Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja dziewczynki też sie zastanawiałam czy wykonac tel do teścowej jutro , ale w sumie to Dzień Matki , a ona jak matka dla mnie ... to na dzien teścowej zadzwonie !!!
Ja mam taki klopot z tym słodkim 4 tyg = 4 kg , obciach masakra , zjadlam przed kolacja poczka , kolacje i grzeska ... i az mi niedobrze ... od slodkiego ... ale nie umiem sie opanowac ... kurka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziewczynki też sie zastanawiałam czy wykonac tel do teścowej jutro , ale w sumie to Dzień Matki , a ona jak matka dla mnie ... to na dzien teścowej zadzwonie !!!
Ja mam taki klopot z tym słodkim 4 tyg = 4 kg , obciach masakra , zjadlam przed kolacja poczka , kolacje i grzeska ... i az mi niedobrze ... od slodkiego ... ale nie umiem sie opanowac ... kurka


miałam iśc ale odpisze jeszcze hehe ja tak tyje dlatego,że praktycznie przed ciążą nie jadłam słodkiego ani grama..organizm sie przyzwyczaił że nie ma słodkiego 😁 a teraz dostaje regularnie słodkości i wariuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja wróciłam z tych śmiesznych zakupów..nic nie kupiłam to raz i przyszłam tylko do domu z wielkim nerwem 😮...Mój wracając z pracy zabrał mnie po drodze..i wypalił :Wiesz dzwoniła mama i mówiła,żebym zabrał ojca do nas na działke bo sie nudzi(teściowa wyjechała do rodziny,żeby odpocząć 😮,a teścia zostawiła samego na chacie..)tylko że jego specjalnie zapraszać nie trzeba..czasami jak siedzimy wszyscy na działke to wbija sobie do nas 😮 albo jak nas nei ma to sam sobie idzie pooglądać co już na niej zrobiliśmy...ale najlepsze jest to że dzisiaj chodził po komisach i wybierał nam wózek...a dobrze wie że ja z komisu nie chce niczego bo to moje pierwsze Dziecko i chciałam łóżeczko i wózek nowy..i jak tu sie nie denerwować 😞

no też co za dziadek zamiast nowe dla wnuczki kupic to sie za używanymi rozgląda no nie ,a to pierwsza wnusia ?



Mają już 2 wnuków no i wnuczke tylko że ona jest daleko bo po rozwodzie żona brata mojego J ją zabrała..Moja Emilka bedzie druga..tylko że tamtym to kupowali nowe 😞 a stać ich bo do biednych nie należą..należą raczej do sknerusów...

To mi taki numer wycial ojciec...jak bylam w ciazy z Kami...kupil uzywany od swojego sasiada za grosze...A ja juz mialam pieniazki odlozone na wozek,lozeczko ,i inne ,mimo ,ze sie nie przelewalo to wolalam nowe...a moj tatus sie przyczynil do tego,ze szlam ulica i kola mi odpadaly z wozka 😮 😮 😮potem juz kasy za wiele nie mialam i kupowalam uzywane ,raz od kolezanki-to mi sie parasolka zlamala na srodku deptaku... 😮 ,a na koniec skonczylam na najzwyklejszej parasolce z Biedronki..Takze klelam na czym swiat stoi za taka pomoc ja dziekuje...i chocby teraz mi ktos za darmo dal uzywany ,nie chce cholera i nie przyjme ,bo mam nauczke .... 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂
Dziewczynny powiedzcie mi czy wy do teściowej jutro będziecie dzwonić z życzeniami ?? 🥴 bo ja niewiem , dla mnie matka jest jedna i nie czuję potrzeby wydzwaniać do teściowej na dzień mamy 🤢

ja do swojej nie zamierzam dzwonic choc tamżadnych zatargów z nia nie mam ,ale ona do mnei tez nie dzwoni chyba ,ż ecos potrzebuje ,a mój jak chce to niech nawet telegram wysle 😁

jest dzien Tesciowej -wtedy swiekry maja swoje 5 minut 😁
Matka jest jedna,ja tam nigdzie nie ide ,nie dzwonie,Andru tylko pogonie,bo on to zwykle zapomina ,albo odwleka i potem jest za pozno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hejo ,wlasnie wyjelam ciacho z pieca 🙂te z rabarbarem ,mniam ,ale troszke inaczej zrobione ,zobacze jak wystygnie,jak zdazy hahaha ☺️ 😁 😁 😁 😁

