Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no za mnie też trzymajcie 😜 mój mi mówi żeby spała nago, a ja nie umiem spac nago i nie usnę i powiedziałam mu zeby kupił mi jakas ładną bielizne do spania 😁 Bo obecna koszula nocna, ogólnie moje ubrania do spania mu nie pasują 😜
U nas ten teges od jakiegoś tygodnia codziennie, ale jak Wam pisałam, satysfakcja z mojej strony prawie zerowa chociaz znów chciałabym poczuć jak to jest być napalona 😜 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj dziewczyny to ja też trzymam za Was kciuki 😉
Kasia a seksowna bielizna to świetny pomysł 😉 Ja bym na miejscu Twojego się ie zastanawiała tylko biegła do sklepu;p;p
A co do spania nago - ja uwielbiam 😁 trochę mnie tylko wkurzało jak kub się w nocy budził bo jak wstawałam musiałam się ubrać;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2, no ja nie lubię jakoś nago 😜
ale to nie ja mam kupic bieliznę tylko mąż 😜

kurnaaa!!! wiecie ile naliczyli mi prowizji od sprzedaży auta? 79 zł. Nosz k**** nie doczytałam regulaminu i mam za swoje. W sumie mam do zapłaty 99 zł bo 15 zł wystawienie auta i resztę miałam swoich opłat. 99 zł to 1/9 ceny tego auta, no porazka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey laseczki... 🙂
a ja nie lubie nago bo mi cycki spadaja 😁 heheh...Co do bielizny do spania to tez sredmio podchodzi pod punkt seksowna 😁 mam w zyrafki, klapouchego itp 🙂)

Oki ide do wanny, bo Darek poszedl z mloda pchodzic przed dom, wiec mam chwilke dla siebie 😁 choc pewnie zanim zdaze wejsc do lazienki wroca 😁 wiec lece pedze ... buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Gosia2, no ja nie lubię jakoś nago 😜
ale to nie ja mam kupic bieliznę tylko mąż 😜


No zrozumiałam Cię dobrze;p i napisałam, że na miejscu Twojego męża biegłabym do sklepu z bielizną 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie najlepsza niedziela...
Kubek dzisiaj wyjątkowo już wykąpany i biega w swoim żabkowym szlafroczku po domu czekając aż łaskawie zrobię mu kaszkę i uśpię;p
Ale niech jeszcze poczeka 😉 NIe lubię jak zasypia za wcześnie bo potem za wcześnie chce wstać;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie byłam jeszcze, musze się wybrać. A gdzie idziesz Manka na kontrolę? na kadłubka?

A dziś niedziela u mnie do D! wstałam wczesniej by poczytac jeszcze do zalki i zaraz po mnie stał mały. No to go ubrałam , było ok, potem nagle się jakos poślizgnął, broda walnął o podłogę i zaczeło się, histeria niemiłosierna, żadne z nas nie mogło go uspokoić, doszło do tego że sami na siebie potem wrzeszczeliśmy a Grzesiek na nas. Jakies 40 minut przed szkołą wiozłam go do moich rodziców bo z mezem byłby non stop jazgot. A u moich rodziców spokoj i cisza, Grześ jak nie ten. Przyjechaliśmy potem do domu po 16 i znów pisk i tak do 19.00... non stop ryczał.. przez to my jak zwykle, co niedziele pokłóceni, prawie spakowani...

no i nie mam okresu, jakoś z wyliczeń wyszło, że jeśli mam nadal 28 dniiowy cykl to powinnam mieć okres wczoraj albo dzisiaj.. a tu dupa, nic nie ma, ale licze, że się unormuje. Nie chcciałabym miec teraz drugiego.. nie w tej sytuacji jaka jest w domu...

dobra, to lecę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co Kasiu my narazie przenieslismy sie do Gorzowa, no i tutaj ide do ortopedy, ortopedy z polecenia tak wiec mysle ze jakis spoko bedzie. Wiesz jesli chodzi o okres to mi sie jeszcze nie skonczyl juz mam jakos tydzien, masakra jakas, fajniej bylo bez okresu. Nasz Kacperek na roczek dostal taki samochodzik-jezdzik, ze siada i nozkami sie moze odpychac i jechac. No i po roczku wszyscy goscie wyszli, a moj maz z tesciowa stali w ogrodzie, a obok nich Kacperek przy jezdziku. Oparl sie o niego, jezdzik sie przewrocil, a Kacperek przelecial przez niego. Ja wtedy bylam w kuchni i nie wiedzialam co sie dzieje, placz okropny, szybko podbieglam wzielam go na rece, krew lała sie potwornie, cala moja bluzka upackana, ale to nie wazne. Kacperka nie moglismy uspokoic, a krew nie chciala sie zatamowac. Jakos udalo nam sie ogarnac, ale plakal z bolu niesamowicie. Tak sie cieszylismy, ze na roczku sie wymeczyl to w nocy bedziec super spal, a tu dupa budzil sie co chwile, bo go tak strasznie bolalo, musielismy dawac czopki przeciwbolowe. A rano balismy sie odslonic zaluzje, mial strasznie spuchnieta warge 😞 ale wiecie od tego momentu juz nie chcial smoczka no i tak sie oduczyl.
Kasiu my tez z mezem bardzo czesto sie klocimy, odkad urodzil sie Kacperek to wydaje mi sie ze tak wszystko jest inaczej, gorzej miedzy nami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Ale miałam do nadrobienia znowu 🙂 My wróciliśmy z wesela 🙂 Było super - trochę się pobawiliśmy i odstresowaliśmy 🙂 gabi była z dziadkami. Jak dzisiaj mnie zobaczyła to nie chciała się ode mnie oderwać - cały czas chodziła przy mojej nodze jakby się bała, że znowu ją zostawię.
Wczoraj 1,5 godziny moja mama nie mogła jej uspokoić - tak ryczała!! No ale w końcu zasnęła ponownie.

