Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agata super ze wszystko jest oki 🙂 🙂 zdjecie cipuszki bezcenne 🤪

No mój się tak śmiał przez telefon, że myślałam że się posika! A gin stwierdził, że skoro nie chce buzi pokazać, to tata dostanie zdjęcie będzie tego, co pokazała 🙂 No i jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mariolcia uwazam , ze jak masz taka mozliwosc to zrob sobie w 3 lub 4 d zdjecie , ja teraz jak bede w srode w szpitalu to tez poprosze swojego gina ....
Legonsik a o co chodzi z tym tłuczeniem szkła ,....czy wodki( jak masz zamiar tłuc wodke to nawet tego nie rob , my wypijemy jak Ci zostanie hi hi )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Violka , Leer i Ania R dziękuję za zaproszenia na nk już przyjełam 🙂 ale z Was kobitki super 🙂 piękne fotki !!!!!!
tylko też mam problem jak Dorcia nasza żeby rozszyfrować która to Ania 🙃 mam nadzieję że się nie pogniewasz na mnie 😉 ale za cholerę nie mogę dojść która to TY 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Mariolcia uwazam , ze jak masz taka mozliwosc to zrob sobie w 3 lub 4 d zdjecie , ja teraz jak bede w srode w szpitalu to tez poprosze swojego gina ....
Legonsik a o co chodzi z tym tłuczeniem szkła ,....czy wodki( jak masz zamiar tłuc wodke to nawet tego nie rob , my wypijemy jak Ci zostanie hi hi )

Aga to chodzi o to, że się tłucze szkło przed domem panny młodej na szczęście...to nawet ma nazwę swoją, tylko że nie wiem! i pije się wódkę wtedy, a nie wylewa, nic się nie martw 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale u nas nie ma tego zwyczaju... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Mariolcia uwazam , ze jak masz taka mozliwosc to zrob sobie w 3 lub 4 d zdjecie , ja teraz jak bede w srode w szpitalu to tez poprosze swojego gina ....
Legonsik a o co chodzi z tym tłuczeniem szkła ,....czy wodki( jak masz zamiar tłuc wodke to nawet tego nie rob , my wypijemy jak Ci zostanie hi hi )


hmmm tez nad tym myślałam ? tylko czemu to się robi to też nie wiem 🤪 😁 wódy to na pewno nie roztrzaskają o to się nie ma co martwić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mariolcia uwazam , ze jak masz taka mozliwosc to zrob sobie w 3 lub 4 d zdjecie , ja teraz jak bede w srode w szpitalu to tez poprosze swojego gina ....
Legonsik a o co chodzi z tym tłuczeniem szkła ,....czy wodki( jak masz zamiar tłuc wodke to nawet tego nie rob , my wypijemy jak Ci zostanie hi hi )

Aga to chodzi o to, że się tłucze szkło przed domem panny młodej na szczęście...to nawet ma nazwę swoją, tylko że nie wiem! i pije się wódkę wtedy, a nie wylewa, nic się nie martw 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale u nas nie ma tego zwyczaju... 🙂


dziękuję bardzo za picie przed weselem toż to na kacu bym nie złym szła 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Hej laski! Właśnie wróciłam od kosmetyczki 🙂 Bardzo ładnie mnie pomalowała,odcienie złotego z wrzosem tak soczyscie wyglądam 😁 pocieszyła mnie faktem ze musze miec dwa zabiegi,generalnie moja cera nie jest zła jak na ciężarną i wogóle ale mam słuchą skóre wszczegolnosci w okolicach nosa. Umówiłam się z nia za tydzień na mikrodermabrazje diamentową i henne na rzęsy,a dzien przed slubem zrobi mi jeszcze peeling. Spoko ze nie ma przeciwskazan dla ciezarnych wiec bede w dniu slubu wygladac jak ludz 😎 Hani sie nie spodobalo ze godzine czasu siedzialam spokojnie bo do tej pory buszuje 🙃


