Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ojej ale sie czeresni najadłam 🙂wiecie co weszłam sobie na forum lipcowe i tam laski pisały ile przytyły i jaki rozmiar nosiły przed ciąża i jak tak poczytałam to tam same chuderlaki rozm 34 no maks 38 i chyba najwiecej po 18 kg przytyły normalnie szok 😮duzo po 13 kg wiec u mnie ta 13 napewno nie realna!!!!!ale w dupie 🙂dokładnie i w przenośni 🤪 🤪


bezsensu ta tabelka ich 😮 😮 😮 jedna na drugą patrzy i pewnie się pociesza że ma 1 kg mniej na wadze 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doris
u mnie obecnie jest plus 18kg:Pa nosilam rozm 38 a co bedzoe potem?! 🙂
asia
pracuje sobie ale prywanie wiec sobie sama jestem sterem i okretem -nie przemeczam sie i tez czesto leniuchyhe ale i czasem musze wziasc sie w garasc i robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja przytyłam póki co 12 kg. ale teraz najwiecej dziecko przybiera na masie także z pewnoscia do 1 wrzesnia waga wskarze 15 kg.wiecej mam nadziej ze po porodzie wróce do rozm.38 zreszta pocieszam się że jak z synkiem byłam w ciązy to przytyłam 25 kg i w mig wszytko poszło i am nadzieję ze teraz tez tak bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
No ja przytyłam póki co 12 kg. ale teraz najwiecej dziecko przybiera na masie także z pewnoscia do 1 wrzesnia waga wskarze 15 kg.wiecej mam nadziej ze po porodzie wróce do rozm.38 zreszta pocieszam się że jak z synkiem byłam w ciązy to przytyłam 25 kg i w mig wszytko poszło i am nadzieję ze teraz tez tak bedzie.

damy rade. nie przejmujmy sie kg- najwazniejsze sa dzieci 🙂 a my sobie poradzimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kurcze, dziś już 3 razy puściłam pawia... 🤢
Przed chwilą ponownie,mam nadzieję że nie wracają moje "cudne" dolegliwosci 😞 😞 😞


ojoj nawet nie mów że Ci się nawraca 🥴 😮
może coś zjadłaś co Wam zaszkodziło ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
jastin203 napisał(a):
No ja przytyłam póki co 12 kg. ale teraz najwiecej dziecko przybiera na masie także z pewnoscia do 1 wrzesnia waga wskarze 15 kg.wiecej mam nadziej ze po porodzie wróce do rozm.38 zreszta pocieszam się że jak z synkiem byłam w ciązy to przytyłam 25 kg i w mig wszytko poszło i am nadzieję ze teraz tez tak bedzie.

damy rade. nie przejmujmy sie kg- najwazniejsze sa dzieci 🙂 a my sobie poradzimy


no baaa 🙂 kto jak kto ale wrzesień 2011 da radę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kurcze, dziś już 3 razy puściłam pawia... 🤢
Przed chwilą ponownie,mam nadzieję że nie wracają moje "cudne" dolegliwosci 😞 😞 😞


Oj to nie dobrze może coś ci zaszkodziło jeszcze nie słyszałam żeby te dolegliwosci wracały . 🥴 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kurcze, dziś już 3 razy puściłam pawia... 🤢
Przed chwilą ponownie,mam nadzieję że nie wracają moje "cudne" dolegliwosci 😞 😞 😞


ojoj nawet nie mów że Ci się nawraca 🥴 😮
może coś zjadłaś co Wam zaszkodziło ??

Nie wiem, nic nowego nie jadlam, innego niż zwykle...mam nadzieję, że to może Gabi na żołądek nacisneła i dlatego...oby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja sie nie przejmuje bardzo bo tez z synem 25 kg przytyłam a teraz mam 11,5 na + i mam nadzieje ze do rozm 38 tez wróce a rok temu w lipcu był taki moment ze nosiłam 34 ale schudłam bo 2 tyg nic nie mogłam jesc bo obrona sie denerwowałam ale ten rozm to chwilowy hi hi był 🙂Agata Ty to u nas bijesz rekordy i chyba na każdym forum bo nie znajdziemy drugiej takiej agregatki co ma -10 kg 🙂jak Ty no i po dzisiejszymn dniu to te 40 dkg co przytyłaś to juz zrzuciłaś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kurcze, dziś już 3 razy puściłam pawia... 🤢
Przed chwilą ponownie,mam nadzieję że nie wracają moje "cudne" dolegliwosci 😞 😞 😞


ojoj nawet nie mów że Ci się nawraca 🥴 😮
może coś zjadłaś co Wam zaszkodziło ??

Nie wiem, nic nowego nie jadlam, innego niż zwykle...mam nadzieję, że to może Gabi na żołądek nacisneła i dlatego...oby!


to już nic nie jedz już dziś i się obserwuj , też słyszałam że jak wymioty zanikają w trakcie ciązy to nie powinny potem wrócić 🥴 no nie wiem , oby NIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Mnie małą tak kopie że normalnie się niepokoje czy wszytko ok.duża klucha na górze brzuszka a jakby w pachwinie zozciągała nózki albo rączki masakra aż dziwnie,miałą któraś z was tak jak ja?


mój jak szaleje cały to czuję go na samym dole jakby w katarzynie i wysoko nad pępkiem 🙂
Maluchy już nie takie małe to i coraz bardziej szaleją po brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Mnie małą tak kopie że normalnie się niepokoje czy wszytko ok.duża klucha na górze brzuszka a jakby w pachwinie zozciągała nózki albo rączki masakra aż dziwnie,miałą któraś z was tak jak ja?


mój jak szaleje cały to czuję go na samym dole jakby w katarzynie i wysoko nad pępkiem 🙂
Maluchy już nie takie małe to i coraz bardziej szaleją po brzuszku 🙂

Myślisz że to normalne?to moja druga ciąża ale w pierwszej takiego czegoś nie miałąm albo nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Mnie małą tak kopie że normalnie się niepokoje czy wszytko ok.duża klucha na górze brzuszka a jakby w pachwinie zozciągała nózki albo rączki masakra aż dziwnie,miałą któraś z was tak jak ja?

mi tez wklada w pachwiny raczki szczegolnie jak spie na boku i wowczas wyciaga nozki na bok na ktorym leze- nad biodro za to bardzo malo nad pepkiem;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata pisz tu szybko jak sie czujesz kochana......
Ty znowu nam schudniesz .....Przewaznie mowia ze sie wymiotuje przed samym porodem Ty nas nawet nie denerwuj ....szybko wypij gorzka herbate .....na pewno Gabi gdzies tam stuka Cie nozkami.,....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...