Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja pierwsza faze przeleżałam w domu w łóżku do szpitala dotarłamz 9 cm rozwarcia 🙂

oj to już się długo nie namęczyłaś w szpitalu chyba? dobrze że zdążyłaś
o 6 byłam w szpitalu a 0 8.30 Kuba był juz na swiecie pierwsza położna była w szoku i miałąm urodzić na jej dyzurze czyli do 7.30 ale troche mi skurcze zaczeły zanikać i powiłam synka chwile pożniej 🙂
a do szpitala to pojechałam dla tego ze mi ten czop zszedł nie wim co by było jak by to przeoczyła hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie dziewczyny ! widzę że tu gorąco na temat porodu brr...Byłąm dziś z moimi chłopakami po wózek wkońcu wybralismy i mamy w domku oto ten zerknijcie w koloże fioletu oczywiscie
http://allegro.pl/wozek-roan-4-runner-zestaw-8-w-1-5-x-gratis-i1681781541.html

co tam gdzies ty była....tyle czasu zero odzewu....


Ah kobietki ja jeszcze pracuję i jak wracam z pracki to padam na dziób zawsze zerkam do was wieczorem podejrzec co piszecie laseczki ale nigdy nie mam czasu na dłuższe rozpisywanie się,teraz juz sobie obiecałam że przestane pracowac ,ale wiecie jak to jest jak się ma swój interes to każda klientka to pieniądz a teraz to je potrzebujemy przed przyjsciem małej na świat wiec zasuwam.

to chociaz postaw kropke ze zyjesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja pierwsza faze przeleżałam w domu w łóżku do szpitala dotarłamz 9 cm rozwarcia 🙂

oj to już się długo nie namęczyłaś w szpitalu chyba? dobrze że zdążyłaś
o 6 byłam w szpitalu a 0 8.30 Kuba był juz na swiecie pierwsza położna była w szoku i miałąm urodzić na jej dyzurze czyli do 7.30 ale troche mi skurcze zaczeły zanikać i powiłam synka chwile pożniej 🙂
a do szpitala to pojechałam dla tego ze mi ten czop zszedł nie wim co by było jak by to przeoczyła hi hi

i co nie było tak strasznie.....co nie szybka akcja i po bolu , a nacinali cie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właczyli mnie do świata wkońcu

Szotka cieszę sie ze z Alicją w porządku,że jesteś zadowolona z wizytki
Dorcia widzisz Kuba odnalazł sie na wyjezdzie a mama moze juz spać spokojnie
doczytałam 20stron z 90 🤢 🤢
jutro mnie nie bedzie mam pogrzeb niestety wpadne wieczorem

a tymczasem pocztam jeszcze coście naskrobały przez cały dzień 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja pierwsza faze przeleżałam w domu w łóżku do szpitala dotarłamz 9 cm rozwarcia 🙂

oj to już się długo nie namęczyłaś w szpitalu chyba? dobrze że zdążyłaś
o 6 byłam w szpitalu a 0 8.30 Kuba był juz na swiecie pierwsza położna była w szoku i miałąm urodzić na jej dyzurze czyli do 7.30 ale troche mi skurcze zaczeły zanikać i powiłam synka chwile pożniej 🙂
a do szpitala to pojechałam dla tego ze mi ten czop zszedł nie wim co by było jak by to przeoczyła hi hi

i co nie było tak strasznie.....co nie szybka akcja i po bolu , a nacinali cie


nacinali i ja niestety to czułam bo miałam za słaby party i to nacięcie spedza mi teraz sen z powiek bo nic mnie tak nie bolało jak naciecie 😞normalnie to sie tego nie czuje ale ja miałam pecha i bolało jak skur*****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ostatnio w jakiejś gazecie przeczytałam: I faza porodu: ok 12 godz, II rfaza 1-2 godz, III (wydalenie łożyska) 30 min 🤢 czemu to wszystko musi tyle trwać, super jak się trochę prześpi tę I fazę (np jak jest noc) ale tyle godzin...


