Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

U nas noc taka sobie.
Wczoraj wcześniej się położyłam bo znowu mnie głowa bolała.
Ale dzis fajnie tak chłodniej 🙂
To jak dzis wam nie pasuje spacerek to może czwartek?
Bo w piatek mam gości bo mam imieniny,a jutro w sumie też moge,ale Artur ma wolne to też nie wiem czy nie wymyśli czegoś 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka dzisiaj bardzo dobra, spanie bez budzenia aż do 7:20, więc w zasadzie wszyscy się wyspaliśmy 🙂
Co do spotkania to tak jak pisałam ja się dostosuję do wszystkich. Jedno mam tylko takie zastrzeżenie że jutro ma być strasznie gorąco a w czwartek troszkę chłodniej 🙂 ale tak jak pisałam dostosuję się do większości 🙂
Dzisiaj chyba też chłodniej a przynajmniej nie ma takiego słońca to może będzie czym pooddychać.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂

Ja dzis jade do mamy i wracam w czwartek lub w piatek. Jutro szczepienie, mam nadzieje ze Paulinka bedzie grzeczna 🙂

Wczoraj zdecydowalam ze obcinam wlosy, i moze jakis kolor zrobie, coz, nie pali sie to mozna czasem jakas przyjemnsc sobie zafundowac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

Ale dziś duchota normalnie nie ma czym oddychać.
Nikola juz spi,ja czekam na męża 🙂
Muszę wam powiedzieć bo zapomniała,że Nikusia juz od 3 tygodni nie używa smoczka do zasypiania sama z niego zrezygnowała 🙂
I dziś pierwszy raz zrobiła siku do nocniczka 🙂 na dodatek sama usiadła 🙂

A spotkanie powiem wam tak nie będe już mieszać i który dzień ustalicie tzn.środa,czwartek,piątek ja zrobie wszystko żeby być bo się stęskniłam za wami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas też już wieczorna cisza, zaduch jak nie wiem, straszna ta pogoda.
Ja tak jak pisałam wolałabym czwartek bo zapowiadają lepszą pogodę, ma być chłodniej a jutro ma być ponad 30 stopni więc jak dla mnie to już za dużo.

Gosia gratulacja dla Nikoli 🙂 dzielna dziewczynka!
u nas póki co smoczek do zasypiania jeszcze musi być, ale jak tylko zaśnie to od razu wypluwa, pewnie też któregoś dnia sama z niego zrezygnuje, póki co sukces mamy taki że już chyba od dwóch tygodni nie budzimy się w nocy i nie jemy 🙂

Paulinka miała dzisiaj kleszcza 😞 ale się wystraszyłam, na szczęście udało mi się go wyciągnąć w całości i jeszcze się ruszał! uważajcie na Maluszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór!
Ja jestem padnięta, dziś ciężki dzień ale za to dużo zrobiliśmy w sklepie Mati przy babci zjadł o wiele więcej niż przy mnie, bardzo się z tego cieszę bo ostatnio u niego z jedzeniem słabiutko.

Mi pasuje czwartek tylko pytanie gdzie?
Karina należy się, a co 🙂 zazdroszczę ci ...
Gosia gratulacje dla Nikoli, mądra dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia ale mnie wystraszyłaś tym kleszczem,gdzie go Paulinka miała??Juz cholery są!!
Asiu no na pewno w taki upał nie będziemy się spotykać ze wzgledu na Ciebie ja nawet bym sumienia nie miała 🙂 może byc czwartek 🙂 tylko kochane nie wiem nie gniewajcie się ,ale ja nie cierpie bardzo zaludnionych miejsc i nie chcę do rynku 😞 może być jakiś park????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wczoraj już nie miałam jak zajrzeć po padałam. Nocka u nas z dwoma pobudkami ale spał ładnie do 8.30 🙂 Dał sobie w końcu zajrzeć do buźki i mamy już wszystkie 4 i dwie górne 3 się przebijają 🙂

Co do spotkania to dam Wam znać jutro bo dzisiaj albo jutro ma przyjść kurier z resztą rzeczy Agaty z Londynu także muszę być gdzieś w pobliżu domu.
A jak będziecie wracać autobusami czy mężowie po Was przyjadą ?

A my od dzisiaj sami 😞 Jak Krzysiek wychodził i powiedział Kacprowi, że wyjeżdża i nie będzie go parę dni to Młody tak strasznie się rozpłakał i tak się w niego wtulił ze aż wszyscy się popłakaliśmy 😞
Także do soboty siedzimy sami 😞

Gratulacje dla Nikolii siusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dla Paulinki pięknie przespanych nocek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie Daga jesteś 🙂 obiecałaś ostatnio,że spotkania nie odpuścisz 😉
Ja będę wracac autobusem 🙂
Asia ale super masz z tymi ubrankami zazdroszcze 🙂
Ja pojadę 179 i wysiądę pod Cracovia więc mi tak jest lepiej i moze być 15.15 🙂

Zapytam jeszcze Agnieszke może też bedzie chciała się spotkać 🙂
A co się dzieje z Ela??wiecie coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga no wreszcie się pojawiłaś 🙂
mam nadzieję że będziecie jutro!

ja z mojej wsi to mogę jedynie tramwajem przyjechać 🙂
a z powrotem to nie wiem jeszcze, ale jak ie będzie padało to pewnie same wrócimy i Rafał nas tylko z pętli odbierze

co do Eli to nie mam pojęcia, ale zaraz do niej esemeska napiszę
a do Agi napisz, może akurat się uda bo tez już o nas zapomniała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem 🙂
na wezwanie Pani kierownik Joanny 😁
Nie zapomniałam o was ale miałam tyle na głowie, rodzice mieli jubileusz, zaraz po tym moja siostra wylądowała w szpitalu na 2 tygodnie 😞 ma jak to określiła lekarka "fachowo" coś w głowie na mózgu 😞 😞 😞 w piątek wróciła do domu na razie dobrze się czuje ale zobaczymy co będzie dalej.
Tak ze ja cały czas byłam w trasie między szpitalem a domem. Dziś jeszcze byłam na rozmowie o prace ale nic z tego nie wyszło bo praca w sklepie do 1:00 w nocy. 😮 😮 😮 😮 😮
U nas odpukać Bartek zdrowy, umie już liczyć do pięciu 🙂 i zaczyna rozpoznawać kolory 🙂 jest nałogowym oglądaczem bajek i nic innego może się nie liczyć nawet na pole nie musi wychodzic 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...