Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no hej 🙂
zaraz Was nadrobię

na basenie było ok, choć Grzes się trochę bał. nie chciał pływać w kole, ciągle chciał ze mną , a ze ja nie mogłam tyłka zamoczyć więc chodziłam z nim po brodzikach 😁 ale bardzo mu sie podobało na basenie ze sztucznymi falami 🙂

a niedawno wócilismy z M z kina, bylismy na kac vegas w bankoku - polecam 🙂 można się nieźle pośmiać 🙂

jutro przeglą podwozia u gina, mam nadzieję, że szyjka trzyma się dzielnie i zwarcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
no hej 🙂
zaraz Was nadrobię

na basenie było ok, choć Grzes się trochę bał. nie chciał pływać w kole, ciągle chciał ze mną , a ze ja nie mogłam tyłka zamoczyć więc chodziłam z nim po brodzikach 😁 ale bardzo mu sie podobało na basenie ze sztucznymi falami 🙂

a niedawno wócilismy z M z kina, bylismy na kac vegas w bankoku - polecam 🙂 można się nieźle pośmiać 🙂

jutro przeglą podwozia u gina, mam nadzieję, że szyjka trzyma się dzielnie i zwarcie 🙂

my też byliśmy w kinie na kac vegas w bankoku i szczerze mówiąc uważam że jest gorszy od poprzedniego, drugim razem bym nie poszła na niego do kina bo jednak bilety nie są najtańsze... ale potem na dvd polecam gorąco 🙂
na basenie mamusia jak widać nie zastąpiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
matko jak u nas duszno 😮 😮 😮 wykąpałam się i już zdążyłam spocić samym siedzeniem heh 😜 Tymonowi też chyba coś nie pasuję bo znęca się nade mną ile może 🙃
czekają nas chyba najgorsze 2 miechy 🥴

też coś mi się tak wydaje, ja to sapię już po przebyciu paru metrów a o wchodzeniu po schodach nie wspomnę 🤢


mam nadzieje że szybko zlecą 🙂 heh ja kondycję też mam emerytki 😜 pewnie jak każda po kolei 😉
już na prawdę bliżej niż dalej więc tyle z pocieszenia 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
no hej 🙂
zaraz Was nadrobię

na basenie było ok, choć Grzes się trochę bał. nie chciał pływać w kole, ciągle chciał ze mną , a ze ja nie mogłam tyłka zamoczyć więc chodziłam z nim po brodzikach 😁 ale bardzo mu sie podobało na basenie ze sztucznymi falami 🙂

a niedawno wócilismy z M z kina, bylismy na kac vegas w bankoku - polecam 🙂 można się nieźle pośmiać 🙂

jutro przeglą podwozia u gina, mam nadzieję, że szyjka trzyma się dzielnie i zwarcie 🙂


szkoda że nie mogłaś się popluskać 🥴 Eh ja też ani nad wodę ani w basenie nie wspomnę o wannie 😮 a posiedziałabym trochę i wymoczyła "kachę" 🤪 😁
Na którą masz wizytę ? na pewno krążek się trzyma jak trzeba i będzie ok ! nic się nie martw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
no hej 🙂
zaraz Was nadrobię

na basenie było ok, choć Grzes się trochę bał. nie chciał pływać w kole, ciągle chciał ze mną , a ze ja nie mogłam tyłka zamoczyć więc chodziłam z nim po brodzikach 😁 ale bardzo mu sie podobało na basenie ze sztucznymi falami 🙂

a niedawno wócilismy z M z kina, bylismy na kac vegas w bankoku - polecam 🙂 można się nieźle pośmiać 🙂

jutro przeglą podwozia u gina, mam nadzieję, że szyjka trzyma się dzielnie i zwarcie 🙂


