Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Już jestem, mama u mnie była na kawce.
Dziewczyny ja zjadłam na śniadanie półtorej kanapki chleba ciemnego z paprykarzem pomidorkiem i ogórkiem i do tego kawka zbożowa po 10 j. insuliny wyszło mi 164 cukru. O co chodzi do ku......

paprykarz kochana tak na serio nie wiemy co tam jest........a kawa zbozowa z mlekiem.....???

Wstyd, wstyd nie wiesz co to paprykarz, 😁 😁 😁, dobra mykam do lekarz buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Już jestem, mama u mnie była na kawce.
Dziewczyny ja zjadłam na śniadanie półtorej kanapki chleba ciemnego z paprykarzem pomidorkiem i ogórkiem i do tego kawka zbożowa po 10 j. insuliny wyszło mi 164 cukru. O co chodzi do ku......

paprykarz kochana tak na serio nie wiemy co tam jest........a kawa zbozowa z mlekiem.....???

Wstyd, wstyd nie wiesz co to paprykarz, 😁 😁 😁, dobra mykam do lekarz buziaczki

paaaaa 😉 czekamy na wiadomosci z wizyty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Już jestem, mama u mnie była na kawce.
Dziewczyny ja zjadłam na śniadanie półtorej kanapki chleba ciemnego z paprykarzem pomidorkiem i ogórkiem i do tego kawka zbożowa po 10 j. insuliny wyszło mi 164 cukru. O co chodzi do ku......



ja zaczęlam podejrzewac ze te glukometry co nam daja w poradniach to moga byc niemiarodajne (PRODUKT OD PRZEDSTAWICIELI ITD ZLE WYSKALOWANY 😞PRZECIEZ NERWICY MOZNA DOSTAC MIERZAC TYM GÓWNEM juz maz mi zakazal mierzenia bo schizuje


poza tym mialas 10jedn insuliny wiec w ogole szok nie wierze ze łyzeczka paprykarzu na kanapce podnosi tak cukier i to przy 10jedn
co innego gdybys nie brala wcale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Leer napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Dziewczyny czy w rossmanie są kosmetyki perfecta mama?

chyba nie ale słyszałam ze sa bardzo dobre


są, są. bynajmniej w moim:0 bo ja kupowałam, i byłam zadowolona chwilke dopóki mi rozstepy nie wyszły 🤢 a teraz to nie wiem bo nie smaruje brzucha niczym z lenistwa, wiem wiem ze to złe..


Dobre leer, super dobre tylko że rozstępy wyszły 😁, ja chcę zakupić na celulit, bo nie jak na razie odpukać rozstępy nie dotknęły ale celulit to masakra, ale zakupiłam z perfecty takie cuś na pomarańczka i mi schodzi ale się skończyło więc czas zakupić. 🙂 🙂


ja na rozstępy polecam Solutions body Cellu-Sculpt z Avonu, ostatnio było w promocji za ok 20zł w aktualnym katalogu jest po 29. kiedyś tego używałam i fajnie ujędrniło uda dlatego teraz sobie zakupiłam 2 opakowania 😁 i po porodzie zacznę walkę z celulitem bo mi na udach wyskoczył 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Już jestem, mama u mnie była na kawce.
Dziewczyny ja zjadłam na śniadanie półtorej kanapki chleba ciemnego z paprykarzem pomidorkiem i ogórkiem i do tego kawka zbożowa po 10 j. insuliny wyszło mi 164 cukru. O co chodzi do ku......

paprykarz kochana tak na serio nie wiemy co tam jest........a kawa zbozowa z mlekiem.....???

Wstyd, wstyd nie wiesz co to paprykarz, 😁 😁 😁, dobra mykam do lekarz buziaczki

kochana własnie ze wiem co tam jest zmielone hi hi , a do tego ryz...., tak samo jak parowki kazdy wie co tam jest zmielone.....ale jak sie chce to co ...mam sie głodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Aga Czarna mam pytanie w jakim szpitalu chcesz rodzic??
ja chcialam w miejskim ale chyba bede musiala w wojew ze wzg na cukrzyce 😞

ja w miejskim wiesz tam chodze na te kontrole co 2 tyg....wiec tam chce.....a wojewodzki to najlepszy szpital pod wzgledem sprzetu...i wizyt zadnych pielgrzymek maz moze na 1 godz dziennie przyjsc i koniec a nie w miejskim pielgrzymki... po co ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Codziennie pije kawkę zbożową z mlekiem, więc to nie od mleka, a po paprykarzu niewiem.
Czy któraś z Was bierze już tyle insuliny co ja, przecież to aż niemożliwe, po takiej końskiej dawce insuliny powinnam miec niski cukier a tu cały czas prawie wysoki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Aga Czarna mam pytanie w jakim szpitalu chcesz rodzic??
ja chcialam w miejskim ale chyba bede musiala w wojew ze wzg na cukrzyce 😞

ja w miejskim wiesz tam chodze na te kontrole co 2 tyg....wiec tam chce.....a wojewodzki to najlepszy szpital pod wzgledem sprzetu...i wizyt zadnych pielgrzymek maz moze na 1 godz dziennie przyjsc i koniec a nie w miejskim pielgrzymki... po co ...


