Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jak to jest z tymi pieluchamy .....Bedziecie używały pieluch tetrowych czy od razu pampersów????


Pamperów tyle ze jesli okaze asie ze cos dzieciatka ma z bioderkami zamieniam na tetre zeby w aparcie nie musiało być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Ja to dzisiaj jestem z wami w przelocie ciągle coś mam dzisiaj do zrobienia echhNo ale najwazniejsze botwinka na obiad juz ugotowana jupiiii 🤪

ja chce !!! 🙂Ale jutro zrobie juz kupilam botwinke 🙂 🤪 🤪 🤪
A ja zjadlam troche krupniczku z duza iloscia prawdziwkow ,pychotka ,ale mnie cos od rana mdli ,czuje sie beee....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A przypomnialo mi się.Pytałam lekarki jak to jest z tym jeziorem czy mogę do wody włazić itp.to powiedziała że nawet pływać mogę byle bym tylko na słońcu nie leżakowała zbyt długo.No z tym to akurat to problemu nie będzie bo nie lubię sie opalać za to z wody ciezko jest mnie zawsze wyciągnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jak to jest z tymi pieluchamy .....Bedziecie używały pieluch tetrowych czy od razu pampersów????


Pamperów tyle ze jesli okaze asie ze cos dzieciatka ma z bioderkami zamieniam na tetre zeby w aparcie nie musiało być

Dorota a jak bylo z Kuba od razu tez pampersy?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
A przypomnialo mi się.Pytałam lekarki jak to jest z tym jeziorem czy mogę do wody włazić itp.to powiedziała że nawet pływać mogę byle bym tylko na słońcu nie leżakowała zbyt długo.No z tym to akurat to problemu nie będzie bo nie lubię sie opalać za to z wody ciezko jest mnie zawsze wyciągnąć 🙂
Ja sie muszę w poniedziałek o basen zapytać. Chcę chodzić, a nie wiem czy mogę, żeby się znów jakieś cholerstwo nie przypałętało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jak to jest z tymi pieluchamy .....Bedziecie używały pieluch tetrowych czy od razu pampersów????


Pamperów tyle ze jesli okaze asie ze cos dzieciatka ma z bioderkami zamieniam na tetre zeby w aparcie nie musiało być

Ja na poczatek tetre,a z czasem pampersa i oczywiscie na to usztywnienie tetra,wiec dziewuszki musicie sie zaopatrzyc w wieksza ilosc tetry,bo nawet jak jest pampers,to boczkiem luzna kupka chetnie smiga ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jak to jest z tymi pieluchamy .....Bedziecie używały pieluch tetrowych czy od razu pampersów????


Pamperów tyle ze jesli okaze asie ze cos dzieciatka ma z bioderkami zamieniam na tetre zeby w aparcie nie musiało być

Dorota a jak bylo z Kuba od razu tez pampersy?????


tak od urodzenia w pampersach był i był pieluszkowany czyli na pampersa zakadalam tetre albo dwie tetry bez pampersa zeby bioderka mial szeroko bo byl zagrozony aparatem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
No i dziękuję za wasze wsparcie.Dużo dla mnie znaczy. Jak tylko weszłam do domu to mama do mnie no to idź już się dziewczynom pochwal że jestes bo widze że się doczekać nie możesz 🙂

Fajnie ze sa takie dziewczyny jak my i jest z kim pogadac , poradzic się ( dobrze że są takie laski, ktore już rodziły jak Dorota , Aska, Kaska , które nam doradza i powiedza jak tak jest hi hi) .....Super Aguś , ze wszytsko jest dobrze z Twoja niunią .....I co imię wybrane ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
No i dziękuję za wasze wsparcie.Dużo dla mnie znaczy. Jak tylko weszłam do domu to mama do mnie no to idź już się dziewczynom pochwal że jestes bo widze że się doczekać nie możesz 🙂

hehe ja tez z moim wczoraj gadalam o Tobie..martwilam sie i kibicowalam
,jakos tak czuje sie z Wami tu zwiazana heh 🙂
Nieraz jak wroci z pracy to mu opowiadam co tam u ktorej z Was sie dzieje,a on sie cieszy ,ze nie czuje sie samotna i mam Was kiedy on jest w pracy 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mala krotko byla w samej tetrze,bo te pranie bylo uciazliwe nie ukrywam 😮
A bioderka sa bardzo wazne,musza byc usztywnione dokladnie,a ja jak sie rodzilam to mi uszkodzili bioderko ..niewiem co im zrobilam,ze mnie tak potraktowano 🤢Nosilam dlugo poduche miedzy nogami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
....Dziewczyny a najlepiej to wyglada jak ja siedze obok M i się brechtam do tego laptopa , spogląda sie na mnie jakby mi cos odbiło ....Tak jak przedwczoraj......az się mnie zapytała czy ja przypadkiem nic nie piłam jak go nie było ...... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w domu też opowiadam co u was 🙂Czasem jak juz mówiłam mój poczytuje mi przez ramię bo go ciekawi o czym tak debatujemy 🙂Co do imienia to pewnie będzie Ala, ale 100% pewności jeszcze nie ma.Szczerze to nad tetrowymi pieluchami to sie nawet nie zastanawialam...Mi dużo bratowa pomoże bo mieszkamy pod jednym dachem a jej Wiktoria za kilka dni roczek będzie miała więc jest na bieżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...