Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiulka no tez sie nie przejmuje kg- wazne ze mala zdrowa,a cc z przyczyn wielu a min moj wzrok nie pozwala na taki wysilek jakim jest porod.super ze tez juz masz cos kupione 🙂
zuza w 29tc[color=green][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mph napisał(a):
asiulka no tez sie nie przejmuje kg- wazne ze mala zdrowa,a cc z przyczyn wielu a min moj wzrok nie pozwala na taki wysilek jakim jest porod.super ze tez juz masz cos kupione 🙂
zuza w 29tc[color=green][/color]
sliczne zdjatko 🙂Piekna Zuzia ,jaka buzienka 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej Laski 🙂
u mnie też pogoda do dupy:/w nocy sie budziłam bo mnie skurcze łapały 😞napiszcie mi jaki wy ten magnez bierzecie 🙂?
co do psa to tak w domu toleruje sama miałam 18 lat sunie kundelka i Kuba sie z nia wychowwywał tyle ze ona uciekała przed nim wolała mieć cisze i spokój 🙂a co do kotów to nigdy nie miałam i nigdy mieć nie będe lubie je ale tylko z daleka nie wyobrazam sobie miec w domu kuwety fujjj a pozatym Kuba ma zaj******alergie na kota i dostaje drgawek jak tylko słysze ze mamy gdzieś iść gdzie jest kot !!!!dlatego staramy sie omijać te domy szerokim łukiemj no a jak juz musimy iść bo moja sister cioteczna ma dwa to wizyty trwaja b. krótko .
Ja chusteczek pewnie Bambino bede uzywała albo Nivea lub z Rossmana bo na Pampersa ja mam uczulenie za bardzo mi kupa śmierdzą no nie dziwcie sie ze kupa ale same sie przekonacie co to znaczy 😜 😉 a proszku używałam na poczatku Jelp i płynu też a późzniej Lovella plus płyn Silan sensitive a proszku normalnego nie polecam za duzo chemi w chemi zawiera i może zrobic krzywde dziecku a my nawet tego nie zauwazymy gołym okiem a i czasami wystepuje mocna alergia a wiem bo moja kolezanka tak zrobiła i dziecku zaczeły sie robic w z zgieciach kolan raczek za uszami otwarte rany tak ze takiego ryzyka nie polecam.


Dorcia ja biore Asmag 🙂

ja toze i polecam 2 razy dziennie.....kosztuje grosze 50 tab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
czesc brzuszki
dawno mnie u was nie bylo...buuu...ale pogoda okropna za oknem...
mam nadzieje, ze u was wszystko dobrze.
ja wlasnie jestem w trakcie leczenia kanalowego zeba i marze aby to juz ostatnia wizyta byla. wczoraj bylam na usg- mala zdrowo rosnie 🤪 i generalnie jest bardzo grzeczna w brzuszku 🙂 pozdrawiam was serdecznie- jeszcze 2 i pol miesiaca 🙂

hej Martula wkoncu sie odezwalas!!!! 🤪 🤪 🤪 Fajnie ze Malenka zdrowo rosnie 🙂A ile wazy teraz ,powiedz powiedz prosze ,bo ja mam dop wizyte 21lipca....


czesc kochana
mala wazy 1350 🙂 trzymam kciuki za Twoja wizyte. juz nie moge doczekac sie sierpnia aby zaczac robic powazniejsze zakupy typu lozeczko, wozek. 😘

hehe 🙂spora dziewuszka 🙂Dziekuje za info,a jak tam zdrowko Kochana?co slychac??na L4 jestes nie??