ale to w wojewodzkim odiwedziny sa tylko godzinke dziennie czy w miejskim?bo sie nie orientuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Codziennie pije kawkę zbożową z mlekiem, więc to nie od mleka, a po paprykarzu niewiem.
Czy któraś z Was bierze już tyle insuliny co ja, przecież to aż niemożliwe, po takiej końskiej dawce insuliny powinnam miec niski cukier a tu cały czas prawie wysoki.

ja nie biore w ogole tej insuliny wiec nie wypowiem sie ...ale cos jest nie tak , a zamien chleb razowy na chrubki z biedronki, kosztuje 1.99, a nie razowy bo po razowym miałam 119 zawsze , a po tych chrubkich 95, sprobuj Monia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Aga Czarna mam pytanie w jakim szpitalu chcesz rodzic??
ja chcialam w miejskim ale chyba bede musiala w wojew ze wzg na cukrzyce 😞

ja w miejskim wiesz tam chodze na te kontrole co 2 tyg....wiec tam chce.....a wojewodzki to najlepszy szpital pod wzgledem sprzetu...i wizyt zadnych pielgrzymek maz moze na 1 godz dziennie przyjsc i koniec a nie w miejskim pielgrzymki... po co ...


ale to w wojewodzkim odiwedziny sa tylko godzinke dziennie czy w miejskim?bo sie nie orientuje?

w woj.....tylko godz , bo w miejskim kto moze ten wchodzi i to mnie tak wkur****.....przeciez to sa małe dzieci ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Leer napisał(a):
to ja ide sie pocieszyć i zrobię sobie frytki z rybką oo. 😞



zakaz mówienia o frytkach na forum 😁 😁 😁
niektore laski nie moga 😞np ja 😞


a to sory , ja tez nie powinnam mam już 20kg na plusie!!!!!! ciiiii 🤨 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniajac temat mam pytanko w ulotce netto ktora od pon bedzie wazna znalazlam fajna komode z czterema komodami wiklinowymi za 129zl myslicie ze sie oplaca? wiecie mam kawalerke i tak zbytnio tez miejsca nie mam ciuszki jakos pomieszcze bo zrobie miejsce w szafie ale np kosmetyki reczniki i inne duperelki to juz nie mialabym gdzie wlozyc co sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam nerwa 😞 Auto Nam padło kilka dni temu i Mąż podłączył do ładowania akumulator..i okazało sie (według Niego),że trzeba kupić nowy bo ten padaczke zaliczył..kupiliśmy nowy i okazało se,że to nie akumulator!!!!! 😠 😠 😠 😠 😮 🤢 Zapłaciliśmy 300 zł i dupa!!! Myślałam,że Go zabije!!! 😮 🤢 😲 🥴 😠 😠 ja pierrrr....fakt że tamten akumulator ledwo kręcił nawet po naładowaniu..i nie wiem czy mam skopać samochód czy Męża.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Aga Czarna mam pytanie w jakim szpitalu chcesz rodzic??
ja chcialam w miejskim ale chyba bede musiala w wojew ze wzg na cukrzyce 😞

ja w miejskim wiesz tam chodze na te kontrole co 2 tyg....wiec tam chce.....a wojewodzki to najlepszy szpital pod wzgledem sprzetu...i wizyt zadnych pielgrzymek maz moze na 1 godz dziennie przyjsc i koniec a nie w miejskim pielgrzymki... po co ...


ale to w wojewodzkim odiwedziny sa tylko godzinke dziennie czy w miejskim?bo sie nie orientuje?

w woj.....tylko godz , bo w miejskim kto moze ten wchodzi i to mnie tak wkur****.....przeciez to sa małe dzieci ....


dokladnie mysle tak samo a nie 4 babki w pokoju 4 maluszki i cale rodziny wlacznie z dziadkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
kamiska napisał(a):
Leer napisał(a):
to ja ide sie pocieszyć i zrobię sobie frytki z rybką oo. 😞



zakaz mówienia o frytkach na forum 😁 😁 😁
niektore laski nie moga 😞np ja 😞


a to sory , ja tez nie powinnam mam już 20kg na plusie!!!!!! ciiiii 🤨 🙂



smacznego 🙂 a waga spadnier po ciazy zanim sie obejrzymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...