szkoda że nie mogłaś się popluskać 🥴 Eh ja też ani nad wodę ani w basenie nie wspomnę o wannie 😮 a posiedziałabym trochę i wymoczyła "kachę" 🤪 😁
Na którą masz wizytę ? na pewno krążek się trzyma jak trzeba i będzie ok ! nic się nie martw


ja trzymam kciuki zeby krązek sie dobrze trzymał

5 godzin temu moja kolezanka notabene tez Kasia urodziła synusia 🙂 zostałam ciocią 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
no hej 🙂
zaraz Was nadrobię

na basenie było ok, choć Grzes się trochę bał. nie chciał pływać w kole, ciągle chciał ze mną , a ze ja nie mogłam tyłka zamoczyć więc chodziłam z nim po brodzikach 😁 ale bardzo mu sie podobało na basenie ze sztucznymi falami 🙂

a niedawno wócilismy z M z kina, bylismy na kac vegas w bankoku - polecam 🙂 można się nieźle pośmiać 🙂

jutro przeglą podwozia u gina, mam nadzieję, że szyjka trzyma się dzielnie i zwarcie 🙂


szkoda że nie mogłaś się popluskać 🥴 Eh ja też ani nad wodę ani w basenie nie wspomnę o wannie 😮 a posiedziałabym trochę i wymoczyła "kachę" 🤪 😁
Na którą masz wizytę ? na pewno krążek się trzyma jak trzeba i będzie ok ! nic się nie martw


mam wizytę na 16, takze pod wiczór zdam relację jak było 🙂
a co do moczenia kachy to normlanie się kąpie w wannie,ale wiadomo, swoja wanna to swoja, a tam na basenie to cały szczecin i gryfino tyłki moczą i za dużo tych bakterii.

Co mnie zszokowało, ludzie chyba rozebranych cięzarnych nei widzieli 😮 miałam na sobie strój dwuczesciowy, a na brzuszek taką koszulke na ramiączka ( góra od tankini). Weszłam na obiekt a luzie na mnie i na brzuch. Co przechodziłam to czułam sie z kazdej strony obserwowana 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski i ja jestem
Kasia ze sie tak zapytam z tym krazkiem na pewno seksic sie nie mozna
Co sie dzieje z Aska z Zielonej i czy ma ktos tel do Letki cos nie tak chyba jest i Malex nic sie nie odzywa....

letki rzeczywiście dawno nie było, ale tel nie mam a Asik pewnie szaleje, zresztą jest weekend...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Helołłł 😁

Sobota mija sobie leniwie 😁 Posprzątałam,teraz siedze z wywalonymi nóżkami 🙂 I oczywiście czekam na wiadomość od Męża czy sie obronił 😉 Zakupiłam troszke rzeczy dla Malutkiej z czego jestem mega zadowolona 🙂
Pościel do łóżeczka,dodatkowe prześcieradło,dodatkową pościel do łóżeczka,pościel do wózka, przewijak,pokrowiec na przewijak,wanienke,gąbke do wanienki,kocyk,rożek 🙂także cały tydzień w domciu ktoś musi być,bo kurier będzie walił drzwiami i oknami 🤪 😁 😁

pokaaaa jakie..zarzuc olinkiem Slonko ,tez chce zakupic rozek i posciel 🙂
Ale dzis szalony day 😮 😮 😮 od rana pogon za prezentami dla tesciowej na 60tke i Andru siostrzenca Jakuba -3latka ,a my jak zwykle na ostatnia chwile...ale juz z bani ,odbębnione 🙂
Kurcze nadrabiam Was moje piekne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Helołłł 😁

