Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tylko mialas przewage że mąż zajął sie małym mój spał w salonie na kanapie bo do pracy na rano a nadinka ze mna w łózku a on sie boi z nia spac..\dzisiaj w nocy musi juz spac u siebie .. zobaczymy jak to wyjdzie.. ale brzydka pogoda dzisiaj brrr 😲 ale tu puchy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 😘

Ja też dalej w dwupaku 🤪 ale jak to napisała jedna z Naszych Dziewuszek,jeżeli od zapłodnienia ma upłynąć 226 dni to termin mi sie zgadza na 28 🤪 bo dokładnie wiem kiedy sie gździliśmy ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 😁 😁 teraz wszystkie wiecie kiedy Emilka rozpoczęła życie!!! ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czuje sie jak kupa bleeee , dzis wizyta i mam stersa co mi powie ciekawego pewnie to co zawsze brrrrrrrrrrr

"wszystko dobrze,proszę czekać \\\\\\\\\" 😁


Dokładnie!!!! niech sami sobie czekają .... nie lubie ich

dlatego mąż dzisiaj od razu wchodzi ze mną do gabinetu i bedzie z nim gadać
na sam koniec musza tak wkurzać człowieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
A ja se wpierdzielam strucle i tak mi błogggggoooo ☺️ ☺️ 🤪

i Emili szaleje 🤪 🤪

a ja na pocieszenie zaraz zjem kawał ciasta z masą czekoladową wkońcu już niebawe skończą się przyjemności , i dzisiaj powiem mojemu ze ma mnie zabrac na randke do KFC hah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A ja se wpierdzielam strucle i tak mi błogggggoooo ☺️ ☺️ 🤪

i Emili szaleje 🤪 🤪

a ja na pocieszenie zaraz zjem kawał ciasta z masą czekoladową wkońcu już niebawe skończą się przyjemności , i dzisiaj powiem mojemu ze ma mnie zabrac na randke do KFC hah 😁


Mój ma dzsiaj kurna 2 zmiane,ale jutro 1 więc może i ja zrobie sobie romantyczny wyjazd 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A ja se wpierdzielam strucle i tak mi błogggggoooo ☺️ ☺️ 🤪

i Emili szaleje 🤪 🤪

a ja na pocieszenie zaraz zjem kawał ciasta z masą czekoladową wkońcu już niebawe skończą się przyjemności , i dzisiaj powiem mojemu ze ma mnie zabrac na randke do KFC hah 😁


Mój ma dzsiaj kurna 2 zmiane,ale jutro 1 więc może i ja zrobie sobie romantyczny wyjazd 🤪


trzeba korzystać dopóki jeszcze można sobie pozwolić ale po ustaniu dzisiaj na wage troche sie przeraziłam no ale w końcu ciąża to taki błogiii stan wszystko nam wolno 😁 i nikt nic nie mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
Tylko mialas przewage że mąż zajął sie małym mój spał w salonie na kanapie bo do pracy na rano a nadinka ze mna w łózku a on sie boi z nia spac..\dzisiaj w nocy musi juz spac u siebie .. zobaczymy jak to wyjdzie.. ale brzydka pogoda dzisiaj brrr 😲 ale tu puchy 😞


moj tez rano do pracy.. ale my juz za czasow narzeczenstw zrobilismy sobi zelazna zasade, ze niewazne co by sie dzialo- nie spimy osobno 🙂
nasz Antos nie lubi spac sam.. staramy sie go nie trzymac na sobie w nocy, tylko w rozku z nami na lozku i z reguly sie udaje, ale juz o 6 odmawia spania obok nas i sie domaga brzuszkowaia na tatusiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak.. kfc czekolada.. a ja jak zawsze chlebek razowy z szyneczka i serkiem..
rzygam juz tym.. 🥴
ale jeszcze zostało mi do zgubienia duzzzzzzzzooo kilogramów wiec traktuje to jako dietke hehe 🙂
jestem zła...
wiecie co zrobilam ? kupiłam nadince spichy takie slodkie bo nie mialam juz zadnych na teraz i wrzucilam do pralki.. wyciaglam i sa jak na laleczke.. tak sie skurczyly ze nogi nadinki nie wloze wrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A ja se wpierdzielam strucle i tak mi błogggggoooo ☺️ ☺️ 🤪

i Emili szaleje 🤪 🤪

a ja na pocieszenie zaraz zjem kawał ciasta z masą czekoladową wkońcu już niebawe skończą się przyjemności , i dzisiaj powiem mojemu ze ma mnie zabrac na randke do KFC hah 😁


