Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Maga a widzisz jednak Twoj Antos nie taki malutki 🙂ponad 3 kg to jest dobrze a brzusio i tak malutki 🙂
jak ur 01 to cukierków nie bedzie no bo jak na rozpoczecoie roku ?!!!!wiec problem z grzywki 🙂


no popatrz- nie przemyslalam tego 😁 😁 Wy dziewczyny zawsze mi tu podsuniecie jakas opcje hahah 🤪 🤪 ale i tak pewnie bedziemy mu kupowac, zeby chociaz nastepnego dnia dawal 😁 zreszta juz sama nie wiem kiedy bede miala to cc 🥴 mam nadzieje, ze jutro na tej wizycie poda mi juz konkretna date..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no dziewczyny ja właśnie wróciłam z półtoragodzinnego spaceru.Ale się wypuściłam....jestem wykończona totalnie (ale u mnie przynajmniej pogoda do życia).Chociaż spacerek miał właśnie na celu wymęczenie mnie żebym miała większe szanse na zaśnięcie bez obsesyjnego drapania.Zobaczymy czy pomoże 🙂 teraz chyba sobie kakao zaaplikuję a co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga a widzisz jednak Twoj Antos nie taki malutki 🙂ponad 3 kg to jest dobrze a brzusio i tak malutki 🙂
jak ur 01 to cukierków nie bedzie no bo jak na rozpoczecoie roku ?!!!!wiec problem z grzywki 🙂


no popatrz- nie przemyslalam tego 😁 😁 Wy dziewczyny zawsze mi tu podsuniecie jakas opcje hahah 🤪 🤪 ale i tak pewnie bedziemy mu kupowac, zeby chociaz nastepnego dnia dawal 😁 zreszta juz sama nie wiem kiedy bede miala to cc 🥴 mam nadzieje, ze jutro na tej wizycie poda mi juz konkretna date..

Czekaj cierpliwie.Ja też żyję teraz od wyników do wyników.Jak się będą pogarszać to od razu wywołanie.W piątek kontrola.Zobaczymy.heh nie wiem czy jestem na to gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga a widzisz jednak Twoj Antos nie taki malutki 🙂ponad 3 kg to jest dobrze a brzusio i tak malutki 🙂
jak ur 01 to cukierków nie bedzie no bo jak na rozpoczecoie roku ?!!!!wiec problem z grzywki 🙂


no popatrz- nie przemyslalam tego 😁 😁 Wy dziewczyny zawsze mi tu podsuniecie jakas opcje hahah 🤪 🤪 ale i tak pewnie bedziemy mu kupowac, zeby chociaz nastepnego dnia dawal 😁 zreszta juz sama nie wiem kiedy bede miala to cc 🥴 mam nadzieje, ze jutro na tej wizycie poda mi juz konkretna date..

Czekaj cierpliwie.Ja też żyję teraz od wyników do wyników.Jak się będą pogarszać to od razu wywołanie.W piątek kontrola.Zobaczymy.heh nie wiem czy jestem na to gotowa 🙂


hehe 🙂 ja tez sie martwilam dzisiaj po poludniu.. ale powiem Ci teraz, ze juz bym bardzo chciala.. gotowa czy nie (nie wiem czy kiedykolwiek bede na pewniaka gotowa 😁 😉 ) po prostu juz chce Antosia przy sobie 😁 na szczescie dobry z niego synek i wystawia glowke, zebym go mogla pomiziac leciutko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki idę pod prysznic i spać!

Życzę przespanych nocek 🙂

A teraz mi się przypomniało,że dziś w nocy jak szłam do kibelka taka zaspana to mówię sobie "Boże żebym tylko teraz rodzić nie zaczęła, bo spać mi się chce,a nie latać po szpitalach..." 🙂 🙂 🙂 Jak sobie teraz to przypomniałam to mi się śmiać chce, ale w tej nocy marzyłam tylko, żeby wrócić do wyrka 🙂człowiek jednak głupieje w tej ciąży 🙂

DOBRANOC, do jutra 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga jednak jeszcze tydzień ? 🙃 ah te Uriwsy wrześniowe 😜 no nic...czekamy dalej 🙂

Rybka nic nie pisała ??

