Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia może4sz jak najbardziej nazywać mnie Gosią2 😉 nie widzę problemu;p;p 😉 😉

A mi się Kub ze spaniem przestawił o godzinę 😉 wstaje o 7.30 (z reguły go budzę bo by jeszcze spał;p) idzie spać w południe o 12.30 i wieczorem nie o 19.00 zaczynamy wieczorne zwyczaje a o 20 😉 i wreszcie zasypia szybko i spokojnie! 😉 wprawdzie na rękach ale nie muszę się męczyć przynajmniej długo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mloda juz z poltorej miesiaca, jest na jednej drzemce i doskonale sobie radzi...

Ja maks do roczku bym karmila malucha.. ale sie jakos zlozylo,ze do 8miesiaca ja karmilam...

Moje dziecko wywalilo mi wszystko z szafy.. ale przynajmniej cisza i spokoj.. i moge spokojnie na lapie posiedziec...
wywalilo juz wszystko, wiec chyba koniec wolego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Straszna wiadomość. No ale widocznie tak miało być. Bardzo współczuję rodzicom..też nie wyobrażam sobie ich cierpienia.

Kasiu u nas cycuś już daawno pożegnany. No i dzięki temu całe noce przesypiamy więc uważam, że to była bardzo dobra decyzja 🙂 🙂 Gabi idzie spać o 20 i przynajmniej do 6 śpi bez przerwy - a jeśli się przebudzi o tej 6 to dostaje butlę i śpi dalej. Chociaż teraz coraz częściej wytrzymuje już do całkowitego obudzenia ok. 8 🙂
Czym dłużej będziesz karmiła Kasiu tym bardziej będzie z niego cycuś mamy 🙂 Nie myślałaś, że już czas???? Potem będzie naprawdę trudno - a Grześ już taki duży chłopak.
Dzisiaj jestem bardzo zmęczona. Idę zaraz się wykąpać, położę się i oglądniemy jakiś filmik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus z tego co wyczytalam to jakas laska nick sobie zmienila tzn nowe konto 🤔
Moj tez odkod odstawilam go od cycka to cale noce przesypia 🙂 🙂 🙂
ale teraz z tym smoczkiem nie moze sie rozstac na chwile no chyba ze czyms zajety to niepamieta o nim 🙂
Wlasnie przyszedl do nas Michala ojciec wyobrazcie sobie ze nie widzial Oliwierka od Bożego Narodzenia 😲 😲 😲 a mieszka z 400m od nas 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1.cz napisał(a):
GoGr, a kto to napisał o śmierci Bartusia posta?? Chyba jakaś nowa osoba....


Na październiku napisała Daria...
a na tym profilu Bartusia napisała jedna z forumowiczek.. z jakiegoś powodu założyła nowe konto i inny nick...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle laski z grudnia 2009 założyły sobie nowe, swoje prywatne forum, by nikt inny do nich nie zaglądał. Jak dla mnie trochę się tym wszystkim zachłysnęly i zapomniały, że to forum publiczne, dostępne dla każdego. A ten nick misisipi2 to jest agak. Przesada co te laski wyprawiają, no ale chciały mieć swoje forum to mają 🙂 Mogłabym wiele więcej o nich napisać, ale zostawię swoje uwagi dla siebie..

Marta, pewnie że myślałam o odstawieniu małeog od cyca, ale za każdym razem jak jęczy w nocy to jest mi go tak żal, że się łamię 😞 a w ciągu dnia to sam do mnie idzie, głaszcze po cycusiu.. no i jak mam mu nie dać.. 😞

Jutro chyba nad morze pojedziemy z małym 🙂 Cel jest taki, żeby nabrać trochę piasku morskiego do akwarium 🙂 no i ja do swojego też nabiorę, bo chcę od nowa urządzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Martus tak jest z tym jego ojcem w sumie Michal nie chcial go na chrzciach i slubie wiesz jego ojciec lubi sobie wypic i wogole dziwny typek z niego 😮 zreszta jego mama tez mieszka tak blisko a przychodzi do Oliwierka raz na 2 miesiace na doslownie 10minut!!! Michal nie chce miec z nimi nic wspolnego taka rodzina, nawet zlotowki nie dolozyli do slubu moja mama kupowala garnitur Michalowi czaicie???....
Kasia cos tam czytalam o tych grudiowkach ze swoje forum zalozyly zeby nikt ich nie czytal bezsens 🤔 🤔 🤔dziwne laski luty2010 tez swoje prywatne forum zalozyly 🤔 🤔 prywatne forum - bez przesady 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o, to nie wiedziałam, że luty też się odseparował..
paranoja 🙂
swoją drogą grudniówki takie rzeczy tam wypisywały, że głowa mała... to była istna skarbnica wiadomości na temat tamtych uzytkowniczek. Ktoś zainteresowany konkretną osobą może bez problemu sprawdzić wszystko.. teraz myślą, że są anonimowe w sieci, pozmieniały nicki itp. Ale zapomniały, że to co pisały tutaj już zostanie i będzie w internecie.. Za późno się trochę opamiętały.

Gosia, współczuje takich teściów 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...