Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mnie też wszystko wkurza! stasznie sie nudze! to mnie dobija najbardziej. TA codzienna rutyna!


Ja też sie nudze 😮 ile można sprzątać..zostaje mi tylko tv..brzuszek..no i nasza-klasa..chyba zwiedziłam już wszystkie profile 🤪 chyba- bo do Waszych jeszcze nie udało mi sie dotrzeć 🤪

hehehe prosze, oto mój 🙂 🙂 🙂 http://nk.pl/#profile/1385086


poszło zapro 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ugh.. wlasnie widze wszystkie posty na forum o tesciowych i mamach i zyczliwych pomocach czy tez radach 😁 ja sie martwie ze jak moja tesciowa i mama wpadna do małego naraz to bede musiala isc do psychologa po takiej wizycie, bo kazda ma zupelnie inny sposob na wychowanie 😜 a z tego co juz przyuwazylam.. kazda bardzo chc w to wychowanie sie mieszac...
tez macie te problemy? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
ugh.. wlasnie widze wszystkie posty na forum o tesciowych i mamach i zyczliwych pomocach czy tez radach 😁 ja sie martwie ze jak moja tesciowa i mama wpadna do małego naraz to bede musiala isc do psychologa po takiej wizycie, bo kazda ma zupelnie inny sposob na wychowanie 😜 a z tego co juz przyuwazylam.. kazda bardzo chc w to wychowanie sie mieszac...
tez macie te problemy? ;>


Ja sie obawiam,że nie bede mogła sie od Teścia uwolnić 😠 będzie przychodził codziennie i siedział non stop 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Maga napisał(a):
ugh.. wlasnie widze wszystkie posty na forum o tesciowych i mamach i zyczliwych pomocach czy tez radach 😁 ja sie martwie ze jak moja tesciowa i mama wpadna do małego naraz to bede musiala isc do psychologa po takiej wizycie, bo kazda ma zupelnie inny sposob na wychowanie 😜 a z tego co juz przyuwazylam.. kazda bardzo chc w to wychowanie sie mieszac...
tez macie te problemy? ;>


Ja sie obawiam,że nie bede mogła sie od Teścia uwolnić 😠 będzie przychodził codziennie i siedział non stop 🤨


hehe moi na szczescie mieszkaja daleko 😉 na szczescie mowie- bo bardz fajni z nich ludzie i bym zdania nia chciala zmienic a wiadomo ze co za duzo... 😁
ale tesciowa ma zamiar przyjezdzac w tygodniu i pomieszkiwac zeby pomoc.. wiem ze to fajnie, ale troche sie martwie, ze sie miniemy jesli chodzi o kwestie wychowania..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha a moja teściowa wogóle się nie interesuje ani mną ani moją ciążą także wiem, że wychowanie też nie będzie ją obchodzić. A swoim synem, czyli moim mężem też się nie interesuje. Odwiedza nas raz na 2 lata na pół godz, a ma do nas aż 2 km!!!! Nawet jak jesteśmy chorzy nie dzwoni, żeby się zapytać co i jak. O resztę dzieci dba zdecydowanie lepiej niż o nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Spadam Dziewuszki "coś" porobić..tylko to "coś" musze sobie do roboty znaleźć..bo już dupcia boli od siedzenia 🤪

Do później 😘


znam to! mnie boli dupcia i krzyż. Ale robic mi sie tez nie chce. A nudze sie niemilosiernie. Normalnie wszystko zle!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
dziewczyny chcialam poruszyc temat szczepionek, czy juz sie zastanawialyscie bo ja wlasnie na ten temat czytam.
mowie o tych platnych 5 szczepioonek w 1 i dodatkowo na rotawirusy pneumokoki i zoltaczke

obliczylismy z mezem ze to w ciagu 2 lat koszt ponad 2000 zl i sie zastanawiam

maz moj twierdzi ze nie ma nad czym, ze stac nas na inne rzeczy to na szczepionkach dla malego nie bedziemy oszczedzac, moja mama tez tak twierdzi. coz zaoszczedze na poloznej bo jednak nie biore prywatnej skoro szykuje mi sie cesarka planowana to wydam na szczepienia.
szef dal mi extra premie za to ze nie zostawilam tematu ISO bez opieki i obiecal dorzucic jeszcze na swieta cos jezeli bede dostepna pod telefonem i pomoge w razie czego chlopakowi co mnie zastepuje.

czy wy juz sie zastanawialyscie ?


