Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
kamiska napisał(a):
co myslicie o piciu piwka w ciązy karmi albo innego bezalkoholowego (<5%alkoholu)??




mnie moj ginekolog powiedzial, ze mozna od czasu do czasu wypic czerwone winko, i piwko tez, ale nie slyszalam zeby to mialo cos wspolnego z laktacja, hmm az sie spytam jak bede nastepnym razem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
bo otwieram sobie lecha free (bezalkoholowe 🙂

spokojnie piwo bezalkoholowe nie zaszkodzi nawet jakbys alkoholowe wypila nic by sie nie stalo dzidzia by szalala w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
cos mi urwało teks hi hi ..jak lubisz piwo bez procentow to pij mi to nie smakuje ...ale od czasu do czasu mozna poł szkl zwyklego rabnac nic nie bedzie


mnie wlasnie tez urywa a pisalam, ze moj gin mowil, ze mozna od czasu do czasu lampke wina czerwonego czy troche sie piwa napic ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
coś mi się nie wyświetlało pod cytatem...
ja nie piję, piwo bezalkoholowe i tak zawiera jakiś procent a mnie nie zbawi takie piwo, więc sobie daruję. czekam na "prawdziwe" a karmi nie lubię


ja karmi tez nie lubie
ja wypije sobie pol szklanki lecha free (jak nie bylam w ciazy to czesto bylam kierowca i lecha free polubilam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hej dziewczynki

wkoncu was nadrobilam, ja wlasnie wrocilam z tzw" baby shower" tutaj jest taka tradycja, ze dla kazdej mamy ktora oczekuje dzieciaczka robic sie taka imprezke, przyszla mamusia rejestruje sie w sklepie, wybiera sobie rzeczy jakie by chciala dostac, a znajomi to kupuja, fajna sprawa,....

co do karmienia to ja z corcia mialam problem, bo wogole nie chciala sie przyssac do cyca, i proby i placze moje i jej nie pomagaly, wiec musialam sciagac mleko..
A nie wiem czy slyszalyscie ze na lepsza " produkcje" mleka wplywa picie piwka ??
Jesli to prawda to chetnie piwko strzele 😉 ( kilka kobitek mi to mowilo .. ciekawe czy to dziala )

połozne mowiły na dobra laktacje poł szkl piwka....



Agula, to chyba po pordzie trza z samego ranca strzelic browca co ? 😉

trza jak cholera hi hi .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hej dziewczynki

wkoncu was nadrobilam, ja wlasnie wrocilam z tzw" baby shower" tutaj jest taka tradycja, ze dla kazdej mamy ktora oczekuje dzieciaczka robic sie taka imprezke, przyszla mamusia rejestruje sie w sklepie, wybiera sobie rzeczy jakie by chciala dostac, a znajomi to kupuja, fajna sprawa,....

co do karmienia to ja z corcia mialam problem, bo wogole nie chciala sie przyssac do cyca, i proby i placze moje i jej nie pomagaly, wiec musialam sciagac mleko..
A nie wiem czy slyszalyscie ze na lepsza " produkcje" mleka wplywa picie piwka ??
Jesli to prawda to chetnie piwko strzele 😉 ( kilka kobitek mi to mowilo .. ciekawe czy to dziala )

połozne mowiły na dobra laktacje poł szkl piwka....



Agula, to chyba po pordzie trza z samego ranca strzelic browca co ? 😉

trza jak cholera hi hi .....


😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
najlepiej już byłoby w trakcie porodu sobie strzelić 🙂

nie juz po tym wszystkim hi hi .....bo jeszcze nas za jakas patologie wezma hi hi ....
powiem wam szczerze nie taki diabeł straszny ....widziałam laske ktora była z nami na oddzaiale rozwarcie do 8 to prawie porod i dawała sobie swetnie rade....bo jak tam lezałam to tylko rodziły i nastepne sie pojawiały....jak wiedza ze urodzisz naturalnie to rodzisz ( moj kumpela w pon w 1.5godz urodziła dzidzie 4550 kg i 61 cm , mowiła najgorzej go wypchac ,ale nacieły i poszło ) ale jak sa skurcze nie ma rozwarcia to cc i koniec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
najlepiej już byłoby w trakcie porodu sobie strzelić 🙂

nie juz po tym wszystkim hi hi .....bo jeszcze nas za jakas patologie wezma hi hi ....
powiem wam szczerze nie taki diabeł straszny ....widziałam laske ktora była z nami na oddzaiale rozwarcie do 8 to prawie porod i dawała sobie swetnie rade....bo jak tam lezałam to tylko rodziły i nastepne sie pojawiały....jak wiedza ze urodzisz naturalnie to rodzisz ( moj kumpela w pon w 1.5godz urodziła dzidzie 4550 kg i 61 cm , mowiła najgorzej go wypchac ,ale nacieły i poszło ) ale jak sa skurcze nie ma rozwarcia to cc i koniec....

hihi skojarzyło mi się z taśmą produkcyjną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
najlepiej już byłoby w trakcie porodu sobie strzelić 🙂

nie juz po tym wszystkim hi hi .....bo jeszcze nas za jakas patologie wezma hi hi ....
powiem wam szczerze nie taki diabeł straszny ....widziałam laske ktora była z nami na oddzaiale rozwarcie do 8 to prawie porod i dawała sobie swetnie rade....bo jak tam lezałam to tylko rodziły i nastepne sie pojawiały....jak wiedza ze urodzisz naturalnie to rodzisz ( moj kumpela w pon w 1.5godz urodziła dzidzie 4550 kg i 61 cm , mowiła najgorzej go wypchac ,ale nacieły i poszło ) ale jak sa skurcze nie ma rozwarcia to cc i koniec....

