Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu mojej Gabi też pomaga herbatka rumiankowa 🙂

Elasia moja na szczęście od początku lubi się kąpać -dobrze, że Twoja Patrycja też polubiła 🙂

Teraz niestety włączyła się jej maruda i coś popłakuje 🙂
Śmiać mi się chce bo już mieliśmy 4 podejścia z mężem od 2 dni i niestety Gabi jest Strażnikiem Seksasu jak to powiedział mój M 🙂 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
huraaa!! Grzesiu w końcu zrobił wieeeeelką kupkę, aż na pampersie się nie zmieściło :P az mi ulżyło, bo już się martwiłam 🙂
Herbatkę rumiankową pił dość często, ale myślę, że ruszyło go po śliwkach 🙂
Wodę z cukrem nie próbowałam nigdy, ale wypróbuję przy najbliższych kłopotach Grzesia 🙂

Marta, nie jesteś sama, nasz też jest strażnikiem seksasu :P dlatego sprzedajemy go babci 🙂 i tak oto babcia jest szczęśliwa że ma wnusia, a my mamy chwile dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia no ja tez musze kupic taki gryzaczek specjlny cos jak smoczek ale zamiast silikony ma gryzaczek 🙂 no slini sie strasznie ehh
Kasia powiem Ci ze moj wczoraj zrobil tez taka olbrzymia kupe ze az szyja mu wyszlo i wogole brzuch nozki hehe
Co do sexu to jak juz pisalam maly zasypia ok 20.30 wiec mamy caly wieczor na przytulanki hihi 🤪 ☺️
aha no i w koncu dostalam prawdziwego okresu 😞 tamto plamienie to byla chyba zapowiedz hehe
JA nie wiem ale moj kiedys lubil sie kapac a teraz mu sie odmienilo i placze tzn poplakuje jak go myjemy nie wiem oco chodzi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my KASIU niestety nie mamy komu chociaż na chwilkę wydać tutaj dziecka 🙂 Śmiejemy się, że Gabi nie chce mieć braciszka albo siostrzyczki 🙂

My dzisiaj musieliśmy jecha c kupić jaki krem na ciemieniuszkę, bo niestety wczoraj mała dostała, a dzisiaj to już prawie na całej główce ma 😞 tak to brzydko wygląda i niestety śmierdzi 😞( ehhh....dobrze, że ma troche wlosów to przynajmniej zasłaniają to swiństwo. mam nadzieję, że żel który kupiliśmy pomoże...kurcze kosmetyki dla dzieci są takie drogie że szok. Kupiłam jeszcze żel do mycia ciałka i włosków firmy Mustela - mam nadzieję, że się sprawdzi.

Jestem ciekawa o której moja Gwiazda dzisiaj zaśnie. teraz siedzi wykąpana w bujaczku obok mnie i oczy jak pięciozłotówki 🙂 Nie zapowiada się żeby poszła niedługo spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia, dzieci tak mają, że jak za dnia dostaną za dużo emocji, to wieczorem odreagowują 😞 Grzesiek po każdej jeździe samochodem albo wizyty gości wieczorem jest bardzo niespokojny i płacze ;/

Czy Wy też tak macie, że gdy wychodzicie gdzieś bez malucha to strasznie za nim tęsknicie? Ja z mężem wyszłam dziś na wieczór, to non stop myślałam co u małego, choć był w dobrych, babcinych rękach. Eh, normalnie nie spodziewałam się, że miłość matczyna może być tak silna.. 🙂 z resztą teściowa zauważyła że mały jest ze mną bardzo związany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elasia nasza Gabi też źle znosi gości...jak jest są więcej jak 2 osoby - do 2 osób to jeszcze jest ok. Ale jak były u nas ostatnio 2 pary i jeszcze roczne dziecko to niestety Gabi była strasznie niespokojna i płakała.

Kasiu Gabrysia uwielbia jazdę samochodem- na całe szczęście, bo do babci mamy daleko 🙂 Dzisiaj własnie jedziemy na kilka dni. Kurcze śmiac mi sie chce z mojej mamy, bo już dzwoni i mnie męczy, że juz mamy wyjeżdżać 🙂 Stęskniła się za wnuczką 🙂
Fajnie, że możecie sobie z mężem gdzieś wyjść 🙂 Kasiu ja też mam tak, że jak tylko na zakupy wyjde na godzinkę to zastanawiam się co w domku się dzieje i szybko wracam... a potem zacałowałabym ją. hehehe...zaraz uciekam do centrum handlowego po leginsy, bo wczoraj sobie kupiłam sługi sweterek 🙂 ehhh...trzeba troszke odżyć po tej ciąży i wyjść już z tych luźnych szmatek 🙂 Byłam juz 3 razy na solarium- teraz tylko kosmetyczka by sie przydała, bo brwi mam zarośnięte 🤪
Buziaki Mamusie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O dziwo dziewczyny nawet się dziś w nocy wyspałam! 🙂

