Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mariolcia uwazam , ze jak masz taka mozliwosc to zrob sobie w 3 lub 4 d zdjecie , ja teraz jak bede w srode w szpitalu to tez poprosze swojego gina ....
Legonsik a o co chodzi z tym tłuczeniem szkła ,....czy wodki( jak masz zamiar tłuc wodke to nawet tego nie rob , my wypijemy jak Ci zostanie hi hi )

Aga to chodzi o to, że się tłucze szkło przed domem panny młodej na szczęście...to nawet ma nazwę swoją, tylko że nie wiem! i pije się wódkę wtedy, a nie wylewa, nic się nie martw 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale u nas nie ma tego zwyczaju... 🙂

u mnie tez własnie nie ma i juz myslalam ze wodke bedzie tłukła ,,,,,juz miałam przygotowany rower zeby do niej wyruszyc ....po co ma bic , ja wezme w plecack i bedziemy miały na spotkanie hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
No właśnie..słuchajcie Dziewuszki mam pytanko..27 sierpnia mam wesele u Siostry..czyli miesiąc przed porodem.. i mam takie jakieś schizo,że mojej Małej może być za głośno w brzuszku..jak myślicie? czy Jej to przeszkadzać nie będzie?


hej Anulka,

Ja te tez sie wybieram na wesele kolegi 27 sierpnia, i wiesz co nie wydaje mi sie zeby jakos to mialo zly wplyw na nasze pociechy, oby tylko nie siedziec zaraz kolo glosnika ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
hej..
listonosza nie ma i już chyba nie dotrze kasa :/ 🤢
wybrałam wózek jest taki piekny... 🙂
jedyne co mnie martwi to to że jest szary z dodatkami niebieskiego.. boje sie że ludzie beda reagowali że chłopca mam bo wiecie niebieski..
ale jest piękny taki delikatny.. :_)


A ja właśnie odebrałam smska że wypłatka na koncie jest 😁 Więc zaraz wyruszam poszaleć 🙂 a co do koloru wózka to ja chce turkusowy 🙂 I wbijam,że ktoś pomyli Małą z chłopakiem..
mam plan: jak podejdzie do mnie jakaś babka i powie:ale pani ma ładnego synka!!to po prostu odpowiem "PANU TEŻ NIC NIE BRAKUJE " 😁 😁 😁 😁 😁 heheh

ANKA TY TO JO ....BABA Z JAJAMI HI HI ..... I BARDZO DOBRZE MOWISZ HI HI .....TRZA CI POLAC ....


No masz!! Następna chce mnie upić 😁 😁 🤪

soczku soczku kochana zebys nie myslała ze Ci wÓde bedziemy lały szalono...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej dziewczynki 🙂

gorące pozdrowienia znad polskiego morza jestesmy w Gdyni na skwerze Kościuszki pogoda piękna

podroz troszke mecząca ale nie bylo zle mały szalał a teraz idziemy powdychac jodu 🙂


Oj Kamiska tylko Ci pozazdroscic kobito !!
BAW SIE DOBRZE !!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
hej..
listonosza nie ma i już chyba nie dotrze kasa :/ 🤢
wybrałam wózek jest taki piekny... 🙂
jedyne co mnie martwi to to że jest szary z dodatkami niebieskiego.. boje sie że ludzie beda reagowali że chłopca mam bo wiecie niebieski..
ale jest piękny taki delikatny.. :_)


A ja właśnie odebrałam smska że wypłatka na koncie jest 😁 Więc zaraz wyruszam poszaleć 🙂 a co do koloru wózka to ja chce turkusowy 🙂 I wbijam,że ktoś pomyli Małą z chłopakiem..
mam plan: jak podejdzie do mnie jakaś babka i powie:ale pani ma ładnego synka!!to po prostu odpowiem "PANU TEŻ NIC NIE BRAKUJE " 😁 😁 😁 😁 😁 heheh

ANKA TY TO JO ....BABA Z JAJAMI HI HI ..... I BARDZO DOBRZE MOWISZ HI HI .....TRZA CI POLAC ....


