Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
A my jutro jedziemy nad MORZE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 co prawda wieczorem wracamy, ale poleżakuję na piachu, połaże po wodzie (nawet planuję se zanurzyć 🙂 ), zjemy rybsko 🤪 🤪 🤪 🤪 i będzie BOSKO!!!!!!!!!!!
Szkoda tyko, że browca nie przyjmę...ale da się przezyć 🙂


a daleko macie Agatka?

Od nas to jest jakieś 220 km, wiec nie jest źle. Dlatego nawet na 1 dzień się opłaca 🙂

o matko a my mamy 70 km


no cos Ty Czarna od Was tylko 70?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czasem na Winobraniu jest rok w rok to samo,wiec jak sie zorganizujemy,to bedziemy glowna atrakcja 😁 😁 😁Prezydent bedzie nam musial cos ekstra odpalic,za to ze sciagamy turystow z calego swiata ,bo kazdy by chcial taaakie zoo widziec na zywo haha (moze sporawa chatka dla kazdej z osobna-co by sie pomiescic )

pół pojedzie do Ciebie , a druga połowa do Karolci .....a co ..... 🤪

Jakby miejsca braklo ,to i Gusia jest goscinna hahaha

sie podzielimy hi hi ......ja tam musze zagadac z Twoim Jedru chociaz raz w zyciu ....widac ze to swoj człowiek .....a pozniej przyjedziecie do nas nad jeziora hi hi


no włąsnie do nas do nas u nas tez jest fajnie (choc nie ma winobrania 😞



u Was jest super!! Byłam co prawda raz, bo daleko, ale super było 🙂 🙂 🙂



ja tez w Poznaniu tylko raz byłam na wycieczce jeszcze w liceum podobało mi sie 🙂

No to zapraszam! WRZEŚNIÓWKI całą Polskę opanują 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
A my jutro jedziemy nad MORZE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 co prawda wieczorem wracamy, ale poleżakuję na piachu, połaże po wodzie (nawet planuję se zanurzyć 🙂 ), zjemy rybsko 🤪 🤪 🤪 🤪 i będzie BOSKO!!!!!!!!!!!
Szkoda tyko, że browca nie przyjmę...ale da się przezyć 🙂


a daleko macie Agatka?

Od nas to jest jakieś 220 km, wiec nie jest źle. Dlatego nawet na 1 dzień się opłaca 🙂



ni wlasnie to u nas nad zatokę gdanska tez tak ok 200km wiec do przeżycia

nad zatoke to tak ,....ale najblizej mamy do (skleroza nie boli ).....nie pamietam wiem ze 70 km , bo moj z kumplem chce rowerm jechac ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
A my jutro jedziemy nad MORZE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 co prawda wieczorem wracamy, ale poleżakuję na piachu, połaże po wodzie (nawet planuję se zanurzyć 🙂 ), zjemy rybsko 🤪 🤪 🤪 🤪 i będzie BOSKO!!!!!!!!!!!
Szkoda tyko, że browca nie przyjmę...ale da się przezyć 🙂


a daleko macie Agatka?

Od nas to jest jakieś 220 km, wiec nie jest źle. Dlatego nawet na 1 dzień się opłaca 🙂

o matko a my mamy 70 km


no cos Ty Czarna od Was tylko 70?

no tak 70 albo 80 km do Stegny ....bo zadz do swojego zeby sie zapytac bo wiecie skleroza nie boli.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na zakupach,kupiłam troche owoców i musiałam sobie kupić jakis krem na naczynka bo mi pekają za 40 ml dałam prawie 5 dych 😲 no ale mam nadzieje ze to cos mi pomoze,zawsze mialam z tym problem ;/
Zocha może maleństwo ma juz mniej miejsca,czytalam ze nasze dzieciaczki przesypiaja teraz 20 godzin oczywiscie z przerwami,moja mycha jakos co 3 godz daje o sobie znac w dzien,a rano i wieczorem jej wariacje sa bardziej intensywniejsze.
Iza wczoraj napisala fajnego posta o tym ze nasze szkraby zmieniaja dyscypline sportowa,z plywaka na boksera..swieto to bylo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilam wam co ostatnio moj maz wymyslil 🙂 on byl w czersku a ja w tczewie i pieszo przyszedl do mnie do tczewa to jest 80km 🙂 wystartowal o 21 a u mnie w tczewie byl o 13 🙂 ale mnie zaskoczyl nic nie mowil tylko sie zjawil wygladal jakby sie upil heh taki zmeczony byl 🙂 co za Świr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilam wam co ostatnio moj maz wymyslil 🙂 on byl w czersku a ja w tczewie i pieszo przyszedl do mnie do tczewa to jest 80km 🙂 wystartowal o 21 a u mnie w tczewie byl o 13 🙂 ale mnie zaskoczyl nic nie mowil tylko sie zjawil wygladal jakby sie upil heh taki zmeczony byl 🙂 co za Świr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz to wogole chce zaszalec chce ze szczecina do czerska na rowerze jechac uszyl juz sobie nawet hamak zeby spac na hamaku bk jak corka za nim bedzie to dwoch świrów w rodzinie bede miala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
A my jutro jedziemy nad MORZE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 co prawda wieczorem wracamy, ale poleżakuję na piachu, połaże po wodzie (nawet planuję se zanurzyć 🙂 ), zjemy rybsko 🤪 🤪 🤪 🤪 i będzie BOSKO!!!!!!!!!!!
Szkoda tyko, że browca nie przyjmę...ale da się przezyć 🙂


a daleko macie Agatka?

