Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Doris, a nie boisz się ze te pieluchy z dziurką na pępek mogą maluchowi tam przy pepku krzywdę wyrządzić? nie wiem jak to wygląda ta dziurka, ale od razu wyobraziłam sobie ze niechcący może się przez tą dziurkę nadszarpnąc ten kikutek jakby pieluszka się przesuneła 🤢 🤨


ciekawi mnie jak one wygladaja???

nie no cos Ty 🙂normalnie zwykła pieluche zakładasz luźniej albo odwijasz przód a przy tych pieuszkach nie ma tego problemu 🙂zakadasz na to kaftanik i jest git 🙂


chciałlam Ci strzeic fotosa alle nie wychodzi tak na łóżku a niestety lalki nie mam żadnej zeby przyodziac pieuche 🙂
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
zmieniajac temat polecacie jakas fajna lekture o niemowlakach??ide w pt do szpitala cos bym zakupila wartego przeczytania


Jezyk niemowlat Tracy Hogg


no wlasnie cos mi mignelo ze rozmawialyscie o tej ksiazce
zaraz wyruszam do empiku moze bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Teraz to bym co slodkiego wszamala.. a Maga narobila smaka zamknela sernik w lodowce i czesc czapka..a adresu ni hu hu

Ja to bym za to tej ogórkowej wciągnęła trochę od Magdy 🙂

ja tez uwielbiam ogorkowa od dzieciaka 🤪 🤪 🤪zupiara ze mnie straszna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kamiska napisał(a):
kurcze trzymam kciuki za Monię


Dorcia ja mam z hm ten 80d i on jest ciut przymaly to jaki rozmiar bedzie ok??moze tez zamowie na allegro


przymierzałam dzisiaj w h&m 80e i by dobry ale jak mleka dostane to miska sie zwiekszy no i wkadki jescze musza sie wcisnac wiec datego ja wybieram obcje 80 f zeby mnie nic nie cisnęło 🙂
Kamisia to tak jak ja potrzebujesz 80 f 🙂

a to ja pewno tyz...cholera najwiekszy klopot z tymi staniorami ..


no dokadnie 😠nie ma to jak miec cyce jask namioty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
szukalam w necie obrazka z nimi a nie widze nigdzie...to chyba jaka nowosc 🙂


no w necie nie ma tez szukałam ,ale mysle ze to dobra opcja bo w paczce jest 27 sztuk i myse ze to wystarczajaca illosc bo kikut szybko odpada.

kuźwa ale u mnie pizdło az sie zlękłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
a i po porodzie zakupie pas teresy w aptece podobno rewelka moja sis i kolezanka go miała i brzuszek po porodzie maja git 🙂

oł je!!!Pach Terechy i majciory Genowefy -seksi mama !!! 😁 😁 😁 😁 😁
Wiecie ,ze mam ost bardzo czesto sny,ze juz jestem po porodzie ,a moje cialko juz szczuple sie robi i chudne w oczetach...budze sie ..... 😮 no i piekno diabli wzieli!!!! 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
ten pas jak polecasz to mozna bydzie sprobowac...jak sprawdzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a i po porodzie zakupie pas teresy w aptece podobno rewelka moja sis i kolezanka go miała i brzuszek po porodzie maja git 🙂

oł je!!!Pach Terechy i majciory Genowefy -seksi mama !!! 😁 😁 😁 😁 😁
Wiecie ,ze mam ost bardzo czesto sny,ze juz jestem po porodzie ,a moje cialko juz szczuple sie robi i chudne w oczetach...budze sie ..... 😮 no i piekno diabli wzieli!!!! 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
ten pas jak polecasz to mozna bydzie sprobowac...jak sprawdzony



buhahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaahahaha majciochy Genowefy buhahahahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
a i po porodzie zakupie pas teresy w aptece podobno rewelka moja sis i kolezanka go miała i brzuszek po porodzie maja git 🙂

http://sklep.grabieniec.pl/index.php?d=produkt&id=184 obczajam go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kamiska napisał(a):
kurcze trzymam kciuki za Monię