No masz!! Następna chce mnie upić 😁 😁 🤪

soczku soczku kochana zebys nie myslała ze Ci wÓde bedziemy lały szalono...


no bo ja tez sie zastanawialam co wy tu juz polewacie, czy soczek i co innego to i mnie polejcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
No właśnie..słuchajcie Dziewuszki mam pytanko..27 sierpnia mam wesele u Siostry..czyli miesiąc przed porodem.. i mam takie jakieś schizo,że mojej Małej może być za głośno w brzuszku..jak myślicie? czy Jej to przeszkadzać nie będzie?

ja mam wesele 12 sierpnia , a za m-c 13 wrzesnia mam porod ....i zamierzam isc na to wesele i nawet pokrecic swoimi golonami i schabami i słoninami hi hi ...ja w domu tez słucham muzyki głosno , wiec nie powinno nic zaszkodzic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej dziewczynki 🙂

gorące pozdrowienia znad polskiego morza jestesmy w Gdyni na skwerze Kościuszki pogoda piękna

podroz troszke mecząca ale nie bylo zle mały szalał a teraz idziemy powdychac jodu 🙂

o prosze i jednak pojechała ...odpoczywaj i wdychaj swieze powietrze ....Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No właśnie..słuchajcie Dziewuszki mam pytanko..27 sierpnia mam wesele u Siostry..czyli miesiąc przed porodem.. i mam takie jakieś schizo,że mojej Małej może być za głośno w brzuszku..jak myślicie? czy Jej to przeszkadzać nie będzie?


hej Anulka,

Ja te tez sie wybieram na wesele kolegi 27 sierpnia, i wiesz co nie wydaje mi sie zeby jakos to mialo zly wplyw na nasze pociechy, oby tylko nie siedziec zaraz kolo glosnika ...

o i nasza Maggi sie odezwała .......co tam kochana u Ciebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No właśnie..słuchajcie Dziewuszki mam pytanko..27 sierpnia mam wesele u Siostry..czyli miesiąc przed porodem.. i mam takie jakieś schizo,że mojej Małej może być za głośno w brzuszku..jak myślicie? czy Jej to przeszkadzać nie będzie?

ja mam wesele 12 sierpnia , a za m-c 13 wrzesnia mam porod ....i zamierzam isc na to wesele i nawet pokrecic swoimi golonami i schabami i słoninami hi hi ...ja w domu tez słucham muzyki głosno , wiec nie powinno nic zaszkodzic ...


Agula, przynajmniej ludzie beda nam sie usuwac z parkietu jak brzuchate zaczna skakac heheh, obysmy tylko nasze dzieciaki nie wypuscily z " czaczy" podczas tych boogie boogie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No właśnie..słuchajcie Dziewuszki mam pytanko..27 sierpnia mam wesele u Siostry..czyli miesiąc przed porodem.. i mam takie jakieś schizo,że mojej Małej może być za głośno w brzuszku..jak myślicie? czy Jej to przeszkadzać nie będzie?


hej Anulka,

Ja te tez sie wybieram na wesele kolegi 27 sierpnia, i wiesz co nie wydaje mi sie zeby jakos to mialo zly wplyw na nasze pociechy, oby tylko nie siedziec zaraz kolo glosnika ...

o i nasza Maggi sie odezwała .......co tam kochana u Ciebie...



wszystko dobrze kochanie, mialam glukoze robiona we srode, wypilam "soczek" zimny i nie bylo tak zle, szczerze powiedziawszy to zapomnialam smaku .. wiec dalo sie przezyc, pobrali krew, powiedzieli ze jak cos bedzie nie tak to beda do mnie dzwonic... Szymek rozpycha sie na maxa !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No właśnie..słuchajcie Dziewuszki mam pytanko..27 sierpnia mam wesele u Siostry..czyli miesiąc przed porodem.. i mam takie jakieś schizo,że mojej Małej może być za głośno w brzuszku..jak myślicie? czy Jej to przeszkadzać nie będzie?

ja mam wesele 12 sierpnia , a za m-c 13 wrzesnia mam porod ....i zamierzam isc na to wesele i nawet pokrecic swoimi golonami i schabami i słoninami hi hi ...ja w domu tez słucham muzyki głosno , wiec nie powinno nic zaszkodzic ...


Agula, przynajmniej ludzie beda nam sie usuwac z parkietu jak brzuchate zaczna skakac heheh, obysmy tylko nasze dzieciaki nie wypuscily z " czaczy" podczas tych boogie boogie 😉

ja juz zapowiedziałam , ze jakby sie zaczał porod wczesniej to w tym hotelu do konca zycia nasze dziecko bedzie miało darmowe obiady hi hi i raz w tyg mamusia z tatusiem ...przekazałam siostrze zeby wpspomniała im ze moze sie tak zdarzyc ....ja tam zamierzam sie dobrze bawic , bedzie 5 ciezarnch ja oczywicie najblizej rozwiązania , bo maja bratowa ma na listopad takze 3 miechy , a pozostałe to nie wiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No właśnie..słuchajcie Dziewuszki mam pytanko..27 sierpnia mam wesele u Siostry..czyli miesiąc przed porodem.. i mam takie jakieś schizo,że mojej Małej może być za głośno w brzuszku..jak myślicie? czy Jej to przeszkadzać nie będzie?