u mnie w 28 tyg prawie tyle samo wazył. 1320.... 🙂 🙂 🙂 🙂to pewnie Olcia tez cos koło tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Uciekam Laski po moja paczkę, wykrakałam deszcz... leje ale i tak pójdę. Po drodze mąż mnie zgarnie jak będzie wracał z pracy. Tyle dobrego 🙂

pochwal nam sie koniecznie co dostalas 🤪 🤪 🤪Ja uwielbiam paczki dostawac i ryc jak kret 😁 😁 😁Jak Kami byla mala to mnostwo ciuszkow dostawalam od tesciowej sasiadki cory z Angli ,wiekszosc firmy Early Days-super jakosciowo,ale sama radosc szpyrania 🤪 🤪:woohoo 😁uzo tez od kuzynki ze Szczecina paczek dostawalam ciuszkow nowych i po Jej synku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
asiulka no tez sie nie przejmuje kg- wazne ze mala zdrowa,a cc z przyczyn wielu a min moj wzrok nie pozwala na taki wysilek jakim jest porod.super ze tez juz masz cos kupione 🙂
zuza w 29tc[color=green][/color]

jaka fajna Zuzka...... 🙂 🙂 🙂 uwazaj na siebie Marta i sie nie przemeczaj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Uciekam Laski po moja paczkę, wykrakałam deszcz... leje ale i tak pójdę. Po drodze mąż mnie zgarnie jak będzie wracał z pracy. Tyle dobrego 🙂

pochwal nam sie koniecznie co dostalas 🤪 🤪 🤪Ja uwielbiam paczki dostawac i ryc jak kret 😁 😁 😁Jak Kami byla mala to mnostwo ciuszkow dostawalam od tesciowej sasiadki cory z Angli ,wiekszosc firmy Early Days-super jakosciowo,ale sama radosc szpyrania 🤪 🤪:woohoo 😁uzo tez od kuzynki ze Szczecina paczek dostawalam ciuszkow nowych i po Jej synku 🙂


Fajnie wam z tymi paczkami ja juz chyba z 10 lat żadnej nie dostałam mam ciotki w niemczech ale sknery 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
czesc brzuszki
dawno mnie u was nie bylo...buuu...ale pogoda okropna za oknem...
mam nadzieje, ze u was wszystko dobrze.
ja wlasnie jestem w trakcie leczenia kanalowego zeba i marze aby to juz ostatnia wizyta byla. wczoraj bylam na usg- mala zdrowo rosnie 🤪 i generalnie jest bardzo grzeczna w brzuszku 🙂 pozdrawiam was serdecznie- jeszcze 2 i pol miesiaca 🙂

hej Martula wkoncu sie odezwalas!!!! 🤪 🤪 🤪 Fajnie ze Malenka zdrowo rosnie 🙂A ile wazy teraz ,powiedz powiedz prosze ,bo ja mam dop wizyte 21lipca....


czesc kochana
mala wazy 1350 🙂 trzymam kciuki za Twoja wizyte. juz nie moge doczekac sie sierpnia aby zaczac robic powazniejsze zakupy typu lozeczko, wozek. 😘

hehe 🙂spora dziewuszka 🙂Dziekuje za info,a jak tam zdrowko Kochana?co slychac??na L4 jestes nie??

u mnie w 28 tyg prawie tyle samo wazył. 1320.... 🙂 🙂 🙂 🙂to pewnie Olcia tez cos koło tego

pewno tak 🙂 A Twoje cudo spore Aga 🤪 🤪 🤪Sie okaze ,ze wymarzone blizniaki 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Uciekam Laski po moja paczkę, wykrakałam deszcz... leje ale i tak pójdę. Po drodze mąż mnie zgarnie jak będzie wracał z pracy. Tyle dobrego 🙂

pochwal nam sie koniecznie co dostalas 🤪 🤪 🤪Ja uwielbiam paczki dostawac i ryc jak kret 😁 😁 😁Jak Kami byla mala to mnostwo ciuszkow dostawalam od tesciowej sasiadki cory z Angli ,wiekszosc firmy Early Days-super jakosciowo,ale sama radosc szpyrania 🤪 🤪:woohoo 😁uzo tez od kuzynki ze Szczecina paczek dostawalam ciuszkow nowych i po Jej synku 🙂


