Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leer napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
no asiu ale ja to normalnie mam tak że jeden wystaje a drugi spokojnie mieści sie w staniku.. normalnie obudziłam sie i tu takie cuś..
mam nadzieje ze to tylko pokarm i że mi to przejdzie..

hahahahaha ciekawy swiata ,wystawia lico 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃


no bardzo zabawne! 😜 🙃

nic sie nie martw ja tez tak mam ze jeden cycek sie miesci drugi troszke wystaje. I to w dodatku prawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
trzeba będzie się jej najeść i trochę pomrozić 🙂


też mam zamiar pomrozić bo nam tyle tego urosło że szok 🤪 tylko się muszę w specjalne worki do mrożenia zaopatrzyć 🙂


juz macie fasolke? moja ma jeszcze kwiaty. No tak ale na poludniu wszystko szybciej dojrzewa


pierwsze zbiory odbyły się wczoraj a tak obrodziła że szok 🤪 😁 😁 😁 to dobrze bo się pomrozi jak będzie co heh bo wszyscy u nas tak lubią fasolkę że obawiam się że zjemy ją na bieżąco 😜 chyba że nam się przeje 🙂


fajowo, ja jeszcze sobie chwile poczekam na zbiory. Groszek juz mam, ale fasolka slabo. Tez ja uwielbiam. Duzo mroże zeby miec na zime, podobnie jak posiekany koper i pietruszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj lewy sie pcha na światło dziennie żeby to chociaż było opalone a to blada twarz hehe 🙂

co do zakupów ja planuje kupic dopiero pampersy i takie tam w sierpniu.. chociaz moze teraz cos kupie w razie w..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
moj lewy sie pcha na światło dziennie żeby to chociaż było opalone a to blada twarz hehe 🙂

co do zakupów ja planuje kupic dopiero pampersy i takie tam w sierpniu.. chociaz moze teraz cos kupie w razie w..


leer widzę kolejną nową fotkę w awatarze a w tle coca cola zapewne 😁 🤪 buhahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
trzeba będzie się jej najeść i trochę pomrozić 🙂


też mam zamiar pomrozić bo nam tyle tego urosło że szok 🤪 tylko się muszę w specjalne worki do mrożenia zaopatrzyć 🙂


juz macie fasolke? moja ma jeszcze kwiaty. No tak ale na poludniu wszystko szybciej dojrzewa


pierwsze zbiory odbyły się wczoraj a tak obrodziła że szok 🤪 😁 😁 😁 to dobrze bo się pomrozi jak będzie co heh bo wszyscy u nas tak lubią fasolkę że obawiam się że zjemy ją na bieżąco 😜 chyba że nam się przeje 🙂


fajowo, ja jeszcze sobie chwile poczekam na zbiory. Groszek juz mam, ale fasolka slabo. Tez ja uwielbiam. Duzo mroże zeby miec na zime, podobnie jak posiekany koper i pietruszke


my też tak mrozimy a potem do zupy czy na ziemniaki jest jak znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
moj lewy sie pcha na światło dziennie żeby to chociaż było opalone a to blada twarz hehe 🙂

co do zakupów ja planuje kupic dopiero pampersy i takie tam w sierpniu.. chociaz moze teraz cos kupie w razie w..


leer widzę kolejną nową fotkę w awatarze a w tle coca cola zapewne 😁 🤪 buhahahah


no baa.. ale w gratisie nogi męża hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
moj lewy sie pcha na światło dziennie żeby to chociaż było opalone a to blada twarz hehe 🙂

co do zakupów ja planuje kupic dopiero pampersy i takie tam w sierpniu.. chociaz moze teraz cos kupie w razie w..


