Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry 🙂

Aniu, no nie dziwie sie ze spanikowalas, ja tez tez twardo obstaje ze sie nie denerwuje przeciez i tylko moj maz sie denerwuje jak cos a lekko mnie cos zakuwa i koniec trace orientacje...
DObrze ze to juz sie uspokoilo, daj znac co ci lekarka powie gdybys dzwonila cyz to ew, przepowiadające czy co?
Ja za to obudzilam sie prawie na brzuchu, dobrze ze tak bokiem podparta nogą no masakra,jak podskoczylam ze strachu to myslalam ze katarzyna juz na pól,

Co za wariacje, coraz ciezej sie poruszac, ledwo sie kulam:/
Teraz czekam az maly leniuch zapuka o sniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam sie pieknie! 🙂
Nocke mialam zaje...fajna....pol nocy zgaga jak pierun...takiej to ja jeszcze nie mialam 😮 😮 😮 😲 a drugie pol nocy bol zeba !rwie dziad jak cholera....teraz tez mam falam itaki bole ze sie idzie ze... 🤢
Niewiem czy chcialybyscie wiedziec ,ale jak sie obudzilam odczytalam sms...nasza Leer rodzi od 2:50 🙂! 🤪 Wody odeszly ,rozw 5cm ,skurcze co 5min ,bolalo bidna jak cholera ,pierwsze lzy sie pojawily ....chciala bym trzymala kciuki! 🙂Oczywiscie trzymam !!!!jesli tez trzymacie to zapewne milo by Jej bylo o tym wiedziec...
sciskam milego dnia zycze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Hej Laseczki!!!!!!
Jestem u rodziców, ale nie wytrzymałam i musiałam wejsć tu do Nas!!
Doris dzięki za smsa o Tymku, aż się pobeczałam w samochodzie 🙂 🙂 🙂 I ASIA Tobie też dziękuję za wiadomość na nk 😘 😘
ASIK GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
idę nadrabiać, bo widzę, że wczoraj nie próżnowalyście 🙂
Maga jesteście już w domku 🙂 🙂 🙂 Ale Wam dobrze 🙂
Anulcia dobrze że Was tam obadali porządnie i że jesteś spokojniejsza...ale co przezylaś to Twoje...

Maga witam z powrotem 🙂 🙂 🙂

stan konta ograniczony mam nerwa 😉 ale sie radzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

dobrze zrozumiałam , Leer rodzi ? to cudownie ! 😁 3 mam kciuki 🙂
któraś jeszcze ? ;>

ja całą noc miałam skurcze , dziś od rana tez co jakiś czas , brzuch od wczoraj mi się osunął dość konkretnie ... zaczynam mieć stresa ale też się ciesze bo to może już 😁
oooo i znów skurcz !
matko matko co się dzieje !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Witam sie pieknie! 🙂
Nocke mialam zaje...fajna....pol nocy zgaga jak pierun...takiej to ja jeszcze nie mialam 😮 😮 😮 😲 a drugie pol nocy bol zeba !rwie dziad jak cholera....teraz tez mam falam itaki bole ze sie idzie ze... 🤢
Niewiem czy chcialybyscie wiedziec ,ale jak sie obudzilam odczytalam sms...nasza Leer rodzi od 2:50 🙂! 🤪 Wody odeszly ,rozw 5cm ,skurcze co 5min ,bolalo bidna jak cholera ,pierwsze lzy sie pojawily ....chciala bym trzymala kciuki! 🙂Oczywiscie trzymam !!!!jesli tez trzymacie to zapewne milo by Jej bylo o tym wiedziec...
sciskam milego dnia zycze 😘 😘 😘

Pewnie że trzymamy 🙂 🙂 🙂 W końcu nasza wrześniówka rodzi 🙂 🙂 🙂 Jak będziesz coś wiedziała to dawaj znać !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
hej 🙂

dobrze zrozumiałam , Leer rodzi ? to cudownie ! 😁 3 mam kciuki 🙂
któraś jeszcze ? ;>

ja całą noc miałam skurcze , dziś od rana tez co jakiś czas , brzuch od wczoraj mi się osunął dość konkretnie ... zaczynam mieć stresa ale też się ciesze bo to może już 😁
oooo i znów skurcz !
matko matko co się dzieje !! 🤪


