Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja liczyłam od tego co schudłam choc to tylko kilogram. ale po paru kilo do przodu już na ten kilogram patrzy się inaczej 😜 ja sobie zrobiłam taką rozpiskę na całą ciążę podzieloną na 3 trymestry i w pierwszym wyszło mi 0 (kilo w dół kilo do przodu)kończy mi się właśnie 2 trymestr i w tym 4,3 do przodu. Nie jest źle 😉 ale ostatnio i tak czuję się jak wieloryb wyrzucony na brzeg, nogi puchną od upałów, i w ogóle... wczoraj śmiałam się do mojego, że będzie juz tylko gorzej.... ale co ja Wam będę mówić... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
powiedzta Wy mnie czy to możliwe,że moje Bejbe mnie tak jakby w kache kopało?? wczoraj czułam tak jakby gdzieś tam w środku kopała a nie w brzuch heheh


Możliwe 😁 😁 mnie też czasami tak kiknie a czasami to nie wiem w co mnie kopie ale czuję w tyłku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja od wyjściowej ( w połowie lutego) do 5 kwietnia schudłam 10 kg, następnie do 9 maja przytyłam 2 gramy. Teraz mam wizytę w środę i zobaczymy jak tam waga moja sie prezentuje... 🙂


Tak to można tyć w ciąży!!! 😉 choć zapewne to było okupione niezłymi męczarniami, ja nie wymiotowałam w ogóle tylko mnie mdliło i już to było okrutne 🤔 jak dzidzia zdrowa to tylko się cieszyć,że będzie miała seksi mamuśkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja od wyjściowej ( w połowie lutego) do 5 kwietnia schudłam 10 kg, następnie do 9 maja przytyłam 2 gramy. Teraz mam wizytę w środę i zobaczymy jak tam waga moja sie prezentuje... 🙂


Tak to można tyć w ciąży!!! 😉 choć zapewne to było okupione niezłymi męczarniami, ja nie wymiotowałam w ogóle tylko mnie mdliło i już to było okrutne 🤔 jak dzidzia zdrowa to tylko się cieszyć,że będzie miała seksi mamuśkę 😁

No dokładnie, teraz już se cieszę z tego, ze schudłam i już mogłabym nie tyć w ogóle 🙂 🙂 🙂 najważniejsze, że z Dzidzią ok, gin mówił, że po prostu ciągnęła ode mnie to co potrzebowała, do tego wymioty no i tak mi się zjechało 🙂
I że niektórzy tak mają po prostu, więc się nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dziś w planach posprzątać mieszkanie, pomalować paznokcie u nóg i rąk i ugotowac obiad 😎
tyle odnośnie planów a co z tego wyjdzie nikt nie wie 😉 😜 ale widzę, że na forum pustki więc pewnie krzątacie się jak mróweczki 😁 tylko ja siedzę jeszcze w piżamie i grzebię w necie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj jakie puchy 🙃
przynajmniej nie ciągnie człowieka przed komp jak cichutko na forum 😉 i coś można porobić hehe 😉
Ja sprzątam po trochę dom bo jutro z samego rana ma być siora z familią więc nie będzie czasu , a i obiad trzeba upitrasić 🙂
oooo 🤪 pod awatarem jest miasto z którego jesteśmy i od kiedy na forum jesteśmy 🙂 fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest też okienko do wpisywania numeru strony 🙂
Też muszę posprzątać trochę, rodzice dziś przyjeżdżają. I głodna jestem a nic w domu nie mam, chyba czas do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuski i brzusie .....
Ja miałam dzisiaj tragiczna noc....spałam 2 godz ....straszny bol głowy (4 dzien ) i do tego wątroba.....
Zocha nic sie nie martw bedzie dobrze ....moze tak sie ułozyła i nie czujesz jej tak jak wczesniej ....ja tez tak czasmi mam .....dzisiaj jak nie mogłam spac to dawał cała noc ....a teraz od rana cisza czasmi cos tam walnie ......tak czasami jest ...moze tez nie mogł spac w nocy a teraz odsypia.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witajcie mamuski i brzusie .....
Ja miałam dzisiaj tragiczna noc....spałam 2 godz ....straszny bol głowy (4 dzien ) i do tego wątroba.....
Zocha nic sie nie martw bedzie dobrze ....moze tak sie ułozyła i nie czujesz jej tak jak wczesniej ....ja tez tak czasmi mam .....dzisiaj jak nie mogłam spac to dawał cała noc ....a teraz od rana cisza czasmi cos tam walnie ......tak czasami jest ...moze tez nie mogł spac w nocy a teraz odsypia.... 🙂 🙂