Manka ja nie byłam na kontroli u ortopedy...a Twój synek to miała naprawdę niezłe zakończenie swojego roczku 😞 Biedny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nawet nie widzealam ze trzeba isc na kontrole jak dziecko juz chodzi ☺️
Manka dobrze ze "tylko" warge rozsiął a nie główke...biedactwo 😞
Moj Oli wstal dzisiaj o 5.40!!!!!!!!! DALAM MU MLEKO I MYSAAM ZE ZNOWU ZASNIE ALE niestety ehhh 🙂 a teraz jest 8.40 i widze ze juz go kladzie 🙂 czyli pewnie o 16 czy 17 znowu mi padnie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manka, dobrze, że to tylko warga, bo z opsiu wyglądało to na bardzo groźny wypadek 😞

Gosia, Oli pobija rekordy ze wstawaniem. A o której on chodzi wieczorem spać? Może połóz go godzinkę później to i godizne później Ci wstanie. O 5.40 to Grzesiu zwykle dostaje cycka i przewraca się na drugi bok, jego zegar ustawił się tak że średnio wstaje o 8.00 a ja razem z nim 🙂

Marta, Gabi zareagowała bardzo podobnie jak Grzesiu wczoraj, jak przyjechałam ze szkoły to od razu chciał do mnie i nie puszczał.

A mały własnie mi usypia, jak wstanie to dostanie kaszkę i wyjdziemy na dwór bo ładne słoneczko. Idę na pocztę wysłać do ubezpieczyciela że sprzedałam autko, żeby potem nie było jajec jakby był tamtym fordem jakis wypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
tak dziewczyny cale szczescie ze to byla tylko warga,ale po upadku wygladalo to strasznie 😞
moj Kacperek wstaje zazwyczaj przed 8, a kladziemy go okolo 20.30.
Goshe no to twoj oliwierek to ranny ptaszek 🙂 a ty pracujesz czy nie??
Jesli chodzi o zmiane czasu, to zmieniamy 31 października 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi niedziela na sprzątaniu zleciała 😞 zatkał się zlew w kuchni.. no istny armagedon.. nawet kret nie mógł mu dać rady:/ burdel, że masakra a tu skrzetny Kuba łazi i wszedzie nos chce wtryniać... Spanie mu się znowu przestawiło (chyba osłabiony jest przez tę chorobę) zasypia (dosłownie odpada po 11) i śpi tak różnie od 1,5 do 3 godz.. potem wieczorem kąpiel i do spania znowu 🙂 dzisiaj obudził się o 22 a potem do rana już przespał 😉
Wieczorem mój chciał mu przyjemność zrobić i przygotował wannę pełną piany do kąpieli a Kuba co na to? stał w tej wannie i nie zaczął się myć dopóki tej piany nie wyjął;p
Ja już wczoraj padałam.. a ten mały skubaniec znów zaczyna cyrki odstawiać na syropki.. chyba mu się znudziły:/
Czekam teraz na kołyskę i mogę sobie rodzić 😁 kurde.. żeby to tak można było zaplanować;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wrocilismy od ortopedy 🙂 wszystko jest wporzadku 🙂
najpierw pan doktor kazal wziazc kacperka w bucikach za raczke i sie przejsc, pozniej bez bucikow ale juz sam, ale niestety sam nie chcial bo sie bal pana doktora, wiec wzielam go za raczke, nastepnie kazal sciagnac rajstopki i patrzal na stopki, troszke powyginal mu nozki, zeby posprawdzac, no i na tym badanie sie skonczylo, takze wszystko jest ok, cale szczescie 🙂
Dziewczyny przynioslam reklame z Lidla i jest promocja na pampersy 39,99 zl od dzisiaj, no i na soczki sa za 1,99 zl tak wiec sie oplaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w rosmanie kupilam dzisiaj pampery za 41zl tez promocja jest 🙂 tylko jak kupuje te premium care 🙂 soczkow juz nie kupuje od dawna maly pije albo kartonki albo kubusia play albo normalny sok np. fortuna w szklaneczce
GoGr hehe no wlasnie moj Oi tez piany nie lubi hehehe ostatnio tatus mu tak jak u Was narobil pianki w wannie a on nie chcial w niej siedziec 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kołyskę 😁 jak ją składałam (bo oczywiście nie mogłam się doczekać aż mój z pracy wróci 😜) to cieszyłam się jak murzynek bateryjką:P:P:P
[URL=http://img837.imageshack.us/i/25102010807.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1291/25102010807.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...