Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czy wasi faceci tez sie wiecznie pytaja gdzie wydalyscie tyle kasy? ja mam juz dosyc tego, jakbym wydawala Bog wie na co, a to tylko jedzenie rachunki i tyle, jak mu zawsze wylicze na co poszlo to aha oki zgadza sie a za miesiac z nowu, mam juz dosyc rozliczania sie wiecznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moj tez tak samo , jak mu mowie zeby mi dal troche kasy albo jak mowie ze jej niemam, to pyta to gdzie te co dostalas, ale nie liczy tego ze kupuje jedzenie i ze place niektore rachunki, a jak mowi ze zaduzo czegos kupuje, to ja mu wypominam ze co 2 dzien kupuje nowy tyton do palenia za 5 euro , i kazalam mu podliczyc ile to go wynosi miesiecznie , i wtedy ja tyle samo wydaje na przyjemnosci, a sam chomikuje kase na koncie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
czy wasi faceci tez sie wiecznie pytaja gdzie wydalyscie tyle kasy? ja mam juz dosyc tego, jakbym wydawala Bog wie na co, a to tylko jedzenie rachunki i tyle, jak mu zawsze wylicze na co poszlo to aha oki zgadza sie a za miesiac z nowu, mam juz dosyc rozliczania sie wiecznego

Ja mam o tyle dobrze ,ze wiekszosc zakupow moj robi,ja drobne tam takie i sie nie rozliczam ..Madziu to pewnie meczące takie zycie ...ale wszystko kosztuje,niech gospodarzy przez chocby jeden miesiac to zobaczy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
czy wasi faceci tez sie wiecznie pytaja gdzie wydalyscie tyle kasy? ja mam juz dosyc tego, jakbym wydawala Bog wie na co, a to tylko jedzenie rachunki i tyle, jak mu zawsze wylicze na co poszlo to aha oki zgadza sie a za miesiac z nowu, mam juz dosyc rozliczania sie wiecznego

Ja mam o tyle dobrze ,ze wiekszosc zakupow moj robi,ja drobne tam takie i sie nie rozliczam ..Madziu to pewnie meczące takie zycie ...ale wszystko kosztuje,niech gospodarzy przez chocby jeden miesiac to zobaczy ...
Ja wlasnie tak mysle zeby dac mu cala kase na miesiac i niech rzadzi, wtedy zobaczy jak ciezko jest tak gospodarowac zeby bylo oki, a jemu sie wydaje ze mi ta kasa sie powinna mnozyc jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ma swoje , a ja swoje , ale za kazdym razem sie czepia ze ja swoje wszystkie wydaje, i ze juz niemam, ale on jedynie za mieszkanie placi hipoteke , , a ja reszte plus jedzenia i ciuchy dla niego , i on mowi ze nie oplaca sie mu mnie trzymac , skoro na koniec miesiaca juz niemam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
czy wasi faceci tez sie wiecznie pytaja gdzie wydalyscie tyle kasy? ja mam juz dosyc tego, jakbym wydawala Bog wie na co, a to tylko jedzenie rachunki i tyle, jak mu zawsze wylicze na co poszlo to aha oki zgadza sie a za miesiac z nowu, mam juz dosyc rozliczania sie wiecznego

Ja mam o tyle dobrze ,ze wiekszosc zakupow moj robi,ja drobne tam takie i sie nie rozliczam ..Madziu to pewnie meczące takie zycie ...ale wszystko kosztuje,niech gospodarzy przez chocby jeden miesiac to zobaczy ...
Ja wlasnie tak mysle zeby dac mu cala kase na miesiac i niech rzadzi, wtedy zobaczy jak ciezko jest tak gospodarowac zeby bylo oki, a jemu sie wydaje ze mi ta kasa sie powinna mnozyc jeszcze

