Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Właśnie byli u mnie ludzie ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Chcieli zabrać mi psa, bo powiedzieli, że się nad nim znęcam. Ku.... ale się zdenerwowała. Mam powoli już tego dosyć. Pisałam Wam już o tym, że mi psa dwa razy otruli. Chyba wywieszę taki wielki plakat, żeby wszyscy wiedzieli co i jak jest. Przeszłam już przecież wizyty policji, Towarzystwa Opieki nad zwierzętami, a teraz to, ciekawe co jeszcze będzie. Nie będę przecież zwierzaka w domu kisić, żeby ludzie nie widzieli. Ależ jestem wku....a. Ja po nocach nie śpię, noszę psa na rękach, robię co mogę, karmię ją strzykawką, pipetą i wymyślam wszystko, żeby jadła i piła a oni mi takie coś chcą robić. Nie pozwoliłam im wziąć psa ani wejść do domu. Powiedziałam, żeby poszli na Policję lub do TOZ-u, bo tam jest cała dokumentacja. Ale myślę, że to jeszcze nie koniec. Brak mi sił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Muszę Wam coś opowiedzieć 🙂
Wczoraj siedzę sobie na ganku z moim P i on głaska brzuszek przez koszulkę, mówi do niego i takie tam. I nagle!!!!! Ooooooo tu masz takie wgłębienie mówi. A ja mu na to: Wiesz Wszyscy ludzie to mają, nawet Ty _ To jest pępek!!!!!!!!! Myślałam że padnę, tak się zaczęłam śmiać, że się posikałam. Normalnie zlałam się w majtki ze śmiechu. Zwieracze mi puściły hahahahahahahahaha

niezłe buhahahahahahahah..... 🤪 🤪 🤪


🤪 😁 😁 😁 też bym się posikała ze śmiechu 🙃 😁 😁 😁 😁

Co do sikania ze śmiechu to ja bardzo często sikam! Jak się tak dobrze rozbawię, to zazwyczaj jest koniec...heheeheheheeheheh


mi też nie raz zwieracze puściły 🤪 😁 😁 😁

Ja mam to chyba po mojej mamie, ona jak była młoda też często posikiwała sie ze śmiechu, nawet teraz czasem jak się dobierzemy i zaczynamy rechotać to obie posikane heheeheh. W domu to można, ja sie kiedyś w górach posikałam, śnieg po kolana, mróz jak cholera a my z Chojnika schodziliśmy. No i portki mi przymarzły prawie do nóg z czego również miałam niezły ubaw!!!!!!!!

super spodnie do Kachy jej przymarzły , a te sie smieje ......Agata Ty to super babka jestes .... 🤪 🤪

One aż zesztywniały na tym mrozie heheeheeh zawsze jak z mamą to wspominamy to jest prawie że powtórka z rozrywki 🙂 🙂 🙂


ale na chwilę Ci było cieplej jak złaziłaś z tej górki 🤪 😁 😁 😁 a potem dopiero zaczęło marznąć buhahahha

No masakra, a tu nic na przebranie przy sobie 🤪 🤪a jeszcze jak wracaliśmy z tamtąd do Karpacza to mój tata się zatrzymał i zabieraliśmy kolesia na stopa!!!!!!!! 😁 😁 😁 on się władował na tył koło mnie, a ja polana po pachy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wstyd mi było jak cholera, w wszyscy ze mnie mieli ubaw 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Właśnie byli u mnie ludzie ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Chcieli zabrać mi psa, bo powiedzieli, że się nad nim znęcam. Ku.... ale się zdenerwowała. Mam powoli już tego dosyć. Pisałam Wam już o tym, że mi psa dwa razy otruli. Chyba wywieszę taki wielki plakat, żeby wszyscy wiedzieli co i jak jest. Przeszłam już przecież wizyty policji, Towarzystwa Opieki nad zwierzętami, a teraz to, ciekawe co jeszcze będzie. Nie będę przecież zwierzaka w domu kisić, żeby ludzie nie widzieli. Ależ jestem wku....a. Ja po nocach nie śpię, noszę psa na rękach, robię co mogę, karmię ją strzykawką, pipetą i wymyślam wszystko, żeby jadła i piła a oni mi takie coś chcą robić. Nie pozwoliłam im wziąć psa ani wejść do domu. Powiedziałam, żeby poszli na Policję lub do TOZ-u, bo tam jest cała dokumentacja. Ale myślę, że to jeszcze nie koniec. Brak mi sił.


