Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witam 😘Melduje sie 😉

Musiałam czekać bo konserwacje były 😁 😁

Ale miałam dzisiaj dziwny a zarazem śmieszny sen 😮 Śniło mi sie,że wszyscy byli przeciwni żebym byłam z moim J 😮 że On niby mnie więził..ale ja tak naprawde dobrowolnie z Nim sie zamknełam w pokoju..On mi związał nogi..a później chciał rozwiązać taki dużym nożem i jak przecinał sznurek to sobie jedno jajko okaleczył 😲krew sikała jak szalona 😮a ja w ryk,że Go Kocham,że mi Go szkoda..aż przez sen sie popłakałam 🤪 przytulałam Go i mówiłam,że nic ani nikt Nas nie rozdzieli 🤪 😁 😁 i żeby założył sobie podpaske to krew tak sikała nie będzie 😮 🤪 😁 no i sie obudziłam..rozglądam sie po pokoju i mi ulżyło,że mój Mężuś ma dwa zdrowe jajka a to był tylko zły sen 🤪 😁 😁 🤪


heheh sny sa smieszne 😁 najgorzej jak sie sni, ze nie pokloci ze swoim facetem i rano jest sie dalej zlym na niego 😁 😁 macie tez tak? 🙂


Mamy mamy 🙂Zresztą jak Mojemu J sie śni,że ja coś nabroiłam ma tak samo 🤪 😁


heh, moj nie 😁 o jest zawsze oaza spokoju i wyrozumialosci 😁

hehehe 🙂do czasu..wkoncu ilez mozna??? 😜 jak dzidzie zaczna sie wydzierac ciekawe jakie oazy z nich wylezą?? 😁 😁 😁 😁 Ja niekiedy bywalo tak ,ze nie dawalam rady jak juz trza byolo Kami do swojego lozeczka przyzwyczaic....oj horror byl z obu stron,bo serce mi pekalo..ona zawsze z nami spala ,a potem dramat....to nieraz bylo tak ze musialam Tacie dac mala ,a sama do drugiego pokoju wychodzilam,albo na balkon,zaczerpnac tchu i uspokoic sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny mam problem pare dni zab mnie boli bol sie nasila:/ najgorsze ze to jest kawalek zeba ogolnie to korzen tego zeba mam do wyrwania 😞 co robic?

mam to samo!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak ogólnie to mam teraz przeprawe z zębami "mądrości" jeden po drugim mi wyskakują 😲 najpierw z prawej strony teraz zaczyna z lewej strony a w międzyczasie wylazł na górze z lewej strony 😲

Mi zęby mądrości prócują wyleźć mniej więcej od 10 lat i co jakiś czas puchnie mi dziąsło i boli jak cholera! Ale mam patent na to, a do dentysty w tej sprawie się nie wybieram 🙂 Wolałabym chyba na środku rynku mieć przegląd podwozia na oczach całego miasta niz isć do dentysty...tak się boję panicznie 🙂
Ale Jasna skoro boli, to idź niech Ci zobaczą co się tam dzieje, po co masz męczyć i siebie i Małą bólem zęba (którego nikomu nie życzę ! )

ale sie nasmiałam, ale mam tak samo...boje sie dentysty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co co do wizyt to mi sie wydaje ze to zalezy od gin i od tego jak przebiega ciaza bo np mi przebiega bez żadnych problemów i wizyty mam co 4 tyg nastepna mam dopiro 11.08 a u tych lasek co cos sie dzieje maja czesciej no bo innego wytłumaczenia nie widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Jak Bratowała mojego J była u dentysty to lekarz powiedział,że zębów w zaawansowanej ciąży sie nie wyrywa,bo krwotoku można dostać 😮 To chyba była u jakiegoś lewego dentysty w takim razie,bo od Niej słyszałam o tych bzdurach 🙂

Aniu ja tez o tym slyszalam,gdzies czytalam kiedys..ze nalezy poleczyc kly przed ciaza,w ciazy jest to ryzyko,ale jak widac znowu mnostwo opinii..ja tam czekam z klami do potem heh 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak ogólnie to mam teraz przeprawe z zębami "mądrości" jeden po drugim mi wyskakują 😲 najpierw z prawej strony teraz zaczyna z lewej strony a w międzyczasie wylazł na górze z lewej strony 😲

