Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a to wiem że będą zielone kupki - śmieję się, że takie też shrek robił :P Póki co jest ok, ani ja ani mały nie mamy wzdęć 🙂
hmm.. ważyłam Grześka.. waży 5900g 😆 jak dostaje butle, to zjada 120 ml. Pamiętam, jaki kiedyś trudno było w niego wmusić te 60 ml.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje dziewczynki za wsparcie Goshe apropos aspiratora przed nim uzywaj wody morskiej ja mam Marimer czy Marimar ... rozrzedza wydzieline z noska i ladnie sie odciaga katarek... wlasnie zawalili nas materialem na studia eh narazie uciekam bo cierpie na brak czasu 😞 brakuje mi Was dziewczynki caluje Was z osobna gorąco i Wasze malenstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ja k Goshe napisala :P zdradzic nie moge 😁.
Mala dalej cos kupek nie moze zrobic leki odstawilismy i dajemy tylko wode z cukrem bo juz dosyc mam tej chemi i kurcze ciezko to idzie :/ juz mni to denerwuje troche
a karmimy ja bebilon peptil 1 mam nadzieje ze to wkrotce minie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj maly to dzisiaj pobil rekord spania w nocy 🙂 jak zasnal o 20.30 to obudzil sie dopiero o 5 nad ranem hehe ale i tak tylko zjadl i znowu zasnal 😁 😁 a mi cycki przez ta noc myslalam ze odpadna 😲 do teraz mam nabrzmiale i bola;0 a Oliwierus znowu spi najedzony, dostal leki, pogaworzyl, posmial sie no i sie tym zmeczyl i zasnal hehe tylko go do lozeczka polozylam 😁 chwila spokoju 😁 wogole dziecko juz 2 dni nie kąpane przez to przeziebienie heh moj brudasek 🙃
a z tymi kupkami to juz nie wiem co gorsze to ze nie moga zrobic kupki czy to ze robia za czesto ?ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nasza juz 2 dzien nie robi kupek 😁.
tylko zje i idzie spac albo gada z nami 😁 w tej chwili sobie spi 😁.
Ja sobie siedze obok niej pije sobie bacardi i mam chwile dla siebie ;D.
Wogole dzisiaj znow do dentysty masakra juz bym chciala miec wszystkie zeby wyleczone 😁 .
Goshe czapeczka fajniutka w Askocie kupilas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia tylko pozazdrościć takiego wypoczynku 🙂 Ale nie narzekam, bo moja Gabi zasnęła wczoraj o 23 i ładnie spała 🙂 Obudziała sie tylko o 3 i 6 na karmienie i spała prawie do 9 🙂 teraz tez sobie śpiocha a ja mam chwilę dla siebie 🙂 Miałam sie szykować na spacerek, ale zbiera się niestety na deszcz 😞

Masz rację Gosi..nie wiadomo co gorsze biegunka czy zatwardzenie 😞 Najlepiej jakby kupki były normalne 🙂 Tak jedna dziennie 🙂 Super czapeczka 🙂 Słodki ten Twój Oliwierek 🙂 Gabi jest zainteresowana 🙂 heheheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej :*

Gosia, ale Oliwierek Ci urósł 🙂

Sandroos - czy ja mam wrażenie, że Twoja niunia pokazuje nam środkowy palec? :P :laugh:

Marta - mój Grzesiek wczoraj w nocy spał podobnie jak Gabi, z tym, że zamiast piżamki, założyłam mu body. I zauważyłam, że chyba lepiej mu się śpi z gołymi nóżkami 🙂


pozdrawiamy :* [img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie144.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no prosze bacardi sie popija 😉 🙃 hehe ajj tez bym sobie jakiegos pysznego drinka wypila:P ale jak narazie tylko karmi mi zostaje 🙂
czapke kupilam w pasazu grunwaldzkim na parterze tam jest takie stoisko z czapeczkami dla dzieci 🙂
Kasia hehe co do palca Nadi Sandroos to tez zauwazylam hehehehe no ladnie 🤪
a gdzie ten Twoj malutki Grzesiu sie tak zapatrzyl hehe jejciu jaki on jest slodziutki 🤪
a Gabi to tez niezly pulpecik hihihi a jak zerka hehe Gabi podrywa Oliwierka heheheheh 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Mamusie
Boze , jakie Wasze skarby słodkie 🙂
A Twoja Marta Gabi to dość duża....na tym zdjęciu w łózeczku to kobiecinka że ho hono i jakiego Misia ma - duży funfel.

Czapka Oliwierka super 🙂
\
Moja Hania tez wklada paluszki, nawet piąstkę niekiedy do buzi....a głodna nie jest, to normalne u dziecia - potrzeba ssania - no a smoczka nie chce.