leer widzę kolejną nową fotkę w awatarze a w tle coca cola zapewne 😁 🤪 buhahahah

faktycznie 😁 😁 😁 😁A mi sie Wareczka marzy ,zimniusia taka ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie kopytka -ale mnie wzielo ,sosik a do tego udka ,w smietanie,czosnku i koperku -sosik jak cza !buraczki z cebulka i obiadek 🙂
A fasoli itak dzis nie podaruje mu ,zaraz go zbudze na kawke ,milo a za moment ,heja do sklepu -po fasole 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
moj lewy sie pcha na światło dziennie żeby to chociaż było opalone a to blada twarz hehe 🙂

co do zakupów ja planuje kupic dopiero pampersy i takie tam w sierpniu.. chociaz moze teraz cos kupie w razie w..


leer widzę kolejną nową fotkę w awatarze a w tle coca cola zapewne 😁 🤪 buhahahah

faktycznie 😁 😁 😁 😁A mi sie Wareczka marzy ,zimniusia taka ... 🤢


i się zaczyna temat piwa 😁 ja to miałam takiego smaka w sobote że jak bym złapała butelkę to bym wygrzmociła całą 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski Wam też jest tak slabo ????

Agatka ,wczoraj mialam tak z pol godziny ,jakby omdlenia ...zanim obiad podalam taka chyba glodna bylam ,ale przeszlo ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski Wam też jest tak slabo ????

Agatka ,wczoraj mialam tak z pol godziny ,jakby omdlenia ...zanim obiad podalam taka chyba glodna bylam ,ale przeszlo ..

Kurde u mnie chyba od pogody!!!!!! upał jak jasny gwincior!! Najchetniej bym browca strzeliła, może by duch wrócil...a tu wodą się raczyć muszę... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
robie kopytka -ale mnie wzielo ,sosik a do tego udka ,w smietanie,czosnku i koperku -sosik jak cza !buraczki z cebulka i obiadek 🙂
A fasoli itak dzis nie podaruje mu ,zaraz go zbudze na kawke ,milo a za moment ,heja do sklepu -po fasole 😉 😉 😉 😉


oooo zjadłabym ale na słodko kopytka 🙂 jak nigdy tak bym zjadła , ja raczej za mącznymi nie przepadam ale teraz to się pozmieniało trochę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski Wam też jest tak slabo ????

Agatka ,wczoraj mialam tak z pol godziny ,jakby omdlenia ...zanim obiad podalam taka chyba glodna bylam ,ale przeszlo ..

Kurde u mnie chyba od pogody!!!!!! upał jak jasny gwincior!! Najchetniej bym browca strzeliła, może by duch wrócil...a tu wodą się raczyć muszę... 🤢


mi tez jest slabo. Normalnie az mam mroczki przed oczami. Juz do meza dzwonilam sie wyzalic, kazal mi lezec, ale ja nie moge bo mam wyrzuty sumienia. Chcialam podlogi pozamiatac i jakis obiadek przygotowac. Kurde chyba nie dam rady.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski Wam też jest tak slabo ????

Agatka ,wczoraj mialam tak z pol godziny ,jakby omdlenia ...zanim obiad podalam taka chyba glodna bylam ,ale przeszlo ..

Kurde u mnie chyba od pogody!!!!!! upał jak jasny gwincior!! Najchetniej bym browca strzeliła, może by duch wrócil...a tu wodą się raczyć muszę... 🤢


mi tez jest slabo. Normalnie az mam mroczki przed oczami. Juz do meza dzwonilam sie wyzalic, kazal mi lezec, ale ja nie moge bo mam wyrzuty sumienia. Chcialam podlogi pozamiatac i jakis obiadek przygotowac. Kurde chyba nie dam rady.........


Kochana nic na siłę ! jak się żle czujesz to sobie podaruj porządki i gotowanie ... zawsze można coś zamówić do jedzenia albo luby przyszykuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
nawet moj pies lezy w domu plackiem nie chce mu sie nosa wytykac. Na dworze mam 30 stopni!!! asia a u ciebie 16? nawet ci zazdroszcze tej temp


tak 16st i ciapie deszcz co po chwilkę 🥴 sama nie wiem co lepsze heh ... dogodzić ciężarnej toż to z cudem graniczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...