Miłej nocy 😘 😘 😘 ja uciekam bo krzyże napierdzielają nie miłosiernie 😮



hehe no jeszvze jednak 😁 trzymamy go w inkubatorku wlasnym 😉
ja tez lece, milego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ale dzisiaj naskrobałyście!
Malex trzymaj się tam dzielnie! Maga jakby nie było dobrze, że niunia cała i zdrowa a tydzień w tą czy w tą to już nie tak długo, już się tyle naczekałyśmy że to już malutko. chociaż na finiszu to już się dłuży..


eh, no przeciez to logiczne, ze jest dobrze, ze jest caly i zdrowy 😜 tego tu nikt nie kwestionuje 😁 po prostu skoro nie ma problemow wyrazam swa chec ucalowania glowki swego syna o tydzien wczesniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laseczki idę pod prysznic i spać!

Życzę przespanych nocek 🙂

A teraz mi się przypomniało,że dziś w nocy jak szłam do kibelka taka zaspana to mówię sobie "Boże żebym tylko teraz rodzić nie zaczęła, bo spać mi się chce,a nie latać po szpitalach..." 🙂 🙂 🙂 Jak sobie teraz to przypomniałam to mi się śmiać chce, ale w tej nocy marzyłam tylko, żeby wrócić do wyrka 🙂człowiek jednak głupieje w tej ciąży 🙂

DOBRANOC, do jutra 😘 😘 😘



hee ja tez mam takie myśli , jak wstaje do kibelka w nocy nieprzytomna ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz mi się przypomniało,że dziś w nocy jak szłam do kibelka taka zaspana to mówię sobie "Boże żebym tylko teraz rodzić nie zaczęła, bo spać mi się chce,a nie latać po szpitalach..." 🙂 🙂 🙂 Jak sobie teraz to przypomniałam to mi się śmiać chce, ale w tej nocy marzyłam tylko, żeby wrócić do wyrka 🙂człowiek jednak głupieje w tej ciąży 🙂

DOBRANOC, do jutra 😘 😘 😘


HAHAHAHAH dobre!!! 😁 😁żeby tak można było sobie wybrać porę. Najgorzej chyba jak w nocy sie zacznie, człowiek nie wyspany później 🤢 ale adrenalina pewnier obi swoje, oczy jak 5zł i baczność!!! 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
ufff doczytałam 😆 aż mnie ślepia pieką od wgapiania się w ekran 🤔
ja myślę, że dzidzie posypią się po 1 września w końcu jesteśmyWRZEŚNIÓWKAMI!!! 😁

ja tylko chcę doczekać do niedzieli, bo będę miała usg a potem niech się dzieje co chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
A teraz mi się przypomniało,że dziś w nocy jak szłam do kibelka taka zaspana to mówię sobie "Boże żebym tylko teraz rodzić nie zaczęła, bo spać mi się chce,a nie latać po szpitalach..." 🙂 🙂 🙂 Jak sobie teraz to przypomniałam to mi się śmiać chce, ale w tej nocy marzyłam tylko, żeby wrócić do wyrka 🙂człowiek jednak głupieje w tej ciąży 🙂

DOBRANOC, do jutra 😘 😘 😘


HAHAHAHAH dobre!!! 😁 😁żeby tak można było sobie wybrać porę. Najgorzej chyba jak w nocy sie zacznie, człowiek nie wyspany później 🤢 ale adrenalina pewnier obi swoje, oczy jak 5zł i baczność!!! 😉 😉

może wtedy czas szybciej leci? fajnie jakby można było między skurczami przysnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
działa przeciwbakteryjnie na skóre (gronkowce,paciorkowce i inne bakterie). ja go kupiłam w formie płynu i pierwsze słysze ze mozna go używac do akwarium? 😁 😉


my używaliśmy w formie tabletek, rozpuszczaliśmy i wlewaliśmy do chorych ryb 🙂 jak widac ma szerokie zastosowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet wieczor nie byl dla mnie alskawy i tak wrocilam mokra i oblepiona.

Maga no to czekamy dalej, ja tez juz myslalam ze polecisz na 1 ogien 🙂

Co do tych tygodni macierzynskiego, ja tez licze na to ze to bedzie 4 bylo by super
Dzis krzyze sa dla mnjie łaskawsze to moze troche posiedze dluzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
a ja nawet nie licze macierzyńkiego bo nie będę go miała 😞
ale będę się starała od MOPR-u ten dodatkowy 1000 zł zgarnąć za urodzenie dziecka bo z dochoów za 2010 rok wychodzi, ze mi sie należy


O no zawsze to dodatkowa kaska, to fajno. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
A ja znow zgrzeszyła i pojadła po 21:00 i jak bede zdychac potem w łożu to bedzie na wlasne zyczenie....a czuje ze bede:/


ja własnie kończe ćwiartke arbuza ( a potem będę po kilkanacie razy siku chodziła hehe )i jeszcze pewnie winogrono zjem bo tak na mnie patrzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...