Mi zęby mądrości prócują wyleźć mniej więcej od 10 lat i co jakiś czas puchnie mi dziąsło i boli jak cholera! Ale mam patent na to, a do dentysty w tej sprawie się nie wybieram 🙂 Wolałabym chyba na środku rynku mieć przegląd podwozia na oczach całego miasta niz isć do dentysty...tak się boję panicznie 🙂
Ale Jasna skoro boli, to idź niech Ci zobaczą co się tam dzieje, po co masz męczyć i siebie i Małą bólem zęba (którego nikomu nie życzę ! )

ale sie nasmiałam, ale mam tak samo...boje sie dentysty....


ja nie ma tego problemu bo sie nic a nic nie boje 🤪 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
wiecie co co do wizyt to mi sie wydaje ze to zalezy od gin i od tego jak przebiega ciaza bo np mi przebiega bez żadnych problemów i wizyty mam co 4 tyg nastepna mam dopiro 11.08 a u tych lasek co cos sie dzieje maja czesciej no bo innego wytłumaczenia nie widze


A ja mam 😁 Pani zapisująca mnie na kolejną wizyte jest już za stara,żeby pracować..wszystkiego sie czepia,drze sie jak stare prześcieradło i myśli że ma racje we wszystkim 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Heloł Laski

u mnie w nocy przeszła taka burza ze szok i cała noc lało a teraz robi sie parówa!!!!!!!!!!!!!!!
mi sie sniło ze urodziłam tyle ze dziecka nie widziałąm tylko sporo krwi i czułam jak mi sie macica oczyszcza okropne uczucie ale tak to w rzeczywistości jest 😜no i ze lekarz robił mi zdjecia centralnie od kaski jak rodziłam i wiem ze mu mówiłam zeby dał mi te foty ale ja sobie je poźniej obejrze bo sie w tamtym momencie bałam 🙂i jeszcze we snie widziałam te gigant podpache bo musiałam ja sobie tam zasadzic generalnie okropny sen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jezu ale macie sny..krwawiace dzwony,i macica czyszczaca ...OMG! 😮 😮 😮 Tylko teraz nie wyzywaj sie na M...albo na lekarzu za te foty 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
w czwartek maz juz do pracy idzie szczerze to juz mi sie dluzy ten jego urlop juz bym do szczecina chciala tym bardziej ze w czwartek mam wizyte u ginekologa i to dluzsze usg 🙂

hehhehe ja bym tam i chciala,zeby moj jaki urlop mial,ale ni chu chu..taka firma ..max tydzien i to wezmie po porodzie ,co by pomoc troszku ...eh szkoda slow..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
w czwartek maz juz do pracy idzie szczerze to juz mi sie dluzy ten jego urlop juz bym do szczecina chciala tym bardziej ze w czwartek mam wizyte u ginekologa i to dluzsze usg 🙂


Ale macie fajnie wizyty itd..ja dopiero mam wizyte za 4 tyg 😮

ale miala teraooo no ile chciala??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witam 😘Melduje sie 😉

Musiałam czekać bo konserwacje były 😁 😁

Ale miałam dzisiaj dziwny a zarazem śmieszny sen 😮 Śniło mi sie,że wszyscy byli przeciwni żebym byłam z moim J 😮 że On niby mnie więził..ale ja tak naprawde dobrowolnie z Nim sie zamknełam w pokoju..On mi związał nogi..a później chciał rozwiązać taki dużym nożem i jak przecinał sznurek to sobie jedno jajko okaleczył 😲krew sikała jak szalona 😮a ja w ryk,że Go Kocham,że mi Go szkoda..aż przez sen sie popłakałam 🤪 przytulałam Go i mówiłam,że nic ani nikt Nas nie rozdzieli 🤪 😁 😁 i żeby założył sobie podpaske to krew tak sikała nie będzie 😮 🤪 😁 no i sie obudziłam..rozglądam sie po pokoju i mi ulżyło,że mój Mężuś ma dwa zdrowe jajka a to był tylko zły sen 🤪 😁 😁 🤪


heheh sny sa smieszne 😁 najgorzej jak sie sni, ze nie pokloci ze swoim facetem i rano jest sie dalej zlym na niego 😁 😁 macie tez tak? 🙂