Ja jak wychodzę to nawet się nie martwię o Patrycje-zostawiam ją albo z mama albo z mężem wiec w dobrych rekach,ale jak już wrócę to nie mogę się od niej odkleić 🙂Tak jak Ty Marta całuje ja i przytulam do upadłego 😁

Marta nie boisz się przebarwień na skórze? bo ja czytałam gdzieś na necie ze po ciąży łatwo takowych się nabawić opalając się w solarium 🤔 Ja mam jeszcze widoczna kreskę na brzuchu i zdecydowałam ze pójdę się opalać dopiero jak mi zniknie bo nie chciałabym żeby mi na wieki wieków została 🙂Ale z drugiej strony jestem taka biała ze az to niezdrowo wygląda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
troche mnie tu nie bylo ale tak mniej wiecej jestem na bierzaco. w piatek bylam na szczepieniu z kubusiem ogolnie nie bylo tak zle i cale szczescie nie dostal temperaury.aha i kubus wazy juz 6600g mala kluska 🙂dzisiaj tak w miare mialam noc przespana bo tak o w nocy nie chce spac tylko sie usmiecha i czasem gaworzy 🙂 jejku ja to nigdzie nie moge wyjsc bez kubusia bo tak placzze ze nie moze nikt go uspokoic.a gosci to tez nie lubi bo pozniej tez jest nkiespokojny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Agatka ale Twoj Kubus juz duzo wazy 😁 😁 😁 moj to ostatnio wogole nie przybiera na wadze 😞 😞nie wiem przez co, moze przez katarek???znowu zamrtwienie...
Marta ja tez nie mam tutaj rodzicow we Wrocawiu i jak cos to nie mam z kim malutkiego zostawic jak Michal w pracy 😞ciekzo bez pomocy mamci czasem...Tesciowie sAMI maja 5latka na wychowaniu i do tego przacuja wiec na nich liczyc nie mozna 😞 ehh
macie racje jak wyjdzie sie gdzies bez maluszka to straszzna tesknota ogarnia heh i tylko mysli czy wszystko okej... 🙂
Ide kapac maluszka :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Agatka - nie przejmuj się wagą Kubusia 🙂 jak zacznie chodzić to wszystko "wybiega" 🙂 Mój ma 6100g więc też całkiem sporo 😆

Marta, ja póki co na solarium nie idę, bo nie wiem jak to wpłynie na pokarm. Chyba, że zasłonię piersi pieluchą to wtedy chyba nic nie powinno się stać 🙂Co do tej kreski na brzuchu, to mi już prawie znika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta a ja sie tak zastanawialam czy mozna na solarium chodzic jak sie karmi..czy to jakos zle nie wplywa na pokarm i na nas ogolnie w koncu niedawno rodzilysmy...ja tak jak Elasia mam jeszcze ta brazowa linie na brzuchu i co najgorsze wogole mi nie schodzi 😠 mam ja przez cala dlugosc brzucha 🙃 😮
Racja Marta trzeba troszku odżyć po ciazy 😁 ja kupilam sobie dzisiaj buty i torebke a jutro ide do fryzjerka sciac wloski bo juz pomalowalam na braz 🙂 heh mialam robic odrosty ale jakos znudzil mi sie juz blond 🙂za dlugo go mialam 😁
A moj mlody za to bardzo towarzyski hehe lubi jak do nas ktos przychodzi tak sie wtedy przyglada i obserwuje nowa osobe hehe smiesznie to wyglada 😁
Oliwierek skonczyl dzisiaj 10tygodni 🤪 ale szybko minelo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, ja w czwartek będę sama odrosty robiła 🙂 ale na ciemne włosy się już nie zdecyduje 🙂 Od liceum miałam czarne włosy i kosztowało mnie to nie lada wysiłek aby przejść z nich na blond, oczywiście nie obyło się bez "bycia marchewą" :P 🙂 no ale to już za mną. W blondzie młodziej się czuję :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja poszłam na całego - po prostu kupiłam tani rozjaśniacz i wyszła marchewa,, poprostu moje włosy wyglądały jak "idź stąd i nie wracaj" :P :P a do tego miałam bardzo popalone włosy. Aż w końcu trafiłam do fryzjerki, która zrobiła z moimi włosami porządek, położyła dobre farby i jakoś mi te włosy odżyły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi ja tez tak sobie eksperymentowalam tylko z farba co ma rozjasniac 3-4 tony i wyszly mi zielono siwe hehe 🤪 oczywiscie popalily sie heh a robilam to przed praca:laugh: ale bylo to na wakacje rok temu:laugh:

Uciekam Kasia bo mnie moj M wola ☺️ Buziaczki dla Ciebie i Grzesia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do solarium to zanim poszłam to oczywiście zasięgnęłam porady i nie było żadnych przeciwskazań - oczywiście chronię brodawki. Moje koleżanki też chodziły i było wszystko ok.