ja robiłam z rabarbarem i pianą mniamnusne 😉 😉

ja tez to robie ,bo bialka mi szkoda hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂
Dziewczynny powiedzcie mi czy wy do teściowej jutro będziecie dzwonić z życzeniami ?? 🥴 bo ja niewiem , dla mnie matka jest jedna i nie czuję potrzeby wydzwaniać do teściowej na dzień mamy 🤢

ja do swojej nie zamierzam dzwonic choc tamżadnych zatargów z nia nie mam ,ale ona do mnei tez nie dzwoni chyba ,ż ecos potrzebuje ,a mój jak chce to niech nawet telegram wysle 😁

jest dzien Tesciowej -wtedy swiekry maja swoje 5 minut 😁
Matka jest jedna,ja tam nigdzie nie ide ,nie dzwonie,Andru tylko pogonie,bo on to zwykle zapomina ,albo odwleka i potem jest za pozno 😁


no i tak zrobię bo nie mam zamiaru się zmuszać ... 😮 😮 😮
uciekam się powyginać i kachę na jutro przygotować 😜 bo o 9ej wizyta u mudżyna , będe za chwilkę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja wróciłam z tych śmiesznych zakupów..nic nie kupiłam to raz i przyszłam tylko do domu z wielkim nerwem 😮...Mój wracając z pracy zabrał mnie po drodze..i wypalił :Wiesz dzwoniła mama i mówiła,żebym zabrał ojca do nas na działke bo sie nudzi(teściowa wyjechała do rodziny,żeby odpocząć 😮,a teścia zostawiła samego na chacie..)tylko że jego specjalnie zapraszać nie trzeba..czasami jak siedzimy wszyscy na działke to wbija sobie do nas 😮 albo jak nas nei ma to sam sobie idzie pooglądać co już na niej zrobiliśmy...ale najlepsze jest to że dzisiaj chodził po komisach i wybierał nam wózek...a dobrze wie że ja z komisu nie chce niczego bo to moje pierwsze Dziecko i chciałam łóżeczko i wózek nowy..i jak tu sie nie denerwować 😞

no też co za dziadek zamiast nowe dla wnuczki kupic to sie za używanymi rozgląda no nie ,a to pierwsza wnusia ?



Mają już 2 wnuków no i wnuczke tylko że ona jest daleko bo po rozwodzie żona brata mojego J ją zabrała..Moja Emilka bedzie druga..tylko że tamtym to kupowali nowe 😞 a stać ich bo do biednych nie należą..należą raczej do sknerusów...

To mi taki numer wycial ojciec...jak bylam w ciazy z Kami...kupil uzywany od swojego sasiada za grosze...A ja juz mialam pieniazki odlozone na wozek,lozeczko ,i inne ,mimo ,ze sie nie przelewalo to wolalam nowe...a moj tatus sie przyczynil do tego,ze szlam ulica i kola mi odpadaly z wozka 😮 😮 😮potem juz kasy za wiele nie mialam i kupowalam uzywane ,raz od kolezanki-to mi sie parasolka zlamala na srodku deptaku... 😮 ,a na koniec skonczylam na najzwyklejszej parasolce z Biedronki..Takze klelam na czym swiat stoi za taka pomoc ja dziekuje...i chocby teraz mi ktos za darmo dal uzywany ,nie chce cholera i nie przyjme ,bo mam nauczke .... 🙃 🙃


No to faktycznie miałaś pecha ... niefajnie tak , no co nowe to nowe , zawsze jest gwarancja
Ale ja mam też takich rodziców , zreszta oni i tak sadzą że cała wyprawka juz teraz kupona to za szybko , najlepiej to dopiero kupic wszystko po porodzie ... no i wieczne spięcie , bezsensu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ale tu dyskusja widze ...musze nadrobic 20 str..... 😮
No troche jest, jak tam Olenia?

