Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
hej hej 🙂 mój będzie koło 22 dopiero,a ja muszę z psem się ruszyć,ale mi się nie chce 🙂 No to ciuszków masz full 🙂 ja już wszystko poprałam i poukładałam,,,i codziennie tam zaglądam,macam,obwąchuję i się podniecam 🙂 🙂 🙂 🙂 Nie wiem, czy to normalne w sumie 🤢


ja mam to samo tez codziennie ogladam ciuszki heh a duzo ich masz?


Ah ja też tak robie najchętniej bym już ubrałą malutką do wózka wsadziła i na spacer poszła, ale najbardziej to jestem ciekawa jak bedzie wyglądac ah jeszcze troszkę musze wytrzymac z 3 tygodnie i mam nadzieje ze bedzie po wszystkim.Ja mam ubranek bardzo dużo ale teraz obkupiłam małą w takie jesienne dresiki szpanerskie mark &spencer odkupiłam od takiej laski same firmówki.


oj mnie też tak ciekawi jak będzie wyglądał że szok 🙂 ostatnio się śmiałam do mojego że będzie albo ładny po mamusi albo troszku mniej po tatusiu 🤪 😁 😁 😁 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Marta powiem Ci że jak czytałam o Twojej teściowej to mi żyła wyszła na środku czoła a na szyi gule miałam jak korale 😮 😮 😮 😮 co za baba toż normalnie masakra jakaś ! współczuję Ci tego babsztyla 😮 😮 😮


heh no brak slow


ja bym przecież kobite rozerwała jakby mi z takimi tekstami wyjeżdżała 😮
Może sie okazać że wrócisz do formy przed ciążą i nie będzie śladu bo i tak jest to ją chyba nie złe zdziwko strzeli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Marta powiem Ci że jak czytałam o Twojej teściowej to mi żyła wyszła na środku czoła a na szyi gule miałam jak korale 😮 😮 😮 😮 co za baba toż normalnie masakra jakaś ! współczuję Ci tego babsztyla 😮 😮 😮


heh no brak slow


ja bym przecież kobite rozerwała jakby mi z takimi tekstami wyjeżdżała 😮
Może sie okazać że wrócisz do formy przed ciążą i nie będzie śladu bo i tak jest to ją chyba nie złe zdziwko strzeli 😮


dokladnie ja jej jeszcze pokaze heh

tez jestem ciekawa jak dzidzia bedzie wygladala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Marta powiem Ci że jak czytałam o Twojej teściowej to mi żyła wyszła na środku czoła a na szyi gule miałam jak korale 😮 😮 😮 😮 co za baba toż normalnie masakra jakaś ! współczuję Ci tego babsztyla 😮 😮 😮


heh no brak slow


ja bym przecież kobite rozerwała jakby mi z takimi tekstami wyjeżdżała 😮
Może sie okazać że wrócisz do formy przed ciążą i nie będzie śladu bo i tak jest to ją chyba nie złe zdziwko strzeli 😮


dokladnie ja jej jeszcze pokaze heh

tez jestem ciekawa jak dzidzia bedzie wygladala 🙂

JA czuję że Gabi będzie do mnie podobna 🙂 nawet na tej focie z usg 4 d wygląda jak ja,gdy byłam malutka 🤪 🤪 🤪 nawet mój tata tak stwierdził, że ona wygląda jak malutka Agatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Marta powiem Ci że jak czytałam o Twojej teściowej to mi żyła wyszła na środku czoła a na szyi gule miałam jak korale 😮 😮 😮 😮 co za baba toż normalnie masakra jakaś ! współczuję Ci tego babsztyla 😮 😮 😮


heh no brak slow


ja bym przecież kobite rozerwała jakby mi z takimi tekstami wyjeżdżała 😮
Może sie okazać że wrócisz do formy przed ciążą i nie będzie śladu bo i tak jest to ją chyba nie złe zdziwko strzeli 😮


dokladnie ja jej jeszcze pokaze heh

tez jestem ciekawa jak dzidzia bedzie wygladala 🙂

JA czuję że Gabi będzie do mnie podobna 🙂 nawet na tej focie z usg 4 d wygląda jak ja,gdy byłam malutka 🤪 🤪 🤪 nawet mój tata tak stwierdził, że ona wygląda jak malutka Agatka 🙂