ja nie będę szczepiła na pneumokoki i rotawirusy ( tesciowa pediatra - odradziła te dodatkowe szczepionki poniewaz nie ma jeszcze wystarczająco dużo badan nad ich skutecznoscią. Poza tym siostra M mimo wszystko chciała zaszczepić małą na te 2 szczepionki, potem sie okazało że mała podłapała bakterie w żłobku, która teoretycznie po tych szczepionkach nie powinna podłapać). Jedziemy ze szczepionka 5 w 1 a do tego osobno chyba na żółtaczkę. Nie orientuje sie za bardzo jakie koszta bo tesciowa mi funduje. Ale pamietam jak mówiła ze najlepsze szczepionki sa te własnie 5 w 1 i żeby osobno zaszczepic na żółtaczke, bo w tych 6 w 1 skojarzona szczepionka na żółtaczkę nie jest tak efektowna jak osobna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja wwam współczuej tesciowych i teściów moi mieszkaja 100 km od warszawy i tak jest dobrze bo układ jest fajny 🙂moi rodzice sie nie wtracaja w wychowywanie tzn jak sie wtracaja to tylko w pozytywny sposób 🙂moj tata jest troche za bardzo przewraziwiony co do Kubusia ale to jego ukochany wnuk i Kuby ukochany dziadek tak ze jest ok 🙂
fajnie ze z Aga jest pod dobrymi lekarskimi skrzydłami 🙂
mnie czasami tak wszystko i wszyscy wkur******ze sie czasami zastanawiam czy to moje male dziecie bedzie spokojne jak mama tak ciagle nerwa łapie ale widze ze nie jestem sama 🙂dobrze ze mój chłóp ma cierpliwośc do mnie bo jak by miał taki charakterek jak ja to byśmy sie chyba zagryzli 😁
Asik jak ja mam brać ten Asmag?????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przy Was to sie chowam 😉 nic mnie nie boli 🙂 Mała Ala wierci się i rozpycha ale mamy nie bije za bardzo 🙂 śpię w miarę dobrze i długo, zachciewanek nie mam 😮 no a najlepsze jest to, że nic mnie ostatnio nie wkurza, normalnie oaza spokoju, to chyba hormony bo ogólnie to potrafiłam się ostro wkurzyć. Nawet jak mój czasami przegnie i coś zaczyna gadać to wychodzę do drugiego pokoju aż mu przejdzie 😜 i nawet nie podejmuje dyskusji 😜 jak wracam to aniołek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się dziewuszki nie nudzę wręcz przeciwnie mi ciągle brakuje czasu 😁 😁 😁. Obecnie mam wybitą ścinę do "nowej " kuchni, wszędzie brud, syf, pył i co tam jeszcze. Sprzątać nie ma na razie sensu, więc rozpoczęłam sezon ogórkowy i robię słoiki. 🙂 🙂 🙂
A z nowości to pokoik dla Emilki gotowy 🙂 🙂 🙂, teraz jakieś mebelki trochę dekoracji i czeka na moją kochaną myszkę. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):

(...)
A z nowości to pokoik dla Emilki gotowy 🙂 🙂 🙂, teraz jakieś mebelki trochę dekoracji i czeka na moją kochaną myszkę. 🙂 🙂 🙂


ja z niecierpliwością czekam na przyjazd łózka pietrowego dla Grzesia, wtedy go tam przeniose i zacznę odnawiać i urządzac łóżeczko dla młodszego. Póki co maluch będzie spał z nami w sypialni i nic póki co tam nie robimy, za to Grzesiowi trochę zmienilismy wystrój w pokoju, wykładzina, zasłona, może potem dorobimy szafę i będzie pokoik dla chłopaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem co to remont bo my włąśnie urzadzamy mieszkanie od podstaw echh myslałam ze to bedzie szło szybciej ale wyszla ze mnie baba co sie nie zna bo przeciez nie tak łatwo i szybko sie nie da połozyc glazury w łazience musza wyschnac jedne kafelki zeby mozna było kłaść nastepne a ja myslalam ze wszystko naraz sie robi ☺️ 🙂ale w piatek juz nam parkiet debowy beda kłaść bo dzisiaj przyjeżdza transport tak ze dobrze sie składa bo podłoga poźniej musi dwa tyg polezec a w tym czasie jedziemy na urlop to sobie poelezy juz polozona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do szczepionek, to się już też zastanawiałam, ale decyzja jeszcze nie podjęta.Za dużo sprzecznych wszędzie informacji. Jak na razie stanęło na 5 w 1, ale... jeszcze się też zastanawiam. Co do pneumokoków, to też znajomi zaszczepili, a później dziecko chorowało 😞 😞 😞, i nie mogli wykryć co to za choroba bo nie stawiali na pneumo. Ogólnie to jeszcze nie wiem jaką podejmę decyzję co do szczepień, muszę dorwać się do jakiegoś pediatry, ale co lekarz to też inne opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
wiem co to remont bo my włąśnie urzadzamy mieszkanie od podstaw echh myslałam ze to bedzie szło szybciej ale wyszla ze mnie baba co sie nie zna bo przeciez nie tak łatwo i szybko sie nie da połozyc glazury w łazience musza wyschnac jedne kafelki zeby mozna było kłaść nastepne a ja myslalam ze wszystko naraz sie robi ☺️ 🙂ale w piatek juz nam parkiet debowy beda kłaść bo dzisiaj przyjeżdza transport tak ze dobrze sie składa bo podłoga poźniej musi dwa tyg polezec a w tym czasie jedziemy na urlop to sobie poelezy juz polozona 🙂