Fajnie wam z tymi paczkami ja juz chyba z 10 lat żadnej nie dostałam mam ciotki w niemczech ale sknery 🙂 🙂

No ja teraz tez nie bardzo dostaje... 😞chyba ,ze sobie na Allegro nazamawiam sie i wtedy mam paczke jak cza!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
czesc brzuszki
dawno mnie u was nie bylo...buuu...ale pogoda okropna za oknem...
mam nadzieje, ze u was wszystko dobrze.
ja wlasnie jestem w trakcie leczenia kanalowego zeba i marze aby to juz ostatnia wizyta byla. wczoraj bylam na usg- mala zdrowo rosnie 🤪 i generalnie jest bardzo grzeczna w brzuszku 🙂 pozdrawiam was serdecznie- jeszcze 2 i pol miesiaca 🙂

hej Martula wkoncu sie odezwalas!!!! 🤪 🤪 🤪 Fajnie ze Malenka zdrowo rosnie 🙂A ile wazy teraz ,powiedz powiedz prosze ,bo ja mam dop wizyte 21lipca....


czesc kochana
mala wazy 1350 🙂 trzymam kciuki za Twoja wizyte. juz nie moge doczekac sie sierpnia aby zaczac robic powazniejsze zakupy typu lozeczko, wozek. 😘

hehe 🙂spora dziewuszka 🙂Dziekuje za info,a jak tam zdrowko Kochana?co slychac??na L4 jestes nie??

u mnie w 28 tyg prawie tyle samo wazył. 1320.... 🙂 🙂 🙂 🙂to pewnie Olcia tez cos koło tego

pewno tak 🙂 A Twoje cudo spore Aga 🤪 🤪 🤪Sie okaze ,ze wymarzone blizniaki 😁 😁 😁 😁 😁

nie na 100 % jedno .....a jak sie przeciaga dzisiaj po całym brzuchu hi hi ....tylko cicho dałam troszku czekoladek i moze dlatego hi hi wiem ze nie mogłam ale tylko 5 hi hi ..... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
czarna79
😘 uwazam uwazam 🙂 w wiekszosci i tak siedze 🙂 glaski dla brzuszka twojego

dzieki kochana , ale odwiedzaj nas czesciej ....wczoraj rozmawiałysmy na Twoj temat i Cie przywołałysmy ......a duzo masz wade wzroku ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83
😘
tak tak- bede napewno karmic piersia 😉

Ja juz myslalam ,ze Tys nas opuscila na amen... 🤨a tu prosze jednak o nas pamietasz 🙂 😘
Fajnie,ze wrocilas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
czarna79
😘 uwazam uwazam 🙂 w wiekszosci i tak siedze 🙂 glaski dla brzuszka twojego

dzieki kochana , ale odwiedzaj nas czesciej ....wczoraj rozmawiałysmy na Twoj temat i Cie przywołałysmy ......a duzo masz wade wzroku ???

ojacie milo 🙂 dzieki, nawet niestety nie doczytalam ☺️ ale to pewnie telepatia hehe
postram sie czesciej zagladac. ja nawet mam dostep do neta ale czasu troche brak ale w sierpniu to juz napewno luzik.
ja jako dziecko mialam operacje oczka- wowczas mialam duza wade. teraz mimo ze widze normalnie jestem skazana nosic okulary korekcyjnie do konca zycia, ale lubie je 😉 mam po [prostu jedno oko calkowicie dominujace, mimo ze drugim tez widze prawidlowo, ale jakby przez nie nie patrze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83
😘
tak tak- bede napewno karmic piersia 😉