ja mam wesele 12 sierpnia , a za m-c 13 wrzesnia mam porod ....i zamierzam isc na to wesele i nawet pokrecic swoimi golonami i schabami i słoninami hi hi ...ja w domu tez słucham muzyki głosno , wiec nie powinno nic zaszkodzic ...


i dobrze godosz, trza ci polac !!!!
ja tez mam zamiar troche potancowac mimo koncowki, bede sobie napewno brzucholem miejsce na parkiecie robic

Agula, przynajmniej ludzie beda nam sie usuwac z parkietu jak brzuchate zaczna skakac heheh, obysmy tylko nasze dzieciaki nie wypuscily z " czaczy" podczas tych boogie boogie 😉

ja juz zapowiedziałam , ze jakby sie zaczał porod wczesniej to w tym hotelu do konca zycia nasze dziecko bedzie miało darmowe obiady hi hi i raz w tyg mamusia z tatusiem ...przekazałam siostrze zeby wpspomniała im ze moze sie tak zdarzyc ....ja tam zamierzam sie dobrze bawic , bedzie 5 ciezarnch ja oczywicie najblizej rozwiązania , bo maja bratowa ma na listopad takze 3 miechy , a pozostałe to nie wiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh no u nas same Anie, Aśki , Agi i Agatki to człowiek nie wie która to która 🙂 i teraz dalej nie wiem kto to Ania R 🙂 może niech się przyzna ta co mi zaproszenie wysłała 😁
Co do wesel to na szczęście my nie mamy w tym roku 🙂 nie wyobrażam sobie siebie na takiej dużej bibie , mnie zwykłe posiadówy męczą a co dopiero wesele 😮 😮 😮
Pojadłam obiadku tak że ledwo siedzę 🙃 moja mama zaraz z chrześniakiem przyjedzie to dom trochę ożyje bo siedze sama jak palec , mój w robocie siore wywiało a tata to nie wiem co i gdzie robi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej dziewczynki 🙂

gorące pozdrowienia znad polskiego morza jestesmy w Gdyni na skwerze Kościuszki pogoda piękna

podroz troszke mecząca ale nie bylo zle mały szalał a teraz idziemy powdychac jodu 🙂


eh ale fajnie 🙂 też bym chciała nad morzę 🙃 🙃 🙃 choć grubego palucha u nogi pomoczyć 😁 😁 😁 😁 odpoczywaj i wdychaj ile się jodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej laski mam pytanie ile sie cze3ka na wynik tsh tarczycy -z krwi ???? zapomnialam ,ale czy to jwest juz na drugi dzien od pobrania probki ??

Asia to pewnie zależy od przychodni, u mnie jest tak że rano pobierają, a po 14 już są wyniki.

tak tez mysle,ze zalezy od przychodni 🙂ale dziekuje ,w kazdytm razie nie dlugo 🙂potem wpadne 😘 😘 😘 ogory wczoraj kisilam 😉a dzis ciag dalszy bedzie 🤪 🤪 🤪


a przy tym kiszeniu to Jędrek nie chciał skorzystać ze swoim ?? 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 buhahhahaha

łona kisiła małe ogoreczki , a Jedrek wiesz olbrzym WACEK 🤪 🤪 🤪, POMYSLAŁA ZE JESZCZE JEJ SIE KIEDYS PRZYDA HI HI


wiesz ale czy razem nie kisili ogóra ?? 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie wystraszlam. Jakies 2 godz temu tak mnie zaczal bolec brzuch jak stalam, ze myslalam ze wezwe karetke. Normalnie jak nigdy! Bylam akurat u szwagierki , zadzownilam do meza zeby sie urwal z pracy i przyjechal po mnie. Teraz leze . Bol minal, no moze jeszcze troszke brzuszek boli ale juz to nic w porownaniu z tym co bylo. Nie wiem od czego to moglo byc. MOze przesililam sie jak do niej szlam pieszo prawie 3 km. No naprawde nie wiem. Miala tak ktoras z was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
heh no u nas same Anie, Aśki , Agi i Agatki to człowiek nie wie która to która 🙂 i teraz dalej nie wiem kto to Ania R 🙂 może niech się przyzna ta co mi zaproszenie wysłała 😁
Co do wesel to na szczęście my nie mamy w tym roku 🙂 nie wyobrażam sobie siebie na takiej dużej bibie , mnie zwykłe posiadówy męczą a co dopiero wesele 😮 😮 😮
Pojadłam obiadku tak że ledwo siedzę 🙃 moja mama zaraz z chrześniakiem przyjedzie to dom trochę ożyje bo siedze sama jak palec , mój w robocie siore wywiało a tata to nie wiem co i gdzie robi 😜

