Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
DZIEWCZYNY TYM RAZEM ROBIĘ PLACEK DROŻDŻOWY ZE ŚLIWKAMI, KTÓRA CHĘTNA, TYLKO NIE AGATKA, BO NA NIE JUŻ SPRAWDZIŁAM I NIE DZIAŁA?!

heehehheheeh na mnie nic nie działa ani placki, ani wsadzanie wrzosów (Asia 2011 po tym urodziła) 🙂
mam nadzieję, że patent mojego gina zadziała w poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
NASZA SZOTKA URODZILA !!!! O GODZ. 3;30
ALICJE 🤪 🤪 🤪 🤪 ...54CM 3500 ,
POROD TRWAL 13H...
SA PO KARMIENIU-Z PROBLEMAMI ,ALE UDAJE SIE 🤪 🤪





GRATULACJE!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
DZIEWCZYNY TYM RAZEM ROBIĘ PLACEK DROŻDŻOWY ZE ŚLIWKAMI, KTÓRA CHĘTNA, TYLKO NIE AGATKA, BO NA NIE JUŻ SPRAWDZIŁAM I NIE DZIAŁA?!


Kochana jeżeli żadna nie chce dedykacji to już ja chętnie przyjmę 🙂Mimo,że jestem gdzieś na końcu kolejki heheh 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
TYŚ JEST UDANA !!!!!!!!!!

🤪 🤪 🤪 🤪 polac mom ino wody no i wlasciwie
moge popuścic co najwyzej bo co sie porusze to musze bieeeeeeeeeegiem leciec bo mi uwiera w pecherz mi cieknie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
buahaahahha a dzis sie Winobranie rozpoczyna...caly tydzien ulice pelne narodu,wina ,miodu a potem do korowodu! 😁 😁 😁
hAHAHAHAH a ja byde o suchym pysku z okrakiem ino o wodzie 😮 😮 😮 😮
http://www.youtube.com/watch?v=tDBNKwRfYMI

toz to normalnie niefart!!!
mogla sie Olenka pospieszyc to bys se odciagla mleczarnie 2 dni pokarmila z butli a na winko pobiegla na pierwszy spacer 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Szotko GRATULUJĘ PRZE SŁODKIEJ ALICJI 😘 😘 😘

Asiula dobrze gadasz , cza Ci polać 😜


My po 20min spacerku bo na pierwszy raz tak mi położna kazała z nim wyjść i codziennie dokładać po parę minutek 🙂 Tymuś był zadowolony i teraz grzecznie śpi 🙂 i uciekam i ja się położyć 😘
no i git!super Asiek dumna bylas pewnie jak cza! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Jaaa cie ale bym sobie juz poszla na taki spacerek z nową bryczką i nowym ludzikiem 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
NASZA SZOTKA URODZILA !!!! O GODZ. 3;30
ALICJE 🤪 🤪 🤪 🤪 ...54CM 3500 ,
POROD TRWAL 13H...
SA PO KARMIENIU-Z PROBLEMAMI ,ALE UDAJE SIE 🤪 🤪



Ale ślicznotka 🙂 GRATULACJE DLA SZOTKI!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski umyłam okna. Nie mogłam już wysiedzieć na tyłku...zaraz jak się wkurzę to pójdę myć schody na klatce,coby przyspieszyć troszkę Naszą córcię 🙂
Pisała do mnie AGA CZARNA ,że mają się dobrze, że Julka ma długie,kasztanowe włoski i że jest grzeczna. A Aga czuje się bardzo dobrze 🙂
Kurde chcę już urodzić!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
No i witamy sie 🙂

Noc ciężka,ale już sie do tego przyzwyczaiłam..Emilka w nocy spać Mamusi nie daje 😁 😁Ciężko mi już jak cholercia ☺️ napisze krótko zwięźle i na temat :CHCE JUŻ URODZIĆ 😁 😁 😁

JA TEŻ!!!!!!!!!!!! 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski umyłam okna. Nie mogłam już wysiedzieć na tyłku...zaraz jak się wkurzę to pójdę myć schody na klatce,coby przyspieszyć troszkę Naszą córcię 🙂
Pisała do mnie AGA CZARNA ,że mają się dobrze, że Julka ma długie,kasztanowe włoski i że jest grzeczna. A Aga czuje się bardzo dobrze 🙂
Kurde chcę już urodzić!!!!!!!!!!!

schody nie działają... ja już próbowałam i w domu umyłam i poza zmęczeniem to nic a nic.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski umyłam okna. Nie mogłam już wysiedzieć na tyłku...zaraz jak się wkurzę to pójdę myć schody na klatce,coby przyspieszyć troszkę Naszą córcię 🙂
Pisała do mnie AGA CZARNA ,że mają się dobrze, że Julka ma długie,kasztanowe włoski i że jest grzeczna. A Aga czuje się bardzo dobrze 🙂
Kurde chcę już urodzić!!!!!!!!!!!


Agatka wyluzuj Kochana 🙂za bardzo chcesz JUZ urodzić a Gabi czeka spokojnie na swoja kolej 🙂
a chceszw niedziele malego leniuszka urodzic???? 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski umyłam okna. Nie mogłam już wysiedzieć na tyłku...zaraz jak się wkurzę to pójdę myć schody na klatce,coby przyspieszyć troszkę Naszą córcię 🙂
Pisała do mnie AGA CZARNA ,że mają się dobrze, że Julka ma długie,kasztanowe włoski i że jest grzeczna. A Aga czuje się bardzo dobrze 🙂
Kurde chcę już urodzić!!!!!!!!!!!

schody nie działają... ja już próbowałam i w domu umyłam i poza zmęczeniem to nic a nic.. 😠

Zobaczymy, czy te okna podziałają...bo już cholera mam dość!!!!!!!!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
muszę trochę męża pomolestować... w sumie już prawie wyzdrowiał... 😉

Mój się nie da zmolestować nawet...twierdzi że skoro gin palcem wyczuwa Małą to on tym bardziej! więc w temacie sexownych przyspieszaczy byłoby na tyle... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...