Mamy mamy 🙂Zresztą jak Mojemu J sie śni,że ja coś nabroiłam ma tak samo 🤪 😁


heh, moj nie 😁 o jest zawsze oaza spokoju i wyrozumialosci 😁

hehehe 🙂do czasu..wkoncu ilez mozna??? 😜 jak dzidzie zaczna sie wydzierac ciekawe jakie oazy z nich wylezą?? 😁 😁 😁 😁 Ja niekiedy bywalo tak ,ze nie dawalam rady jak juz trza byolo Kami do swojego lozeczka przyzwyczaic....oj horror byl z obu stron,bo serce mi pekalo..ona zawsze z nami spala ,a potem dramat....to nieraz bylo tak ze musialam Tacie dac mala ,a sama do drugiego pokoju wychodzilam,albo na balkon,zaczerpnac tchu i uspokoic sie


on od urodzenia jest oaza spokoju 😁 nie mowie, ze w ogole sie nie denerwuje, ale np potrafi sie opanowac bardzo szybko a ja szaleje godzinami 😁 powinien sie nazywac Cierpliwosc 😁 lub Opanowanie 😜
ale mały będzie wyzwaniem dla niego tez 😁 chociaz mam przeczucie, ze i temu podola 😜
no ja mam ambitny plan, zeby uczyc malucha spac i zasypiac u niego w lozeczku.. ale co z tego wyjdzie zobaczymy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
w czwartek maz juz do pracy idzie szczerze to juz mi sie dluzy ten jego urlop juz bym do szczecina chciala tym bardziej ze w czwartek mam wizyte u ginekologa i to dluzsze usg 🙂


Ale macie fajnie wizyty itd..ja dopiero mam wizyte za 4 tyg 😮

ale miala teraooo no ile chciala??? 😮


miałam tydz. temu..czyli od tamtego tyg. wychodzi,że wizyte mam za 5 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
w czwartek maz juz do pracy idzie szczerze to juz mi sie dluzy ten jego urlop juz bym do szczecina chciala tym bardziej ze w czwartek mam wizyte u ginekologa i to dluzsze usg 🙂

hehhehe ja bym tam i chciala,zeby moj jaki urlop mial,ale ni chu chu..taka firma ..max tydzien i to wezmie po porodzie ,co by pomoc troszku ...eh szkoda slow..


no moj tez max tydz 😞 wiec jak bedzie cwileczka czasu to na brzuszku bedziemy sie pocieszac same 😜
a przypomnialo mi sie jeszcze. i po jakim czasie Kami sie nauczyla spac sama?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
wiecie co co do wizyt to mi sie wydaje ze to zalezy od gin i od tego jak przebiega ciaza bo np mi przebiega bez żadnych problemów i wizyty mam co 4 tyg nastepna mam dopiro 11.08 a u tych lasek co cos sie dzieje maja czesciej no bo innego wytłumaczenia nie widze

ja też teraz 11 .08 pomykam do lekarza. ja gadałam z moją i powiedziała ze wizyty wyznacza co tyle na ile moze dać zwolnienie... a że wiadomo ze jeśli cokolwiek mnie wcześniej zaniepokoi to mam dzwonić albo przyjść i na pewno mnie nie odprawi z kwitkiem...
dla mnie te 4 tygodnioe odstępu między wizytami to strasznie dużo i lepiej bym się czuła gdybym moła wcześniej pójść.. pociesza mnie tylko to że 27.07 mam usg więc ktoś mnie trochę skontroluje wcześniej... ja sie urodziłam w 35 tc i cały czas sie boję że i ja urodzę tak wcześnie 😮 wiem, ze to nie ma nic wspólnego jedno z drugim ale jakieś takie lęki mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Juz podczytałam nie za duzo tego było całe szczescie
Anka i Dorcia zajebiste sny ....ja to mam sny albo ze dzidzia chora, albo ze sie bzykam z obcymi facetami hi hi .....Chyba musze w koncu sie bzyknac zeby mi juz przeszło hi hi
Leer ...czekamy na zdjecia ....
Marta co do dentysty tez musze sie wybrac bo mi plomba wyleciała 2 m-ce temu i tak sei wybieram