oj szaleje i wizga bo czuje ciacho 🙂hi hi
A jak miksowalam to czulam jak tam sie trzesie jakby w srodku,czy dygocze,niewiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja po pracy dzis wyjatkowo az 8 h wysiedzialam.
zmeczona jestem ale ciesze sie ze chodze do pracy bo cos robie i nie siedze

moj maz na zwolnieniu wiec za tydzien ja tez wezme na tydzien zwolnienie i pojedziemy nad morze, myslimy o ustce, nie znam polskiego morze raz tylko bylam wiec ciesze sei ze jedziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Ja dziewczynki też sie zastanawiałam czy wykonac tel do teścowej jutro , ale w sumie to Dzień Matki , a ona jak matka dla mnie ... to na dzien teścowej zadzwonie !!!
Ja mam taki klopot z tym słodkim 4 tyg = 4 kg , obciach masakra , zjadlam przed kolacja poczka , kolacje i grzeska ... i az mi niedobrze ... od slodkiego ... ale nie umiem sie opanowac ... kurka

Karolcia,co Ty chcesz ,na poczatku mniej tylas,a teraz troszke moze Ci przybylo.. 🙂A ile lacznie przybralas od poczatku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂
Dziewczynny powiedzcie mi czy wy do teściowej jutro będziecie dzwonić z życzeniami ?? 🥴 bo ja niewiem , dla mnie matka jest jedna i nie czuję potrzeby wydzwaniać do teściowej na dzień mamy 🤢

ja do swojej nie zamierzam dzwonic choc tamżadnych zatargów z nia nie mam ,ale ona do mnei tez nie dzwoni chyba ,ż ecos potrzebuje ,a mój jak chce to niech nawet telegram wysle 😁

jest dzien Tesciowej -wtedy swiekry maja swoje 5 minut 😁
Matka jest jedna,ja tam nigdzie nie ide ,nie dzwonie,Andru tylko pogonie,bo on to zwykle zapomina ,albo odwleka i potem jest za pozno 😁


no i tak zrobię bo nie mam zamiaru się zmuszać ... 😮 😮 😮
uciekam się powyginać i kachę na jutro przygotować 😜 bo o 9ej wizyta u mudżyna , będe za chwilkę 😘


hee kurde a ja taka poszłam dziś nieprzygotowana ... masakra jakaś , jak tu się golic jak nie widac ,a tak w ciemno to pewnie se doktorek pomyslał ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
No pa pa pa ja tez mykam dziewczyny do spania szykowac 😉czas juz na nie 😉
miłego wieczorku 🙂

Violka ,no nie zartuj !!!!Ty z kurami sie kladziesz??? 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziewczynki też sie zastanawiałam czy wykonac tel do teścowej jutro , ale w sumie to Dzień Matki , a ona jak matka dla mnie ... to na dzien teścowej zadzwonie !!!
Ja mam taki klopot z tym słodkim 4 tyg = 4 kg , obciach masakra , zjadlam przed kolacja poczka , kolacje i grzeska ... i az mi niedobrze ... od slodkiego ... ale nie umiem sie opanowac ... kurka

Karolcia,co Ty chcesz ,na poczatku mniej tylas,a teraz troszke moze Ci przybylo.. 🙂A ile lacznie przybralas od poczatku???


Już wychodzi że 7 kg ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂
Dziewczynny powiedzcie mi czy wy do teściowej jutro będziecie dzwonić z życzeniami ?? 🥴 bo ja niewiem , dla mnie matka jest jedna i nie czuję potrzeby wydzwaniać do teściowej na dzień mamy 🤢

ja do swojej nie zamierzam dzwonic choc tamżadnych zatargów z nia nie mam ,ale ona do mnei tez nie dzwoni chyba ,ż ecos potrzebuje ,a mój jak chce to niech nawet telegram wysle 😁

jest dzien Tesciowej -wtedy swiekry maja swoje 5 minut 😁
Matka jest jedna,ja tam nigdzie nie ide ,nie dzwonie,Andru tylko pogonie,bo on to zwykle zapomina ,albo odwleka i potem jest za pozno 😁


no i tak zrobię bo nie mam zamiaru się zmuszać ... 😮 😮 😮
uciekam się powyginać i kachę na jutro przygotować 😜 bo o 9ej wizyta u mudżyna , będe za chwilkę 😘