🤪 🤪 🤪 Mamy chętną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ASIA pewnie że trzymamy zeby Nadia wyszła szybko cała i zdrowa 🙂przecież to Leer skasowała konto i uciekła od nas to tylko tak na marginesie powiedziałam i KONIEC TEMATU 🙂Napisz jej ze trzymamy kciuki no przynajmniej ja 🙂
hehehe 🙂przekaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
NOVIKA czyżby czas Kochana na Ciebie 🙂 🙃 🙃 🙃



ja nie wiem .... mam stresa 😁 mój stary tez w nocy się budził co chwila i sprawdzał czy czasem coś się nie dzieje.
dziś przygotuje łóżeczko tip top na wszelki wypadek , idę zaraz się wykąpie , głowę umyje , katarzyne przygole by wyglądała jak na piękna panią przystało 😁
moja mama się śmiała żebym urodziła sobie w okolicy swoich urodzin ... są szanse że się może sprawdzi 😉
a jak nie to niech czeka jeszcze tydzień , nie chce stać w korkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Witam sie pieknie! 🙂
Nocke mialam zaje...fajna....pol nocy zgaga jak pierun...takiej to ja jeszcze nie mialam 😮 😮 😮 😲 a drugie pol nocy bol zeba !rwie dziad jak cholera....teraz tez mam falam itaki bole ze sie idzie ze... 🤢
Niewiem czy chcialybyscie wiedziec ,ale jak sie obudzilam odczytalam sms...nasza Leer rodzi od 2:50 🙂! 🤪 Wody odeszly ,rozw 5cm ,skurcze co 5min ,bolalo bidna jak cholera ,pierwsze lzy sie pojawily ....chciala bym trzymala kciuki! 🙂Oczywiscie trzymam !!!!jesli tez trzymacie to zapewne milo by Jej bylo o tym wiedziec...
sciskam milego dnia zycze 😘 😘 😘

Pewnie że trzymamy 🙂 🙂 🙂 W końcu nasza wrześniówka rodzi 🙂 🙂 🙂 Jak będziesz coś wiedziała to dawaj znać !!!!!!!!!
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Witam sie pieknie! 🙂
Nocke mialam zaje...fajna....pol nocy zgaga jak pierun...takiej to ja jeszcze nie mialam 😮 😮 😮 😲 a drugie pol nocy bol zeba !rwie dziad jak cholera....teraz tez mam falam itaki bole ze sie idzie ze... 🤢
Niewiem czy chcialybyscie wiedziec ,ale jak sie obudzilam odczytalam sms...nasza Leer rodzi od 2:50 🙂! 🤪 Wody odeszly ,rozw 5cm ,skurcze co 5min ,bolalo bidna jak cholera ,pierwsze lzy sie pojawily ....chciala bym trzymala kciuki! 🙂Oczywiscie trzymam !!!!jesli tez trzymacie to zapewne milo by Jej bylo o tym wiedziec...
sciskam milego dnia zycze 😘 😘 😘


Oczywiście, że za nią trzymam kciuki to że usnęła konto nie znaczy że źle jej życzę,w końcu nikt tu z nas nie mówił jej aby usnęła konto jej to był wybór. A może już tuli swoją Nadię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
NOVIKA czyżby czas Kochana na Ciebie 🙂 🙃 🙃 🙃



ja nie wiem .... mam stresa 😁 mój stary tez w nocy się budził co chwila i sprawdzał czy czasem coś się nie dzieje.
dziś przygotuje łóżeczko tip top na wszelki wypadek , idę zaraz się wykąpie , głowę umyje , katarzyne przygole by wyglądała jak na piękna panią przystało 😁
moja mama się śmiała żebym urodziła sobie w okolicy swoich urodzin ... są szanse że się może sprawdzi 😉
a jak nie to niech czeka jeszcze tydzień , nie chce stać w korkach 😁



no i masz szanse niedzielnego leniuszka urodzic 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
NOVIKA czyżby czas Kochana na Ciebie 🙂 🙃 🙃 🙃



ja nie wiem .... mam stresa 😁 mój stary tez w nocy się budził co chwila i sprawdzał czy czasem coś się nie dzieje.
dziś przygotuje łóżeczko tip top na wszelki wypadek , idę zaraz się wykąpie , głowę umyje , katarzyne przygole by wyglądała jak na piękna panią przystało 😁
moja mama się śmiała żebym urodziła sobie w okolicy swoich urodzin ... są szanse że się może sprawdzi 😉
a jak nie to niech czeka jeszcze tydzień , nie chce stać w korkach 😁
jak na moje oko to Madzie na tym forum maja pierwszenstwo !!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Czyzby wczoraj Asia rozpoczela tez Asiakow czas!!!!??? 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...