Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

czarna79 napisał(a):
....Dziewczyny a najlepiej to wyglada jak ja siedze obok M i się brechtam do tego laptopa , spogląda sie na mnie jakby mi cos odbiło ....Tak jak przedwczoraj......az się mnie zapytała czy ja przypadkiem nic nie piłam jak go nie było ...... 🙂 🙂

No moja Kamila tak nieraz sie na mnie gapi 😮 i mowi "Mamusiu ,a z czego sie smiejesz?no prosze powiedz.."hahaha i co tu odpowiedziec dziecku,ze ,np.Asce wziernik w piczce strzelil ? 😁 😁 😁
Zazwyczaj sie przy niej hamuję ,wole unikac tych dociekan,a mam core bardzo ciekawa swiata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
Szotka super, cieszę się bardzo 🙂
Mój mężuś mimo tych braków kwiatowych jest super chłop 🙂
ja też będę używała pamperów, ale z 10 szt tetrowych też planuję kupić, bo to zawsze się przyda

Mariolka ,trza swoje chwalic ,ja zawsze tak mowie obdmuchać ,obchuchać -swoje zlo ,zawsze moglbyc gorszy hahaha 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):

Mariolka ,trza swoje chwalic ,ja zawsze tak mowie obdmuchać ,obchuchać -swoje zlo ,zawsze moglbyc gorszy hahaha 😉 😜

Dokładnie 😜 Moj już się pytał co chce na urodziny. ciekawe co wymyśli. Choć czasem wolę mu powiedzieć co chce niż mam dostać jakoś badziew 😜
Ja będę mieć tak ok 20 tetrowych. 2 sztuki to za mało jak się maleństwu ulewa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):

Mariolka ,trza swoje chwalic ,ja zawsze tak mowie obdmuchać ,obchuchać -swoje zlo ,zawsze moglbyc gorszy hahaha 😉 😜

Dokładnie 😜 Moj już się pytał co chce na urodziny. ciekawe co wymyśli. Choć czasem wolę mu powiedzieć co chce niż mam dostać jakoś badziew 😜
Ja będę mieć tak ok 20 tetrowych. 2 sztuki to za mało jak się maleństwu ulewa 🤢

a kiedy masz urodzinki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
no i już mam nagrodę za tą pochwałę, chociaz jej nie słyszał - zrobi na obiadek kąski z winiary 🙂

A no widzisz 🙂super 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Słuchajcie a po ile są te pieluchy tetrowe w sklepach?? Ja właśnie na allegro znalazłam za 1,65 nie wiem czy to dużo czy nie...


dolicz jeszcze przesyłkę...

Ja za zwykłe białe płaciłam ok 1.80 w hurtowni, a takie z nadrukiem ( misie, słoniki), po 4 zł! i się z nimi wkopałam bo te "kolorowe" szybciej się spierają.

Nie mniej jednak 1,65 dla mnie jest w porządku ceną za pieluchę 🙂 polecam minimum 10 a najlepiej 20 - na początku dużo tego się brudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-tetrowe-atest-polskie-i1584105973.html tylko to są 60/80 . Nie wiem czy to taki rozmiar ma być, czy większe np 80/80.przesyłka 9,50. Chociaż zdaje mi się, że lepiej kupić w sklepie-można pomacać , sprawdzić czy są mocne...nie wiem tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o tetre to wole jednak osobiscie kupic,bo to ze np.cena ekstra nie znaczy ,ze sa mocne i odpowiednio gęste,bo to chodzi o grubosc tetry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-tetrowe-atest-polskie-i1584105973.html tylko to są 60/80 . Nie wiem czy to taki rozmiar ma być, czy większe np 80/80.przesyłka 9,50. Chociaż zdaje mi się, że lepiej kupić w sklepie-można pomacać , sprawdzić czy są mocne...nie wiem tak mi się wydaje.

dokladnie,lepiej zerknac osobiscie 🙂
A te rozm .to ksztalty ,jedne kwadrat,drugir prostokąt hehe ale tlumacze(przeciez to oczywiste 😁)
ja mialam prostokatne ,byly klawe 😎 🙂 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Słuchajcie a po ile są te pieluchy tetrowe w sklepach?? Ja właśnie na allegro znalazłam za 1,65 nie wiem czy to dużo czy nie...


dolicz jeszcze przesyłkę...

