Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak tam Mariolka nie???poki co cisza,a mph-Martula mial miec cc ...tez cisza..
a kurde ide po mleczny start.. 🤪 ale tylko jablkowe sie ostaly ,,wyzarlam wszystkie.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Miłe dziewcze - haha nie slyszalam jeszcze takiego komplementa hahahhaa
mile sympatyczne urocze i kulturalne 😁 😁 😁
i grzeszy elokwęcją 🙂 😁


e heheh grudniowka 2010 wymiata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
ciekawe jak tam Mariolka nie???poki co cisza,a mph-Martula mial miec cc ...tez cisza..
a kurde ide po mleczny start.. 🤪 ale tylko jablkowe sie ostaly ,,wyzarlam wszystkie.. ☺️

\ja wlasnie mysle nad kurkową bo zakupilam dzis 2 na probe ale reklama byla za krotka na tap modylu i nie dobiegłam a tak sie staralam hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ciekawe jak tam Mariolka nie???poki co cisza,a mph-Martula mial miec cc ...tez cisza..
a kurde ide po mleczny start.. 🤪 ale tylko jablkowe sie ostaly ,,wyzarlam wszystkie.. ☺️

\ja wlasnie mysle nad kurkową bo zakupilam dzis 2 na probe ale reklama byla za krotka na tap modylu i nie dobiegłam a tak sie staralam hahahaha
no kurkowa knora -widzialam i mnie zainteresowala ...
nie ma jak to zrec jedno a myslec juz o drugim 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ciekawe jak tam Mariolka nie???poki co cisza,a mph-Martula mial miec cc ...tez cisza..
a kurde ide po mleczny start.. 🤪 ale tylko jablkowe sie ostaly ,,wyzarlam wszystkie.. ☺️

\ja wlasnie mysle nad kurkową bo zakupilam dzis 2 na probe ale reklama byla za krotka na tap modylu i nie dobiegłam a tak sie staralam hahahaha
no kurkowa knora -widzialam i mnie zainteresowala ...
nie ma jak to zrec jedno a myslec juz o drugim 😎

juz wstawilam wode 🤪 🤪i czekam nah nah nah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ze mph jutro ktos pisal a mariolka no nie odezwala sie..... moze jutro bejbik nas czeka?
cos tak czuje,bo ona za cicho siedzi...

nam sie wydaje ze cicho a ona juz moze ma tam baaardzo glosno :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
eee szału nie ma z ta kurkowa... jednak wole ogorkowa albo zurek
ogorkowa i zurek pychaaaa ja uwielbiac kwasne zupki 🙂
jutro kapusniak chyba machne a co! 🤪
Jestem wczerpana szlaczkami ..dzis mi dziecie dalo w kosc 😮 😮 😮a co to bydzie dalej... 😲
dobrze,ze na zebranie sie nie pofatygowalam..Andru mi nie kazal jakbyu wiedzial..3h kurna trwal ten festyn!NAJPIERW Z DYRO NA KORYTARZU ,A POTEM W SALACH Z WYCHOWAWCAMI ...i to w tych tycich krzeselkach bym sie gniotla..a ile strat,bo pewnie nie jedno by trzaslo ! ☺️ i mi ulzylo ,ze podziekowalam ...Andrzej wytrwal!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
eee szału nie ma z ta kurkowa... jednak wole ogorkowa albo zurek
ogorkowa i zurek pychaaaa ja uwielbiac kwasne zupki 🙂
jutro kapusniak chyba machne a co! 🤪
Jestem wczerpana szlaczkami ..dzis mi dziecie dalo w kosc 😮 😮 😮a co to bydzie dalej... 😲
dobrze,ze na zebranie sie nie pofatygowalam..Andru mi nie kazal jakbyu wiedzial..3h kurna trwal ten festyn!NAJPIERW Z DYRO NA KORYTARZU ,A POTEM W SALACH Z WYCHOWAWCAMI ...i to w tych tycich krzeselkach bym sie gniotla..a ile strat,bo pewnie nie jedno by trzaslo ! ☺️ i mi ulzylo ,ze podziekowalam ...Andrzej wytrwal!! 🤪 🤪 🤪