a mówią że córy się do ojców wradzają 🙂 Ah czuję że ten ostatni m-c to się będzie dłużył strasznie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moje kochane dziewczatka ! 😘 Juz tlumacze swoja nieobecnosc ☺️ ☺️ ☺️
Dzien mialam pelen wrazen,najpierw na pobranie krwi do laboratorium i dzban moczu im zanieslam (a jak chcieli to niechaj maja 😉)...19tego mam wizyt wiec odbiore ,a potem udalam sie zolwim tempem do CUKIERNI po drozdzowe z kruszonąąąąąą!mniam 🤪 🤪 🤪 nastepnie ciaglam zadek do szpitala na ktg... 🙂 Kiedy dopelzlam tam mialam brzuch jak kamien...Ola sie nie ruszala ...ale jak po 15min dala czadu to az w uszach szumialo 😁 Szczesliwi ,do teraz slysze piekne puk puk serduszka ,ktore mocno bilo dla mamusi i tatusia 🤪 wspaniale uczucie 🙂zapisn prawidlowy,takze spokojna jestem ,jedynie co brzuch mi sie stawial ,ale to zapewne po wysilku jaki wlozylam by sie doczołgac do szpitala.
potem poszlismy na Hot doga (przez Martuche mnie wzielo hahahahaha) tyle ze na statoila polazlam 😁 😁 😁
Do mamy na kawke,potem male zakupki wyprawkowe w biedrze dla mojej Pierwszoklasistki 🙂Tyle roznosci nakupilam ,ze az sie radowalam jak dzieciak z takich pierdulek typu plastelina,kredki bloki,i teczuszka z raczka w Dzwoneczka 😁 😁 😁 Takie wszystko sliczne Disneyowe ,piekne 🤪
No i powrot byl tip top....ledwo lazlam ...Andru prowadzil swego paralityka ....coraz gorzej ze mna ....strasznie sie nachodzilam..jutro nigdzie nie wylaze
Nadrabiam Was caly czas Kochane ,ale zescie czadu daly!!!masakra 100stron mialam (TERAZ JAKIES 80..) 😮 😮 😮 😮 😮 Ogladam jednym okiem na polsacie "Bylismy zolnierzami"-jesli ktoras nie widziala polecam ,film rewelka ,zawsze rycze na nim...
Caluje Was moje Kochane ,nocka mi minie w samotnosci,Kami u Babci,a Kocurek w pracy do ranka...
Karolcia i Aneczka dziekuje za troske moje kochane dziewuszki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a i z tymi położnymi to faktycznie co miasto to inaczej , ja poszłam wypełniłam jakąś deklarację i ucięłam sobie pogawędkę z położnymi i teraz mam dzwonić jak urodzę . Przewidywalna ilość wizyt 4-6 do 6 tygodnia .

No u mnie tak samo było,tyle że ona przylazła mi do domu i też mam dzwonić jak urodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej moje kochane dziewczatka ! 😘 Juz tlumacze swoja nieobecnosc ☺️ ☺️ ☺️
Dzien mialam pelen wrazen,najpierw na pobranie krwi do laboratorium i dzban moczu im zanieslam (a jak chcieli to niechaj maja 😉)...19tego mam wizyt wiec odbiore ,a potem udalam sie zolwim tempem do CUKIERNI po drozdzowe z kruszonąąąąąą!mniam 🤪 🤪 🤪 nastepnie ciaglam zadek do szpitala na ktg... 🙂 Kiedy dopelzlam tam mialam brzuch jak kamien...Ola sie nie ruszala ...ale jak po 15min dala czadu to az w uszach szumialo 😁 Szczesliwi ,do teraz slysze piekne puk puk serduszka ,ktore mocno bilo dla mamusi i tatusia 🤪 wspaniale uczucie 🙂zapisn prawidlowy,takze spokojna jestem ,jedynie co brzuch mi sie stawial ,ale to zapewne po wysilku jaki wlozylam by sie doczołgac do szpitala.
potem poszlismy na Hot doga (przez Martuche mnie wzielo hahahahaha) tyle ze na statoila polazlam 😁 😁 😁
Do mamy na kawke,potem male zakupki wyprawkowe w biedrze dla mojej Pierwszoklasistki 🙂Tyle roznosci nakupilam ,ze az sie radowalam jak dzieciak z takich pierdulek typu plastelina,kredki bloki,i teczuszka z raczka w Dzwoneczka 😁 😁 😁 Takie wszystko sliczne Disneyowe ,piekne 🤪
No i powrot byl tip top....ledwo lazlam ...Andru prowadzil swego paralityka ....coraz gorzej ze mna ....strasznie sie nachodzilam..jutro nigdzie nie wylaze
Nadrabiam Was caly czas Kochane ,ale zescie czadu daly!!!masakra 100stron mialam (TERAZ JAKIES 80..) 😮 😮 😮 😮 😮 Ogladam jednym okiem na polsacie "Bylismy zolnierzami"-jesli ktoras nie widziala polecam ,film rewelka ,zawsze rycze na nim...
Caluje Was moje Kochane ,nocka mi minie w samotnosci,Kami u Babci,a Kocurek w pracy do ranka...
Karolcia i Aneczka dziekuje za troske moje kochane dziewuszki 😘 😘 😘 😘