Sobota mija sobie leniwie 😁 Posprzątałam,teraz siedze z wywalonymi nóżkami 🙂 I oczywiście czekam na wiadomość od Męża czy sie obronił 😉 Zakupiłam troszke rzeczy dla Malutkiej z czego jestem mega zadowolona 🙂
Pościel do łóżeczka,dodatkowe prześcieradło,dodatkową pościel do łóżeczka,pościel do wózka, przewijak,pokrowiec na przewijak,wanienke,gąbke do wanienki,kocyk,rożek 🙂także cały tydzień w domciu ktoś musi być,bo kurier będzie walił drzwiami i oknami 🤪 😁 😁

pokaaaa jakie..zarzuc olinkiem Slonko ,tez chce zakupic rozek i posciel 🙂
Ale dzis szalony day 😮 😮 😮 od rana pogon za prezentami dla tesciowej na 60tke i Andru siostrzenca Jakuba -3latka ,a my jak zwykle na ostatnia chwile...ale juz z bani ,odbębnione 🙂
Kurcze nadrabiam Was moje piekne 😘

no i proszę wywołana.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Chciałam oficjalnie podzięować Dorci i Agusi Czarnej 😘 😘 za trzymanie kciuków za mojego Męża 🙂Obronił się zdolniacha na 4!!!!jupiiiiiiiii 🙂
gratulejszyn !!!! 🤪 🤪 🤪zdolna bestia Ci sie trafila 😉 🤪 🤪 🤪 😜 😎 😎 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ania pogratuluj męzulkowi 🙂 🙂 🙂
A ja jestem dziś wkurzona strasznie, Tomek miał być w pracy do 13, to się okazało że coś tam muszą skończyć i nie wiadomo jak długo im zejdzie...a do tego rozładował mi się telefon, a ładowarkę zostawiłam u rodziców i nawet nie mam jak z nim się skontaktować 😠 😠 😠
A do tego martwię się troszkę tą wagą Gabrysi,wiem że nie powinnam bo wszystko jest oki, lekarz też mówił że jest w porządku po prostu będzie drobniutka i nie za duża przy porodzie, ale to wszystko jest w normie 🙂 a ja głupia zaczęłam czytać o jakimś braku przyrostu masy, i o innych rzeczachtego typu i aż się wystraszyłam że coś mogłoby złego się stać, ...wiem że jestem głupkowata i że sama wymyślam problem (którego nie ma)...sama na siebie jestem zła 😠 😠 😠 że sie niepotrzebnie nakręcam...
I w ogóle dzień mam taki właśnie cały do dupy!!!!!!!!

normalnie tylko do tyłka nakopać!!! a jak wszystkie się zawziemy to biedna ta twoja...

tak jest!!!! 😠 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Letka napisała
Najpierw miałam szał w domu , wyprawka itp, a teraz leże z gorączką i zapaleniem migdałów 😞 obiecuję jutro zajrzec, pogadać z nami.Cmoknij brzusie ode mnie !!
ODPISAŁAM JEJ ZE WSZYTSKIE JA POZDRAWIAMY I WYSYŁAŁAM BUZIAKI OD BRZUSZKÓW....I ZEBY SZYBKO DO NAS WRACAŁA ZDROWA....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris mnie też straszą tym "przyrostem" 😮 🙃 już mi jest mega ciężko a co dopiero jak faktycznie mnie mega wybrzuszy 🙃 🤪 😁 😁 😁 ale nic to , damy radę !!! 😉


ja to jestem przerazona bo widze ze coraz grubsza jestem 😞najgorsze jest to ze na nogach celulit mi wyłazi a za tydz nad morze jedziemy i co ja bidna zrobie 😞

Dorcia ja tez mam takie"nie swoje"cialo i cellulit i bladosc i galareta niesamowita taka mnie przeraza ... 😲 😲 😲 😲 ale mam nadz,ze nam to zejdzie dziadostwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris mnie też straszą tym "przyrostem" 😮 🙃 już mi jest mega ciężko a co dopiero jak faktycznie mnie mega wybrzuszy 🙃 🤪 😁 😁 😁 ale nic to , damy radę !!! 😉


ja to jestem przerazona bo widze ze coraz grubsza jestem 😞najgorsze jest to ze na nogach celulit mi wyłazi a za tydz nad morze jedziemy i co ja bidna zrobie 😞