no wez go zmolestuj ino sie lepi poczujesz 😁 😁 😁 a tak serio ogladalam program wczoraj,ze malzenstwa przechodzily kryzysy ,poczawszy od ciazy ,polog i kolejne lata...jedni sie nie bzykali cala ciaze i do teraz (dziecko ma 3latka) 😮 😮 😮oddalili sie oed siebie i rozwodem pachnialo,ale maz wytrzymal,ze dziecko jest dla matki najwazniejsze...ona spala z dzieckiem w drugim pokoju,a on mial prawo tylko pracowac,podac,przyniesc,pozamiatac...nawet go do dziecka nie dopuszczala bo zarazki roznosi i jeszcze cos sie dziecku stanie..no jebnieta zdrowo mowie Wam...
swoja droga kryzysy po narodzinach chyba kazda z nas czeka(w mniejszym,wiekszym stopniu,ale bedzie zazdrosc o dziecie..)dlatego dziewuszki troszku trzeba bedzie tych naszych chlopow zauwazyc mysle..nie tylko w dniu wyplaty 😉co by sie nie poobrazali(bo to dzieci w duszy) 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny leczcie zęby jak najszybciej!! nie czekają tylko się psują gorzej ja mam z nimi problem bo mam ciasno ułożone chciałabym wyrwać zęby mądrości może by się rozeszly trochę ale to koszt 200zl za zęba.
Co do gina ja jutro idę na badania a w piątek na wizytę i wcale się tak nie cieszę bo usg nie bede mieć ale za to marudzenie ojjj za duzo pani waży 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
W ogóle to mam nerwa dzisiaj od samego rana 😠 Musze porobić badania na tarczyce to koszt około 400 zł do tego wizyta 100 zł...kuzynka mi wisi już 2 lata 600 zł i oddać nie chce..dzwonimy i mówimy że potrzebujemy,a ona z tekstem ale ja nie mam i co mam zrobić..i każe poczekać jeszcze..ja rozumiem ktoś kasy takiej na raz nie ma...ale mogła przecież oddać w ratach albo coś..ja też tej kasy teraz potrzebuje do cholery 😠 😠

czemu chcesz robic takie drogie badania? nie lepiej tylko TSH 3 Generacji? koszt chyba ok 50 zł,wykluczy niedoczynnosc lub nadczynnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze.. wiecie co.. nad ranem mnie Zosia obudziła takimi mocnymi kopniakami w jedno miejsce że szok i teraz jak wstałam i chodzę to mnie tak to miejsce boli że w szoku jestem normalnie... siniaka mi tam w środku zrobiłą jakiegoś czy jak???? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
W ogóle to mam nerwa dzisiaj od samego rana 😠 Musze porobić badania na tarczyce to koszt około 400 zł do tego wizyta 100 zł...kuzynka mi wisi już 2 lata 600 zł i oddać nie chce..dzwonimy i mówimy że potrzebujemy,a ona z tekstem ale ja nie mam i co mam zrobić..i każe poczekać jeszcze..ja rozumiem ktoś kasy takiej na raz nie ma...ale mogła przecież oddać w ratach albo coś..ja też tej kasy teraz potrzebuje do cholery 😠 😠

czemu chcesz robic takie drogie badania? nie lepiej tylko TSH 3 Generacji? koszt chyba ok 50 zł,wykluczy niedoczynnosc lub nadczynnosc


Ja już miałam robione badania na tsh wyszło,że mam niedoczynność i mam dodatkowo zrobić jakieś TG,TPO,TSH jeszcze raz,T4 i usg tarczycy,a że u endokrynologa prywatnie byłam to teraz musze też prywatnie..tylko sie zastanawiam,czy jak poszłabym do swojego rodzinnego lekarza mogłaby dać mi skierowanie na te badania moze płacić wtedy bym nie musiała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Juz podczytałam nie za duzo tego było całe szczescie
Anka i Dorcia zajebiste sny ....ja to mam sny albo ze dzidzia chora, albo ze sie bzykam z obcymi facetami hi hi .....Chyba musze w koncu sie bzyknac zeby mi juz przeszło hi hi
Leer ...czekamy na zdjecia ....
Marta co do dentysty tez musze sie wybrac bo mi plomba wyleciała 2 m-ce temu i tak sei wybieram

no wez go zmolestuj ino sie lepi poczujesz 😁 😁 😁 a tak serio ogladalam program wczoraj,ze malzenstwa przechodzily kryzysy ,poczawszy od ciazy ,polog i kolejne lata...jedni sie nie bzykali cala ciaze i do teraz (dziecko ma 3latka) 😮 😮 😮oddalili sie oed siebie i rozwodem pachnialo,ale maz wytrzymal,ze dziecko jest dla matki najwazniejsze...ona spala z dzieckiem w drugim pokoju,a on mial prawo tylko pracowac,podac,przyniesc,pozamiatac...nawet go do dziecka nie dopuszczala bo zarazki roznosi i jeszcze cos sie dziecku stanie..no jebnieta zdrowo mowie Wam...
swoja droga kryzysy po narodzinach chyba kazda z nas czeka(w mniejszym,wiekszym stopniu,ale bedzie zazdrosc o dziecie..)dlatego dziewuszki troszku trzeba bedzie tych naszych chlopow zauwazyc mysle..nie tylko w dniu wyplaty 😉co by sie nie poobrazali(bo to dzieci w duszy) 😁 😁 😁


