Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Powodzenia jutro na tej komunii, napewno Kuba spisze się wzorowo, a potem ciekawe czy będzie mógł się oderwać od gierki 🙂 a może rodzice wpadną w nałóg 😜


dzieki 🙂 he he własnie sie obawiam ze my popadniemy w nałóg 😁

tylko zebyscie w taki nałog popadli ,,,,,Aska wysyła meza do pracy juz 3 godzine i nie moze go wysłac ....biedny chłop wspołczuje mu pracowac cała noc ....


moj to mimo ze chory jest to dzisiaj ciagle mi o fikolkach gadal i jak tylko mial okazje to lapa tu i owdzie he he 😜 😜ale ja dzisiaj jakas taka niedostepna dzilcha jestem 😁


widział adrenalinkę w oczkach więc pewnie sobie niezłe fiokołaki wyobrażał heh dlatego tak podszczypywał 😜 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
będziemy jak mega arbuzy wyglądać heh 🙃 😮
Doris fajnie że syn uświadomiony o co tak na prawde chodzi z komunią świętą , bo nie które dzieciaki to nie przeżywają tak kościoła jak same prezenty 😮 😮 😮 a tak nie powinno być ...
Chyba też się idę wyłożyć bo plecki bolą nie miłosiernie a jutro ta komunia 🥴 🥴 🥴 trzeba się dobrze wyspać i odpocząć

co do arbuzów u mnie znowu nie było a miałam taka chec na arbuza ....co za biedronka ....


ja kupiłam wczoraj na promocji 2,40 za kg i nic specjalnego... najlepsze są w wakacje 🤪 🤪 🤪 wtedy można poużywać 😜
no Asiulka to nie dość że chłopa przed robotą molestuję to potem mu każe jeszcze tyrać hehe 🙃 🙃 🙃 nic mu nie da odpocząć 🤪 😁 😁 😁


i nie dziwota ze chlopina taki chudziutki 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
będziemy jak mega arbuzy wyglądać heh 🙃 😮
Doris fajnie że syn uświadomiony o co tak na prawde chodzi z komunią świętą , bo nie które dzieciaki to nie przeżywają tak kościoła jak same prezenty 😮 😮 😮 a tak nie powinno być ...
Chyba też się idę wyłożyć bo plecki bolą nie miłosiernie a jutro ta komunia 🥴 🥴 🥴 trzeba się dobrze wyspać i odpocząć

co do arbuzów u mnie znowu nie było a miałam taka chec na arbuza ....co za biedronka ....


ja kupiłam wczoraj na promocji 2,40 za kg i nic specjalnego... najlepsze są w wakacje 🤪 🤪 🤪 wtedy można poużywać 😜
no Asiulka to nie dość że chłopa przed robotą molestuję to potem mu każe jeszcze tyrać hehe 🙃 🙃 🙃 nic mu nie da odpocząć 🤪 😁 😁 😁


i nie dziwota ze chlopina taki chudziutki 🤪 🤪 😁 😁 😁

no własnie a pozniej mowi moj chłop to duzo je ale cos mi chudnie biedak ....... 🤪 🤪on to sobie pewnie mysli nie moge jej odmowic bo jeszcze bede miał myszy w domu hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Powodzenia jutro na tej komunii, napewno Kuba spisze się wzorowo, a potem ciekawe czy będzie mógł się oderwać od gierki 🙂 a może rodzice wpadną w nałóg 😜


dzieki 🙂 he he własnie sie obawiam ze my popadniemy w nałóg 😁

tylko zebyscie w taki nałog popadli ,,,,,Aska wysyła meza do pracy juz 3 godzine i nie moze go wysłac ....biedny chłop wspołczuje mu pracowac cała noc ....


moj to mimo ze chory jest to dzisiaj ciagle mi o fikolkach gadal i jak tylko mial okazje to lapa tu i owdzie he he 😜 😜ale ja dzisiaj jakas taka niedostepna dzilcha jestem 😁


widział adrenalinkę w oczkach więc pewnie sobie niezłe fiokołaki wyobrażał heh dlatego tak podszczypywał 😜 🙃 🙃 🙃


no a ja złośliwa zołza 🙂jeszcze go kusiłal bo nie powiem ja tez podszczypywałam tu i owdzie 😜 😜 oj bidny on dzisiaj bidny ,ale po chrapaniu sadze ze spokojnie bez wiekszego"ale"poszedł spac 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Powodzenia jutro na tej komunii, napewno Kuba spisze się wzorowo, a potem ciekawe czy będzie mógł się oderwać od gierki 🙂 a może rodzice wpadną w nałóg 😜


dzieki 🙂 he he własnie sie obawiam ze my popadniemy w nałóg 😁

tylko zebyscie w taki nałog popadli ,,,,,Aska wysyła meza do pracy juz 3 godzine i nie moze go wysłac ....biedny chłop wspołczuje mu pracowac cała noc ....