Izabelo trzaśnij fotkę make up -u 😁 😜 ale będziesz lala na weselu 🙂 a Hani się podobało bo wkońcu która kobita nie lubi siedzieć u kosmetyczki 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hej laski! Właśnie wróciłam od kosmetyczki 🙂 Bardzo ładnie mnie pomalowała,odcienie złotego z wrzosem tak soczyscie wyglądam 😁 pocieszyła mnie faktem ze musze miec dwa zabiegi,generalnie moja cera nie jest zła jak na ciężarną i wogóle ale mam słuchą skóre wszczegolnosci w okolicach nosa. Umówiłam się z nia za tydzień na mikrodermabrazje diamentową i henne na rzęsy,a dzien przed slubem zrobi mi jeszcze peeling. Spoko ze nie ma przeciwskazan dla ciezarnych wiec bede w dniu slubu wygladac jak ludz 😎 Hani sie nie spodobalo ze godzine czasu siedzialam spokojnie bo do tej pory buszuje 🙃


Izabelo trzaśnij fotkę make up -u 😁 😜 ale będziesz lala na weselu 🙂 a Hani się podobało bo wkońcu która kobita nie lubi siedzieć u kosmetyczki 😁 🤪

Jestem teraz u mamy i nie mam za bardzo jak 😜 za dwa tygodnie wrzuce zdjecie 😜 😎
Chyba cos w tym jest,jak przebieralam jej ciuzki to szalala,jak sie malowalam to samo..mala modelina z niej chyba bedzie 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ja to mam szczęście 😁 jak mnie nie ma to sobie dyskutujecie,a jak tylko wejde to ciszaaa heheheh 😁 😁

Ania mnie też trochę pobolewał brzuch, chyba po tej wizycie, mnie tam wymacał i wydusił...teraz jest już oki 🙂
Aaaaa i dostałam kasę za wakacje pod gruszą ,prawie 1000,więc jak tylko Tomek zacznie urlop to robimy rajd po sklepach 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej laski mam pytanie ile sie cze3ka na wynik tsh tarczycy -z krwi ???? zapomnialam ,ale czy to jwest juz na drugi dzien od pobrania probki ??

Asia to pewnie zależy od przychodni, u mnie jest tak że rano pobierają, a po 14 już są wyniki.

tak tez mysle,ze zalezy od przychodni 🙂ale dziekuje ,w kazdytm razie nie dlugo 🙂potem wpadne 😘 😘 😘 ogory wczoraj kisilam 😉a dzis ciag dalszy bedzie 🤪 🤪 🤪


a przy tym kiszeniu to Jędrek nie chciał skorzystać ze swoim ?? 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 buhahhahaha

łona kisiła małe ogoreczki , a Jedrek wiesz olbrzym WACEK 🤪 🤪 🤪, POMYSLAŁA ZE JESZCZE JEJ SIE KIEDYS PRZYDA HI HI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja to mam szczęście 😁 jak mnie nie ma to sobie dyskutujecie,a jak tylko wejde to ciszaaa heheheh 😁 😁

Ania mnie też trochę pobolewał brzuch, chyba po tej wizycie, mnie tam wymacał i wydusił...teraz jest już oki 🙂
Aaaaa i dostałam kasę za wakacje pod gruszą ,prawie 1000,więc jak tylko Tomek zacznie urlop to robimy rajd po sklepach 🙂 🙂 🙂