To miałaś kochana dzień pełen wrażeń ...POzytywnych rzecz jasna 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula nie sama jesteś w nocy tylko z Oleńką 🙂
super że KTG prawidłowe a i nie dziwię się że po takim maratonie brzuszek się stawiał 🥴 ja troszkę poczłapie i są efekty a co dopiero takie hektary .
Miłej i ja życzę bo mykam na wyro do mojego 🙂
😘 😘 😘 kolorowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Dziewczyny mam pytaie

zjadłam normalnie śniadanie o 9,40 , a teraz zrobiło mi się zle ... i skonczyło się na uściskaniu muszli klozetowej ...coś mogło mi zaszkodzic ... co zjadłam może coś bylo nie świeże ... czy to mogło dzidzi zaszkodzic ... ze ona też się biedna zle czuje !!!! czy to jakaś moja schiza ...

nie panikuj, gorzej jakbys miała przeczyszczenie któryś dzień z rzędu a tak to raczej nie ma problemu. albo coś zaszkodziło albo akurat Wojtuś coś ucisnął i wycisnął ...
Ja jak nie wezme odrazu po jedzeniu witaminek , magnezu i zelaza tylko pozniej troszke to mam taki helikopter,ze kac sie chowa i mdli jak czort!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiula nie sama jesteś w nocy tylko z Oleńką 🙂
super że KTG prawidłowe a i nie dziwię się że po takim maratonie brzuszek się stawiał 🥴 ja troszkę poczłapie i są efekty a co dopiero takie hektary .
Miłej i ja życzę bo mykam na wyro do mojego 🙂
😘 😘 😘 kolorowych
dobranoc Asienko 😘 😘 😘 ja tam poczytam jak sie czujesz i wogole co u Was 😘 Noc mam cala 😁 Kupilam tez te gazetke co Leginsio M jak mama i bede studiowac 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski i brzusie .....
Dorcia ....super ze jestes z nami kochana.....w sumie co sie działo ....lewatywy, jedzenie , pakowanie , porod....Karolcia i Ania była w szpitalu , ale wszytsko zakonczyło sie o k....nie przybyło maluszkow , to bardzo dobrze , sierpniowki juz prawie wszystkie rozpakowane , maja moc jabłecznika hi hi ....juz ten jabłecznik jest u nas na forum przepisy....i my od 15 zaczyna piec , moze bedzie miał tez taka moc jak u sierpniowek.....Ty lepiej wklej nam jakies zdjecie , co bysmy mogły troszku pozazdroscic ....
Agata ....wydaje mi sie ze jeszcze do tej torby dopakuj recznik dla małej.....niedrapki , skarpetki i z 2 pieluszki flanelowe co mogłabys podłozyc pod taki materacyk w łozeczkach szpitalnych ....i nie wiem czy nie musisz kometykow , bo u nas nie trzeba , a i czapeczki...
Co do laktatora i podgrzewacza jak narazie nie kupuje , dopiero po urodzeniu zobaczymy jak to bedzie ...Podgrzewacza na pewno nie kupie , bo dla mnie szkoda kasy ....
Co do kołderki i poduszki wietrze na balkonie , ale chyba na koniec wypiore w szybkim praniu z 30 min .....
Ja piore wszytski ciuszki w persil sensitiv i uzywam silana sensitiv, nie nastawiam na zadne 2 płukanie .....na 40 stopni normalne pranie ....

Aguś to wszystko o czym piszesz będę miała w tej drugiej torbie dla Małej...nie wiem tylko czy można swoich ciuszków używać,nie chce mi się dzwonić i dopytywać,wezmę a w razie wu Tomek zabierze do domu 🙂 A kosmetyków nie muszę mieć swoich ani ręcznika,tyle wiem 🙂

