Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
ile Ci lekarze mogą sobie teraz liczyć ? czy to położnym daje się siano ? 😮


ja dałam lekarzowi , bo rano powiedzieli mi że mnie podpinają pod kroplówę i szykują porodówkę poczym latali jak poparzeni i w południe stwierdzili że nie mam skurczy tylko mały kopie 😮 🤢 a ja normalnie skurcze odczuwałam 😮 i że mnie w poniedziałek wypisują bo napewno nie urodzę w weekend 😮 więc przy badaniu wsunełam kasę i zapytałam czy dziś urodzę na to lekarz "zaraz Cię podpinamy pod kroplówkę i jedziemy na porodówkę bo Ty masz dobre 4/5 cm rozwarcia" . Ewidentnie latali za kasą 🤢 🥴 ale nie żałujemy bo pomogli mi potem i urodziłam w niecałe 3 godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
ile Ci lekarze mogą sobie teraz liczyć ? czy to położnym daje się siano ? 😮


ja dałam lekarzowi , bo rano powiedzieli mi że mnie podpinają pod kroplówę i szykują porodówkę poczym latali jak poparzeni i w południe stwierdzili że nie mam skurczy tylko mały kopie 😮 🤢 a ja normalnie skurcze odczuwałam 😮 i że mnie w poniedziałek wypisują bo napewno nie urodzę w weekend 😮 więc przy badaniu wsunełam kasę i zapytałam czy dziś urodzę na to lekarz "zaraz Cię podpinamy pod kroplówkę i jedziemy na porodówkę bo Ty masz dobre 4/5 cm rozwarcia" . Ewidentnie latali za kasą 🤢 🥴 ale nie żałujemy bo pomogli mi potem i urodziłam w niecałe 3 godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie maga grunt to pozytywne myslenie! 🙂
mi porod odbierała połozna i tesciowa dala jej 200zł bo tyle powiedziala taka pani iwonka tesciowej znajoma ktora pracuje w szpitalu. lekarz przyszedł tylko jak juz darłam sie w niebogłosy zabił ose i poszedł i tyle co go widzialam. 🤨
p.s jestem juz tez na mamusie net ale przejde tam razem z wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
No pewnie maga grunt to pozytywne myslenie! 🙂
mi porod odbierała połozna i tesciowa dala jej 200zł bo tyle powiedziala taka pani iwonka tesciowej znajoma ktora pracuje w szpitalu. lekarz przyszedł tylko jak juz darłam sie w niebogłosy zabił ose i poszedł i tyle co go widzialam. 🤨
p.s jestem juz tez na mamusie net ale przejde tam razem z wami 🙂


a ja miałam non stop lekarza i położną .... położnej mama próbowała wcisnąć ale nie wzieła także podejrzewamy że lekarz jej odpalił działkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
eeh... karmilam Antosia caly czas od rana w koncu udalo mi sie go odlozyc tak zeby spal spokojnie a on.. zrobil kupe 😲 😲 i jak go przebiore to sie znowu obudzi... i bedzie sie chcial karmic.. eh 😁 🤪


heh 😜 ciesz się że kupa jest 😁 nie narzekaj 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
eeh... karmilam Antosia caly czas od rana w koncu udalo mi sie go odlozyc tak zeby spal spokojnie a on.. zrobil kupe 😲 😲 i jak go przebiore to sie znowu obudzi... i bedzie sie chcial karmic.. eh 😁 🤪


heh 😜 ciesz się że kupa jest 😁 nie narzekaj 😉



pupa juz umyta 🤪przy okazji zwrocil cala zawartosc zoladka a przewijak 😜 mimo odbijania 🥴
no i juz sie karmimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
to go nie przebieraj od razu poczekaj az zasnie głebiej ja tak robie z nadinka bo ona ma w zwyczaju robic kupke jak ja karmie i sie rozbudza jak od razu przebieram. 🙂


Antoni nie lubi lezec z kupa w ajtach 😁 wiec po minucie byl ryk.. 😁 chociaz mialam nadzieje, ze troche pospi... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
to go nie przebieraj od razu poczekaj az zasnie głebiej ja tak robie z nadinka bo ona ma w zwyczaju robic kupke jak ja karmie i sie rozbudza jak od razu przebieram. 🙂


Antoni nie lubi lezec z kupa w ajtach 😁 wiec po minucie byl ryk.. 😁 chociaz mialam nadzieje, ze troche pospi... 😉


a mojemu to nic nie przeszkadza hehe smrodek mały 😜 🙃 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
to go nie przebieraj od razu poczekaj az zasnie głebiej ja tak robie z nadinka bo ona ma w zwyczaju robic kupke jak ja karmie i sie rozbudza jak od razu przebieram. 🙂


Antoni nie lubi lezec z kupa w ajtach 😁 wiec po minucie byl ryk.. 😁 chociaz mialam nadzieje, ze troche pospi... 😉


a mojemu to nic nie przeszkadza hehe smrodek mały 😜 🙃 😁 😁 😁 😁


hehe widocznie ja mam taki wrazliwy egzemplarz 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewuszki nie wiem czy wiecie ale Nasza VIOLA urodziła 😁 co prawda szczegółów co do wagi i cm nie znam,ale wiem że urodziła,bo Asiulka mi pisała 😎


gratulacje!! 🙂
a co z Luizka, juz lepiej? wie ktos?