Ja niestety nie dostane za wakacje pieniędzy,bo trzeba było wykorzystać 14 dni urlopu..a ja zdążyłam wykorzystać tylko 2 zanim poszłam na L4 😮 ale w przyszłym miesiącu dostane "jubileuszowe" za 5 lat w firmie i też około 1 tys 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Hej babole 🙂

no no no naskrobałyście ze ho ho a ja nie mam jak was nadgonić 😞ja od rana na nogach teraz mam chwile wytchnienia ale wzaiełam sie za swoje stopy a jak wiecie to wyczyn nieziemski 🙂po 15 jedziemy zobaczyc jak nam parkiet połozyli a potem siostra z córa wpada bo wczoraj nie było jak wiec obiad sie pyrkoli botwina -Czarna cos dla Ciebie 🙂 😜a do tego beda ziemniaczki z koperkiem polane skwarkami 🙂
Dziewczyny która z was to ANIA Rbo dostałam wieczorem zaproszenie na nk a niestety nie kojarze 😞????????????mam nadzieje ze mi Aniu wybaczysz ☺️

ty tu nie kus botwoną hi hi .....ale zawsze jak jade do tesiowej to musi byc i nie ma ze boli hi hi , jak sie u niej skonczy pojade do Warszawy ....A ANIA R TO NASZA ZOCHA....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Hej babole 🙂

no no no naskrobałyście ze ho ho a ja nie mam jak was nadgonić 😞ja od rana na nogach teraz mam chwile wytchnienia ale wzaiełam sie za swoje stopy a jak wiecie to wyczyn nieziemski 🙂po 15 jedziemy zobaczyc jak nam parkiet połozyli a potem siostra z córa wpada bo wczoraj nie było jak wiec obiad sie pyrkoli botwina -Czarna cos dla Ciebie 🙂 😜a do tego beda ziemniaczki z koperkiem polane skwarkami 🙂
Dziewczyny która z was to ANIA Rbo dostałam wieczorem zaproszenie na nk a niestety nie kojarze 😞????????????mam nadzieje ze mi Aniu wybaczysz ☺️

to prawdopodobnie ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej babole 🙂

no no no naskrobałyście ze ho ho a ja nie mam jak was nadgonić 😞ja od rana na nogach teraz mam chwile wytchnienia ale wzaiełam sie za swoje stopy a jak wiecie to wyczyn nieziemski 🙂po 15 jedziemy zobaczyc jak nam parkiet połozyli a potem siostra z córa wpada bo wczoraj nie było jak wiec obiad sie pyrkoli botwina -Czarna cos dla Ciebie 🙂 😜a do tego beda ziemniaczki z koperkiem polane skwarkami 🙂
Dziewczyny która z was to ANIA Rbo dostałam wieczorem zaproszenie na nk a niestety nie kojarze 😞????????????mam nadzieje ze mi Aniu wybaczysz ☺️

ty tu nie kus botwoną hi hi .....ale zawsze jak jade do tesiowej to musi byc i nie ma ze boli hi hi , jak sie u niej skonczy pojade do Warszawy ....A ANIA R TO NASZA ZOCHA....


No no a tak sie składa,że ja też Ania R 🤪 😁 Ale mnie to już rozszyfrowałyście chyba 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej babole 🙂

no no no naskrobałyście ze ho ho a ja nie mam jak was nadgonić 😞ja od rana na nogach teraz mam chwile wytchnienia ale wzaiełam sie za swoje stopy a jak wiecie to wyczyn nieziemski 🙂po 15 jedziemy zobaczyc jak nam parkiet połozyli a potem siostra z córa wpada bo wczoraj nie było jak wiec obiad sie pyrkoli botwina -Czarna cos dla Ciebie 🙂 😜a do tego beda ziemniaczki z koperkiem polane skwarkami 🙂
Dziewczyny która z was to ANIA Rbo dostałam wieczorem zaproszenie na nk a niestety nie kojarze 😞????????????mam nadzieje ze mi Aniu wybaczysz ☺️

to prawdopodobnie ja 🙂


Ale JAJCA 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
hej..
listonosza nie ma i już chyba nie dotrze kasa :/ 🤢
wybrałam wózek jest taki piekny... 🙂
jedyne co mnie martwi to to że jest szary z dodatkami niebieskiego.. boje sie że ludzie beda reagowali że chłopca mam bo wiecie niebieski..
ale jest piękny taki delikatny.. :_)