Od nas to jest jakieś 220 km, wiec nie jest źle. Dlatego nawet na 1 dzień się opłaca 🙂

o matko a my mamy 70 km


no cos Ty Czarna od Was tylko 70?

no tak 70 albo 80 km do Stegny ....bo zadz do swojego zeby sie zapytac bo wiecie skleroza nie boli.....

Byłam tam kiedyś tzn niedaleko w Krynicy Morskiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysl z tym grilowaniem mojego namowie zebysmy jutro albo w nd pogrilowali 🙂 zeby Ci nasi faceci wiedzieli ze tutaj jedna drugiej to podsuwa jakis pomysl to apetyta robi heh to pewnie zakazali by nam gadac heh niech mysla ze pomyslowe kobiety maja a co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Wam dobrze jakbym miała 100km do morza to byśmy smigali...No ale cóż mojego teraz to nawet na jezioro nie namówię bo musi rodzicom w weekendy pomagać.chyba będziemy mieli weekendy dla siebie jak się bobo urodzi 😞 o żadnym urlopie niema co marzyc.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
musze mojeo tez namowic zeby jutro albo w nd jechalismy nad morze 🙂 chcialabym nogi chociaz pomoczyc w morzu 🙂

No fajnie,a jak dla mnie to tylko bym sie rozochocila i ot bidok by sie ze mna mial..bym plakala i nie ruszyla sie z powrotem ni chu chu 😜 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
musze mojeo tez namowic zeby jutro albo w nd jechalismy nad morze 🙂 chcialabym nogi chociaz pomoczyc w morzu 🙂

No fajnie,a jak dla mnie to tylko bym sie rozochocila i ot bidok by sie ze mna mial..bym plakala i nie ruszyla sie z powrotem ni chu chu 😜 😎 🤪

E tam nogi, ja planuję jutro cała tam polec-chociażby było zimno 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Zjadłam bułke i tylko głoda dokuczyłam , bo dalej mi sie chce jesc....dzisiaj mam na obiad ( czyli do 16 musze czekac na M) mizerie, młode ziemniaczki z koperkiem i jaja sadzone .... 🙂

hehe ja to samo 🙂Ziemniore oskrobalam juz ,jaja posadze jak wroce ,szczypiorem posypie i do tego ogoreczki gruntowe z cebulka i smietanka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
świetny pomysl z tym grilowaniem mojego namowie zebysmy jutro albo w nd pogrilowali 🙂 zeby Ci nasi faceci wiedzieli ze tutaj jedna drugiej to podsuwa jakis pomysl to apetyta robi heh to pewnie zakazali by nam gadac heh niech mysla ze pomyslowe kobiety maja a co 🙂

też bym grilla zjadła ehh to poczekam do lipca jak brat przyjedzie na urlop jego nie trzeba długo namawiać 😜 bo Mój to nie da rady bo i tak nic nie ruszy z grilla to uważa że nie ma sensu robić 😠
właśnie wiecie że Mój już waży 5kg mniej odemnie maskara 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
świetny pomysl z tym grilowaniem mojego namowie zebysmy jutro albo w nd pogrilowali 🙂 zeby Ci nasi faceci wiedzieli ze tutaj jedna drugiej to podsuwa jakis pomysl to apetyta robi heh to pewnie zakazali by nam gadac heh niech mysla ze pomyslowe kobiety maja a co 🙂

też bym grilla zjadła ehh to poczekam do lipca jak brat przyjedzie na urlop jego nie trzeba długo namawiać 😜 bo Mój to nie da rady bo i tak nic nie ruszy z grilla to uważa że nie ma sensu robić 😠
właśnie wiecie że Mój już waży 5kg mniej odemnie maskara 😮


ja na szczęscie swego nie dogonie bo moj 100kg zywej wagi potęzny chłop dobrze zbudowany ja mam nadzieje zakonczyc wage na ponad 70 zobaczymy jak bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Jeszcze taka fajna karkoweczka przyprawiona na grilla byla,nie moglam sie powstrzymac i kupilam i od razu mojego S poinformowalam ze dzisiaj grillujemy 🤪 mam mega ochote na ta karkowke 🙂 🙂

Ja pracowalam kiedys w sklepie miesnym..mielismy tam super przyprawe ,taka oleista czerowna 🙂
Ona jest droga ,ale zesmy przyprawialy tym miesko w sezonie grillowym szlo jak swieze buleczki,robilysmy w tym warkocze z boczku i szaszlyczki i drob i wieprzowine ,super smaczki 🙂
Teraz dostepu nie mam do tej przyprawy,ale sobie przyrzadzam podobna..otoz -do miseczki wlewam olej,mieszam z przyprawami(majeranek,czerwona papryka slodka -sporo,odrobine chili ,sol,pieprz,wegeta,magi ,czosnek,ziola prowansalskie,majeranek ,oregano czy co kto tam ma ...)i ta mieszanina nacieram mieska do grilla ,albo na patelnie do obiadku 🙂Polecam pyszotka ,kto by nie byl u mnie ten sie zajadal 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...