Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kalais napisał(a):
Agamu napisał(a):
Mi też w zasadzie dużo nie zostało do kupienia
-kosmetyki dla Małej i rzeczy typu aspirator, nożyczki
-wanienka
-pieluchy tetrowe i flanelowe
-przewijak
-środek do pościeli
-podusia do wózka
-gacie dla siebie i podkłady, wkładki laktacyjne i te silikonowe na suty (najwyżej się nie przydadzą), stanik do karmienia
-kocyk jeszcze jeden bawełniany
Chyba będzie wsio 🙂


Agatko, moglabys podac linka do tej koszuli co zamawiałaś, jaki rozmiar brałaś, w ogole tak gatunkowo ok?


mi zostało trochę więcej o kupienia.
Chciałam na allegro kupic zestaw butelek lovi 125 ml + 250 ml ale nikt nie oferuje 2 na raz 😞 trzeba byłoby na osobnych aukcjach kupowac i cenowo wyszłoby tak samo jak w sklepie.. 😞

Jutro jedziemy rano z Grzesiem na basen http://cwlaguna.pl/
dzis kupiłam mu pieluchy do wody z rossamna ( rogi to! 17 zł za 10 sztuk 😞 ) ale wyszło taniej niż kara za zanieczyszczenie wody 😁
ja tez wchodze na teren basenu ale nie dupska zanurzac bo nie mogę przez ten krążek - za duże ryzyko infekcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kalais napisał(a):
Agamu napisał(a):
Mi też w zasadzie dużo nie zostało do kupienia
-kosmetyki dla Małej i rzeczy typu aspirator, nożyczki
-wanienka
-pieluchy tetrowe i flanelowe
-przewijak
-środek do pościeli
-podusia do wózka
-gacie dla siebie i podkłady, wkładki laktacyjne i te silikonowe na suty (najwyżej się nie przydadzą), stanik do karmienia
-kocyk jeszcze jeden bawełniany
Chyba będzie wsio 🙂


Agatko, moglabys podac linka do tej koszuli co zamawiałaś, jaki rozmiar brałaś, w ogole tak gatunkowo ok?

Podam Ci jutro, bo mam ten link u rodziców na kompie,zamawiałam na konto brata i nie mam na nich namiarów 😞
one niby są 100% bawełny, faktycznie może tak być, materiał wygląda na naturalny, nie za gruby i nie potliwy, i tam jest rozmiar uniwersalny, więc ja na metkach nie mam rozmiaru i są mi dobre,ale któraś tu zamawiała z tej firmy,to takie przysłali że te rozpierdaki sa na wysokości brzucha a nie cyców.Jedyne co tam zrobię to właśnie w tych rozpierdakach wszyję po 1 guziczku,bo inaczej cycuchy wypełzają 🙂Ale jak dla mnie te koszule ok, może szału wielkiego ni ma, ale z drugiej strony za tą kasę to się opłaca, a ja i tak mam je tylko do szpitala, bo nienawidzę chodzić w koszulach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny dzisiaj wrocilam z wczasow z kaszub teraz 3tygodnie w tczewie bede. w czwartek bylam w szczecinie na usg cukier super juz nie musze sie kluc wynik moczu super jedyne co sie przyczepil to to ze szyjke mam mieka i 4 kg przytylam w 4 tygodnie od poczatku ciazy przytylam juz 9.5kg duuuuzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny dzisiaj wrocilam z wczasow z kaszub teraz 3tygodnie w tczewie bede. w czwartek bylam w szczecinie na usg cukier super juz nie musze sie kluc wynik moczu super jedyne co sie przyczepil to to ze szyjke mam mieka i 4 kg przytylam w 4 tygodnie od poczatku ciazy przytylam juz 9.5kg duuuuzo

to super że już nie musisz używać tych igiełek... a jeśli chodzi o wagę to wcale nie jest tak dużo!
a co Ci powiedział na tą szyjkę? pewnie masz więcej odpoczywać? co oznacza że ma się miękką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny dzisiaj wrocilam z wczasow z kaszub teraz 3tygodnie w tczewie bede. w czwartek bylam w szczecinie na usg cukier super juz nie musze sie kluc wynik moczu super jedyne co sie przyczepil to to ze szyjke mam mieka i 4 kg przytylam w 4 tygodnie od poczatku ciazy przytylam juz 9.5kg duuuuzo