moj to mimo ze chory jest to dzisiaj ciagle mi o fikolkach gadal i jak tylko mial okazje to lapa tu i owdzie he he 😜 😜ale ja dzisiaj jakas taka niedostepna dzilcha jestem 😁


widział adrenalinkę w oczkach więc pewnie sobie niezłe fiokołaki wyobrażał heh dlatego tak podszczypywał 😜 🙃 🙃 🙃


no a ja złośliwa zołza 🙂jeszcze go kusiłal bo nie powiem ja tez podszczypywałam tu i owdzie 😜 😜 oj bidny on dzisiaj bidny ,ale po chrapaniu sadze ze spokojnie bez wiekszego"ale"poszedł spac 🙃 🙃

zeby w nocy Cie nie budził hi hi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ide lasencje bo padam taka śpiąca jestem ... tylko jak ja usnę jak mnie te plecy tak swędzą 😮 mój musi drapać dopóki nie usnę 🙃
Dorotko miłej zabawy jutro i bez nerwów 🙂 wszystko będzie oki 🙂
Miłej nocki 😘 😘 😘

Tylko zeby z tego drapania cosik nie wydrapał .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ide lasencje bo padam taka śpiąca jestem ... tylko jak ja usnę jak mnie te plecy tak swędzą 😮 mój musi drapać dopóki nie usnę 🙃
Dorotko miłej zabawy jutro i bez nerwów 🙂 wszystko będzie oki 🙂
Miłej nocki 😘 😘 😘[/quote

Dzieki Asia : 🙂i wzajemnie oby sie szybko dla Ciebie skończyła 🙂spij spokojnie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Ale pamietajcie moje Kochane ze facet to nie pies na kosci sie nie rzuca wiec jak nam tu i owdzie przybyło to powinno im to odpowiadac 🤪 🤪 🤪

Mojemu całe zycie odpowiada ze mam tu i tam wiecej ....dlatego wasi przez chociaz 6 mcy musza sie nacieszyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
będziemy jak mega arbuzy wyglądać heh 🙃 😮
Doris fajnie że syn uświadomiony o co tak na prawde chodzi z komunią świętą , bo nie które dzieciaki to nie przeżywają tak kościoła jak same prezenty 😮 😮 😮 a tak nie powinno być ...
Chyba też się idę wyłożyć bo plecki bolą nie miłosiernie a jutro ta komunia 🥴 🥴 🥴 trzeba się dobrze wyspać i odpocząć

co do arbuzów u mnie znowu nie było a miałam taka chec na arbuza ....co za biedronka ....


ja kupiłam wczoraj na promocji 2,40 za kg i nic specjalnego... najlepsze są w wakacje 🤪 🤪 🤪 wtedy można poużywać 😜
no Asiulka to nie dość że chłopa przed robotą molestuję to potem mu każe jeszcze tyrać hehe 🙃 🙃 🙃 nic mu nie da odpocząć 🤪 😁 😁 😁

o Wy pleciugi,ja dzis grzeczna,nie grzeszna 😜choc przez moment ...heh ale to sie wytnie 😁
Choop odeslany dawno,dziecko spi,drugie cicho siedzi pod serduszkiem 🙂
Aga wyslalam Ci zapro na nk 🙂 😘
Asiu Ciebie tez chce 🤪numer tel i profil na nk 😎 moj e-mail [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
mój jeszcze ma wiecej w brzuchu niz ja tyle ze u niego jakos tak go nie widac he he

o ale masz fajnie Kochana....zawsze razniej,a moj szczuply kogutek ,ale za to sila konska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
mój bez tego za grabiami mi się chowa 🤪 🤪 🤪 heh już wyglądamy jak flip i flap buhahah 😁 😁 😁 😁 😁

hahahahaa u mnie to samo ,nigdy nie byl brzuchaty czy cos,chudy,ale BYK 🤪 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ide lasencje bo padam taka śpiąca jestem ... tylko jak ja usnę jak mnie te plecy tak swędzą 😮 mój musi drapać dopóki nie usnę 🙃
Dorotko miłej zabawy jutro i bez nerwów 🙂 wszystko będzie oki 🙂
Miłej nocki 😘 😘 😘

niech Ci wylezie zza tych grabi i ino sie chwyci zań i drapie nimi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja leze sobie,tyle ,ze ja juz kapana wczesniej...Moze ustalmy jakis grafik do cholery ciezkiej ,o ktorej jemy sniadanko,o ktorej obiadek robimy itd..aby.kapac sie tez trzeba miec ustalona pore..bo ja NIE WIEM MIJAMY SIE JAKOS 😮 😮 😮 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
No to i ja leze sobie,tyle ,ze ja juz kapana wczesniej...Moze ustalmy jakis grafik do cholery ciezkiej ,o ktorej jemy sniadanko,o ktorej obiadek robimy itd..aby.kapac sie tez trzeba miec ustalona pore..bo ja NIE WIEM MIJAMY SIE JAKOS 😮 😮 😮 😁 😁 😁

juz ja jestem szybko pod prysznicem potanczyłam , a co tam , bo chyba dzisiaj z tej wanny bym nie wysza hi hi ....jeszcze na koszty meza naciagne ,musiałby dzwig zamowic .... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...