aha to spoko .....nie chciałam Ci tylko przypomniec zebys nie zapomniała, bo te niedrapki to słyszałam ze rzecz swieta , bo nie mozna w szpitalu obcinac paznokci i musza byc te niedrapki ...
moja mala z cholere nie dala zalozyc sobie niedrapek...byl taki dym ze masakra..w rezultacie odpuscilam dziecku i na fotce ze szpitala ma takie indianskie sznyty na buziolku ,bidna podrapala niezle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej moje kochane dziewczatka ! 😘 Juz tlumacze swoja nieobecnosc ☺️ ☺️ ☺️
Dzien mialam pelen wrazen,najpierw na pobranie krwi do laboratorium i dzban moczu im zanieslam (a jak chcieli to niechaj maja 😉)...19tego mam wizyt wiec odbiore ,a potem udalam sie zolwim tempem do CUKIERNI po drozdzowe z kruszonąąąąąą!mniam 🤪 🤪 🤪 nastepnie ciaglam zadek do szpitala na ktg... 🙂 Kiedy dopelzlam tam mialam brzuch jak kamien...Ola sie nie ruszala ...ale jak po 15min dala czadu to az w uszach szumialo 😁 Szczesliwi ,do teraz slysze piekne puk puk serduszka ,ktore mocno bilo dla mamusi i tatusia 🤪 wspaniale uczucie 🙂zapisn prawidlowy,takze spokojna jestem ,jedynie co brzuch mi sie stawial ,ale to zapewne po wysilku jaki wlozylam by sie doczołgac do szpitala.
potem poszlismy na Hot doga (przez Martuche mnie wzielo hahahahaha) tyle ze na statoila polazlam 😁 😁 😁
Do mamy na kawke,potem male zakupki wyprawkowe w biedrze dla mojej Pierwszoklasistki 🙂Tyle roznosci nakupilam ,ze az sie radowalam jak dzieciak z takich pierdulek typu plastelina,kredki bloki,i teczuszka z raczka w Dzwoneczka 😁 😁 😁 Takie wszystko sliczne Disneyowe ,piekne 🤪
No i powrot byl tip top....ledwo lazlam ...Andru prowadzil swego paralityka ....coraz gorzej ze mna ....strasznie sie nachodzilam..jutro nigdzie nie wylaze
Nadrabiam Was caly czas Kochane ,ale zescie czadu daly!!!masakra 100stron mialam (TERAZ JAKIES 80..) 😮 😮 😮 😮 😮 Ogladam jednym okiem na polsacie "Bylismy zolnierzami"-jesli ktoras nie widziala polecam ,film rewelka ,zawsze rycze na nim...
Caluje Was moje Kochane ,nocka mi minie w samotnosci,Kami u Babci,a Kocurek w pracy do ranka...
Karolcia i Aneczka dziekuje za troske moje kochane dziewuszki 😘 😘 😘 😘

To miałaś kochana dzień pełen wrażeń ...POzytywnych rzecz jasna 🙂 🙂 🙂 🙂


No to KOCHANA istny maraton sobie zafundowalaś .... odpoczywaj sobie teraz spokojnie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Marta, Kasia i Ania100 czy wy już sobie wybrałyście położne czy dopiero po porodzie?


Ja mam wybraną i położną i pielęgniarkę środowiskową, w swojej przychodni, gdzie masz lekarza rodzinnego wypełniasz deklarację, co do powiadomienia o porodzie to zależy od szpitala jeden sam informuje położną w innym przypadku ty powiadamiasz o porodzie. Z tego co mi powiedziano wizyty położnej są obowiązkowe. A teraz jak chcesz też mogą do ciebie przyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIULKA- a ja myslala,. ze ty na jakim runie znowu lezysz 😉 zartuje

super ze z Olcia wszystko ok, teraz kochana odpocznij, dobry filmik, cos do szamania i raciczki w gore..

ja juz sie nie moge doczekac az do domciu pojde, mezus zapiekaneczki dla zoneczki robi 🙂 mniammmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
im blizej porodu tym bardziej sie schizujemy najgorzej ze dzidzie niepotrzebnie stresujemy 😞 no ale juz coraz blizej porodu potem bedziemy sie smiac z tego 🙂


Bo kochamy Nasze Maleństwa..a później będziemy sie stresowały innymi rzeczami..np. jak zechcą iść na balange całą noc na fotelu będziemy koczowały i czekały na Ich powrót hehehe 🤪 😁 😁


jejus ja juz wyobrazam sobie co to po urodzeniu bedzie ucaluje malutka a jak bedzie spala bede sobie na nia patrzala 🙂

ja tak mialam baaardzo dlugi czas ..jak wariatka gapilam sie w blasku ksiezyca na moja kruszynke,albo w nocy schizowalam na glos sie darlam,bo mi sie wydawalo ze spadla,albo cos sie dzialo..wszysscy byli na bacznosc ustawiani,nie przez dzieciaka ale przeze mnie spac nie mogli po nocach..straszne to 😮 😮 😮 nigdy nie czulam sie wyspana tak naprawde,a moja Zabka naprawde zlota byla ,nie budzila w nocy,ino cyca chciala i komarek 😁 😁 😁
A i do teraz mam schize ze lozka spada i zdarza sie mi wydrzec w nocy,swiatla palic ech...bo ma taki regal ,ze na dole szafa,biurko,a na gorze lozko i tak mnie odkad to kupilismy bierze na panike ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
hej hej 🙂 mój będzie koło 22 dopiero,a ja muszę z psem się ruszyć,ale mi się nie chce 🙂 No to ciuszków masz full 🙂 ja już wszystko poprałam i poukładałam,,,i codziennie tam zaglądam,macam,obwąchuję i się podniecam 🙂 🙂 🙂 🙂 Nie wiem, czy to normalne w sumie 🤢


Mnie też sie nie wydaje normalne i tez tak obmacuje i obwąchuje codziennie 😁 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...