Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zapomniałam Wam wczoraj napisac, że przyznali mi zasiłek dla bezrobotnych - przez 3 miesiące będą płacili 570 zł, a przez kolejne 3 będzie 470 zł 🙂 huraa, zawsze to jakiś dodatkowy "grosz" 🙂

My dziś wstaliśmy o 6.20 - teściu nas zbudził, że go zalewa - akwarium nam się przelało i pełno wody na podłodze było.. znowu.. ;/ Grzes teraz odsypia a ja zabieram się za pisanie pracy zaliczeniowej o eutrofizacji Bałtyku..

Planujemy remont w salonie, wymiana podłóg na kafle żeby woda nie przeciekała niżej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzis tez pobudka o 6 bo szwager dzwoni rano, ze do porodu jada... 🙂
Jak dojechala do szpitala to miala 5cm, a po 3godzinach juz 10cm.. tylko meczyla sie biedna, bo tak te 10 cm miala 2h az...Mlodemu glowa nie chciala sie zrotowac w odpowiedni wymiar...
Tak sie cieszylam, ze jako pierwsza zobacze Wojtka..ale o 10 musialam juz uciekac bo i tak bylam spozniona 50min do pracy 😞 A zlozliwiec maly urodzil sie o 10 26 😁 Chyba nie lubi cioci, bo mial sie rodzic jutro i mielismy miec wspolnie urodziny 😁

Ja to z kolei ciagle sasiadke zalewam, bo zapominam waz od pralki wkladac do wanny 😁

Mlodej peklo dzislo gorne, wiec jutro lub pojutrze pewnie nowy zabek bedzie..

W pracy spotkalismy sie my z ta babka i ona jest 100% pewna, ze mi te kase placila, ale pow ze moze zaplacic drugi raz, wiec jak widac chyba nie tak bardzo pewna, bo ja bym sie klocila...
Dzien dobry juz nam nie mowi bo dziewczyny sie wstawily za mna, ze nie mogla mi placic, bo ja jestem o 7, a ona Jasia przyprowadza po 6..Czyli jakos sie tam wyjasnilo, choc niestety pieiedzy jeszcze nie dostarczyla..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrzeze sie wyjasnilo z tymi pieniedzmi a ta babka to chciala wyludzic darmowy miesiac w zlobku bo zobaczyla ze Ty nowa wiec jak zagra tą scenę z Toba to pewnie jej dyrektorka uwierzy a nie Tobie i miala by miesiac za darmo 🙃 ludzie sa cwani 🙂
Sandra czyli jutro impreza 😁 😁 😁 Ty mloda jestes ile Ci stuknęlo?? 😁
czyli mozna juz powiedziec ze Nadia ma 4 zebola 🙂 🙂 🙂
Moj maly dzisiaj spal az 4h w dzien dwa razy po dwie godzinki i dopiero o 21.30 zasnal na noc 🙂a zawsze ok 19-20 zasypia 😁 😁 😁
DZiewczyny musze sie Was zapytac myslicie ze ta sukienka bedzie odpowiednia na slub cywilny??chodzi mi o białą albo bezową 🙂
http://allegro.pl/item1079548599_piekna_suknia_sukienka_tifani_az_11_kolorow_tu_34.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ladna, choc nie wiem czy na zywo nie bedzie taka... nie wiem.. plazowa...
Nadia mi dopiero usnela, myslalam ze zwariuje przy tym lozeczku... dzisiaj tez od rana przy porodzie, ale biedna jeszcze sie meczy.. 😞(
Zadne dziecjo ie chce sie urodzic w omoje urodziny 😁
pozdrowionka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w week pojezdze po galeriach moze tam cos znajde 🙂bo na allegro to raczej nie kupie bo co zrobie jak nie bedzie dobrze lezec??:/
Oliwierekprzespal mi calutka noc SZOK!!! 😁 😁 😁 a o 7.20 wstal 😁
wczoraj Michal wygral kupon (on gra czasem w profesionalu czyli zakladach bukmacherskich 🙂) i odebralam sobie stoweczke hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, mój tata tez w to namiętnie gra, układa jakieś systemy a i tak groszaki wygrywa 😉
Fajnie, że Ci całą noc przespał, ostatni Grzes budzi się dośc często w nocy i regularnie o 3.00 zaczyna płakac i marudzić ;/
Mały Nauczył się wołac jeść albo pić jak jak mu się chce. Mówi AM AMA AMAMAMAM AMA AM i wiem, że coś chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj zeby tak moj wolal amamam jak chce jesc 😁 bo on to chyba nigdy glodny nie jest 🤨 🙂
Oliwierek to tylko DAĆ wola jak cos chce hehe i jak mowie ze NIE MOZNA to mowi NE albo Źi 😁 😁 😁D: i chyba zaczyna rozumiec ze ja to jego mama 🤪bo jak jest w lozeczku i chce wyjsc to wtedy wola MAMA MAMA 😁 😁 😁
no nasze Szkraby wchodza juz w ten wiek ze zaczynaja powoli cos mowic i rozumiec 😁 😁 😁 😁
Oli znowu nie spal 7h!!! o 19 padł i kurcze o 20.15 sie obudzil wypoczety 😲 😲 😲 szok Michal go teraz usypia ale chyba musze zaraz do nich wkroczyc bo nie daje rady hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu a ja wczoraj to myslalam ze szlag mnie trafi 😠 😠 😠 zasnal dopieroo 22.30 😲 ale przez ten caly czas tak marudzil ze szok co go klade w lozeczku to wstaje,jak bujam ryczy,to posadzilam go w koncu w naszym lozku znowu zle znowu marudzi i placze na rekach noscic tez zle no mowie Ci Kasia koszmar a spiacy byl taki ze masakra 🤨 nawet jak siedzial to glowa mu leciala 🙂nie mogl zasnac ale w koncu sie udalo 😁
Marta to sobie leniuchuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff znalazlam w koncu sukienke 😁 jak nic nie znajde w sklepach to zamowie ktoras z tych
http://www.figl.pl/sklep/produkt/509-sukienka_princeska
http://www.figl.pl/sklep/produkt/496-sukienka_z_kokarda
ewentualnie ta fioletową
http://www.figl.pl/sklep/produkt/497-sukienka_z_kokarda
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no do kolan bo w takich najlepiej wygladam 🙂 mi tezwlasnie ta pierwsza najbardziej sie podoba 😁
Oliwierek dzisiaj strasznie duzo spi najpierw rano spal 2h50min o 10.50 sie obudzil i teraz znowu o 14 zasnal i spi juz godzinke 🙂 ma słaby dzien chyba dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba tylko my, bo Marta wraca dopiero w niedzielę. Nie wiem co z Agniesią, miała przecież kłopoty z mężem, może nie ma głowy by tutaj z nami popisać, a z Sandra nie wiem co się dzieje 🤨 znając życie korzystają ze świeżego powietrza 😉

miałam ochotę na czerwone pazurki.. i pomalowałam sobie na kolor czerwony, choć bardzo rzadko takie noszę 😉 a co! lato w końcu 😉 a skoro lato, to warto jakies 'żywe' kolorki sobie kupić 🙂

Ja własnie czekam az Grześ wstanie. Spi już 2 godzinki, zdazyłam pojechać do sklepu zrobić zakupy 😉 jak wróciłam to z Grzesiem spał tez mój M hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...