Ja juz myslalam ,ze Tys nas opuscila na amen... 🤨a tu prosze jednak o nas pamietasz 🙂 😘
Fajnie,ze wrocilas 😘

jestem jestem obecna i pamietam o was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
czarna79
😘 uwazam uwazam 🙂 w wiekszosci i tak siedze 🙂 glaski dla brzuszka twojego

fajne te smajliki pod Twoimi postami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
czarna79
😘 uwazam uwazam 🙂 w wiekszosci i tak siedze 🙂 glaski dla brzuszka twojego

dzieki kochana , ale odwiedzaj nas czesciej ....wczoraj rozmawiałysmy na Twoj temat i Cie przywołałysmy ......a duzo masz wade wzroku ???

ojacie milo 🙂 dzieki, nawet niestety nie doczytalam ☺️ ale to pewnie telepatia hehe
postram sie czesciej zagladac. ja nawet mam dostep do neta ale czasu troche brak ale w sierpniu to juz napewno luzik.
ja jako dziecko mialam operacje oczka- wowczas mialam duza wade. teraz mimo ze widze normalnie jestem skazana nosic okulary korekcyjnie do konca zycia, ale lubie je 😉 mam po [prostu jedno oko calkowicie dominujace, mimo ze drugim tez widze prawidlowo, ale jakby przez nie nie patrze hehe

pamietaj cc nie jest takie złe.....to jak bedziesz znała termin to daj mi znac zmienie w tabelce , tabelke wstawiłam watek nasze fasolki wrzesien jest cały czas dostepna.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
czarna79
😘 uwazam uwazam 🙂 w wiekszosci i tak siedze 🙂 glaski dla brzuszka twojego

fajne te smajliki pod Twoimi postami 🙂

hehehe slodkie sa 😉 hihi


dobra dziewczynki ide cos wszamac 🤪 sciskam was i dbajcie o siebie i brzuszki i przesylam pozdrowienia dla kobitek ktorych teraz nie zastalam na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
czarna79
😘 uwazam uwazam 🙂 w wiekszosci i tak siedze 🙂 glaski dla brzuszka twojego

dzieki kochana , ale odwiedzaj nas czesciej ....wczoraj rozmawiałysmy na Twoj temat i Cie przywołałysmy ......a duzo masz wade wzroku ???

ojacie milo 🙂 dzieki, nawet niestety nie doczytalam ☺️ ale to pewnie telepatia hehe
postram sie czesciej zagladac. ja nawet mam dostep do neta ale czasu troche brak ale w sierpniu to juz napewno luzik.
ja jako dziecko mialam operacje oczka- wowczas mialam duza wade. teraz mimo ze widze normalnie jestem skazana nosic okulary korekcyjnie do konca zycia, ale lubie je 😉 mam po [prostu jedno oko calkowicie dominujace, mimo ze drugim tez widze prawidlowo, ale jakby przez nie nie patrze hehe

pamietaj cc nie jest takie złe.....to jak bedziesz znała termin to daj mi znac zmienie w tabelce , tabelke wstawiłam watek nasze fasolki wrzesien jest cały czas dostepna.....

odrazu napisze wam jak bede wiedziala cos konkretnie . buzka i dziekuje
tabelkaa super aga 😘 jeszcze mozna dodac rodzaj porodu sn/cc jakbyscie chcialy.poki co termin wg om mam na 14 09- nie wiem czy to wazne, ale mam wpisane 16 09 (bo tak sobie sama obliczylam kiedys 😜 he wiec przy okazji mozna poprawic .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem znów mph fajnie że sie odezwałaś,zdjęcie córci boskie (az mi sie zachciało zrobic 4d)
Asik wypij nasze zdrówko 😁 😁
ja lece zaraz do koleżanki bede wieczorkiem a jutro mam w planie mega zakupy dla małego zobaczymy jak wyjdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
jestem znów mph fajnie że sie odezwałaś,zdjęcie córci boskie (az mi sie zachciało zrobic 4d)
Asik wypij nasze zdrówko 😁 😁
ja lece zaraz do koleżanki bede wieczorkiem a jutro mam w planie mega zakupy dla małego zobaczymy jak wyjdzie 😜


buziaczki 😘i dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...