Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Dziewczynki jak po spotkaniu opowiadać prosze 🙂

U nas już cisza wieczorna choć teraz juz Nikola zasypia coraz później.
Ale padało dziś,my wyszłyśmy na polko i zaraz musiałyśmy wracać to wam spacer tez sie nie udał a to przez to,że mnie nie było i następnym razem jak się spotkamy to bedzie piekna pogoda 🙂 😁obiecuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Paulinka już śpi, ale wcale nie było łatwo z zasypianiem....musiała wszystkim zwierzakom opowiedzieć o swoich przeżyciach na spacerku, a działo się oj działo i było co opowiadać 🙂

Ja Gosiu liczę na to że w końcu wszystkie się spotkamy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ja bardzo chętnie sie spotkam tylko no dziś tak wyszło tak to przecież i tak codzień chodze na spacery z Nikolka,mam nawet nadzieję,że już w przyszłym tygodniu się zobaczymy 🙂

A kto był na spotkanku??Asia,Aneta i co to wszystko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Jestem.

Przepraszam, że nas nie było ale jak pisałam Asi musiała iść z K. do księgowej a poza tym dzień ogólnie rzecz biorąc kiepski 😞
Następnego spotkania już nie opuścimy - obiecuje.

W przyszłym tygodniu się umawiamy ?? Wtorek ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Coesze sie ze spotkanie sie udalo i przepraszam ze mnie nie bylo.

Ja nie wiem jak w przyszlym tygodniu bo mamy w srode szczepienie i nie wiem czy nie pojade na jakis czas do mamy.

Juz trzeci dzien nie pale!! I nawet mi sie nie chce 🙂 mam kryzysy ale to chwilowe i zaraz przechodzi 🙂 🙂
Widze ile mi kasy wiecej zostaje w portfelu.

Kupilam Paulince sandalki al musze isc wymienic bo jak dluzej pochodzila po domu to mam wrazenie ze jej sie nozka krzywo uklada.

Ja siedze sama, Pawel pojechal na pogrzeb znajomego z pracy, Dzidzius spi wiec odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂jak tam po weekendzie??

U nas bardzo fajnie 🙂 dziś byliśmy w Kryspinowie,ale krótko bo nas chmury czarne przegoniły 😞 ale było super a ile ludzi normalnie szok 🤪
Nikolcia już spi,Artur w pracy ma nocke i ja znowu sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Weekend rodzinnie ale za szybko zleciał 😞 Kacper zadowolony bo ma kolejna osobę do zabaw 🙂 I może uda nam się czasem z Krzysiek gdzieś wyrwać bo Agata powiedziała, że z chęcią z Młodym zostanie. Ale póki co to we środę lecą do Moskwy i wracają dopiero w sobotę, a my znowu sami 😞

Wczoraj udało mi się wyrwać na parę godzin i pobuszowałyśmy po sklepach, jak nie lubię takich wypraw tak teraz sprawiło mi to duża radość - dobrze tak czasem wyrwać się samej z domu 🙂

Muszę się zabrać za wybieranie zdjęć do wywołania bo chyba od ponad pół roku nic nie wywołałam i pusto w albumie.

A u Was co tam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka wieczorkiem 🙂

Kacper zasypia, ja pije piwko a moje większe dzieci gadają o pracy 😉

Burzowy dzień i samopoczucie też takie jakieś kiepskie 😞 Niech już będzie sierpień to pozbędę się alergii. Kupiłam dzisiaj krople do nosa może coś pomogą bo tak to siedzę z chusteczkamiw nosie bo leje się jak z rynny 😞

My na spacerek bardzo chętnie ale jutro rano tak ok 9 bo potem to jeszcze nie wiem jak mi będzie dzień wyglądał.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem, że sama proponowałam wtorek ale w tedy nikt nie był chętny a ostatnio zdarza się tak, że muszę być w domu popołudniami bo jestem potrzebna Krzyśkowi bo mamy dużo rzeczy ostatnio na głowie. Także przepraszam ale nie zawsze mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Wszystko w porządku u nas 🙂
wcześniej Rafał coś robił na kompie więc nie chciałam mu przeszkadzać.
U nas dzień taki w miarę tylko Paulinka troszkę marudna ale to chyba przez pogodę i ząbki.

co do spotkania jak po południu to ja bym mogła bo tak z rana to u nas ciężko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...