Też właśnie o Luizie myślałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki ktore karmia piersia.. czy Wasze ssaki tez tak wisza caly dzien przy cycku? moj to tylko go odloze i ryk.. u mnie na piersiach jeszcze pospi.. ale za dnia to nie mam szans nic zrobic dopoki maz nie wroci.. 🥴 a smokiem sie go nie da oszukac 😜
na szczescie w nocy spi sam... i dluzej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje violka!
maga nie caly czas tylko dokarnmienia.. na poczatku mialam problemy i mala byla karmiona butla w spzitalu tak mi pogryza sutki az do krwi ale nie poddalam sie i dostawialam pomi mo ogromnego bolu i laktatorem odciagalam chociaz kropelke zeby miala moich witaminek i jak juz mleko sie pojawilo w 4 dobie to tak sie cieszylam ze trzymalam ja przy cycku non stop mogla pic i spac 2 godizny dniami inocami mi to nie przeszkad\zlao az przyszlo zmeczenie konkretne i postanowilam ze nie bedzie spania i traktowania cyca jak smoka teraz karmie ja co 3 godzinki jak sie obudzi w nocy co 4 czasami czasami co dwie jak zechce ale mala nauczyla sie sama ze cycek sluzy do picia i pije 15 minutek biore ja do odbicia i znowu z 10 min widze ze spi to odkladam. i tak o to mam caly czas wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
gratulacje violka!
maga nie caly czas tylko dokarnmienia.. na poczatku mialam problemy i mala byla karmiona butla w spzitalu tak mi pogryza sutki az do krwi ale nie poddalam sie i dostawialam pomi mo ogromnego bolu i laktatorem odciagalam chociaz kropelke zeby miala moich witaminek i jak juz mleko sie pojawilo w 4 dobie to tak sie cieszylam ze trzymalam ja przy cycku non stop mogla pic i spac 2 godizny dniami inocami mi to nie przeszkad\\zlao az przyszlo zmeczenie konkretne i postanowilam ze nie bedzie spania i traktowania cyca jak smoka teraz karmie ja co 3 godzinki jak sie obudzi w nocy co 4 czasami czasami co dwie jak zechce ale mala nauczyla sie sama ze cycek sluzy do picia i pije 15 minutek biore ja do odbicia i znowu z 10 min widze ze spi to odkladam. i tak o to mam caly czas wolne 🙂


o no to pieknie 🙂 moj syn odrazu oczy zamyka jak go dostawiam 😁 😜 i cwany ssie przez sen.. zauwazylam to dopiero jak cos mu sie przesnilo i zaczal jeczec przez sen i sapac a tak t normalnie ssal i myslalam, ze po prostu oczka zamkniete 😁
zreszta ja mam wrazenie, ze sie nie najada...
a ile trzymasz nadie zeby jej sie odbilo? bo ojemu ostatnio wcale sie nie chce odbic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Więc tak,po rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku że jednak posmarujemy mojemu lekarzowi,chłop ma parcie na kase więc z chęcią zapewne ją przyjmie.
Dzisiaj na wizycie będziemy z nim gadać,co by dłużej nie czekać jeśli będzie wszystko ok.


Ja posmaruje dopiero w szpitalu jak będzie trzeba 🙂 narazie nie panikuje bo termin mam na 28..a termin z usg to 17 września,ale ja to za bardzo nie sugerowałabym sie terminem z usg... 🙂 A co do mojej gin do zastrzeżeń nie mam bo już w tamtym tyg. jakbym do 28 nie urodziła to dała mi skierowanie i mam jechać do szpitala i tam sie mną zajmą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja.Coś musi być w powietrzu bo my tez pospalysmy dzisiaj w miare dobrze 😮
U mnie z cycem jest tak że ją przystawiam męczy sie trochę ze złapaniem porządnie no i ciągnie.jak przysypia to ją troche podrażnię(nie zawsze się udaje)zasypia to biorę ją do odbicia(nie wiem na ile...)budzi się to do drugiego cyca,a jak sie nie budzi to ją przewijam i wtedy się budzi.No jakoś tak to mniej więcej wygląda.Dość długo to ogólnie trwa.Ale raczej nie wisi na cycu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Więc tak,po rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku że jednak posmarujemy mojemu lekarzowi,chłop ma parcie na kase więc z chęcią zapewne ją przyjmie.
Dzisiaj na wizycie będziemy z nim gadać,co by dłużej nie czekać jeśli będzie wszystko ok.


Ja posmaruje dopiero w szpitalu jak będzie trzeba 🙂 narazie nie panikuje bo termin mam na 28..a termin z usg to 17 września,ale ja to za bardzo nie sugerowałabym sie terminem z usg... 🙂 A co do mojej gin do zastrzeżeń nie mam bo już w tamtym tyg. jakbym do 28 nie urodziła to dała mi skierowanie i mam jechać do szpitala i tam sie mną zajmą 🙂


fajnie ja sie dzisiaj wypytam jej tez co bedzie jak nie urodze do 28 ...... moglaby juz tam zagrzebać tak na amen, nie wiem czemu oni czekaja do ostatniej chwili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
Roznie, ale ogolnie dluzej niz 5 min nie trzymam . mojej tez nie zawsze sie odbija 🙂
a co do najadania podobno jak moczy 7 lub 8 pieluszek dziennie to sie najada. kupa nie jest wyznacznikiem. 😉


heh, to wg tego wszystko w porzadku 😁 ale nic dziwnego jak caly czas wisi na cycu 😜 teraz dopiero 10min lezy sam a juz tak jeczal i sie wiercil jak nie wiem co 😁 co za maruda z niego 😜 maz go za czesto na siebie bral, ale jak mu odmowic, skoro tak bardzo chce przytulac synka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...