Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nocka przespana cała ale za to pobudka o 6 😞 Ale teraz już smacznie śpi 🙂 Byliśmy na spacerku ale musieliśmy szybciej wrócić bo z tak cieknącym nosem ciężko mi za Młodym biegać 😞 I co z tego, że faszeruję się lekami jak alergia i tak jest 😞

MAGDA- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!W KOŃCU SIĘ DOCZEKALIŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gosiu
ale narobiłaś mi smaka na pierogi 🙂

Asiu pięknie Wam Paulinka rośnie 🙂 Wysoka dziewczyna z niej będzie. Ja byłam w szoku jak ostatnio zmierzyłam Kacpra i wyszło 88 cm 🙂

Karina powodzenie w rzucaniu fajek!!!!!!!!!! Ja nie wiem kiedy mi się to uda - pewnie jak zajdę w kolejną ciąże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
MAGDA GRATULACJE!!!
Dziewczyny ale narobiłyście smaka na pierogi ruskie 🙃 Chyba też będę musiała zrobić, pół dnia spędzone w kuchni ale warto 🙂
Karina trzymam kciuki aby tym razem się udało 😉
To co, spotkanie na piątek zaklepane???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja siedze sobie sama,Artur ma nocke ale zaraz idę spać cały dzień mnie głowa bolała i mam juz dość.

Karina trzymam kciuki musi się udać,a rzucasz bez niczego?Próbowałaś na tabexie rzucic?Ponoć bardzo pomaga i osobiscie znam ludzi którzy na tym rzucali 🙂

Aneta chyba tylko ja i Asia jesteśmy chetne na spotkanie bo dziewczynki milczą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia idź do lekarza z tymi bólami głowy, ja dostałam takie tabletki: flunarizinum, zażywam codziennie wieczorem i praktycznie głowa już mnie nie boli, a w razie napadu migreny mam dodatkowe leki.
Dostałam tabex od koleżanki co zaszła w ciąże ale jeszcze nie próbowałam, chyba muszę coś z tym zrobić 🙂
A gdzie się spotkamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MALUSZKÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA

U mnie właśnie nastała cisza, nocka dobra ale pobudka już o 5:30. Dziecko chce mnie wykończyć.
Co do piątku to my oczywiście będziemy 🙂 spotkanie w Parku Jordana miało być i chyba trzymamy się tej wersji? a godzina może 15?

Gosiu a co wczoraj u lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Mi piatek gdzina 15 odpowoada.

Gosia moje rzucanie palenie szlag trafił ! Po wczorajszym dniu wymiękam całkowicie, mam dość mieszkania tutaj, wcinania sie teściowej w nieswoje sprawy, wypominków, że nas utzrymuja, karmią i nawet wypominania herbaty ktora wypija moje dziecko! Paweł już tu życia nie ma ciagle go kontroluje bo wypił piwo w pracy bo przeklina, do cholery to nasze zycie i nasze malzenstwo, ma swoje wiec niech sie nim zajmie. Moja mama nam tyle dala, zajmowala sie Paulinka jak lezala w szpiatlu, robi na dwa etaty i zajmuje sie wieczorem Julka i nigdy mi niczego nie wypomniala ani nie uslyszlam ze jest zmeczona!

Najgorsze jest to ze nie mamy ŻADNYCH perspektyw zeby sie wyprowadzic, z jedna pensja mozemy sie za przeproszeniem zesrac bo nas nie stac na wynajem a nie ma mi kto sie zajac dzieckiem zebym poszla do pracy. Ja juz nie mam sil i nerwow. Albo przez nia sie w koncu rozejde z Pawlem albo ktores z nas wyladuje w wariatkowie.

Sory, że Wam tak zamulam ale naprawde sie tu wykończe....