ja tez kochac noo i kapusniak i pomidorowe jezuuu litrami 😁 😁

o kochany ze cie zastąpil!!!!! zeszlabys tam psychicznie 3h, nuda, a krzeselka buahah fajknie bys wygladala z bebenkiem na takim tycim krzesle, to i tak dobrze ze ci nie opadl jeszcze bo jak ja siedze okrakiem i mam go w kroku to na takim krzeselecku mialabym na glebie buahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
eee szału nie ma z ta kurkowa... jednak wole ogorkowa albo zurek
ogorkowa i zurek pychaaaa ja uwielbiac kwasne zupki 🙂
jutro kapusniak chyba machne a co! 🤪
Jestem wczerpana szlaczkami ..dzis mi dziecie dalo w kosc 😮 😮 😮a co to bydzie dalej... 😲
dobrze,ze na zebranie sie nie pofatygowalam..Andru mi nie kazal jakbyu wiedzial..3h kurna trwal ten festyn!NAJPIERW Z DYRO NA KORYTARZU ,A POTEM W SALACH Z WYCHOWAWCAMI ...i to w tych tycich krzeselkach bym sie gniotla..a ile strat,bo pewnie nie jedno by trzaslo ! ☺️ i mi ulzylo ,ze podziekowalam ...Andrzej wytrwal!! 🤪 🤪 🤪


ja tez kochac noo i kapusniak i pomidorowe jezuuu litrami 😁 😁

o kochany ze cie zastąpil!!!!! zeszlabys tam psychicznie 3h, nuda, a krzeselka buahah fajknie bys wygladala z bebenkiem na takim tycim krzesle, to i tak dobrze ze ci nie opadl jeszcze bo jak ja siedze okrakiem i mam go w kroku to na takim krzeselecku mialabym na glebie buahaha
😁 😁 😁 😁 😁 nie ma sily na takim krzeselku ..poniesloby mnie i z rozbitym kinolem na porodowke bym musiala sie udac... 😁 😁 😁 😁 a Adrucha by bacznie ogladali ..damski bokser czy cus..tym bardziej ze ja taka "wątła\'\'a on chudy ale "byk" 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂
wyspana i głodna 🙂
idę coś skąsać 🙂
i spać dalej 🙂
do później 🙂
aaaaaaa i jeszcze coś-dziś przypada pierwszy z moich trzech terminów porodu (tzn ten wg ruchów Małej) 🤪 ale z moim ginem trzymamy się tego wg om czyli czekam do poniedziałku (chyba ,że nie doczekam,bo córcia zrobi Nam niespodziankę 🤪 ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie,
streszczenie wizyty u gina :nie znamy dnia ani godziny.Powiedział,że żeby coś zaczęło dziać to nie znaczy,że muszę mieć jakiekolwiek objawy przepowiadające typu, bóle jak na okres czy obniżony brzuch(oczywiście mój jest wysoko).Stwierdził,że mogę po prostu zacząć rodzić więc nie ma co się przejmować. Jak do niedzieli nie urodzę to mam się na IP zgłosić i tam mnie będą codziennie monitorować .Ja tam się nie palę jeszcze ale codziennie wieczorem jak się kładę spać to mam schizę,że zacznę rodzić.Jakoś dzień sobie ubzdurałam jako "bezpieczny" 🙂

Macie super brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
kurcze Luiza przypomniałaś mi ze nie ogllądaam we wtorek Przepisu na życie 😞 😞 😞 😞
ech ide mojego budzić bo dzisiaj troche spraw na mieście mamy do załatwienia tak,że trzymajcie sie Kochane i do później 😘 😘

Uwielbiam go - w sieci jest jak cos i nastepny odc tez juz jest :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
i ja sie melduje 🙂
usmiałam sie z samego rana bo poczytałlam wieczorne pogaduchy Asi z Luiza normalnie jesteście bezbłędne i grzeszycie ELOKWĘCJĄ buhahahahahah


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...