Wiem, wiem ja też w gorącej wodzie kąpana i zdziwiona jak to, wszystko na raz nie można 😁 😁 😁, Dorcia to się ciesz, że masz już ściany, podłogi i sufit, bo ja musiałam to dobudować 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Nie wiem jak Wy Kochane,ale ja ostatnio mam nerwa na wszystko i wszystkich...Wkurza mnei np. to że wołam mojego starego a on nie przychodzi..to już cała w nerwach i z pyszczkiem do Niego 😁 Wkurza mnie Siora..bo na krzywy ryjek ze mną chodzi do lekarza...za granicą jest i trzeba ją wszędzie rejestrować..i wbija ze mną zawsze do lekarza i Jej sie udaje.. 🤪 a ja musze wszędzie dzwonić i sie umawiać wkurza mnie to 😁 jestem teraz samolubna i liczę sie tylko ja i EMILKA i nikt więcej hehehe ☺️ ☺️

Ja tez jak bomba zegarowa ...niekiedy mam nerwy,ze bym wszystkim pojechala i wygarnela bez potrzeby ....potem zaluje troche...
Ostatnio tez pojechalam sis Andru ,przyszla i do mnie "gdzie masz chlopa?" a ja "a gdzie mam miec??w pracy" i juz nerw i agresor,ona spytala co ja taka nerwowa ,a ja ze mnie wkurza od dluzszego czasu,bo wchodzi jak do siebie ,ani czesc,ani dzien dobry -,ze gdzie Jej kkultura i wogole...ze wpada tylko i mnie kontroluje jak co robie ,bo ona tak nie robi i dziwi jak gęś ,albo jak kroje ziemniaki i takie szczegoly codzienne sie wpieprzac lubi...bo ona tak nie robi itp...a co mnie to obchodzi jak co ona robi ja jej po garach nie lukam ..ma taki charakter wiejskiej dewotki troche i mam nerwa na Nia,ale zeby odrazu jechac bez zachamowania ??? 🤢 🤢 🤢 🤢Czasem mi wstyd ,ze taka nerwuska jestem straszna...jak pracowalam to mi nic nie przeszkadzalo,a teraz durnoty wkurzaja i najwiecej kłótni o pierdoly wlasnie ... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Ogólnie to jeszcze nie wiem jaką podejmę decyzję co do szczepień, muszę dorwać się do jakiegoś pediatry, ale co lekarz to też inne opinie.


Dokładnie, tak samo z ginekologami ;/
ja tam nie chce sie sprzeciwiac tesciowej, niech go tam szczepi jak chce, w sumie to ona pamieta kiedy Grzesiek powienien byc szczepiony, nie zaprzątam sobie tym głowy 😉

Tak na prawde nie ma si zadnej gwarancji, ze pomimo szczepionki dziecko nie zachoruje. No ale trzeba zaszczepic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się najadłam fasolki szparagowej 😎 😎 😎 Młody wariuje i jest gitt heh idę się położyć i kimnąć bo ta pogoda mnie wykończy 😮 😮 😮 pochwaliłam się że nie pada u mnie otóż Kochane moje właśnie luneło 🥴 🥴 😠 😠 😠
aaaaaa i nie orientujecie się po ile są borówki ???? bo jak nie zjem pierogów z borówkami to oszaleje 🙃 któraś tu mi smaka narobiła że hej 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka..
ja tylko na chwilkę sie przywitać i pożegnać..
normalnie dzis ale sie czuje do bani...
krzyż mi sie lamie zgaga mnie dobija a do tego mdłości takie że szok...
może namówię męża na ten basen pomógł by mi na plecy( podobno) bo juz nie daje rady...
jutro mam lekarza wiec odezwę sie po 🙂
trzymajcie kciuki aby było ok 🙂
do jutra w takim razie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...