Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzwonilam teraz do przyjaciolki,aby uprzedziła tesciowa ze za pol godz u niej sie zjawie z kiecka na poprawiny do skrocenia...to mi wlasnie oznajmila ze tesciowa sie wkoncu wziela za to moja slubna,wiec dobrze ze bez uprzedzenia do niej pojechalam i powiedziałam co nieco 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzwonilam teraz do przyjaciolki,aby uprzedziła tesciowa ze za pol godz u niej sie zjawie z kiecka na poprawiny do skrocenia...to mi wlasnie oznajmila ze tesciowa sie wkoncu wziela za to moja slubna,wiec dobrze ze bez uprzedzenia do niej pojechalam i powiedziałam co nieco 😎

A co Ty musisz tam przerabiac w tej sukni , czy cała Ci szyje od poczatku , bo chyba nie doczytałam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzwonilam teraz do przyjaciolki,aby uprzedziła tesciowa ze za pol godz u niej sie zjawie z kiecka na poprawiny do skrocenia...to mi wlasnie oznajmila ze tesciowa sie wkoncu wziela za to moja slubna,wiec dobrze ze bez uprzedzenia do niej pojechalam i powiedziałam co nieco 😎


heh no najwyższy czas na szycie w końcu czasu coraz mniej 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ro ja z terminem na 6.09 się szykuję i on mi się najbardziej wiarygodny wadaje. ale jak na 30 tydzień to dzidzia za mała jest ale to dopiero początek 30 tygodnia było więc może przybierze na wadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzwonilam teraz do przyjaciolki,aby uprzedziła tesciowa ze za pol godz u niej sie zjawie z kiecka na poprawiny do skrocenia...to mi wlasnie oznajmila ze tesciowa sie wkoncu wziela za to moja slubna,wiec dobrze ze bez uprzedzenia do niej pojechalam i powiedziałam co nieco 😎


Wystraszyła sie Ciężarnej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dawno mph nic nie pisała ???? miała iść na L4 też i coś jej nie widać 🤔 🤔 🤔

mph, anczes, ta od tadeo, viola.....ni widu ni słychu..... 🤪


kahlanik pisała ostatnio a Viola faktycznie zaginęła w akcji 😮 😮 😮 no i Anczes miała obronę jakoś i obiecywała że do nas dołączy z powrotem a tu cicho szaaaa....... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
boże ale u nas lipna pogoda .... 😠 leje jak cholera buuuuuu nawet nosa nie wystawię zza okno tak paskudnie 😠 🤢 🤢 🤢


U mnie wczoraj miasto zalało 😁 drogi pozamykane były 😁 Ale to wina komunalki,bo studzienek nie opróżniła i je pozatykało 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzwonilam teraz do przyjaciolki,aby uprzedziła tesciowa ze za pol godz u niej sie zjawie z kiecka na poprawiny do skrocenia...to mi wlasnie oznajmila ze tesciowa sie wkoncu wziela za to moja slubna,wiec dobrze ze bez uprzedzenia do niej pojechalam i powiedziałam co nieco 😎

A co Ty musisz tam przerabiac w tej sukni , czy cała Ci szyje od poczatku , bo chyba nie doczytałam ...

ja ja wypozyczam,place jak za zboze a efekty tego marne...miala wstawic w spudnicy gumki i gorset poszerzyc bo jak mnie w tali zwiazala to myslalam ze ducha wyzione..zaliczke wziela a nic w niej nie zrobila i zaproponowala inna 😮 wiec pojechalam juz ze stanikiem do sukni aby mnie pomierzyla i zaczela cos w niej robic a duzo tego nie ma wkoncu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dawno mph nic nie pisała ???? miała iść na L4 też i coś jej nie widać 🤔 🤔 🤔

mph, anczes, ta od tadeo, viola.....ni widu ni słychu..... 🤪


kahlanik pisała ostatnio a Viola faktycznie zaginęła w akcji 😮 😮 😮 no i Anczes miała obronę jakoś i obiecywała że do nas dołączy z powrotem a tu cicho szaaaa....... 😮


Pewnie dalej świętuje hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
boże ale u nas lipna pogoda .... 😠 leje jak cholera buuuuuu nawet nosa nie wystawię zza okno tak paskudnie 😠 🤢 🤢 🤢


U mnie wczoraj miasto zalało 😁 drogi pozamykane były 😁 Ale to wina komunalki,bo studzienek nie opróżniła i je pozatykało 😁 😁


no to ładnie 😮 ja na szczęście mieszkam w takim miejscu że nie straszny mi deszcz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dawno mph nic nie pisała ???? miała iść na L4 też i coś jej nie widać 🤔 🤔 🤔

mph, anczes, ta od tadeo, viola.....ni widu ni słychu..... 🤪


kahlanik pisała ostatnio a Viola faktycznie zaginęła w akcji 😮 😮 😮 no i Anczes miała obronę jakoś i obiecywała że do nas dołączy z powrotem a tu cicho szaaaa....... 😮