dobrze zrobiłaś że ich nie wpuściłaś bo by Ci go zabrali pewnie , ehhh masakra jak nie trzeba to się interesują z każdej strony a jak się faktycznie krzywda dzieje to nie ma na kogo liczyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Właśnie byli u mnie ludzie ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Chcieli zabrać mi psa, bo powiedzieli, że się nad nim znęcam. Ku.... ale się zdenerwowała. Mam powoli już tego dosyć. Pisałam Wam już o tym, że mi psa dwa razy otruli. Chyba wywieszę taki wielki plakat, żeby wszyscy wiedzieli co i jak jest. Przeszłam już przecież wizyty policji, Towarzystwa Opieki nad zwierzętami, a teraz to, ciekawe co jeszcze będzie. Nie będę przecież zwierzaka w domu kisić, żeby ludzie nie widzieli. Ależ jestem wku....a. Ja po nocach nie śpię, noszę psa na rękach, robię co mogę, karmię ją strzykawką, pipetą i wymyślam wszystko, żeby jadła i piła a oni mi takie coś chcą robić. Nie pozwoliłam im wziąć psa ani wejść do domu. Powiedziałam, żeby poszli na Policję lub do TOZ-u, bo tam jest cała dokumentacja. Ale myślę, że to jeszcze nie koniec. Brak mi sił.


dobrze zrobiłaś że ich nie wpuściłaś bo by Ci go zabrali pewnie , ehhh masakra jak nie trzeba to się interesują z każdej strony a jak się faktycznie krzywda dzieje to nie ma na kogo liczyć 😠

Dokładnie ASIA, to samo chciałam napisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Muszę Wam coś opowiedzieć 🙂
Wczoraj siedzę sobie na ganku z moim P i on głaska brzuszek przez koszulkę, mówi do niego i takie tam. I nagle!!!!! Ooooooo tu masz takie wgłębienie mówi. A ja mu na to: Wiesz Wszyscy ludzie to mają, nawet Ty _ To jest pępek!!!!!!!!! Myślałam że padnę, tak się zaczęłam śmiać, że się posikałam. Normalnie zlałam się w majtki ze śmiechu. Zwieracze mi puściły hahahahahahahahaha

niezłe buhahahahahahahah..... 🤪 🤪 🤪


🤪 😁 😁 😁 też bym się posikała ze śmiechu 🙃 😁 😁 😁 😁

Co do sikania ze śmiechu to ja bardzo często sikam! Jak się tak dobrze rozbawię, to zazwyczaj jest koniec...heheeheheheeheheh


mi też nie raz zwieracze puściły 🤪 😁 😁 😁

Ja mam to chyba po mojej mamie, ona jak była młoda też często posikiwała sie ze śmiechu, nawet teraz czasem jak się dobierzemy i zaczynamy rechotać to obie posikane heheeheh. W domu to można, ja sie kiedyś w górach posikałam, śnieg po kolana, mróz jak cholera a my z Chojnika schodziliśmy. No i portki mi przymarzły prawie do nóg z czego również miałam niezły ubaw!!!!!!!!

super spodnie do Kachy jej przymarzły , a te sie smieje ......Agata Ty to super babka jestes .... 🤪 🤪

One aż zesztywniały na tym mrozie heheeheeh zawsze jak z mamą to wspominamy to jest prawie że powtórka z rozrywki 🙂 🙂 🙂


ale na chwilę Ci było cieplej jak złaziłaś z tej górki 🤪 😁 😁 😁 a potem dopiero zaczęło marznąć buhahahha

No masakra, a tu nic na przebranie przy sobie 🤪 🤪a jeszcze jak wracaliśmy z tamtąd do Karpacza to mój tata się zatrzymał i zabieraliśmy kolesia na stopa!!!!!!!! 😁 😁 😁 on się władował na tył koło mnie, a ja polana po pachy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wstyd mi było jak cholera, w wszyscy ze mnie mieli ubaw 😁 😁 😁 😁 😁


może nie poczuł 😜 😜 albo żałował że wsiadł buhahahah 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ja czesto popuszczam wiec tez wtedy trzeba sie wykapac i gacie zmienic heh

hahahahahahaha oszczany zywot mamy 😁
Ja tam zawsze krzyzuje nogi 😁 😁 😁 😁 😁a niekiedy i to nie pomoze ..trza miesnie Keggla cwiczyc ,bo po porodzie bedzie jeszcze gorzej 😁na sniegu bedzie zolta parujaca plama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Muszę Wam coś opowiedzieć 🙂
Wczoraj siedzę sobie na ganku z moim P i on głaska brzuszek przez koszulkę, mówi do niego i takie tam. I nagle!!!!! Ooooooo tu masz takie wgłębienie mówi. A ja mu na to: Wiesz Wszyscy ludzie to mają, nawet Ty _ To jest pępek!!!!!!!!! Myślałam że padnę, tak się zaczęłam śmiać, że się posikałam. Normalnie zlałam się w majtki ze śmiechu. Zwieracze mi puściły hahahahahahahahaha

niezłe buhahahahahahahah..... 🤪 🤪 🤪


🤪 😁 😁 😁 też bym się posikała ze śmiechu 🙃 😁 😁 😁 😁

Co do sikania ze śmiechu to ja bardzo często sikam! Jak się tak dobrze rozbawię, to zazwyczaj jest koniec...heheeheheheeheheh


mi też nie raz zwieracze puściły 🤪 😁 😁 😁

Ja mam to chyba po mojej mamie, ona jak była młoda też często posikiwała sie ze śmiechu, nawet teraz czasem jak się dobierzemy i zaczynamy rechotać to obie posikane heheeheh. W domu to można, ja sie kiedyś w górach posikałam, śnieg po kolana, mróz jak cholera a my z Chojnika schodziliśmy. No i portki mi przymarzły prawie do nóg z czego również miałam niezły ubaw!!!!!!!!