Ja za zwykłe białe płaciłam ok 1.80 w hurtowni, a takie z nadrukiem ( misie, słoniki), po 4 zł! i się z nimi wkopałam bo te "kolorowe" szybciej się spierają.

Nie mniej jednak 1,65 dla mnie jest w porządku ceną za pieluchę 🙂 polecam minimum 10 a najlepiej 20 - na początku dużo tego się brudzi 🙂

Dokladnie,ja wole przezornie ze 30szt,bo to niekiedy 10,przeijan w ciagu dnia,a kazde to zuzycie 2,3 pieluch ,takze w moim przypadku to niewiem nawet czy nie zbraknie,ale chyba jednak odrazu zaczne uzywac Pampersy dla noworodkow,z tego co pamietam polozne i lekarze doradzali w szpitalu tak odrazu pampersy..ale wg.mnie pampers i usztywnienie podwojne nawet i juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asiulka czyli tak z 20 sztukasów by trzeba było nabyć? 🙂

Mysle ,ze w porzaqdku bydzie ,w razie w dokupic mozna 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asiulka czyli tak z 20 sztukasów by trzeba było nabyć? 🙂

Mysle ,ze w porzaqdku bydzie ,w razie w dokupic mozna 🙂 😎
No ba!! Dzięki 😘 dopisuję je do listy,tzn dopiszę jak listę zrobię heheeheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam ,jak moj mi przemywal Katarzyne kalią ☺️do tego tez uzywal pieluszki,i mialam ją do tych spraw...zagladal jak sroka w gnat,i nie bylo mowy ,ze sama dam rade ... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dziewczyny moje kochane jednak jestem z wami 🙂Pojechałam rano na izbę przyjęć po prawie dwóch godzinach czekania wzięli mnie jeszcze raz na badanie i lekarz który mnie badał wczoraj powiedział że gdyby go wczoraj nie było to by dzisiaj nie uwierzy że coś jest nie tak bo teraz jest jak najbardziej ok.Sprawdzali to serduszko przez jakies 15 minut i było dobrze.Więc stwierdzili że nie ma podstawy żeby przyjąć mnie na oddział...(nie wiem czy to do końca dobrze bo wolałabym żeby to poobserwowali ale cóż)Zaraz zadzwoniłam do mojej lekarki i z nią sie umówiłam że raz w tygodniu będziemy sprawdzać czy wszystko ok z serduszkiem.Nawet nie wiecie jak mi ulżyło...
Dobra strona tej sytuacji jest taka że co tydzień będę wiedzieć czy z moją kruszyną jest wszystko w porzadku.

szotka super. wiedzialam, ze wszystko bedzie dobrze. czasem nasze dzieciaczki albo zle sie uloza, albo zareaguja na cos slodkiego jak my zjemy, czasem sa bardziej lub mniej ruchliwe i wszystko przeklada sie wowczas na serducho. super wiesci, niech dalej rosnie sobie w brzuszku mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asiulka czyli tak z 20 sztukasów by trzeba było nabyć? 🙂

Mysle ,ze w porzaqdku bydzie ,w razie w dokupic mozna 🙂 😎
No ba!! Dzięki 😘 dopisuję je do listy,tzn dopiszę jak listę zrobię heheeheeh

hahahah ja tez sie tak zabieram za liste i kurcze to chyba przez Was o Bozym swiecie zapominam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o pieluszki to ja przy pierwszym dziecku przez 4 miesiace uzywałam tetry i sporadycznie pampersów. Teraz planuje od razu pampersy, bo uważam że jest to wygodniejsze. A jesli chodzi o pieluchowanie bioderek to podobno są rózne szkoły. Moja znajoma niedawno rodzła i jej lekarz pwiedział że nie trzeba juz pieluchować, ale mozna bo nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...