Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak słyszałam już nie od jednej osoby więc może coś w tym jest.... ja kocham wiosne i lato i tak jak jasna nic tylko plackiem w wakacje leżałam i jak murzynka same oczy było widać 😜
ale czytałam też że można siedzieć na słonku w ciąży ale nie w godzinach największego upału także napewno jak córka młynarza nie będe wyglądać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My się chyba na niego zdecydujemy, mi się on mega podoba i fajnie się go prowadzi (próbowałam już)heheeh a wydatek jeden będzie już z głowy. Moi rodzice też mieszkają dość daleko,faktycznie to turystyczne też się przyda. Hmmm muszę to przemyśleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hehe Asia masz racje juz samymi spacerami na slonu sie opalimy 🙂 nie bedzie tak zle za rok nadrobimy 🙂


a oczywiście że tak 🙂 słonko daje dużo witaminek także nie możemy się chować tylko pod drzewami i pod parasolą chodzić hehe ... ja się śmieje do mojego że kupie sobie jednoczęściowy strój i przy końcówce będę nad wodą jak foka leżeć hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma to jak samemu sie kupuje 🙂 każda drobnostka cieszy 🙂 ja akurat moglabym od kuzynki ciuszki dostac ale nic uzywanego nie chce kazdy z rodziny kupuje ja tez to stare jest niepotrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ale nie ma to jak samemu sie kupuje 🙂 każda drobnostka cieszy 🙂 ja akurat moglabym od kuzynki ciuszki dostac ale nic uzywanego nie chce kazdy z rodziny kupuje ja tez to stare jest niepotrzebne 🙂
masz rację, że kupowanie samemu to wielka frajda. 🙂 Każda rzecz cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja napewno gdybym sama miala wszystko kupowac to ciezko by bylo to napewno wtedy od kogos tez bym rzeczy poprala ale rodzinka oszalala na puncie dzidzi 🙂 każdy coś kupuje 🙂 pod koniec to nic nie bede musiala kupowac heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam mam od siostry i kuzynki ale i napewno pokupuje jeszcze jakieś nowe ... w sumie to już przed moim w tajemnicy kupuje 😁 mam 2 żółte koszulki , body też z akcentem żółtym i chyba z 8 par skarpetek hehe nie mogłam się oprzeć jak je zobaczyłam ... a mamuśka już w 6 tc mi kupiła dresik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata masz racje 🙂 fajnie byloby juz dzidzie karmic na spacery chodzic mmmm ostatnio widzialam taka slodka dzidzie rodzice z nia na spacerze byli trzy tygodnie miala 🙂 jaka slodziutka 🙂mmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dodatkowo cały czas sie bioje, żeby było wszysatko ok. Jak tylko coś mnie zaboli to panikuję zaraz. Może dlatego, że raz już poroniłam i jestem trochę przewrażliwiona. Ale mój gin mówi, że to normalne, że wszystkie mamy panikują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak juz mam, szczeze mowic ubranka mam juz wszystkie, i 90 % sa uzywane po kims lub z ciucholandu.
lozeczko tez mam po bratanicy wozek mam uzywany, wiec to mnie wszystko nic nie kosztuje.
ale fotelik bedzie mnie kosztowal 1000 zl bo chce baze Izofix ktora dodatkowo zabezpiecza fotelik przed poruszaniem sie podczas wypadku, same pasy wydaja mi sie malo skuteczne.
wiec fotelik bedzie moim najwiekszym zakupem, chyba sie zdecyduje na maxi cosy bo mozna go zalozyc na stelaz wozka xlander ktory mam juz kupiony uzywany za naprawde nie duze pieniadze.

choc najlepsze foteliki widzia mi sie Recaro, to jest firma ktora zajmuje sie produkcja siedzen do samochodow sportowych wiec mysle ze wiedza co robia no i wyniki z testow maja najlepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...