Elasia kreskami powoli znika, a przebarwienia póki co żadne mi się nie zrobiły 🙂

Ja do fryzjera umówię się przed Świętem Zmarłych/
Gosiu też życzę miłego wieczorku 🙂 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂
w końcu znalazłam czas - co to byl za tydzień - tak sie umeczyłam....Mój Piotruś miał chore zatoki wiec siedział w domu, nudził sie biedulek, no i lekcje trzeba było nadrabiac i uczyc sie na sprawdziany które go omineły - MASAKRA jedna...
tyle nerwów straciłam przez to - Misio jest w IV kl i nauka historii i przyrody jest dosc trudna w porównaniu z poprzednimi klasami gdzie przedmiot byl ylko jeden 🙂
łez poleciało, cierpliwosci juz nie mam za grosz....nerwów straciłam....
mówie wam.....małe dzieci mały kołpot, duże.....same zobaczycie:laugh:

Tak wiec tydzien meczarni - jak Hanusia spała to sie uczylismy, albo gralism w eurobiznes - skubany zawsze mnie ogra 🙂 - albo pranie, sprzatanie, gotowanie - zero chwili dla siebie. Mój mąz wyjechał w piątek po południu i wrócił dopiero wczoraj w niedziele - wiec na dodatek byłam sama .....całe szczescie juz koniec.

A wiecie ze moja Hania uwielbia jak przychodza goscie - siedzi sobie w lezaczku, przygląda sie, i zawsze usypia. Kazdy sie dziwi jakie to ciche i kochane maleńtwo.

My ją kąpiemy ok 20 -21. Hanusia usypia - budzi sie na karmienie ok 2 - ostatnio o 4 no a potem między 5 a 6 i spi do 7. tak wiec juz sie wysypiam od bardzo dawna - bo mała spi tak od ok miesiąca...

Marzy mi sie solarium - jednak lekarz powiedział ze nie jest to wskazane, wiec poczekam - a jestem taka blada - az brzydko wyglądam...

Jak długo dziewczyny zamierzacie karmic swoje maluszki? - w sumie chciałąbym tak do lutego bo w marcu do pracy i przejde na butelke, poza tym chciałąbym sobie czas zostawic na doprowadzenie siebie do normalnosci - solarium, kremy wyszczuplające trzeba wklepac w brzuszek i dolne partie, poza tym szykuje sie na kuraje odchudzając herbalife - dosc drogie - ale wiem ze efekty sa po miesiącu rewelacyje - a tabletki i koktail raczej nie wskazane przy karmieniu.

Wiecie ze przez to ze mam troszke wiecej ciałka mam jakies zachamowania przed sekscem - u mnie to nienormalne - ja jestem po prostu sexocholiczką .....jakos nie moge zaakceptowac siebie - i w takim stanie t sie raczej nie stanie....

Nasza Hania dzis skończyła 2 miesiące - malutka nasza - a jaka pyzata 🙂))
moze jutro wkleje jakies zdjecie.
buziaki

sorki ze zanudziłam was - musiałam sie wygadac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk, wcale nie zanudziłaś 🙂 Fajnie wiedzieć co u Ciebie i u Twoich dzieciaczków 🙂
co do seksu, to nie powinnaś się niczego wstydzić, tym bardziej męża 🙂 Przecież kocha Ciebie taką jaka jesteś , czy z brzuszkiem czy bez i tak będziesz dla niego tą najukochańszą 🙂
Ja na początku też się wstydziłam swojego ciała, ale szybko wybił mi to z głowy i już się nie przejmuję 🙂

a u Grześka zmiana. Zaczął robić kupki co 2 dni, kiedyś była rano i wieczorem, a teraz średnio co 48h 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamyk naprawdę miałaś męczący tydzień...ale dałaś radę 🙂
Podobnie jak Kasia uważam, że nie powinnaś się wstydzić ciałka 🙂 A co z opuchlizną? Co powiedział lekarz?
Kasiu kupki co 2 dzień są oki...widocznie Grześ już trawi szybciej i nie musi tyle robić kupek 🙂 Moja czasami tylko jedną dziennie zrobi a czasem nawet 3-4 🙂

Widzę, że tylko jak na solarium sobie pozwoliłam:P Pokarm mam i nic się nie dzieje...a czuję się o niebo lepiej 🙂 Nawet mój brat, (bardzo krytyczny co do wyglądu i szczery 🙂) jak wczoraj przyjechaliśmy to powiedział, że jakoś wyładniałam ☺️ ...hahahahahahaha - a jak mi było miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...