Dorcia ja mam z hm ten 80d i on jest ciut przymaly to jaki rozmiar bedzie ok??moze tez zamowie na allegro


przymierzałam dzisiaj w h&m 80e i by dobry ale jak mleka dostane to miska sie zwiekszy no i wkadki jescze musza sie wcisnac wiec datego ja wybieram obcje 80 f zeby mnie nic nie cisnęło 🙂
Kamisia to tak jak ja potrzebujesz 80 f 🙂

a to ja pewno tyz...cholera najwiekszy klopot z tymi staniorami ..


no dokadnie 😠nie ma to jak miec cyce jask namioty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😁 😁 😁 oby ino byly ,gorzej jak wogole nie ma 😉-dla pocieszenia Dorcia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
mialam cos ze soba zrobic, doszlam az do lodowki 😁 😁
i znalazlam tam lody Grycana bakaliowe 😁 😁 😁 ale se zajadam i wrocilam przed kompa buahahha

u nas jak magnez 🙂sie wraca oblednie ,juz jak amen w pacierzu normalnie -nawyk 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
o nawet jest w moim rozmiarze,,,, tylko czy bym to przez biodra przeciągneła hahahah, a nie zwija sie jak sie usiadzie? bo na biodra az nachodzi


ten pas musimy zakupic dopiero po poirodzie bo moja siostra była spora w ciazy i kupia M i sie okazao ze by za duzy i kupowała S jego chyba mozna i na pbiodra i tak wysoko pod cyce naciagnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
szukalam w necie obrazka z nimi a nie widze nigdzie...to chyba jaka nowosc 🙂


no w necie nie ma tez szukałam ,ale mysle ze to dobra opcja bo w paczce jest 27 sztuk i myse ze to wystarczajaca illosc bo kikut szybko odpada.

kuźwa ale u mnie pizdło az sie zlękłam 😠

no u mnie rano burza jak cza!ulewa ,az w wiadomosciach mowili,zalalo Urzad Miasta,studzienki wylewaly,a teraz znowu parowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zeby nie bylo za dosc marudzenia to patrze - ludzie z pracy idą masakra, inni co sie urlopuj and wodą radosc czerpią a tu człek od rana na necie ino wpierdala z lodowki, i jeszcze czuje sie jak rozdeptana psia kupa, no niech to szlag...
😁 😁
i nawet nie wiem co mi sie chce bo zrobilabym cokolwiek by sobie ulzyc ale dzis mam wyjatkowo dupiaty jakis dzien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
a zeby asia mogla powiedziec ze marudze to wolalabym czekoladowe z kawalkami czekolady.

za to panowie na dole poszli na jaka przerwe bo od 15 min slysze wlasne mysli wkoncu
😁 😁 😁 nie ma jak se pomarudzic ,przynajmniej rozumiemy sie 😉,bo tak z boku nas podczytac to ja pierdziule....jak my tu stękamy 😁 😁 😁 😁 jak nie jedna to druga,juz wszystkie mamy dosc powoli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
o nawet jest w moim rozmiarze,,,, tylko czy bym to przez biodra przeciągneła hahahah, a nie zwija sie jak sie usiadzie? bo na biodra az nachodzi


ten pas musimy zakupic dopiero po poirodzie bo moja siostra była spora w ciazy i kupia M i sie okazao ze by za duzy i kupowała S jego chyba mozna i na pbiodra i tak wysoko pod cyce naciagnac

też zaopatrzę się w taki pas,a co 🤪 🤪 tylko jak sobie pomyślę, że znów coś mnie będzie uwierać i cisnąć to wizja trochę kiepska....ale coś trza zrobić ze sobą,co by wstydu nie było 🙂
Bo raczej o powrocie do prowadzenia moich aerobików mogę pomarzyć przez ten rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...