no niestety troche to trwa... najlepiej, jak jest mozliwosc bycia w domu jak najdluzej.. i dopiero jechac do szpitala...
A nie ktore laski rodza szybko.. ja do takich sie nie zaliczam niestety , mialam wywolywany porod, 24 godziny lezec na lozku... a jak podlacza ci juz kroplowky i znieczulacze to koniec nie ruszysz sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilam wkoncu te wyprawke 🙂hehe taka o,a jeszcze u tego samego sprzedawcy niedrapki za 2zl tez 🙂Wzor pierwszy z kaczka -Kamisia wybierala ,a mi sie ta zyrafa tez widziala 😁 😁 😁ale stanelo na kaczuche http://allegro.pl/wyprawka-5-czesciowa-nowosc-roz-62-i1668792692.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
zakupilam wkoncu te wyprawke 🙂hehe taka o,a jeszcze u tego samego sprzedawcy niedrapki za 2zl tez 🙂Wzor pierwszy z kaczka -Kamisia wybierala ,a mi sie ta zyrafa tez widziala 😁 😁 😁ale stanelo na kaczuche http://allegro.pl/wyprawka-5-czesciowa-nowosc-roz-62-i1668792692.html


super i ten z kaczucha i ten z zyrafą b mi sie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
zakupilam wkoncu te wyprawke 🙂hehe taka o,a jeszcze u tego samego sprzedawcy niedrapki za 2zl tez 🙂Wzor pierwszy z kaczka -Kamisia wybierala ,a mi sie ta zyrafa tez widziala 😁 😁 😁ale stanelo na kaczuche http://allegro.pl/wyprawka-5-czesciowa-nowosc-roz-62-i1668792692.html

kaczuszka fajna, zadziorna a żyrafka miodzio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczęta mam pytanko 🙂 Mam już ciuszki rozmiar 56 i kilka w 62 i zastanawiam sie,czy warto kupować dużo ciuchów w rozmiarze 56? czy po prostu kilka sztuk starczy i wziąć sie za kupowanie 62 i wzwyż?

62 wzwyz! 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczęta mam pytanko 🙂 Mam już ciuszki rozmiar 56 i kilka w 62 i zastanawiam sie,czy warto kupować dużo ciuchów w rozmiarze 56? czy po prostu kilka sztuk starczy i wziąć sie za kupowanie 62 i wzwyż?

62 wzwyz! 😉 😉 😉

ja mam tylko jeden kaftanik i jedną czapeczkę na rozmiar 56 reszta 62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
zakupilam wkoncu te wyprawke 🙂hehe taka o,a jeszcze u tego samego sprzedawcy niedrapki za 2zl tez 🙂Wzor pierwszy z kaczka -Kamisia wybierala ,a mi sie ta zyrafa tez widziala 😁 😁 😁ale stanelo na kaczuche http://allegro.pl/wyprawka-5-czesciowa-nowosc-roz-62-i1668792692.html

fajne , fajne .....wysłałas Jedru do pracy ????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Meggi jak sie u was te podkłady nazywaja?



kurka wodna wiesz, ze nie wiem , chyba " ice pads" czy jakos tak,
Doris dowiem sie dokladnie to dam Ci znac 🙂



Doris,
nazywaja sie : cold pads albo ice packs.
Wyczytalam rowniez, ze mozna samemu je w domu przygotiwac, jak masz lignine albo wate higieniczna to mozna pokruszyc lod i zawijac w to i probowac podkladac, na samym poczatku zimno w " katarzyne" jak cholera, ale po chwili czujesz sie jak w niebie 🙂 🙃


dziekuje kochana 😘


prosze bardzo skarbie, naprawde polecam, bo Katarzyna boli jak diabli a to przynosi ulge o i jeszcze polecam, przemywac Katarzyne kalia( nadmanganianem potasu ) szybciej sie goi, przynajmmniej mnie sie w miare szybko wygoila, i moglam spokojnie na dupie siedziec 🙂

mnie tez kalia pomogla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja pierwsza faze przeleżałam w domu w łóżku do szpitala dotarłamz 9 cm rozwarcia 🙂

