Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Świetna fryzurka,pieknie wyglądałas 🤪 o cos podobnego mnie sie rozchodzi 🙂


dziekuje 🙂 zdjecie bylo z cyklu "gorzko gorzko" 😁 🤪

domysliłam sie,przez cala noc troche tego gorzko było ? 😁


☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
dziewczyny melduje sie i ja 🙂 Przyszly staniory do karmienia, powiem Wam ze calkiem niezle jak za ta kase, mam nadzieje ze bedza pasowac, jak cyce podrosna 🙂
Ide z psiakiem na szczspienie 🙂 BUZIAKI 😘 😘


a gdzie kupowalas ;> mnie teściowa kupowala.. ciekawe czy beda dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
tez musze kupic ☺️ dzisiaj sie obudzilam z duza kropla zeschnietej siary (?) na cycochu. zaczyna mi co raz czesciej z nich cos wyciekac 😲


mi tylko z prawej wycieka 😮 no i w sumie od zawsze jest większa to może temu 🙃 😜

a ja mam wieksza lewa a wycieka mi wiecej z prawej 😮 😁
ano wycaluje,caly makijaz mi zjedza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
http://allegro.pl/2pak-za21-49-biustonosz-stanik-d-karmienia-90-95dd-i1692229850.html link do staników tych co Agatka zamawiała

Dokladnie to sa te 🙂 czy sie sprawdza okaze sie "w praniu", najwyzej 20 zyli pojdzie sie przejsc 🙂 w sklepie jak patrzylam to za mniej wiecej cos podobnego chce 50,60 zl, wiec mysle ze sie oplaca.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
tez musze kupic ☺️ dzisiaj sie obudzilam z duza kropla zeschnietej siary (?) na cycochu. zaczyna mi co raz czesciej z nich cos wyciekac 😲


mi tylko z prawej wycieka 😮 no i w sumie od zawsze jest większa to może temu 🙃 😜

a ja mam wieksza lewa a wycieka mi wiecej z prawej 😮 😁
ano wycaluje,caly makijaz mi zjedza 😁


hehehe 😁 🙃 u mnie non stop było gorzko , w pewnym momencie miałam dość 😜 mój chyba też 🙂 ile można ? 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
http://allegro.pl/2pak-za21-49-biustonosz-stanik-d-karmienia-90-95dd-i1692229850.html link do staników tych co Agatka zamawiała

Dokladnie to sa te 🙂 czy sie sprawdza okaze sie "w praniu", najwyzej 20 zyli pojdzie sie przejsc 🙂 w sklepie jak patrzylam to za mniej wiecej cos podobnego chce 50,60 zl, wiec mysle ze sie oplaca.... 🙂


dokładnie drogie są po sklepach te staniki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Boże ja dzisiaj pierdolca dostane,moj dzisiaj z rodzina i ze znajomymi bedzie sie bawic w najlepsze a ja w domu bede siedziec 😠 😞 😞 😞 😞


a nie możesz z nimi ? czy on ma dziś coś na zasadzie "kawalerskiego " ?

nie wiem czy mi "wypada" byc na jego trzaskaniu butelek,bedzie rodzina,znajomi wiec za bardzo nie widze problemu. kawalerskie ma jutro ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dziś też nerwa , bo napieprzają mnie nogi a do tego brakuje mi w pokoju qrwy i krokodyla i będę miała wszystko 😠 nie mam zamiaru sprzątać tego burdelu a mojemu to zbytnio nie przeszkadza 😮 niech no tylko wróci z roboty to mu zaraz znajdę zajęcie heh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Boże ja dzisiaj pierdolca dostane,moj dzisiaj z rodzina i ze znajomymi bedzie sie bawic w najlepsze a ja w domu bede siedziec 😠 😞 😞 😞 😞


a nie możesz z nimi ? czy on ma dziś coś na zasadzie "kawalerskiego " ?

nie wiem czy mi "wypada" byc na jego trzaskaniu butelek,bedzie rodzina,znajomi wiec za bardzo nie widze problemu. kawalerskie ma jutro ;/


to ja bym też poszła , a on co na to ?? na kawalerski niech idzie sam oczywiście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Boże ja dzisiaj pierdolca dostane,moj dzisiaj z rodzina i ze znajomymi bedzie sie bawic w najlepsze a ja w domu bede siedziec 😠 😞 😞 😞 😞


a nie możesz z nimi ? czy on ma dziś coś na zasadzie "kawalerskiego " ?

nie wiem czy mi "wypada" byc na jego trzaskaniu butelek,bedzie rodzina,znajomi wiec za bardzo nie widze problemu. kawalerskie ma jutro ;/


n ie wiem juz,chce mi sie ryczec...zjebal mi sie humor totalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...