Marta najważniejsze że wyniki ok 🙂a wagą się nie przejmuj, po porodzie wszystko zrzucisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabletki kazal brac nospe i aspargin 3razy dziennie. miekka szyjka to musze uwazac jedynie na spacery chodzic moge reszta zakazana moge szybciej urodzic poki co mala ma glowke u gory wiec mnie uspokoil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
tabletki kazal brac nospe i aspargin 3razy dziennie. miekka szyjka to musze uwazac jedynie na spacery chodzic moge reszta zakazana moge szybciej urodzic poki co mala ma glowke u gory wiec mnie uspokoil
moja też ma jeszcze główkę w górze a nie w dole. Ale się nie przejmuję 🙂 Najważniejsze że jest zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/09072011117.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4806/09072011117.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

pozdrawiamy z plaży
zgadnijcie gdzie to jest?? 🙂

ps podpowiedz w tle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/09072011117.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4806/09072011117.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

pozdrawiamy z plaży
zgadnijcie gdzie to jest?? 🙂
ps podpowiedz w tle 😁

ale zazdroszczę... tego szumu fal, piasku pod stopami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/09072011117.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4806/09072011117.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

pozdrawiamy z plaży
zgadnijcie gdzie to jest?? 🙂

ps podpowiedz w tle 😁

ale fajnie wyglądasz , laska z Ciebie .....Pozdrawiamy i miłego odpoczynku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
dzięki dziewczyny juz jutro wieczorkiem powrot i wracam do codziennych spraw
caly czas mam problem z uregulowaniem cukru
Czarna jak tam Twoj cukier w ciągu dnia jakie masz wyniki?
u mnie rano to zawsze ok 90 ale pozniej zdarza sie czesto powyzej 120( wczoraj po kolacji 150 ale to moja wina bo zjadlam pizze 😞
mam nadzieje ze malemu to nie zaszkodzi 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 ale u mnie burza przeszła o 5 rano 😮 😮 😮 masakra , toż to prawie armagedon był 🤢 😮 , następny dzień mega upalny , dziś chyba jedziemy do teściów po południu także wpadnę zapewne wieczorem dopiero . Wczoraj cały dzień na ogrodzie przesiedzieliśmy 🙂 i dziś pewnie też tak będzie 🙃
Martuśka wagą się nie przejmuj , najważniejsze maleństwo i wyniki 🙂 a co do szyjki to witamy w klubie 🙃 dużo się trzeba oszczędzać i będzie gitt 🙂 jeszcze przenosimy nasze Skarby 😜
Kamiska super wyglądasz 🙂 odpoczywaj ile się da 🙂 na zapas heh 😜
Aniulka pogratuluj menowi 🙂

mi odpadnie następny wydatek 🙂 mamuśka mi obiecała łóżeczko turystyczne 😁 😁 także pozostały mi kosmetyki do zakupu dla Tymonka i termometr i dla mnie koszule i nie zbędne sexi gadżety do szpitala 😮 🙃 😁 Bardzo się cieszę bo kolejne 2stówy w kieszeni 🙃 ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Laski 🙂widze ze ja dzisiaj tutaj pierwsza 😁
dzisiaj postanowiłam wstac wcześniej bo od kilku dniu ostro ze spaniem przeginam tak jak wczoraj to wstałam po 11 śniadanie jedliśmy po 12 a poźniej wyruszyliśmy z domu i efekt był taki ze po 21 jadłam obiad z tzw.kolacja.Jak bylismy w Praktikerze to usiadłam soebie na łąwce zeby w kolejce nie stac i nóg nie męczyć:Pi przysiadła sie do mnie ciężarówka w 37 tc i pyta sie mnie który ja no to mówie ze zaraz 30 a ona do mnie "no to będziemy duzi"!!!kużwa troche sie przeraziłam bo ona była ogromna i w brzuchu i wzrostem nie grzeszyłapowiedział mi ze od 32 tc to zaczęla rosnąć z dnia na dzień.Ech zobaczymy jak to z nami bedzie 🙂Kama super wyglądasz ,brzusio śiczny i ogólnie szczuplutko wyglądasz super 🙂
Agata a Tobie trzeba naprawdę w dupsko kościste nakopać !!!!dzisiaj to mi się śniło ze mój synek taki maciupci jest a Gabi jest wagowo w porzadku poprostu będziesz miała łatwiejszy poród 🙂i nie czaruję Cie tutaj bo Kuba ważył 2800 też nie duzo a teraz chłop jak trza jest 🙂
Anulcia gratuluje mężowi 4 od razu przypomniała mi się moja opbrona nerwy są ,a później takie fajne wewnetrzne uczucie że coś sie w życiu zmieniło 🙂