oj to już się długo nie namęczyłaś w szpitalu chyba? dobrze że zdążyłaś
o 6 byłam w szpitalu a 0 8.30 Kuba był juz na swiecie pierwsza położna była w szoku i miałąm urodzić na jej dyzurze czyli do 7.30 ale troche mi skurcze zaczeły zanikać i powiłam synka chwile pożniej 🙂
a do szpitala to pojechałam dla tego ze mi ten czop zszedł nie wim co by było jak by to przeoczyła hi hi

i co nie było tak strasznie.....co nie szybka akcja i po bolu , a nacinali cie


nacinali i ja niestety to czułam bo miałam za słaby party i to nacięcie spedza mi teraz sen z powiek bo nic mnie tak nie bolało jak naciecie 😞normalnie to sie tego nie czuje ale ja miałam pecha i bolało jak skur*****

to mimo że miałaś takie duże rozwarcie trzeba było ciachać? pomyśl inaczej - bolało najbardziej jak cieli, a inne cały czas tak boli to jak tną to nie czują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Smerfetka czy od tego goscia co mi podałas link zamawiałas pieluchy flanelowe....jakie ciekawe rzeczy od niego brałas ???Jak mozesz wez mi napisz....bo ciekawe ceny ma facet....

Aga pieluchy to chyba lepiej jednak w sklepie kupować ( ja tak zrobię), bo pomacać można, a podobno najlepiej, żeby były taki "mięsiste" że tak powiem 🙂


dokładnie , muszą być mięsiste 😁 babka je jakoś określiła jak kupowałam ale nie pamiętam 🥴 🥴 🥴 skleroza nie boli 😮
musza byc GĘSTO DZIANE ze tak powiem 😉

A ten pas poporodowy to faktycznie dobra sprawa???Ja nie uzywalam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja pierwsza faze przeleżałam w domu w łóżku do szpitala dotarłamz 9 cm rozwarcia 🙂

oj to już się długo nie namęczyłaś w szpitalu chyba? dobrze że zdążyłaś
o 6 byłam w szpitalu a 0 8.30 Kuba był juz na swiecie pierwsza położna była w szoku i miałąm urodzić na jej dyzurze czyli do 7.30 ale troche mi skurcze zaczeły zanikać i powiłam synka chwile pożniej 🙂
a do szpitala to pojechałam dla tego ze mi ten czop zszedł nie wim co by było jak by to przeoczyła hi hi

i co nie było tak strasznie.....co nie szybka akcja i po bolu , a nacinali cie


nacinali i ja niestety to czułam bo miałam za słaby party i to nacięcie spedza mi teraz sen z powiek bo nic mnie tak nie bolało jak naciecie 😞normalnie to sie tego nie czuje ale ja miałam pecha i bolało jak skur*****

to mimo że miałaś takie duże rozwarcie trzeba było ciachać? pomyśl inaczej - bolało najbardziej jak cieli, a inne cały czas tak boli to jak tną to nie czują



w wiekszosci przypadkach, mimo 10cm rozwarcia, i tak trzeba kobite naciac, zeby uniknac pekniecia.. sama nie wiem czy lepsze nacinanie czy pekniecie, przyajmniej przy nacinaniu chyba ladniejszy szwy potem, bo jak sie popeka, to potem zygzaczek jak nic ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pa pa brzuszki, ja jeszcze musze troszke popracowac...
przez najblizszy czas bede zadko do was zagladac bo tak jak wspomnialam mam miec jakas laske na treningu, ale moze chociaz z domu uda mi sie cos podczytac ..
Trzymajcie sie kochane i dbajcie o siebie i brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
gadałam właśniez Kuba 🙂 🙃po głosie słychac ze jest mega zadowolony nawet jakis szant mi zaśpiewał co sie dzisiaj uczylli powiedział ze poznał fajnych kolegów i ze jest super ojej mówie wam jak ja sie cieszę 🙂 🤪 😁 🙂 🙃

🤪 🤪 🤪 🤪 to bedziesz spala spokojnie Mama 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...