kochana Ania R to nasza Zocha....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej laski mam pytanie ile sie cze3ka na wynik tsh tarczycy -z krwi ???? zapomnialam ,ale czy to jwest juz na drugi dzien od pobrania probki ??

Asia to pewnie zależy od przychodni, u mnie jest tak że rano pobierają, a po 14 już są wyniki.

tak tez mysle,ze zalezy od przychodni 🙂ale dziekuje ,w kazdytm razie nie dlugo 🙂potem wpadne 😘 😘 😘 ogory wczoraj kisilam 😉a dzis ciag dalszy bedzie 🤪 🤪 🤪


a przy tym kiszeniu to Jędrek nie chciał skorzystać ze swoim ?? 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 buhahhahaha

łona kisiła małe ogoreczki , a Jedrek wiesz olbrzym WACEK 🤪 🤪 🤪, POMYSLAŁA ZE JESZCZE JEJ SIE KIEDYS PRZYDA HI HI


wiesz ale czy razem nie kisili ogóra ?? 😁 🤪 🤪 🤪

nie chyba teraz u niej spokoj hi hi , chociaz miała sie za chwile odezwac....wszytsko mozliwe u naszej Aski ....fikołki im w głowie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
ale sie wystraszlam. Jakies 2 godz temu tak mnie zaczal bolec brzuch jak stalam, ze myslalam ze wezwe karetke. Normalnie jak nigdy! Bylam akurat u szwagierki , zadzownilam do meza zeby sie urwal z pracy i przyjechal po mnie. Teraz leze . Bol minal, no moze jeszcze troszke brzuszek boli ale juz to nic w porownaniu z tym co bylo. Nie wiem od czego to moglo byc. MOze przesililam sie jak do niej szlam pieszo prawie 3 km. No naprawde nie wiem. Miala tak ktoras z was?

Anka długo to trwało ....ja nie miałam czegos takiego , a moze to te skurcze.....ale ty sie chyba ostro nudzisz 3 km pieszo ....trza było jeszcze rowerem jechac ...toc ty w ciazy kobieto oszczedzaj sie a nie ....ten ktos nie mogł przyjsc do Ciebie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
http://allegro.pl/zolw-lampka-z-muzyka-projektor-i1690122719.html
zamówię mojemu Tymonkowi jak będzie większy 🙂 prze słodziutki ten żółwik 🙂

ale czad zeby było troszku tansze to bym sobie zamowiła


no ja teraz też na pewno nie zamówię ale jak podrośnie i będzie grzeczny to mu kupię a co ! 😁
Czarnulko ale tu Ania R jest i Zocha i Anulcia od Emilki 🙃 dlatego czekam że któraś się przyzna 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej laski mam pytanie ile sie cze3ka na wynik tsh tarczycy -z krwi ???? zapomnialam ,ale czy to jwest juz na drugi dzien od pobrania probki ??

Asia to pewnie zależy od przychodni, u mnie jest tak że rano pobierają, a po 14 już są wyniki.

tak tez mysle,ze zalezy od przychodni 🙂ale dziekuje ,w kazdytm razie nie dlugo 🙂potem wpadne 😘 😘 😘 ogory wczoraj kisilam 😉a dzis ciag dalszy bedzie 🤪 🤪 🤪


a przy tym kiszeniu to Jędrek nie chciał skorzystać ze swoim ?? 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 buhahhahaha

łona kisiła małe ogoreczki , a Jedrek wiesz olbrzym WACEK 🤪 🤪 🤪, POMYSLAŁA ZE JESZCZE JEJ SIE KIEDYS PRZYDA HI HI


wiesz ale czy razem nie kisili ogóra ?? 😁 🤪 🤪 🤪

nie chyba teraz u niej spokoj hi hi , chociaz miała sie za chwile odezwac....wszytsko mozliwe u naszej Aski ....fikołki im w głowie .....


nic się nie chwali że urządzają fikołaki to może coś przystopowali 🤪 jak podczyta że my tu o jej życiu sexualnym piszemy to nas opieprzy jeszcze 😜 😁 😁 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...