Pewnie dalej świętuje hehe 🙂


na pewno nie może się od szklanicy ze sokiem oderwać 🤪 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata sie robi na bostwo hi hi ...siedzi u fryzjera pisałam do niej.....
Laski czy wt si pytałyscie o ten rozszczep warg , czy dzidzia nie ma , powinni powiedziec ze wszystko dobrze po usg....ja ide w pon na kontrol do gina moze zrobi mi usg...i sie dowiem bo sie jako o to boje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
ro ja z terminem na 6.09 się szykuję i on mi się najbardziej wiarygodny wadaje. ale jak na 30 tydzień to dzidzia za mała jest ale to dopiero początek 30 tygodnia było więc może przybierze na wadze.


nie ma co się wkręcać należy pamiętać,że te pomiary to są szacunkowe i,że niekoniecznie odzwierciedlają stan faktyczny;zdarzały się przecież sytucje,że ktoś miał robione usg następnego dnia rodził a waga dziecka była różna o 300-500 g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agata sie robi na bostwo hi hi ...siedzi u fryzjera pisałam do niej.....
Laski czy wt si pytałyscie o ten rozszczep warg , czy dzidzia nie ma , powinni powiedziec ze wszystko dobrze po usg....ja ide w pon na kontrol do gina moze zrobi mi usg...i sie dowiem bo sie jako o to boje....


Ja mam we wtorek usg i to nawet 3D więc popytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
cześć. Witam wszystkie laseczki. Kurcze od rana czekam na kuriera co ma mi przywiezc łozeczko. Normalnie jestem taka niecierpliwa ze mam juz dziure w oknie wydrapane 🙂

a co Ty jeszcze tam zamówiłas , mialas napiac i uciekłas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem Laseczki 🙂 🙂 🙂
Od 10 siedziałam u fryzjera i w końcu znów wyglądam przyzwoicie 🙂
Przyszły mi te koszulki, które zamawiałam te do karmienia, bawełniane, leciutkie,całkiem fajne (jak na cenę 15 zł), z tym że trzeba stanior mieć pod nimi, bo cyce samoistnie wyłażą 🙂
U mnie zimno dziś,15 stopni i pada...ale w sumie czuję się całkiem nieźle w takiej pogodzie, a przynajmniej jest czym oddychać 🙂
Aaaa i odnośnie rozszczepu, to mi na polówkowym sprawdzał, czy wsio oki i czy stópki są prawidłowo ułożone (czy nie będzie miała szpotawych stopek) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witam mamuski ....
Nie mogłam spac w nocy ...cały czas myslałam o tej dziewczynie z sierpnia.....
Co do ciasta to wkleje link ostatnio robiłam , pychotka ....a dla M najserdeczniejsze zyczenia 🙂 🙂 🙂,
http://www.smaczny.pl/forum/index.php?/topic/1885-labedzi-puch/
Pogoda do dupy ...miałam prac ubrnka i lipa na maxa .....nic nie wyschnie , ale juz domek posprzatany ....

Dzięki Aguś za przepis, ale nie mam ochoty na takie ciasto. Szukam dalej... Fajnie to brzmi: chcę upiec ciasto Michałowi, a nie wiem na jakie mam ochotę :P

to napisz na jakie masz ,chec bedziemy szukały ....najszybciej biszkopt , na wierzch galetka i truskawki i po krzyku ......

I chyba na takim stanie... Tylko że zamiast truskawek wywalę ananasa z puszki odsączonego - zimno i wieje, więc nie wychodzę z domu. No i może trochę kakao do biszkoptu. Czy masz jakiś sprawdzony sposób na biszkopt? Bo mi zawsze wychodzi a jak robię na urodziny to zawsze cholercia klapnie...

leginsik mi rewelacyjny wyslal przepis na biszkopt 🙂Polecam goraco jest przepyszny ...zaraz znajde to Ci wrzuce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
cześć. Witam wszystkie laseczki. Kurcze od rana czekam na kuriera co ma mi przywiezc łozeczko. Normalnie jestem taka niecierpliwa ze mam juz dziure w oknie wydrapane 🙂

a co Ty jeszcze tam zamówiłas , mialas napiac i uciekłas....


teraz juz tylko takie łóżeczko
http://allegro.pl/lozeczko-gpk-posciel-haft-zyrafka-i1667822431.html?source=oo
kolor zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...