ja sie staram ze swoim czesto rozmawiac o tym, zeby zawsze mowil, jesli poczuje sie zaniedbany etc bo wiadomo, ze przy dziecku czasem mozna sie zapomniec i po prostu roboty jest wiecej i nie ma czasu na takie spedzanie i poswiecanie go dla siebie nawzajem tylko jak do tej pory 😉
umowilismy sie tez z rodzicami, ze jak mly bedzie troszke wiekszy to jak bedziemy chcieli zostac sami albo wyjsc gdzies to nam to umozliwia chetnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Juz podczytałam nie za duzo tego było całe szczescie
Anka i Dorcia zajebiste sny ....ja to mam sny albo ze dzidzia chora, albo ze sie bzykam z obcymi facetami hi hi .....Chyba musze w koncu sie bzyknac zeby mi juz przeszło hi hi
Leer ...czekamy na zdjecia ....
Marta co do dentysty tez musze sie wybrac bo mi plomba wyleciała 2 m-ce temu i tak sei wybieram

no wez go zmolestuj ino sie lepi poczujesz 😁 😁 😁 a tak serio ogladalam program wczoraj,ze malzenstwa przechodzily kryzysy ,poczawszy od ciazy ,polog i kolejne lata...jedni sie nie bzykali cala ciaze i do teraz (dziecko ma 3latka) 😮 😮 😮oddalili sie oed siebie i rozwodem pachnialo,ale maz wytrzymal,ze dziecko jest dla matki najwazniejsze...ona spala z dzieckiem w drugim pokoju,a on mial prawo tylko pracowac,podac,przyniesc,pozamiatac...nawet go do dziecka nie dopuszczala bo zarazki roznosi i jeszcze cos sie dziecku stanie..no jebnieta zdrowo mowie Wam...
swoja droga kryzysy po narodzinach chyba kazda z nas czeka(w mniejszym,wiekszym stopniu,ale bedzie zazdrosc o dziecie..)dlatego dziewuszki troszku trzeba bedzie tych naszych chlopow zauwazyc mysle..nie tylko w dniu wyplaty 😉co by sie nie poobrazali(bo to dzieci w duszy) 😁 😁 😁

mnie mój wczoraj wkurzył z tekstem po co tyle pieniędzy wydajesz? no masakra. jakoś mnie wczoraj wpieniał bo jedyne co spojrzał na mnie to na cycki i w telewizor odezwać się nie można było 😮 wołałam go żeby zobaczył jak mały kopie e tam jakoś dwa światy czy co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Asiu miałam już komunikat pisać na brzuszku z prośbą żebyś zostawiła na chwile rybki i do Nas dołączyła 🤪 😁 😁 i nie szalała tak z punktami w 3 klocki 😜 🤪 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 turniej tygodniia ,przed nami niebawem ogloszenie wynikow 🤪 siedzialam przy akwarium, bo pogoda do bani tu tez cisza...widze ze sie kreci to i jestem Myszory brzuchate kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Asiu miałam już komunikat pisać na brzuszku z prośbą żebyś zostawiła na chwile rybki i do Nas dołączyła 🤪 😁 😁 i nie szalała tak z punktami w 3 klocki 😜 🤪 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 turniej tygodniia ,przed nami niebawem ogloszenie wynikow 🤪 siedzialam przy akwarium, bo pogoda do bani tu tez cisza...widze ze sie kreci to i jestem Myszory brzuchate kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Asiu miałam już komunikat pisać na brzuszku z prośbą żebyś zostawiła na chwile rybki i do Nas dołączyła 🤪 😁 😁 i nie szalała tak z punktami w 3 klocki 😜 🤪 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 turniej tygodniia ,przed nami niebawem ogloszenie wynikow 🤪 siedzialam przy akwarium, bo pogoda do bani tu tez cisza...widze ze sie kreci to i jestem Myszory brzuchate kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Asiu miałam już komunikat pisać na brzuszku z prośbą żebyś zostawiła na chwile rybki i do Nas dołączyła 🤪 😁 😁 i nie szalała tak z punktami w 3 klocki 😜 🤪 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 turniej tygodniia ,przed nami niebawem ogloszenie wynikow 🤪 siedzialam przy akwarium, bo pogoda do bani tu tez cisza...widze ze sie kreci to i jestem Myszory brzuchate kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...