nie piszcie o takich przyjemnosciach przy karmiacych mamach 😁 😁 bo az mi zle jak sobie pomysle o tych moich kanapkach z szynka... ale odkad to jem na sniadanie i kolacje to maly przestal miec wzdecia takie straszne 😜 wiec wartoo...
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
tak.. kfc czekolada.. a ja jak zawsze chlebek razowy z szyneczka i serkiem..
rzygam juz tym.. 🥴
ale jeszcze zostało mi do zgubienia duzzzzzzzzooo kilogramów wiec traktuje to jako dietke hehe 🙂
jestem zła...
wiecie co zrobilam ? kupiłam nadince spichy takie slodkie bo nie mialam juz zadnych na teraz i wrzucilam do pralki.. wyciaglam i sa jak na laleczke.. tak sie skurczyly ze nogi nadinki nie wloze wrrrr 😠


poczekaj jeszcze troche to i my chlebek razowy bedziemy szamać 😁 w sumie takie oczyszczenie mi si eprzyda bo przez te 9 miesiecy jestem jak śmietnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
tak.. kfc czekolada.. a ja jak zawsze chlebek razowy z szyneczka i serkiem..
rzygam juz tym.. 🥴
ale jeszcze zostało mi do zgubienia duzzzzzzzzooo kilogramów wiec traktuje to jako dietke hehe 🙂
jestem zła...
wiecie co zrobilam ? kupiłam nadince spichy takie slodkie bo nie mialam juz zadnych na teraz i wrzucilam do pralki.. wyciaglam i sa jak na laleczke.. tak sie skurczyly ze nogi nadinki nie wloze wrrrr 😠


aaa a ja juz waze mniej niz przed ciaza 🤢 🤢 tak zle i tak niedobrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 😘 widzę że maluszki miały bio korzystne bo i mój spał b.grzecznie 🙃 😁 😁 😁 😁
także nie mogę narzekać na nie wyspanie dzisiaj 😉

Dziewczyny z wizytami trzymam kciuki za Was !!!
Zaraz napiszę Asiuli bo nie wytrzymam z tej nie pewności , mam nadzieje że już tuli Oleńkę a i nasza Zocha też mam nadzieje że rozpakowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga dla ciebie moze i straszne bo ty pewnie drobniutka jestes ale dla takiego smoka jak ja byloby cudownie wazyc mniej niz przed ciaza..
ale nie lamie sie dam rade zrzucic musze tylko poczekac te 6 tygodni i na silownie mam juz karnet i dietetyka takze damy rade tak aby miec mleczko dla malej ale i chudnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
SMS OD ASI;

U Niej dalej cisza 😞 brzuszek w nocy i jak chodzi sie spina..kawałek czopa odpadł..robi bidulka pajacyki..

moim zdaniem to oni na kase czekają!!! 😠 😠 😠 😠


oczywiście że czekają , ja bym pewnie też tyle rodziła gdyby nie łapówa 😠 ale powiem Wam że nie żałuje tej kasy i wiem że przy następnym będę miała lekarza opłaconego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
SMS OD ASI;

U Niej dalej cisza 😞 brzuszek w nocy i jak chodzi sie spina..kawałek czopa odpadł..robi bidulka pajacyki..

moim zdaniem to oni na kase czekają!!! 😠 😠 😠 😠

6 dni już po terminie hmm...do 41 tyg widze sie dokulała,moim zdaniem pora na wywoływanie z byt długie noszenia malucha w brzuchu też nie dobre. Myśle że to kwestia max dwóch dni i bedzie już miała Olke przy sobie ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
Maga dla ciebie moze i straszne bo ty pewnie drobniutka jestes ale dla takiego smoka jak ja byloby cudownie wazyc mniej niz przed ciaza..
ale nie lamie sie dam rade zrzucic musze tylko poczekac te 6 tygodni i na silownie mam juz karnet i dietetyka takze damy rade tak aby miec mleczko dla malej ale i chudnac 🙂


no.. drobniutka, ale dosc wysoka (170), wiec tak naprawde to po prostu chuda 😜
ale masz racje, grunt to pozytywne nastawienie! 🙂 na pewno Ci sie uda 🙂
mi tez, jak wmowie sobie, ze od karmienia piersia sie tyje 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
SMS OD ASI;

U Niej dalej cisza 😞 brzuszek w nocy i jak chodzi sie spina..kawałek czopa odpadł..robi bidulka pajacyki..

moim zdaniem to oni na kase czekają!!! 😠 😠 😠 😠


oczywiście że czekają , ja bym pewnie też tyle rodziła gdyby nie łapówa 😠 ale powiem Wam że nie żałuje tej kasy i wiem że przy następnym będę miała lekarza opłaconego .


eh.. sluzba zdrrowia jest tragiczna 🤢 ja chodzilam prywatnie i na szczescie z cc nie bylo problemu, ciekawe co by bylo jakbym naturalnie miala rodzic.. 🥴
Asia trzymam kciuki, daszrade i Ola juz coraz blizej! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...