Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia85a napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Macie juz moze siare????Kurza twarz ja dopiero dzis scisnelam lekko brodawke i kropelka sie pokazala ...cyce nie od parady 🤪
ja też ale sama sie nie leje 😁 ehh ja to 2 miesiące temu dopiero przesłam karmiić natalie (1.5L) 😁

A no to Twoje mleczarnie sobie nie odpoczna za dlugo 🙂
no no male mam nadzieje ze już brodawki zachartowane i niebede nóg z bólu prostować jak zaczełam karmić natalie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Nie chciałyscie mnie wygonic na zakupy zrobila to natura,jak zaczelo wiac tak mi net sie wylaczyl.
Wiecie laski co dzisiaj jest ??? NARODOWY DZIEŃ SEKSU i 🤪 🤪 🙂 🙂B ) co najsmieszniejsze najlepsi kochankowie sa z Wrocławia,a nie bede pisac skad sa Ci najgorsi bo jeszcze ktoras obraze przez przypadek ☺️ 😜

napisz skad ....sie dowiemy ,,,,jezli z Warmińśko -Mazurskiego ....to nie prawda ,...ja sie nie obraze na pewno 🤪



Aga nie obrazisz sie tak jak ja bo to nieprawda ze u nas(wiemy z autopsji)haaa

My wiemy to najlepiej kochana ......tacy faceci ze ho ho ho ho.....nie ma co narzekac ....tylko ze ja mam dystans do seksu .....tak sie boje ....blokada na całego .....jeszcze biednemy krzywde
zrobiłabym ....jakbym go tam scisneła hi hi hi .....



a ja w ogole przez ciaze to seksu bardzo malo jestem w mniejszosci ktorej seks w ciazy nie sprzyja 🤢


to ja też jestem w mniejszości. Odpoczywam od seksu :-) - mój już nawet przestał narzekać i pogodził się z sytuacją!!!

MOj to nie narzeka....ale sie na pioczatku zastanawiałam czy on przypadkiem nie chory jakies czy co .....( bo przed ciąza to fikołkowalismy ile sie dało) , ale mi sie wydaje ze on sie trszoke boi i nie chce mi powiedziec ....


może faktycznie się nie chce przyznać ... albo się boi że jak młody się urodzi to się po czole poklepie i zapyta go "miło by Ci było " 😁 😁 😁 😁 😁 😁



mój gteż czasami mi mówi ze chce mu sie bzykac ale boi sie o małego i puka sie w czoo mówiąc "miło Ci Tak ,miło "a ja wtedy ataku smiechu dostaje 🙂
co do kalkulatora to mi wagowo 900 g wyszło wiec nie wydaje mi sie zeby ten kalkulator dobrze wskazywał zreszta kazde dziecko rośnie inaczej tylko bodajze do 16 tyg wszystkie rozwijaja sie tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia85a- powiedz jak to jest z tym zwolniniem z drugim dzieciem , bo ty nie wrociłas do pracy po macierzynskim , tylko od razu na zwolnienie ...i co dostajessz taka sama kase jak byłas na zwonieniu z 1 dzieckiem ....
Laski ja nie mam zadnej siery i mi jakos cycki tez duzo nie urosły ,,,nosze te same staniki co przed ciązą....
Gusia co za kur**** ludzie ciagle Cie nachodza i nachodza .....przeciez to nie Twoja wina ....TY sie nim zamujsz jak tylko mozesz , a oni takie oskarzena ...
wiesz to było skompikowane bo ja po macierzyskim poszłam na urlop wychowaczy napisałam na 2 lata ale tylko rok i jeden miesiąc byłam bo jak założyła mi katre ciązy to napisałm podanie do pracy o przerwanie tego bezpłatnego urlopu 30 dni przed planowanym (pracodawca ci nie może odmuwić powrotu) i od 1 maja poszłam do pracy byłam tydzien i poszłam na l4 wczesniej dzwoniłam do zusu i powiedziała mi pani że l4 mogłam przynieść w 1 dzień pracy bo byłam tam zatrudniona , i wcale niemusiłam isc do pracy tylko zawiesc l4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia85a- powiedz jak to jest z tym zwolniniem z drugim dzieciem , bo ty nie wrociłas do pracy po macierzynskim , tylko od razu na zwolnienie ...i co dostajessz taka sama kase jak byłas na zwonieniu z 1 dzieckiem ....
Laski ja nie mam zadnej siery i mi jakos cycki tez duzo nie urosły ,,,nosze te same staniki co przed ciązą....
Gusia co za kur**** ludzie ciagle Cie nachodza i nachodza .....przeciez to nie Twoja wina ....TY sie nim zamujsz jak tylko mozesz , a oni takie oskarzena ...
wiesz to było skompikowane bo ja po macierzyskim poszłam na urlop wychowaczy napisałam na 2 lata ale tylko rok i jeden miesiąc byłam bo jak założyła mi katre ciązy to napisałm podanie do pracy o przerwanie tego bezpłatnego urlopu 30 dni przed planowanym (pracodawca ci nie może odmuwić powrotu) i od 1 maja poszłam do pracy byłam tydzien i poszłam na l4 wczesniej dzwoniłam do zusu i powiedziała mi pani że l4 mogłam przynieść w 1 dzień pracy bo byłam tam zatrudniona , i wcale niemusiłam isc do pracy tylko zawiesc l4