hej Aga jak ja sie zatrułam i bolał mnie zoładek pół nocy to mały tez fikał wiesz my sie denerwujemy i maluchy to czuja
mam nadzieje ze z tobą juz lepiej dziś zrób sobie diete lekkostrawna a na wątrobe podobno pomaga wypić szklanke prawie wrzatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/modna-sukienka-kopertowa-dla-przyszlej-mamy-3401-i1617665329.html
Agatka,a co do sukienek to moze ta?Na krotki rekaw chcialas ..Karolinka zamowila sobie ja .. 🙂
A ta co wrzcilas linka,to jest super,Ty to raczej wysoka babeczka jestes,wiec bedzie git,jest cudna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/modna-sukienka-kopertowa-dla-przyszlej-mamy-3401-i1617665329.html
Agatka,a co do sukienek to moze ta?Na krotki rekaw chcialas ..Karolinka zamowila sobie ja .. 🙂
A ta co wrzcilas linka,to jest super,Ty to raczej wysoka babeczka jestes,wiec bedzie git,jest cudna ...


ja mam podobna tylko ze z kwiatem z przodu fajna przewiewna bawełniana latam w niej nie tylko od święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
rękawki ma super właśnie 🙂 tylko żeby gorąco nie było 😉
No o to mi chodzi, że to będzie czrwca końcówa to upał może być, a ja w tych rękawach bym spłonęła chyba żywcem 🙂 Co nie zmienia faktu, że kieca mi się podoba 🙂 I zastanawiam się, czy sobie nie zakupić mimo wszystko 🙂 🙂 🙂

pewnie pogoda nie zawsze jest super,a tak masz na kazda w sumie aure,procz skwaru,ale taka sukienusie tez miec dobrze ,rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze laski ale mam doła jutro nasza pierwsza rocznica ślubu i męża nie będzie wyjechal 300km stąd do niedzieli wieczorem 😞mialam z nim jechac juz nawet fajny plan był ale mam tak opuchnjete nogi i to prawie od rana ,do tego upał pomyślałam ze to nie dla mnie wyprawa a teraz dół 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
rękawki ma super właśnie 🙂 tylko żeby gorąco nie było 😉
No o to mi chodzi, że to będzie czrwca końcówa to upał może być, a ja w tych rękawach bym spłonęła chyba żywcem 🙂 Co nie zmienia faktu, że kieca mi się podoba 🙂 I zastanawiam się, czy sobie nie zakupić mimo wszystko 🙂 🙂 🙂


dla mnie super 🙂
ja jestem zwolennikiem spodni 😜 i sukienki miałam na sobie jak byłam mała i mnie zmuszali , w komunie , studniówka , ślub i 2 razy drużbowałam 😁 🤪 🤪 ale u kogoś mi się bardzo podoba 🙂

No ja właśnie też za sukienkami nie przepadam, czasem latem załąze taką lekką,ale to też rzadko. Normalnie bym szła w spodniach, tylko kupować eleganckie spodnie ciązowe na raz to mi się ie uśmiecha, a tą kiece może wynoszę nawet poźniej już po urodzeniu na jakąś okazją...Sama nie wiem 🤢

w kiecy pieróg sie nie zaparzy ,a nie w porach sie bedziesz prazyc 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane .... nie bylo mnie kilka dni , więc jestem totalnie nie w temacie co u Was .... ale moge sie tylko usprawiedliwic tym że byłam poprostu bardzo zajęta ... no to że Mężu z morza powrócił to oczywiście fajnie i się bardzo cieszymy oboje ... wczoraj byliśmy juz razem na szkole rodzenia ... i powiem wam tak .... wczoraj zwiedzaliśmy cały oddział ginekologiczno połozniczy .... byliśmy na sali porodowej i jestem strasznie przerażona tym co widziałam tzn faktem jak ta sala wygląda , zero intymności , w ogóle to niby sa boksy heee jane tylko te łóżka porodowe(chyba przedwojenne ) stoją praktycznie w drzwiach , gdzie właściwie kto w chodzi to przechodzi obok , a tata towarzyszący przy porodzie ma łatwa droge ewakuacji hee bo drzwi ma za plecami .... no już nie mowie o wygladzie tego pomieszczenia bo mam ciary , jednym słowem nasz szpital masakraaaaaaaaa........
Więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak zbierac kase na prywatną sale porodową 150 zł ... ale tam to jest luksus , wygodne wyro porodowe , piłki , poduszki , drabinki , prysznic , nawet odrazu po porodzie tam na oczach matki noworodka myją warzą i ubierają , jest kanapa dla tatusia , no naprwade super ....
można też w wodzie rodzic , ale ja sie cos nie lubie moczyc wiec nie bardzo 30 min w wodzie 30 min na wyrku wtedy , 200 zł , ale wchodzic wychodzic , wycierac sie eeee ,
Z przyjemnych niespodzianek to wczoraj w szpitalu robili nam wlanie KTG serduszka dzidzi wiec fajnie , wydrukowany zapis , ruchliwośc płodu , wiec miłą niespodziewanke nam zrobili
Ale mam za to o czym myslc ....
No ale moją nie obecnosc tez usprawiedliwie tym że mam poważny kłopot .... bo no niestety 31 maja dowiedziałam się że musze sie wyprowadzic z tego mieszkanka na którym jestesmy i oczywiście , na warjackich papierach szukamy czegoś , i to mnie kosztuje wiele nerow , juz nie mowie o tym że jestem przerażona przeprowadzką którą się odbedzie pewnie lada dzień , pakowanie , rozpakowanie klamotow , masakra , wiec pewnie Was moje Kochane jeszcze trochę zaniedbam , bo tych klopotliwych spraw mamy sporo ....
Ale jestem z Wami myślami i serduszkiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski, może wyjdę teraz na głupią blondi, ale powiedzcie mi, jaki to jest materiał wiskoza?? 🤢 🤢