Dzień Dobry. 🙂 Ja przytyłam już 15; 16 kg. Ale u mnie doszło dużo bo paliłam papierosy. Ważyłam 52 a teraz 67, nie mam cellulitu, ale za to pojawiły mi się na tyłeczku rozstępy. hehe


na tyłku to bym przeżyła rozstępy 😜 najbardziej obawiam się brzucha że mi go schlasta na amen i już go nie pokażę 😮 😮 😮

nie boj ,smaruj i wklepuj kremy balsamy oliwki cuda masla bedzie gites! 🙂 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć brzuszki! U mnie też pada od 2 godzin gdzieś..;/ i znów ponuro i niema co robić... Spała bym cały czas, ale co ja będę w nocy robiła he he Mały też dziś jakiś leniwy i mało ruchliwy jak nigdy... Co macie dzis dobrego na obiadek? 🙂 ja chyba pierogi z serem se palne...

Martusiaaa222 A co Ty ladnego masz na sobie w avatarze????slicznie wygladasz !!!! 🤪 🤪 🤪 ja tez chce takie cosik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
a ja jednak w domu 🙂 myślałam że na 100% pojedziemy do tych teściów a tu proszę heh mam spokój święty 🙃
Mój pojechał nad wodę , chciał żebym jechała z nim ale szczerze nie nadaję się dziś na nic 🙃 🤢 jest mega gorąco a tam ani cienia ani się pokąpać to co bym tam robiła ? chyba siedziała jak orka wyrzucona na brzeg upocona jak prosię 😜 🤪
zamówiłam sobię bluzeczkę :
http://moda.allegro.pl/pieknakolorowa-tunika-superkolorynowosc-m-xl-tu-xl-i1704925581.html
żółtą 🙂
żywcem nie mam nic przewiewnego więc będzie jak znalazł choćby koło domu na te upały , bo w bokserkach to już mam dość chodzenia... bo wychodzi mi potówka na brzuniu 😜

Asiek fajna,daj znac jak dojdzie,bo ciekawe czy w cycorach nie bylaby mala ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja jednak w domu 🙂 myślałam że na 100% pojedziemy do tych teściów a tu proszę heh mam spokój święty 🙃
Mój pojechał nad wodę , chciał żebym jechała z nim ale szczerze nie nadaję się dziś na nic 🙃 🤢 jest mega gorąco a tam ani cienia ani się pokąpać to co bym tam robiła ? chyba siedziała jak orka wyrzucona na brzeg upocona jak prosię 😜 🤪
zamówiłam sobię bluzeczkę :
http://moda.allegro.pl/pieknakolorowa-tunika-superkolorynowosc-m-xl-tu-xl-i1704925581.html
żółtą 🙂
żywcem nie mam nic przewiewnego więc będzie jak znalazł choćby koło domu na te upały , bo w bokserkach to już mam dość chodzenia... bo wychodzi mi potówka na brzuniu 😜

Asiek fajna,daj znac jak dojdzie,bo ciekawe czy w cycorach nie bylaby mala ...


Asia miałam sie wcześniej zapytac Kochana co maja bokserki wspólnegoz zamówiona tunika?????????? 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć brzuszki! U mnie też pada od 2 godzin gdzieś..;/ i znów ponuro i niema co robić... Spała bym cały czas, ale co ja będę w nocy robiła he he Mały też dziś jakiś leniwy i mało ruchliwy jak nigdy... Co macie dzis dobrego na obiadek? 🙂 ja chyba pierogi z serem se palne...

Martusiaaa222 A co Ty ladnego masz na sobie w avatarze????slicznie wygladasz !!!! 🤪 🤪 🤪 ja tez chce takie cosik 😉



Hehe kochana niestety zakupione na Płockich straganach hehe 🙂 za jedyne 45 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...