super spodnie do Kachy jej przymarzły , a te sie smieje ......Agata Ty to super babka jestes .... 🤪 🤪

One aż zesztywniały na tym mrozie heheeheeh zawsze jak z mamą to wspominamy to jest prawie że powtórka z rozrywki 🙂 🙂 🙂


ale na chwilę Ci było cieplej jak złaziłaś z tej górki 🤪 😁 😁 😁 a potem dopiero zaczęło marznąć buhahahha

No masakra, a tu nic na przebranie przy sobie 🤪 🤪a jeszcze jak wracaliśmy z tamtąd do Karpacza to mój tata się zatrzymał i zabieraliśmy kolesia na stopa!!!!!!!! 😁 😁 😁 on się władował na tył koło mnie, a ja polana po pachy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wstyd mi było jak cholera, w wszyscy ze mnie mieli ubaw 😁 😁 😁 😁 😁



może nie poczuł 😜 😜 albo żałował że wsiadł buhahahah 🤪 😁 😁 😁 😁

Nie wiem, ale to było żenujące...tzn teraz mam z tego dechy normalnie, ale wtedy to mi wstyd było heheehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiula a jak tam z pęcherzem ?? u mnie by się przydała burza jakas albo żeby choć trochę kroplo bo masakra jest , taka duchota że szok 🤪 😮 😮 😮

ja dzis caly dzien nogi skrzyzowane 😁 😁 😁 😁poki co żlopie wode i zobaczymy ..
jak nie przejdzie to bede krzyzakiem hasać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja czesto popuszczam wiec tez wtedy trzeba sie wykapac i gacie zmienic heh

hahahahahahaha oszczany zywot mamy 😁
Ja tam zawsze krzyzuje nogi 😁 😁 😁 😁 😁a niekiedy i to nie pomoze ..trza miesnie Keggla cwiczyc ,bo po porodzie bedzie jeszcze gorzej 😁na sniegu bedzie zolta parujaca plama


o moja siora po porodzie to ma takie mięśnie że masakra ... pół dnia nie idzie do wc pijąc przy tym hektolitry piwska albo czegoś innego także nie koniecznie Kochana 🙂
może ją zaszyli do końca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Właśnie wróciłam ze szpitala 😞 Przypałętała się do mnie ostra biegunka... Na szczęście z małą jest wszystko ok, a moja psiapsióła stwierdziła, że po prostu inkubator się psuje... Idę się trzasnąć na wyrko, może zasnę.

Trzym sie Iwka ,Ty masz przesrane,a ja chodze oszczana caly dzien haha,dupna sprawa !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja czesto popuszczam wiec tez wtedy trzeba sie wykapac i gacie zmienic heh

hahahahahahaha oszczany zywot mamy 😁
Ja tam zawsze krzyzuje nogi 😁 😁 😁 😁 😁a niekiedy i to nie pomoze ..trza miesnie Keggla cwiczyc ,bo po porodzie bedzie jeszcze gorzej 😁na sniegu bedzie zolta parujaca plama


o moja siora po porodzie to ma takie mięśnie że masakra ... pół dnia nie idzie do wc pijąc przy tym hektolitry piwska albo czegoś innego także nie koniecznie Kochana 🙂
może ją zaszyli do końca 😜

A bo Wy to macie jakies silne te Kseny zamiast Kach hahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Hej laseczki 🙂 🙂

a ty co zjawiasz sie i znikasz .......

hihi a no ja jak murzyna na pasach 😁 😁 😁a cos mi sie w ogóle wiesza to forum dzisiaj 😮
cały zeszły tydzien mialam męza na zwolnieniu i nie mialam nawet jak zajrzec i popisac ,że niewspomne o poczytaniu tego co naskrobałyscie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
dziewczyny obilo mi sie o uszy ze kiedys ktos wstawial tytaj liste co trzeba kupic? chcialabym porownac sobie

w watku o wyprawce jest na samym poczatku Kasia wrzucila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
aha oki dzieki
Marta dopisz sobie masc z apteki na brodawki ,ona sie nazywa Bephanten 🙂Na poczatku bola jak sie karmi ,pekaja pieka ,a masc ta ratuje cyce od destrukcji 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski u mnie jest coraz cieplej 🤢 🤢 🤢i gdzie kuźwa jest to zapowiadane ochłodzenie się pytam????
Nawet Majka leży jak zdechlak 🥴


U mnie też mega skwar... byłam w sklepie to myślałam,że będą mnie musieli wynosić...tylko żeby mnie mogli unieść to cały personel musiałby wkroczyć do akcji hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...