pewnie,zrob tak i umyj rece ,bedziesz miala spokojna glowe choc raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głupie chlopy 🙂 U ciebie jest tyle lepsza sytuacja ze dajesz swoje, podzielcie oplaty i koszty jedzenia i ubran na pol a reszta wasza, znaczy tyle co kazdemu zostanie ale wtedy on pewnie tez nie zadowolony bedzie bo bedzie musial wiecej dawac na zycie he he ah ta kasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale chyba mu dzisiaj wypomne, bo jego piwko rybki, przyjemnosci i drobne wydatki wiecej wychodza, ja conajwyzej dla siebie lody kupuje ale ile ja ich zjem jak lubie tyko big milk za 1,20 nawet jakbym codziennie jadla to i tak grosze wychodza he he 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mu raz dalam wzystko, to byl dym ze obiadu niema , a ja mu co ja moglam zrobic skoro ty zakupow nie zrobiles, codziennie tylko slysze masz moze 5 euro , to mu na rybke dac to na tyton, a on wygodny , niema zadnych obowiazkow, teraz to przynajmiej jak zrobie zakupy i przywioze do domu to je wnosi , bo wczesniej nie moglam na niego liczyc, powiedzial ze jak urodze mu to moge wracac do polski bo on juz bedzie mial swoje sloneczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
juz mu raz dalam wzystko, to byl dym ze obiadu niema , a ja mu co ja moglam zrobic skoro ty zakupow nie zrobiles, codziennie tylko slysze masz moze 5 euro , to mu na rybke dac to na tyton, a on wygodny , niema zadnych obowiazkow, teraz to przynajmiej jak zrobie zakupy i przywioze do domu to je wnosi , bo wczesniej nie moglam na niego liczyc, powiedzial ze jak urodze mu to moge wracac do polski bo on juz bedzie mial swoje sloneczko
O Jezu 😞 Ale przeciez nie jestes maszyna do robienia dzieci tylko jego zona, musialo byc Ci przykro jak tak powiedzial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
ale chyba mu dzisiaj wypomne, bo jego piwko rybki, przyjemnosci i drobne wydatki wiecej wychodza, ja conajwyzej dla siebie lody kupuje ale ile ja ich zjem jak lubie tyko big milk za 1,20 nawet jakbym codziennie jadla to i tak grosze wychodza he he 🙂

Madziu ,przestan sobie zalowac cholera wkoncu w ciazy jestes ,nosisz Wasze dziecko..potrzebujecie witamin sporo i Ty i Dziecie...masz prawo do zachciewajek i nie wymawiaj sobie tego..
Moj by sam sobie odmowil browara ,zebym miala ja i Kami i dzidzia ,ale wiem ,ze nie wszyscy faceci sa tacy.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
ale chyba mu dzisiaj wypomne, bo jego piwko rybki, przyjemnosci i drobne wydatki wiecej wychodza, ja conajwyzej dla siebie lody kupuje ale ile ja ich zjem jak lubie tyko big milk za 1,20 nawet jakbym codziennie jadla to i tak grosze wychodza he he 🙂

Madziu ,przestan sobie zalowac cholera wkoncu w ciazy jestes ,nosisz Wasze dziecko..potrzebujecie witamin sporo i Ty i Dziecie...masz prawo do zachciewajek i nie wymawiaj sobie tego..
Moj by sam sobie odmowil browara ,zebym miala ja i Kami i dzidzia ,ale wiem ,ze nie wszyscy faceci sa tacy.. 🥴
Ja tam se nie odmawiam i Przemek mi nie zaluje, tylko mam czasami wrazenie ze facetowi ciezej sie przystosowac do odpowiedzialnosci, moj to lekkoduch a ja kalkuluje czy moge zaszalec czy nie i temu tak skąpie sobie na to czego nie musze pilnie miec, najpierw oplaty zycie a potem w zaleznosci ile zostanie przyjemnosc, ale to nie zmienia faktu ze kasa mi sie w rekach nie mnozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashionalex napisał(a):
juz mu raz dalam wzystko, to byl dym ze obiadu niema , a ja mu co ja moglam zrobic skoro ty zakupow nie zrobiles, codziennie tylko slysze masz moze 5 euro , to mu na rybke dac to na tyton, a on wygodny , niema zadnych obowiazkow, teraz to przynajmiej jak zrobie zakupy i przywioze do domu to je wnosi , bo wczesniej nie moglam na niego liczyc, powiedzial ze jak urodze mu to moge wracac do polski bo on juz bedzie mial swoje sloneczko

