Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
no i się zacznie i u nas 🙂


A ja taka nie przygotowana 😮 😮 ale u mnie to jeszcze ho ho ho 😁 😁 😁

Ciekawe,która następna pójdzie 🙂 ja chcę dotrwać do końca sierpnia,potem niech się dzieje,co chce 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
teraz uciekam pobyc z mezem i zajrze do was wieczorkiem lub rano przed wyjsciem do szpitala buźka ☺️

to ja trzymam kciuki za pomyślnie przebiegający pobyt 🙂 ja ja bym chciała być już tak tuż, tuż... 🙂 trzymajcie sie!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
no i się zacznie i u nas 🙂


A ja taka nie przygotowana 😮 😮


a ja nie spakowana 😜


Ja nic kompletnie nie mam do szpitala..chyba jako jedyna jakoś lajtowo do tego podchodze 😮 jutro nie ma głupich wybywam na zakupy i kupuje wsio do porodu..!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka, trzymaj sie cieplo, wszystko bedzie dobrze, bedziesz pod stala opieka, i chociaz bez meza, ale kochana, jakby co to personel medyczny masz na wyciagniecie reki..
Pomysl sobie ze juz nie dlugo bedziesz mamusia, i twoje zycie juz nigdy nie bedzie takie samo..
Trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie i dawaj nam znac co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
no i się zacznie i u nas 🙂


A ja taka nie przygotowana 😮 😮


a ja nie spakowana 😜


Ja nic kompletnie nie mam do szpitala..chyba jako jedyna jakoś lajtowo do tego podchodze 😮 jutro nie ma głupich wybywam na zakupy i kupuje wsio do porodu..!!!!

ja dla siebie też mam tylko koszulę, szlafrok i .. klapki... wczoraj sobie obiecałam że w tym tygodniu dokupię resztę i jeszcze w tym tygodniu pakujemy z mężuśkiem torby do szpitala 🙂
Zosiowe rzeczy właśnie częściowo w praniu, częściowo w prasowaniu tak więc do niedzieli wszystko będzie gotowe 🙂
no poza łóżeczkiem na górze... ale to na dole już stoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
no i się zacznie i u nas 🙂


A ja taka nie przygotowana 😮 😮 ale u mnie to jeszcze ho ho ho 😁 😁 😁

Ciekawe,która następna pójdzie 🙂 ja chcę dotrwać do końca sierpnia,potem niech się dzieje,co chce 🙂 🙂


następna Magda od Oli 🙂 tylko ostatnio coś mało melduję co u nich ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
no i się zacznie i u nas 🙂


A ja taka nie przygotowana 😮 😮 ale u mnie to jeszcze ho ho ho 😁 😁 😁

Ciekawe,która następna pójdzie 🙂 ja chcę dotrwać do końca sierpnia,potem niech się dzieje,co chce 🙂 🙂


następna Magda od Oli 🙂 tylko ostatnio coś mało melduję co u nich ....

W zasadzie od dawna się nie odzywała...mam nadzieję, że u nich wszystko oki...i nawet numeru do Niej nie mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej a ja nawet nie zauważyłam że u Leer juz taki tydzien ciazy, ojeje ale fajnie, że to lada chwila 🙂

Ja właśnie skonczylam sprzątac mieszkanko w przyplywie sił witalnych, prawie caqle, bez 1 pokoiku, ale jestem z siebie dumna calutkie wyblyszczone 🙂 A leje sie ze mnie bleeee jak tego nie lubie jak juz usiadlam to czuje sie jak po maratonie i zglodnialam :P co dzis na tapecie dobrego? moze ja bym jaką zapiekanke makaronową na szybko zmajstrowala na kolacyje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
słuchajcie jak nazywało się to coś do przemywania Katarzyny po porodzie????


Kochana nie mam pojęcia..coś na k chyba..kalia??żebym tylko gafiory nie strzeliła ☺️ ☺️

No też mi się jakoś tak kojarzy...pocisnę po to do apteki jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Agamu napisał(a):
słuchajcie jak nazywało się to coś do przemywania Katarzyny po porodzie????


ja znam Kalie, czyli nadmanganian potasu.. jest jeszcze cos w nazwie co ma .. rosa ...

Tantum rosa chyba...a ta kalia też mi się kojarzy,że to to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jak tak patrzę na m-ce na forum i widzę marzec 2012 to dziękuję Bogu że my już finiszujemy 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Dokładnie 😁 Jakby mnie miał ktoś teraz cofnąć na początek to chybabym zwątpiła...

ja bym na pewno zwątpiła...6 miesięcy rzygania 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 ale z drugiej strony niedługo Nasza Królewna się urodzi 🙂 Więc warto było się męczyć 🤪 🤪 🤪


ja rzygałam 5 miesiecy!!!! do tego ten straszny bol zoladka!!!!!! myslalam ze to nigdy nie minie. Normalnie wtedy myslalam ze to moja pierwsza i ostatnia ciaza!!!!!! 😮 teraz juz troszke zapomnialam jak bylo strasznie!!



ja sie rzygnełam se tylko jeden raz 😎 nie licząc tego walniętego arbuza co mi zaszkodził pewnego pięknego dnia 😮


tylko pozazdroscic...... ja kilka razy dziennie. Rano to standard, to bylo najlatwiejsze, bo jeszcze nie zjedzone, pozniej bylo trudniej. Nigdy nie znalam dnia ani godziny..... pod kosciolem, pod domem , w domu, lesie , u tesicowej, w pracy, przy drodze ludzie sie gapili a jak kolo auta beeeeeeeeee...... oj niewesolo bylo!!!! moj raz nawet po sniadaniu stwierdzil, ze mam jesc suchy chleb, bo on sie stara, jedzie rano do sklepu po zakupy, kupuje paroweczki , gotuje je a ja ledwo zjadlam to od razu polecialam, szkoda bylo parowki........... 🙃 🙃 🙃 🙃


masakra 🤢 😮 😮 😮
ja jestem tym szczęśliwcem że nie rzygałam ani raz 🙂 mdliło mnie na sama noc tylko że stałam nad kiblem i prosiłam żeby zwymiotować a tu nic 😮 🤢


Ja to sobie wolałam rzygnąć i mieć spokój, czasem nawet specjalnie leciałam do lodówki, żeby mnie już do końca zemdliło i żebym się mogła spokojnie dalej uczyć 😮


a na ktorym roku jestes? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
tutaj maja takie fajne pianki w aptece, ktorymi sie psika katarzyne, ponoc bardzo dobre, tylko nie pamietam nazwy, ciekawe czy mozna to w Polsce kupic, moja kolezanka kupowala i mowila ze rewelacja.. jak sie dowiem co to to dam wam znac kochane...

Super,może tu się uda też nabyć coś takiego 🙂
Chociaż tych podpasek lodowych nie ma o których kiedyś mówiłaś,więc za dużo spodziewać się nie można 🙂 chyba że spotka mnie pozytywne zaskoczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...