Wszystkiego dobrego dla naszych Pociech 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już po spacerku i zakupach. Dzisiaj na obiad młode ziemniaczki z fasolką szparagową i jajkiem sadzonym - uwielbiam 🙂

Kacper już śpi a ja mam chwilę dale siebie 🙂

My na spotkanie postaramy się dotrzeć ale to zależy od tego w jakim będę stanie. Bo ja rano jeszcze jakoś daje radę na spacerze to po południu już umieram i Krzysiek chodzi z Kacprem na drugi spacer.

Dziewczyny pozwalacie dzieciakom oglądać tv ???

Karina współczuje sytuacji 😞 😞 😘 😘 😘 😘 A może lepiej by Wam jednak było u Twojej mamy? Może na jakiś czas zamieszkalibyście tam??

I oczywiście dla NASZYCH KOCHANYCH DZIECIACZKÓW WSZYSTKIEGO CO TYLKO NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina bardzo współczuję Ci tej sytuacji i trzymam kciuki żeby się coś zmieniło na lepsze. Najgorsze jest to że tak na prawdę nie macie żadnej alternatywy żeby zmienić tą sytuację 😞

Daga u nas Paulinka średnio zainteresowana jest oglądaniem TV, czasem popatrzy jak my oglądamy ale to tak bez szału.
A co do spacerku.......razem pokichamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas nocka super takiej chyba jeszcze nigdy nie miałam od kiedy jest Nikusia 🙂 cała przespana i spanie do 8.20 🤪 fakt,że spała ze mną,ale ja się dziś rano wreszcie czułam wyspana 🙂

Wczoraj u lekarza ok mam jej na noc dawać jeszcze przez miesiąc zyrtec i dostała taką maść do smarowania pod oczka no i to jest alergia na coś z zewnątrz tzn.jakieś może pyłki kwiatów no nie wiadomo w każdym razie nie od jedzenia.

Karina bardzo Ci współczuje i na pocieszenie powiem,że masz bardzo podobne zycie do mnie 🙂

Asia mam do Agnieszki nr.telefonu napisze później do niej

Daga jaki pyszny obiadek też to uwielbiam,ale jeszcze kefirek do popicia 🙂mniam

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH KOCHANYCH DZIECIACZKÓW 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i cholerka jasna!!!Nie dam rady być w piątek 😞 mam fajna fuchę
Przed chwilką miałam telefon z tej firmy co u nich sprzątałam,że jak chce to moge przyjść w piatek na 8 godzin od 8 posprzatać po remoncie,a że Artek w domu a oni fajnie płaca to chcę iść zawsze coś

Przepraszam was i szkoda mi,że znowu się nie udało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
WSZYSTKIEGo DOBREGO DLA WSZYSTKICH POCIECH Z OKAZJI DNIA DZIECKA!] 🙂
My byliśmy dziś u koleżanki która ma synka w podobnym wieku, bardzo ładnie się bawili 🙂
Niestety już chyba nie wyjdziemy na spacer bo zbiera się na burze 😞
Wieczorem jadę pomóc mamie w sklepie i Tomek pierwszy raz będzie kąpał małego 🙃
Karina, nie mam jak cię pocieszyć, a do żłobka może byś małą zapisała? Coś musicie wymyślić bo przecież najważniejsza jest wasza rodzina, nie możecie się rozstać 😞 Chyba że wytrzymacie jeszcze trochę czasu i poślesz Paulinkę do przedszkola a ty znajdziesz jakaś pracę. Oby wam się udało 😘
Co do spotkania to nie wiem czy zdążę na 15 bo to jest pora obiadowa Mateusza, ale postaram się coś wykombinować, a ty Gosia nie żartuj że cie nie będzie. A tak serio to dokładnie rozumiem, pieniędzy nigdy za wiele 😞
Kurde przyjechał ojciec Tomka, nawet nas nie powiadomił wcześniej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

Dziewczynki co tak milczycie??

Daga jak tam u Ciebie?Przyjaciółka już mieszka z wami??Kacperkowi przeszło zakażenie?

