią Jej wszystkie badania mierzą..ważą itd..i jeżeli wszystko jest ok to wcześniakiem nie bedzie..ja też miałam takie schizo..ale mi już przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a jak mi np ginekolog mowil ze mam mieka szyjke to tez moze znaczyc ze wczesniej urodze?

możesz ale nie musisz.to nie jest przeciez reguła.po to się oszczędzasz żeby właśnie czegoś takiego nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dwupaczki! U mnie pogoda do bani, w nocy grzmiało jakby armagedon nadchodził ale deszczu duzego z tego nie było, przeszło bokiem,nas tu burze omijają bo to ulica Słoneczna 🙂

Jutro ja idę na usg, już nie mogę się doczekać 🤪 🤪 🤪 🤪

kasia pewnie Cię nie ma ale jak to przeczytasz to wyślij linka na te staniki co Ci przyszły 🙂
Dziś dużo lasek ma wizyty, czekamy na relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Sie wkurzyłam 🤢 Mam dzisiaj jakiegoś powera i chciałam pobaraszkować po sklepach..ale zaraz jak konkretnie siknie deszczem to jedynie moge sobie pobaraszkować ale na allegro 🤪


To tez nie jest zła opcja 🙂 przynajmniej nie zmokniesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja np obstawiam że wcześniej urodzę.termin mam na 17 ale jakoś mam wrażenie że bliżej początku miesiąca dam radę jakoś tak moje ciało mi mówi.Lekarki nie pytam jak mi sie termin zmienia z usg bo nie widze w tym sensu.Nic złego się nie dzieje więc muszę urodzić zdrowe dziecko tak sobie tłumaczę.A kiedy? To już się zobaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Sie wkurzyłam 🤢 Mam dzisiaj jakiegoś powera i chciałam pobaraszkować po sklepach..ale zaraz jak konkretnie siknie deszczem to jedynie moge sobie pobaraszkować ale na allegro 🤪


To tez nie jest zła opcja 🙂 przynajmniej nie zmokniesz 😁


Ale ciuszków nie zmacam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a jak mi np ginekolog mowil ze mam mieka szyjke to tez moze znaczyc ze wczesniej urodze?

możesz ale nie musisz.to nie jest przeciez reguła.po to się oszczędzasz żeby właśnie czegoś takiego nie było.


Lekarz może by Ci powiedział- może Pani wcześniej urodzić. Ale nie musi 😉 mi już dawno powiedział, że mam krótką szyjkę, bałam sie, że im Dzidzia będzie większa tym bardziej będzie na nią napierac i dostanę rozwarcia czy coś a tu nic 🙂wszystko ładnie zamknięte a nie powiem, bo jakoś super się nie oszczędzam. Więc nie ma reguły, co ma być to będzie, musimy tylko się obserwować i słuchać własnego ciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Ja np obstawiam że wcześniej urodzę.termin mam na 17 ale jakoś mam wrażenie że bliżej początku miesiąca dam radę jakoś tak moje ciało mi mówi.Lekarki nie pytam jak mi sie termin zmienia z usg bo nie widze w tym sensu.Nic złego się nie dzieje więc muszę urodzić zdrowe dziecko tak sobie tłumaczę.A kiedy? To już się zobaczy 🙂


Ja moge urodzić 28 września..chyba,że sprawdzi sie ten 17...ale nie wyobrażam sobie że odrazu po Weselu Siostry odjeżdżam do szpitala 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Sie wkurzyłam 🤢 Mam dzisiaj jakiegoś powera i chciałam pobaraszkować po sklepach..ale zaraz jak konkretnie siknie deszczem to jedynie moge sobie pobaraszkować ale na allegro 🤪


To tez nie jest zła opcja 🙂 przynajmniej nie zmokniesz 😁


Ale ciuszków nie zmacam 😁


Lepszy rydz niż nic 😜 co to by było gdyby allegro nie było 😜 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
jakbym mogła to też bym cały czas kupowała ale moja mama mnie stopuje 😁


uh ja tez, ale nie moge za bardzo po sklepach chodzic wiec juz ostatnio zaszalalam i zamowilam wszystko prawie tu http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=4222926 😁 i jednak skusilam sie na przewijak na lozko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
Ja np obstawiam że wcześniej urodzę.termin mam na 17 ale jakoś mam wrażenie że bliżej początku miesiąca dam radę jakoś tak moje ciało mi mówi.Lekarki nie pytam jak mi sie termin zmienia z usg bo nie widze w tym sensu.Nic złego się nie dzieje więc muszę urodzić zdrowe dziecko tak sobie tłumaczę.A kiedy? To już się zobaczy 🙂


Ja moge urodzić 28 września..chyba,że sprawdzi sie ten 17...ale nie wyobrażam sobie że odrazu po Weselu Siostry odjeżdżam do szpitala 🤪 😁


albo prosto z wesela 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Sie wkurzyłam 🤢 Mam dzisiaj jakiegoś powera i chciałam pobaraszkować po sklepach..ale zaraz jak konkretnie siknie deszczem to jedynie moge sobie pobaraszkować ale na allegro 🤪


To tez nie jest zła opcja 🙂 przynajmniej nie zmokniesz 😁


Ale ciuszków nie zmacam 😁


Lepszy rydz niż nic 😜 co to by było gdyby allegro nie było 😜 😜 😁 😁


Łaziłam bym po deszczu jak jakaś zmokła kura 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
Ja np obstawiam że wcześniej urodzę.termin mam na 17 ale jakoś mam wrażenie że bliżej początku miesiąca dam radę jakoś tak moje ciało mi mówi.Lekarki nie pytam jak mi sie termin zmienia z usg bo nie widze w tym sensu.Nic złego się nie dzieje więc muszę urodzić zdrowe dziecko tak sobie tłumaczę.A kiedy? To już się zobaczy 🙂


Ja moge urodzić 28 września..chyba,że sprawdzi sie ten 17...ale nie wyobrażam sobie że odrazu po Weselu Siostry odjeżdżam do szpitala 🤪 😁


albo prosto z wesela 🤪 🤪 🤪


o nie 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...