Dzis rano kupke Hania zrobiła, no ale znowu nic. Wypiłam rumianek, moze to pomogło. Chciałam jej dac do picia to mała skubanica wypluwała :laugh:

Moj starszy synus ma zatoki chore, głowa mu pęka - dwójka dzieci w domu - zajchac sie mozna.
Wyobraźcie sobie ze nawet sie dzisiaj jesczze nie myłam - gdyby nie to ze poleciałam pranie na dwór wywiesiec latałabym jeszcze w pidżamie....wyglądam fatalnie, masakrycznie
no i znowu puchnę - nie mam pojęcia co to jest.....buzie mam jak balon- nie mówiąc o reszcie....żle sie czuje....co sie tam dzieje w tym moim organixmie - bo dlaczego tak sie dzieje?

Dośc ze jestem gruba, jeszcze spuchnięta... 🤨 tylko ryczec

u nas taka ładna pogoda - a mi sie nawet nie chce wyjsc na dwór....dopada mnie dzis chandra....

Marta - byłas na szczepieniu - jak Gabi?
napisz prosze czy była jakas niespokojna po? ja z Hanią ide w czwartek....

pozdrawiam Was

Gruby Kamyk 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiście spora ta moja córeczka 🙂 W końcu waży już prawie 5 kg 🙂 Jest za co chwycić 🙂hehehe

Kamyk ja na pewno będe szczepić małą na pneumokoki, ale dopiero przed pójściem do żłobka czyli przed rozpoczęciem przez nią pierwszego roku. Jeśli chodzi o rotawirusa to ja osobiście nie szczepię, bo jest to szczepionka doustna, a moja gabi strasznie ulewa nie tylko po jedzeniu więc mogłoby się okazać ze wydałam niepotrzebnie pieniądze.

Kamyk pisałam wcześniej, że niestety Gabi źle zniosła szczepienie. Strasznie mi płakała przez 2 godziny, a ja razem z nią, bo nie wiedziałam co mam zrobić...biedna jeszcze nigdy się tak nie zanosiła. Potem była strasznie marudna przez cały dzien i w nocy...ale to nie jest regułą i może Twoja Hania dobrze zniesie szczepienie.

Kamyk co do puchnięcia to może udaj się do lekarza...nie wiem czy jest to normalne żebys tak puchła 😞 Biadactwo....nie załamuj się - na pewno uda Ci się wrócic do swojej wagi. Mi też jeszcze zostało 7 kg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro lece ze sobą do lekarza....zobaczymy co powie - martwie sie ze da mi leki i nie bede mogła karmic piersią - ale nie martwie sie na zapas....

Co do neumokoków - własnie dzwoniła moja znajoma - jej córka studiuje medycyne i podpytała jednego z pediatrów o te szczepionki no i powiedziała jedna dobra pani pediatra ze osobiscie szczepiłaby nie na pneumokoki tylko na meningokoki i to nie teraz tylko troszke później....


no dobra, lece z Piotrkiem pograc w eurobiznes, Hania na swoim leżaczku nam dopinguje..
wiecie co, bez tego lezaczka nie mogłabym normalnie funkcjoonowac - Hania wszystko i wszystkich widzi, mozna ja łatwo przeniesc gdziekolwiek, nie musi lezec płasko i patrzec w sufit.
polecam 🙂

buziaki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk pamietaj Twoje zdrowko jest bardzo wazne w koncu musisz byc silna i zdrowa dla swoich pociech 🙂 i nie martw sie bedzie dobrze moze obejdzie sie bez antybiotykow 🙂
co do szczepienia to np. mojemu Oliwierkowi nic kompletnie nie bylo tak jakby nie byl szczepiony 😁 widze ze wszystkie macie te lezaczki a ja nie mam 🙂 heh ale jakos nie potrzebuje klad emalego na lozku na poduszkach i tez jest w pozycji polsiedzacej 😁
Moj wazy 5300 takze tak w normie ani za malo ani za duzo 🙂
aha kurcze wyobrazcie sobie ze dostalam OKRESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 no taka zla jestem ze szok!!!!!!dopiero co skonczylam plamic po pologu (7 tyg to trwalo!) 2,5 tyg cisza i okres ehhhh ale cios a przeciez karmie wylacznie piersia i w dzien i w nocy 😞 🤨 jedno co dobre z tego to przynajmniej bede wiedziala kiedy mam dni plodne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja Ci Gosia zazdroszczę okresu, przynajmniej będziesz wiedziała o dniach płodnych 🙂 Ja niestety wciąż nie mam, a na dodatek coś mi brzuch urósł znowu 😠 😲 mam taki jak 16 tc ;( Jak teraz byłby kolejny mały Grześ to bym się załamała. Chciałabym zajść w ciążę tak za rok, by mały był już trochę odchowany..

Kamyk - ja nie szczepię ani na pneumokoki, ani na rotawirusy. Mój pediatra powiedział, że mimo, że dzieci sa zaszczepione, to i tak chorują na to, może objawy ciotkę lżejsze są..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...