modny ,parzacy,sztuczny...ale kij teraz to wiekszosc takich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
cześć Wam.. mam problem .. a ponieważ ostatnio przez tą nerę nie jestem na bieżąco to nie wiem czy poruszałyście taki temat...
chodzi o to że moja mała od 4 dni zdecydowanie mniej się rusza. Wcześniej miała swoje godzinki aktywności i np od 7do 8 i od 21 do 22 mniej więcej wariowała na całego, nocami mnie budziła jak tylko położyłam się inaczej nić na plecach a teraz przesypiam cała noc w jakiej chce pozycji a z gozin szaleństwa zrobiły sie 2-3 puknięcia i koniec.. czasem jeszcze uda mi sie poczuć w ciągu dnia że sie przekręca czy wierci ale to też krtko i nie zbyt często.. w sumie to tych ruchó na cały dzień to jaieś 10 może 15 będzie a tyle to ona potrafiła w ciągu kilku minut...
dzwoniłam już do lekarza ale nie mogła teraz rozmawiać i mam zadzwonić po 13..
nie wiem czy jest się czym martwić???? jak to jest u Was????

Zocha ,a to przez Ciebie... 😠 Dziecko teskni za ciotkami swoimi,a Ty tu rzadko zagladasz!!!Obrazila sie ..nie dziwota 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
a powiedzcie jak liczycie kilogramy? od wagi wyjściowej czy od tego co schudłyście na początku(jeśli ktoś schudł)?

Ja liczę od mojej normalnej wagi sprzed ciąży, czyli 54. Jakbym miała liczyć od tego co schudłam, 50, to chyba bym się załamała 🤢

Iwonka ,jak dobrze pojdzie to bedziesz szczuplejsza niz przed ciaza 🙂ja przed ciaza wazylam 55kg -potem utylam do 60 i zwykkle tak miedzy 55-60,a po porodzie ,przy karmieniu piersia 50kg heh,ale za chuda bylam,mi tak az nie pasje..jednak lepiej byc chudym ,niz tlustym,z dwojga zlego chyba ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witajcie mamuski i brzusie .....
Ja miałam dzisiaj tragiczna noc....spałam 2 godz ....straszny bol głowy (4 dzien ) i do tego wątroba.....
Zocha nic sie nie martw bedzie dobrze ....moze tak sie ułozyła i nie czujesz jej tak jak wczesniej ....ja tez tak czasmi mam .....dzisiaj jak nie mogłam spac to dawał cała noc ....a teraz od rana cisza czasmi cos tam walnie ......tak czasami jest ...moze tez nie mogł spac w nocy a teraz odsypia.... 🙂 🙂


hej Aga jak ja sie zatrułam i bolał mnie zoładek pół nocy to mały tez fikał wiesz my sie denerwujemy i maluchy to czuja
mam nadzieje ze z tobą juz lepiej dziś zrób sobie diete lekkostrawna a na wątrobe podobno pomaga wypić szklanke prawie wrzatku

mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej ....a z tym wrzatkiem to nie wiedziałam ........ 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ojoj jakie puchy 🙃
przynajmniej nie ciągnie człowieka przed komp jak cichutko na forum 😉 i coś można porobić hehe 😉
Ja sprzątam po trochę dom bo jutro z samego rana ma być siora z familią więc nie będzie czasu , a i obiad trzeba upitrasić 🙂
oooo 🤪 pod awatarem jest miasto z którego jesteśmy i od kiedy na forum jesteśmy 🙂 fajnie

Ja tego nie mam niestety,poniewaz administrator stwierdzil,ze nie doceniam jego pracy,a on tylko robi to dla Was ,tych ,ktore lubi,wiec nie wiem jak to wyglada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...