hihi skojarzyło mi się z taśmą produkcyjną 🙂

niestety ale tak czasami jest w dzien ojca zamkneli izbe przyjec na porodowke , lekarz ktory miał dyzur na obchod przyszedł przed 20 (a zawsze po 16) bo o 19.15 odbierał 17 porod ....czujecie klimat toc to szok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny o tych pieluchach dada , to te z biedronki tak .....
Chce Wam cos powiedziec odnosnie szpitala....wczoraj byłam u dziewczyn w szpitalu odwiedzic je i doznałam szoku ......Tak mi było przykro, ze laska sie tak meczy ze szok , nie mogła karmic małego cycem , dostała zapalenia i miała strasznie pogryzione sutki ....szok za kazdym razem jak wsadzała cyca mu do buzi wyła , taki bol ze szok , mowi ze porod przy tym to nic .....Wiem ze zakazany jest smok , butelka ze sztucznym mlekiem w szpitalu , ale ja na wszytsko bede przygotowana ....smoki na pewno bede , a mleko i butelki zostawie dla M zeby mi dowoził , a i najwazniejsze kupcie sobie te nakładki czy sie przydadza czy nie lepiej je miec .....nie chciałabym doznac takiego bolu jak ona..... 😞


tak z biedry 🙂
slyszałam że jak się złapie zapalenie to masakra jest z cycami 🥴 ja zakupiłam te nakładki już , coś zaczyna mi wyciekać z prawej piersi więc jest nadzieja że będę miała pokarm choć z tym to różnie bywa 😮
a co do dokarmiania to tam gdzie ja idę pacjentka ma prawo wyboru czy chcę karmić naturalnie czy dawać butle ... i dobrze bo wkurza mnie taki przymus 😠

kochana to masz dobrze w tym co ja bede rodzic zero smoka i butli .....matko jak to wytrzymac....
Aga jesli chcesz karmic cycorem ,to super,po kij podawac butle...ja tam przystawialam non stop jak mala ssala to proukcjan mleka wowczas wzrasta ,bo organizm otrzymuje sygnal,ze trza produkcje wzmorzyć 🤪 a cycory jak chore ,wtedy no faktycznie z bolem ,ale trza podawac dziecku ,co by wyciaglo zapalenie,a samo sie najadlo,bo mozna sobie narobic w przeciwnym ukladzie...dlatego bephanten pod pache w roli glownej do szpitala 🙂 z nakladek nie korzystalam ,ale musze zastosowac skoro ma pomoc 🙂
Asiu ciesze sie ,ze wszystko super ,a Tymus to normalnie kawal chlopa 🤪 🤪 🤪 🤪 Przystojniacha rosnie jak cza! 🤪 🤪 🤪
Fajnie ze Kaska Twa poskromnila sie i uspokoila- rozczochraniec jeden 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
najlepiej już byłoby w trakcie porodu sobie strzelić 🙂

nie juz po tym wszystkim hi hi .....bo jeszcze nas za jakas patologie wezma hi hi ....
powiem wam szczerze nie taki diabeł straszny ....widziałam laske ktora była z nami na oddzaiale rozwarcie do 8 to prawie porod i dawała sobie swetnie rade....bo jak tam lezałam to tylko rodziły i nastepne sie pojawiały....jak wiedza ze urodzisz naturalnie to rodzisz ( moj kumpela w pon w 1.5godz urodziła dzidzie 4550 kg i 61 cm , mowiła najgorzej go wypchac ,ale nacieły i poszło ) ale jak sa skurcze nie ma rozwarcia to cc i koniec....

hihi skojarzyło mi się z taśmą produkcyjną 🙂

niestety ale tak czasami jest w dzien ojca zamkneli izbe przyjec na porodowke , lekarz ktory miał dyzur na obchod przyszedł przed 20 (a zawsze po 16) bo o 19.15 odbierał 17 porod ....czujecie klimat toc to szok....

o matko.... to miał pracowity dzionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
najlepiej już byłoby w trakcie porodu sobie strzelić 🙂

nie juz po tym wszystkim hi hi .....bo jeszcze nas za jakas patologie wezma hi hi ....
powiem wam szczerze nie taki diabeł straszny ....widziałam laske ktora była z nami na oddzaiale rozwarcie do 8 to prawie porod i dawała sobie swetnie rade....bo jak tam lezałam to tylko rodziły i nastepne sie pojawiały....jak wiedza ze urodzisz naturalnie to rodzisz ( moj kumpela w pon w 1.5godz urodziła dzidzie 4550 kg i 61 cm , mowiła najgorzej go wypchac ,ale nacieły i poszło ) ale jak sa skurcze nie ma rozwarcia to cc i koniec....

hihi skojarzyło mi się z taśmą produkcyjną 🙂

niestety ale tak czasami jest w dzien ojca zamkneli izbe przyjec na porodowke , lekarz ktory miał dyzur na obchod przyszedł przed 20 (a zawsze po 16) bo o 19.15 odbierał 17 porod ....czujecie klimat toc to szok....

o matko.... to miał pracowity dzionek

jak wpadł na oddział to cały mokry pot mu z czoła leciał ,,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...