A ja właśnie odebrałam smska że wypłatka na koncie jest 😁 Więc zaraz wyruszam poszaleć 🙂 a co do koloru wózka to ja chce turkusowy 🙂 I wbijam,że ktoś pomyli Małą z chłopakiem..
mam plan: jak podejdzie do mnie jakaś babka i powie:ale pani ma ładnego synka!!to po prostu odpowiem "PANU TEŻ NIC NIE BRAKUJE " 😁 😁 😁 😁 😁 heheh

ANKA TY TO JO ....BABA Z JAJAMI HI HI ..... I BARDZO DOBRZE MOWISZ HI HI .....TRZA CI POLAC ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata ciesze sie ze po wizycie wszytsko ok .....no i w koncu 1.5 kg na plusie hi hi ( to w sumie 8.5 tylko na minusie a nie 10 hi hi )

No dokładnie 🙂 Ale najważniejsze, że z Naszą Kruszynką wszystko oki 🙂 Nie chciała pokazać buźki to gin zrobił zdjęcie cipuszki, żeby tata miał na pamiątkę 🙂 🙂 🙂
Aguś a Ty promieniejesz normalnie na tej focie!! SEXY MAMUŚKA!!! 🙂

SEXI MAMUSIA ....TY JUZ MOZE NIE PIJ KOCHANA HI HI .....nie uczesana ....zrobie sobie nastepne przed wyjsciem na wesle ktore mamy 12 sierpna , jak sie nie rozpakuje to idzimy pokrecic tyłkami ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
hej..
listonosza nie ma i już chyba nie dotrze kasa :/ 🤢
wybrałam wózek jest taki piekny... 🙂
jedyne co mnie martwi to to że jest szary z dodatkami niebieskiego.. boje sie że ludzie beda reagowali że chłopca mam bo wiecie niebieski..
ale jest piękny taki delikatny.. :_)


A ja właśnie odebrałam smska że wypłatka na koncie jest 😁 Więc zaraz wyruszam poszaleć 🙂 a co do koloru wózka to ja chce turkusowy 🙂 I wbijam,że ktoś pomyli Małą z chłopakiem..
mam plan: jak podejdzie do mnie jakaś babka i powie:ale pani ma ładnego synka!!to po prostu odpowiem "PANU TEŻ NIC NIE BRAKUJE " 😁 😁 😁 😁 😁 heheh

ANKA TY TO JO ....BABA Z JAJAMI HI HI ..... I BARDZO DOBRZE MOWISZ HI HI .....TRZA CI POLAC ....


No masz!! Następna chce mnie upić 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Hej laski! Właśnie wróciłam od kosmetyczki 🙂 Bardzo ładnie mnie pomalowała,odcienie złotego z wrzosem tak soczyscie wyglądam 😁 pocieszyła mnie faktem ze musze miec dwa zabiegi,generalnie moja cera nie jest zła jak na ciężarną i wogóle ale mam słuchą skóre wszczegolnosci w okolicach nosa. Umówiłam się z nia za tydzień na mikrodermabrazje diamentową i henne na rzęsy,a dzien przed slubem zrobi mi jeszcze peeling. Spoko ze nie ma przeciwskazan dla ciezarnych wiec bede w dniu slubu wygladac jak ludz 😎 Hani sie nie spodobalo ze godzine czasu siedzialam spokojnie bo do tej pory buszuje 🙃

a zrobiłas sobie zdjecie makijazu jak tak wklej fote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie..słuchajcie Dziewuszki mam pytanko..27 sierpnia mam wesele u Siostry..czyli miesiąc przed porodem.. i mam takie jakieś schizo,że mojej Małej może być za głośno w brzuszku..jak myślicie? czy Jej to przeszkadzać nie będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...