😮 🤢 🤔 🤨szok 😮
wybacz ,ale zabilabym takiego chlopa chyba,nie na moje nerwy to jest 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
ale chyba mu dzisiaj wypomne, bo jego piwko rybki, przyjemnosci i drobne wydatki wiecej wychodza, ja conajwyzej dla siebie lody kupuje ale ile ja ich zjem jak lubie tyko big milk za 1,20 nawet jakbym codziennie jadla to i tak grosze wychodza he he 🙂

Madziu ,przestan sobie zalowac cholera wkoncu w ciazy jestes ,nosisz Wasze dziecko..potrzebujecie witamin sporo i Ty i Dziecie...masz prawo do zachciewajek i nie wymawiaj sobie tego..
Moj by sam sobie odmowil browara ,zebym miala ja i Kami i dzidzia ,ale wiem ,ze nie wszyscy faceci sa tacy.. 🥴
Rozumiem, tylko takie durne gadanie ze bedzie mial swoje sloneczko i mozesz wracac, jedno Sloneczko juz ,ma 🙂 a urodzi mu sie drugie Sloneczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
ale chyba mu dzisiaj wypomne, bo jego piwko rybki, przyjemnosci i drobne wydatki wiecej wychodza, ja conajwyzej dla siebie lody kupuje ale ile ja ich zjem jak lubie tyko big milk za 1,20 nawet jakbym codziennie jadla to i tak grosze wychodza he he 🙂

Madziu ,przestan sobie zalowac cholera wkoncu w ciazy jestes ,nosisz Wasze dziecko..potrzebujecie witamin sporo i Ty i Dziecie...masz prawo do zachciewajek i nie wymawiaj sobie tego..
Moj by sam sobie odmowil browara ,zebym miala ja i Kami i dzidzia ,ale wiem ,ze nie wszyscy faceci sa tacy.. 🥴
Ja tam se nie odmawiam i Przemek mi nie zaluje, tylko mam czasami wrazenie ze facetowi ciezej sie przystosowac do odpowiedzialnosci, moj to lekkoduch a ja kalkuluje czy moge zaszalec czy nie i temu tak skąpie sobie na to czego nie musze pilnie miec, najpierw oplaty zycie a potem w zaleznosci ile zostanie przyjemnosc, ale to nie zmienia faktu ze kasa mi sie w rekach nie mnozy

Madziu dokladnie,ja tam tez zanim wydam sie zastanowie..wszystko kosztuje,sa oplaty ,dziecko,a kolejne w drodze ..niekiedy tez przykroce jak trzeba,a jak mozemy poszalec-wtedy sie nie zaluje...ale teraz na szalenstwa trzeba bedzie dluuugo poczekac..za duzo wydatkow i potrzeb 🙂
Nie smutaj sie Madzia ,nie jestes sama 😎 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ogolnie nie moge zlego slowa na mojego powiedziec, moj byly przyprawil mnie o takie dlugi ze jeszcze place, zeby nie Przemek to bym chyba szukala suchej galezi, pomogl i psychicznie sie podniesc finansowo tez mi bardzo pomogl, teraz mamy klopoty finansowe a on nie przyzwyczajony ze mu na cokolwiek brakuje i musi zrezygnowac, ale w koncu dopracujemy i te kwestie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
zobacze jak jutro mi pojdzie bo trzeba zrobic zakupy, teraz spi ale zaraz zacznie jeczec ze glodny jest, a ja leniwa wiec chyba nic nie zrobie
Gdyby raz on Tobie zrobil.................to by my Bozia rączek nie zabrala he he, a tak ode mnie powiedz ze jedzenie o tej porze tuczy i jabluszko conajwyzej he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...