no to na tyle moich wywodów jak mi sie coś jeszcze przypomni to napisze 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris mnie też straszą tym "przyrostem" 😮 🙃 już mi jest mega ciężko a co dopiero jak faktycznie mnie mega wybrzuszy 🙃 🤪 😁 😁 😁 ale nic to , damy radę !!! 😉


ja to jestem przerazona bo widze ze coraz grubsza jestem 😞najgorsze jest to ze na nogach celulit mi wyłazi a za tydz nad morze jedziemy i co ja bidna zrobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris mnie też straszą tym "przyrostem" 😮 🙃 już mi jest mega ciężko a co dopiero jak faktycznie mnie mega wybrzuszy 🙃 🤪 😁 😁 😁 ale nic to , damy radę !!! 😉


ja to jestem przerazona bo widze ze coraz grubsza jestem 😞najgorsze jest to ze na nogach celulit mi wyłazi a za tydz nad morze jedziemy i co ja bidna zrobie 😞


ja tam mam w dup**** i ty też to olej 🙂 póki co mi się rozstępy nie porobiły (a tego się boję najbardziej) a cellulit to masakra jakaś mam go na całej dupie i udach ale to olewam bo jak zacznę chudnąć to odejdzie w zapomnienie 🙃 Nie ma co Kochana na zapas się stresować bo to i tak nic nie zmieni 🙃 co ma być to będzie .... niestety 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris mnie też straszą tym "przyrostem" 😮 🙃 już mi jest mega ciężko a co dopiero jak faktycznie mnie mega wybrzuszy 🙃 🤪 😁 😁 😁 ale nic to , damy radę !!! 😉


ja to jestem przerazona bo widze ze coraz grubsza jestem 😞najgorsze jest to ze na nogach celulit mi wyłazi a za tydz nad morze jedziemy i co ja bidna zrobie 😞


Dzień Dobry. 🙂 Ja przytyłam już 15; 16 kg. Ale u mnie doszło dużo bo paliłam papierosy. Ważyłam 52 a teraz 67, nie mam cellulitu, ale za to pojawiły mi się na tyłeczku rozstępy. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris mnie też straszą tym "przyrostem" 😮 🙃 już mi jest mega ciężko a co dopiero jak faktycznie mnie mega wybrzuszy 🙃 🤪 😁 😁 😁 ale nic to , damy radę !!! 😉


ja to jestem przerazona bo widze ze coraz grubsza jestem 😞najgorsze jest to ze na nogach celulit mi wyłazi a za tydz nad morze jedziemy i co ja bidna zrobie 😞


Dzień Dobry. 🙂 Ja przytyłam już 15; 16 kg. Ale u mnie doszło dużo bo paliłam papierosy. Ważyłam 52 a teraz 67, nie mam cellulitu, ale za to pojawiły mi się na tyłeczku rozstępy. hehe


na tyłku to bym przeżyła rozstępy 😜 najbardziej obawiam się brzucha że mi go schlasta na amen i już go nie pokażę 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 🙂
Niedawno się obudziłam, zjadłam śniadanko ( mój mąz przyniósł cieplutką bagietkę mniam 🙂 ),teraz chwilowo poległam, a niedługo jedziemy na 2 tyg do moich rodziców 🙂
Dziś nastrój dużo lepszy, nie wiem po co niepotrzebnie panikowałam wczoraj!
Miłego dnia Dziewczynki 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brzuszku nie mam, ale za to mam na tym tyłeczku i nad tyłeczkiem. U mnie wiele kobiet w rodzinie miało i znajome też, i podobno tych po ciąży rozstępów najłatwiej się pozbyć. A cellulit jak się będzie karmić dzidzie zejdzie, tak mnie przynajmniej moja Mamusia pociesza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...