Asia jak samopoczucie??

Karina co tam u ciebie lepiej coś?

Ja sie dziś fajnie czuje na taką pogode tylko żeby nie lało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

ale cisza od wczoraj
Paulinka właśnie usnęła to mam chwilkę dla siebie, ale robię obiadek i troszkę sprzątam bo potem muszę się szykować do lekarza. Dzisiaj wizyta o 17:20 i usg także zobaczę Weroniczkę 🙂
Nocka dobra i spanie o dziwo aż do 7, mnie tylko w nocy złapał taki skurcz w łydce że myślałam że zwariuję ale już na szczęście jest lepiej.

My jutro będziemy na pewno.
Aneta a może wolałabyś o 15:30?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Pogoda w końcu sprzyja spacerowaniu 🙂 Także niedawno wróciliśmy i Młody już śpi 🙂
Jutro rano kontrola u lekarza. Z siusiaczkiem już dobrze, chociaż widać, że ma spory uraz i jak się go chce posmarować maścią to kwiczy już z daleka 😞 biedny mój 😞 Wysypka dalej nie zeszła, chociaż maść ze sterydami to i tak dalej jest, owszem nie taka duża i zaogniona ale nadal jest. Także mam nadzieje, że uda mi się jutro wyegzekwować skierowanie na testy alergiczne, a jak nie to pewnie gdzieś prywatnie pójdziemy i już.

Agata już u nas mieszka od wtorku 🙂 Od razu rzucona na głęboką wodę bo w środę już normalnie poszła do pracy 🙂 Oby tylko się w tym wszystkim odnalazła.

My jutro postaramy się być, napisze jeszcze smsa 🙂 Ale powinno nam się udać 🙂

Dziewczyny wiecie może gdzie kupić jakiś fajny ale tani garnitur??? Bo Krzysiek ma tylko jeden i już nie możemy się na niego patrzeć w przyszłym tygodniu znowu leci i musi mieć garniak ale nie stać nas na taki za tysiaka 😞

Pytałam się o tv, bo Kacper się chyba uzależnił 😞 Podchodzi do tv, karze sobie włączyć bajki, rozsiada się na kanapie i ogląda owszem nie jakoś mega długo bo góra 15 min i wraca do zabawy ale jak wyłączę tv to robi awanturę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 w domu norma, pez rewelacji.

Dagi garnitury fajne sa na węgrzcach, firma r&r ta sama co na św.filipa tylko ceny maja nizsze. My tam kupowalismy garnitur do slubu, koszule i inne rzeczy. Od razu robia poprawki(skracanie nogawek, wydluzanie) bez doplaty.
Mowilas kiedys ze Kacper je plati z normalnym mlekiem moze to od tego? U nas wychodzily Paulince takie kropki jak pryszcze dosyc spore i czaem ropne w okolicy"bikini" 🤪 i okazalo sie ze to balsam po 3 ms uzywania ja uczulil. moze kosmrtyki? Takim malym Dzieciakom niechetnie robia testy, bo dzici sa male i nawet w miesiac maga wyrosnac z alergii poza tym sa malo precyzyjne podobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga na tandecie są fajne i nie drogie garnitury tam w tym centrum handlowym

Ja Nikoli pozwalam ogladać bajki w tv bo też długo nie ogląda,ale jak jej włącze to chętnie ogląda szczególnie teletubisie i duzo się od tego uczy,ale teraz i tak jej przeszło bo wcześniej bardzo lubiła reklamy teraz to widzę że jej obojetne juz sa 🙂

Kurcze ale mi żal bo też bym chciała być na tym spotkaniu,ale nie wyrobie się raczej nie ma szans bo anwet jak bym wcześniej skończyła pół godziny to zanim do domu przyjdę a już nie mówię ile dojazd by mi zajał w kazdym razie mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy tylko nie za pół roku tylko tak jak Asia mówi przed jej porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...