Ale kasa taka sama co z 1 dzieckiem na zwolnieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalam dwie paczki, jestem strasznie zadowolona , ze w sobote zamowilam a dzis juz mam rzeczy. mam juz 2 butelki 260 ml. AVENT ,
wanienke , i troszke ciuszkow , teraz czekam a trzecia pake,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ja to po macierzynskim chyba l4 pociagne do wrzesnia bo od wfrzesnia moja mama bedzie mogla siedziec z małym

Ja po macierzyńskim na 3 miechy biorę wychowawczy, mam nadzieję że załapiemy sie na żłobek od września, bo muszę do pracy wrócić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
asia85a napisał(a):
tak chorobowe 100% płatne normalny wypłat

wiesz dlaczego sie pytam bo słyszałam ze trzeba wrocic na 3 miechy po macierzynskim do pracy bo cos tam zabieraja z wypłaty dlatego sie pytam czy ta sama kasa czy mniej.....
ja też tak słyszalam bo mi w pracy babki nastarszyły i zadzwoniłam do zusu i wszystko mi powiedziała pani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja to po macierzynskim chyba l4 pociagne do wrzesnia bo od wfrzesnia moja mama bedzie mogla siedziec z małym

Ja też tak robię, mam nadzieję że załapiemy sie na żłobek od września, bo muszę do pracy wrócić...


ale zwolnienie bedziesz miec od internisty czy od pediatry czy Ci sie uda bez zwolnienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja to po macierzynskim chyba l4 pociagne do wrzesnia bo od wfrzesnia moja mama bedzie mogla siedziec z małym

Ja też tak robię, mam nadzieję że załapiemy sie na żłobek od września, bo muszę do pracy wrócić...


ale zwolnienie bedziesz miec od internisty czy od pediatry czy Ci sie uda bez zwolnienia?
Dorotka źle Cie rozczytalam, mi chodziło o wychowawczy a nie o l4. Sorki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
asia85a napisał(a):
ale szefowi niemuwiłam ze jestem w ciązy i dlatego mam zamair wrucić

masz prawo do dziecka wiec co ci miał powiedzic.....pozniej normalnie wracasz do pracy.....
dokładnie zresztą on ferr z ludzmi niepostepuje to szkoda sie podlizywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja to po macierzynskim chyba l4 pociagne do wrzesnia bo od wfrzesnia moja mama bedzie mogla siedziec z małym

Ja też tak robię, mam nadzieję że załapiemy sie na żłobek od września, bo muszę do pracy wrócić...


ale zwolnienie bedziesz miec od internisty czy od pediatry czy Ci sie uda bez zwolnienia?
Dorotka źle Cie rozczytalam, mi chodziło o wychowawczy a nie o l4. Sorki 🙂



spoko 🙂ja to czasami źzle pisze bo w moim laptopie klawiaturka sie juz z deka sypie i dlatego czasami brakuje mi jakiejs literki albo jest przestawiona bo poszczególne klawisze wolniej wybijaja literki 😠musze nowy komp zakupic niby moj ma swojego ale nie lubie go i wole swojego staruszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
ja też bede kombinować po macierzynskim bo mi sie umowa konczy 16 kwietnia 2012 tylko musze podumać gdzie isc zeby być troche na l4


najlepiej mieć L4 od ginekologa , bo Cię na komisji nie zbadają bo nie mają lekarzy orzeczników ginekologów 🙂 i możesz pół roku ciągnąć zwolnienia .
Najlepiej po macierzyńskim 60dni opieki a potem L4 na siebie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
ja też bede kombinować po macierzynskim bo mi sie umowa konczy 16 kwietnia 2012 tylko musze podumać gdzie isc zeby być troche na l4


no nad l4 to trzeba dobrze pokombinowac ja to mam dwoch lekarzy zza pieniadze co daja ale to interniscie a wolalabym pediatre .Jednaj jak nie znajdo to baby blues moze sie zaawsze przedłuzyc czy kregoslup bolec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
asia85a napisał(a):
ja też bede kombinować po macierzynskim bo mi sie umowa konczy 16 kwietnia 2012 tylko musze podumać gdzie isc zeby być troche na l4


najlepiej mieć L4 od ginekologa , bo Cię na komisji nie zbadają bo nie mają lekarzy orzeczników ginekologów 🙂 i możesz pół roku ciągnąć zwolnienia .
Najlepiej po macierzyńskim 60dni opieki a potem L4 na siebie .



ooooooooooo KOchana dobrze wiedzieć ,ale ginekoog nie musi byc ten sam co prowadzi?bo tak to bedzie dupa blada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...