Asieczku,no niewiem czy chwila wystarczy hahah 🙂
Niewiem czy nie lepiej nam opykac sprawe do lysego hahahaKasia tu juz tak robi,po kij sie meczyc..
lepiej gola niz zawirowana Bog wie jak hahhaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja dziewczynki też sie zastanawiałam czy wykonac tel do teścowej jutro , ale w sumie to Dzień Matki , a ona jak matka dla mnie ... to na dzien teścowej zadzwonie !!!
Ja mam taki klopot z tym słodkim 4 tyg = 4 kg , obciach masakra , zjadlam przed kolacja poczka , kolacje i grzeska ... i az mi niedobrze ... od slodkiego ... ale nie umiem sie opanowac ... kurka

Karolcia,co Ty chcesz ,na poczatku mniej tylas,a teraz troszke moze Ci przybylo.. 🙂A ile lacznie przybralas od poczatku???


Już wychodzi że 7 kg ......

oj to pieknie Kochana ja w ubieglym tyg 9 na plusie mialam,to jest dopiero kosmos ,ale co tam itak ide dumnie cyc do przodu ,brzuch a zad jak kaczucha w tyl 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂
Dziewczynny powiedzcie mi czy wy do teściowej jutro będziecie dzwonić z życzeniami ?? 🥴 bo ja niewiem , dla mnie matka jest jedna i nie czuję potrzeby wydzwaniać do teściowej na dzień mamy 🤢

ja do swojej nie zamierzam dzwonic choc tamżadnych zatargów z nia nie mam ,ale ona do mnei tez nie dzwoni chyba ,ż ecos potrzebuje ,a mój jak chce to niech nawet telegram wysle 😁

jest dzien Tesciowej -wtedy swiekry maja swoje 5 minut 😁
Matka jest jedna,ja tam nigdzie nie ide ,nie dzwonie,Andru tylko pogonie,bo on to zwykle zapomina ,albo odwleka i potem jest za pozno 😁


no i tak zrobię bo nie mam zamiaru się zmuszać ... 😮 😮 😮
uciekam się powyginać i kachę na jutro przygotować 😜 bo o 9ej wizyta u mudżyna , będe za chwilkę 😘

Asieczku,no niewiem czy chwila wystarczy hahah 🙂
Niewiem czy nie lepiej nam opykac sprawe do lysego hahahaKasia tu juz tak robi,po kij sie meczyc..
lepiej gola niz zawirowana Bog wie jak hahhaha 😁 😁 😁




haaaaaaaaaaaaaaa 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asica tam wykretasy dopiero wywija...
Aga
Ty zyjesz Kobito!!! 🙂
Juz chcialam pisac ,ale mysle se nie bede Cie tak scigac,bo jeszcze Twoj mi wiąchę przez tel pusci...wole nie ryzykowac .. 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
niezle jestescie ja juz 16 kg do przodu i ciesze sie ze w tym miesiacu tylko 1 kg ale w kwietniu az 10 bylo

Izka ,najwazniejsze,ze dzidziolek zdrowy 🙂Potem bedziemy sie martwic 🙂
A mi ex tesciowa mowila (bo dzwonila dzis ze szpitala do mnie-ma cukier bardzo podwyzszony i cisnienie..pewnie znowu pochlala..)ze z drugim jest tak zawsze ,ze brzuszek wiekszy jest..hmmm..ciekawe czy to prawda,czy mit,ale ja sie czuje naprawde wieksza jak w pierwszej ciazy,brzuch mam spooory 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Asulka a ty kiedy idzesz na tę GLUKOZĘ ??????? masz już skierowanie ???

Ja ide 1 czerwca do gina w Dzien Dziecka kurde haha ,ja to zawsze w jakies swieto ..OM w mikolajki,14luty byla wizyta u gina,1kwietnia tez,teraz w Dzien Dziecka haha mi to sie uklada 😉
To sie dowiem co i jak...moze mi sie upiecze 🙂jak w ciazy z Kami ...ludze sie tak ,bo ja uwazam ,ze jak krew bedzie dobra(glukoza )to na kij te eksperymenty...zagrozenia nie ma ,a tu katuja dziewczyny...koszmar
Podobno wypic idzie ,ale pozniej samopoczucie jest do kitu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...