Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

czarna79 napisał(a):
Gdzie ta Aska dowiedziała się ze Chłop i poszła na karmiiiiiiii hi hi 🙂 🙂 🙂Mam nadzieje ze zadnego sprzetu u swoejego doktorka nie rozwaliła dzisiaj ......MOze poszła kupować ubranka 🙂 🙂 🙂

Ta to tam niewiadomo co robi ,moze siedzi faktycznie przy Karmi pewnie doktorka na browarka wyciagla ,bo trza nowine oblac 😁 😁
P.S-Ja tylko mam nadzieje ,ze nie roztrzaskala usg z wrazenia 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Takze Folky ma wziecie????haha ,moze faktycznie nie jest zly,jak by tak sie przypatrzec ...pasiaczek taki ,napewno by sie wyroznial na ulicy hahaha,z oddali widac ....nadjezdza Folky!!! 😁 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Gdzie ta Aska dowiedziała się ze Chłop i poszła na karmiiiiiiii hi hi 🙂 🙂 🙂Mam nadzieje ze zadnego sprzetu u swoejego doktorka nie rozwaliła dzisiaj ......MOze poszła kupować ubranka 🙂 🙂 🙂

Ta to tam niewiadomo co robi ,moze siedzi faktycznie przy Karmi pewnie doktorka na browarka wyciagla ,bo trza nowine oblac 😁 😁
P.S-Ja tylko mam nadzieje ,ze nie roztrzaskala usg z wrazenia 😮 😮 😮

znając Askę wszystko możliwe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny czy muślałysci nad sesją pod koniec ciąży???? 🙂

baaa 🙂 www.izabelakurzawa.com - akurat tu sa zdjecia dzieciaczkow ale cos pieknego !

dzidzi tak po narodzinach , ale nasze jak bedziemy jeszcze w ciąży??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski mam dobra wiadomość !! bynajmniej dla mnie 😆 z moja wątroba wszystko gra 🙂 wyniki idealne ufff, jeszcze to ciśnienie i ta napierająca główka i byłabym prze szczęśliwa.
co do sesji przed porodem zależy jak bede sie czuła ale kilka zdjec na pewno sobie zrobię do pamiętnika dla dzidzi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio wrzucałam tu zdjecie jakie mi sie podoba i sama na cos takiego sie zdecyduje,sesja fotograficzna jak najbardziej swietna pamiatka tylko jak brzuszek nieco bardziej podrosnie.
o ta fote mi chodzilo,dzidzia jest zrobiona komputerowo wiec rysy twarzy na pewna nie beda takie same jakie ma swoje malenstwo ale pomysl i wykonanie na plus 🙂
http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=2428228
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
laski mam dobra wiadomość !! bynajmniej dla mnie 😆 z moja wątroba wszystko gra 🙂 wyniki idealne ufff, jeszcze to ciśnienie i ta napierająca główka i byłabym prze szczęśliwa.
co do sesji przed porodem zależy jak bede sie czuła ale kilka zdjec na pewno sobie zrobię do pamiętnika dla dzidzi. 😉



ciesze sie ze wszystko dobrze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam cieszycie sie?????????? 😁
Asia wózki są super mi wpadł w oko biały ale nie praktyczny a drugi to czerwony tylko czerwony taki ładny intensywny a nie przytłumiony Mutsy ma taka czerwien jak ja bym chciała ale rzecz jasna za drogi!!!No i co dla mnie ważne to czy ma możliwośc wpiecia fotelika z adapterem ?a tam nic nie napisane ale zadac pytanie sprzedawcy zawsze mozna 🙂i do tego fotelik nie firmy krzak tylko takiej co ma atest .Ale designe wózka jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie napisałam do dziewczyny zajmującej sie fotografia na gg czy podejmie sie sesji ciążowej i ile to wyniesie. jestem ciekawa co odpisze 😉 😁 ale zdjęcia robi bombowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Wróciłam cieszycie sie?????????? 😁
Asia wózki są super mi wpadł w oko biały ale nie praktyczny a drugi to czerwony tylko czerwony taki ładny intensywny a nie przytłumiony Mutsy ma taka czerwien jak ja bym chciała ale rzecz jasna za drogi!!!No i co dla mnie ważne to czy ma możliwośc wpiecia fotelika z adapterem ?a tam nic nie napisane ale zadac pytanie sprzedawcy zawsze mozna 🙂i do tego fotelik nie firmy krzak tylko takiej co ma atest .Ale designe wózka jest super 🙂

Cieszymy sie kochana 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁, a ty wybrałas imię dla swojego kawalera?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Wróciłam cieszycie sie?????????? 😁
Asia wózki są super mi wpadł w oko biały ale nie praktyczny a drugi to czerwony tylko czerwony taki ładny intensywny a nie przytłumiony Mutsy ma taka czerwien jak ja bym chciała ale rzecz jasna za drogi!!!No i co dla mnie ważne to czy ma możliwośc wpiecia fotelika z adapterem ?a tam nic nie napisane ale zadac pytanie sprzedawcy zawsze mozna 🙂i do tego fotelik nie firmy krzak tylko takiej co ma atest .Ale designe wózka jest super 🙂

Cieszymy sie kochana 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁, a ty wybrałas imię dla swojego kawalera?????


🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃
dzisiaj z moim myslelismy nad imieniem i w sumie zadnego konkretnie nie wybraliśmy 😞Moze Kacper,Marcel to moi faworyci a mojemu to jeszcze Maciek sie podoba ale tak ma na imie moj szwagier echhh ciezka sprawa dobrze ze jeszcze troche czasu mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Wróciłam cieszycie sie?????????? 😁
Asia wózki są super mi wpadł w oko biały ale nie praktyczny a drugi to czerwony tylko czerwony taki ładny intensywny a nie przytłumiony Mutsy ma taka czerwien jak ja bym chciała ale rzecz jasna za drogi!!!No i co dla mnie ważne to czy ma możliwośc wpiecia fotelika z adapterem ?a tam nic nie napisane ale zadac pytanie sprzedawcy zawsze mozna 🙂i do tego fotelik nie firmy krzak tylko takiej co ma atest .Ale designe wózka jest super 🙂

Cieszymy sie kochana 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁, a ty wybrałas imię dla swojego kawalera?????


🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃
dzisiaj z moim myslelismy nad imieniem i w sumie zadnego konkretnie nie wybraliśmy 😞Moze Kacper,Marcel to moi faworyci a mojemu to jeszcze Maciek sie podoba ale tak ma na imie moj szwagier echhh ciezka sprawa dobrze ze jeszcze troche czasu mamy

kochana jak ty fajnie wyglądasz, brzuszek juz masz duży.....co do imienia to tylko nie Maciek ....Chciałam ci zaproponowac Marcel ale widze , ze juz sami wybraliście .... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlam u tego goscia jeszcze taki nie drogi i z fotelem
http://allegro.pl/wozek-verdi-max-3w1-parasol-gratis-37xkolor-i1586049671.html
choc nie wiem co to za firma -chyba "krzak"heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wróciłam do domku i nadrobiłam kolejne 16 stron....
Co do zdjęć to ja mam fajnie bo koleżankę pewnie namówię żeby mi zrobiła nie jest profesjonalnym fotografem ale jesteśmy po tej samej szkole więc wiem co potrafi 🙂No i jak będzie trzeba to sama potrafię proste poprawki i kombinacje wstawić w zdjęciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik można zrobić też tak że jedno zdjęcie zrobisz jak będziesz w ciąży,drugie dziecku po urodzeniu i wtedy je razem np.u fotografa zmontować.Wtedy wszystkie rysy sie będą zgadzać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...