Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
100 latek dla Grzesia i Kubusia od Nas 😜
Jeju jak strasznie deszcze pada u Nas, tak wali w parapet, ze masakra.
U nas Kacperek dzisiaj nie spal w ciagu dnia i juz padl. Od wczoraj ma taka masakre na pupe, ze szok. Nigdy tak az nie mial, zrobil kupke i tam czasami wiadomo sie odparzyla. No ale teraz to juz jest przegiecie, ma az wyżartą skore, chodzi i pokazuje na pupe ała, jeju nie chce zeby go przebierac, jak sie kapiemy to na stojaco, nie moze siadac, no mowie masakra jakas, jak mu nie zejdzie do jutra to chyba sie przejedziemy na dyzur do szpitala niech cos przepisuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, Gosi2 Kubuś miał też odparzony tyłek, może ona coś Ci doradzi?
może doraźnie posmaruj sucocremem albo tormentiol czy jakos tak.
Ja Grześkowi zwykle po zmianie pieluchy zasypuje jajca i tyłek pudrem.
Oby się Kacperkowi zagoiło szybko 😞

u nas też leje cały dzień i to dość mocno..

Marta, fajnie, że dojechaliscie cało i zdrowo do rodziców, teraz tylko podróż w góry. to już jutro? 🙂

idę do fryzjera 15 lutego 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu czesto zmieniam pieluszke Kacperkowi i za kazdym razem smaruje sudocremem, jak mu smaruje to az ciarki mi przechodza po skorze, widzimy z mezem jak strasznie sie meczy. Jejku jeszcze nie mial czegos takiego naprawde 😞 bidulek 😞
Skonczyly sie Dady nawet nie jechalam kupic nowych, zakladam narazie pampery, az mu sie dupcia nie zagoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja bylam u fryzjera tydzien temu, robilam sobie odrosty, bo juz mialam straszne. No i odwazylam sie sciac wloski, mialam takiej dlugosci za ramie, a teraz mam troszke za ucho, tzn fachowo sie mowi, ze mam fryzure scieta na boba, cokolwiek to znaczy 😜 ale wiecie co fajnie sie czuje w takich wlosach, myslalam, ze nie bede mogla sie przyzwyczaic, ze ciezko mi bedzie w takich wlosach, bo zawsze mialam dlugie, ale wlasnie jest super 🙂 Fajnie jak przyszlam od fryzjera, weszlam do domu Kacperek sie na mnie patrzyl z takim dziwnym usmieszkiem 🙂 ach pocieszne te nasze dzieciaczki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to powiem Ci ze odkąd odstawiłam Grzeska od cyca, robi mi po 4-5 kup dziennie, są one różnej konsystencji i trzeba na prawde szybko działac, by od nich pupy nie odparzyć.

Jak dla mnie nie pozostaje nic inneog tylko czekać az unormuje się tam wszystko, tzn w układzie pokarmowym dzieci, a to odparzenie jakoś skutecznie zaleczyć.
Kurcze, gdyby była Gosia2 to by podsunęła Tobie pomysł jak ona sobie z tym poradziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a brakuje Tobie karmienia cyckiem? bo mi jakos w ogóle. Myslałam ze będe rozpaczać, a tu nic takiego nie ma. Grzesiu zawsze sie przekomarza i kaze pokazać sobie cycusia i wtedy krzywi się i pokazuje ze nie jest smaczny 😉

dobra, popiszę jeszcze pracę mgr.

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co Kasiu w pewnym sensie brakuje mi karmienia, ale odziwo Kacperek tak szybko o nim zapomnial, ze szok, teraz mija miesiac, jak odstawilam go od cycusia, a zeby zapomniec o nim to zajelo mu zaledwie kilka dni, no to sukces. Teraz kolejny krok to oduczyc Kacperka picia wody z butli w nocy, no i w ciagu dnia np nie zasnie jak mu nie dam butli w woda, jak go nauczyc samodzielnego zasypiania?? czy Wasze dzieciaczki juz nie pija z butli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey,najlepszy sposo b t bieganie z golym dupskiem... termentiol tez jest dobry, nawet bardzo dobry... bo to dosc silny preparat...

Nadia z butelki nie pije tak od 1,5 miesiaca... jak wychodzimy z domku to pije normalnie ze szklanki/ kubka a jak siedzimy w chacie to ma wode w niekapku....

U nas z zasypianiem masakra ogolnie, bo wydziera sie w nieboglosy az tata mnie nie zmieni... przy mnie newrusiata jakas.. 😞 a dzisiaj darek sie przenosi do mamy.. i bede miala szal z zasypianiem... 😞 masakra...

Heh jedyne co bede miala w tym roku na Walentynki, to Nadii szczepienie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, Grzesiu co jakiś czas wypija 200 ml kakao, poza tym wcina ser żołty, więc nabiału mu nie brakuje 🙂

Marzena, jak Kacperkowi chce się pić to powinnac mu chyba dawac, ja nie ograniczam Grzesiowi picia, kiedy chce to pije, nawet w nocy pytam się go czy chce pić, od roczku pije z takiego niekapka, znaczy się butelka lovi ale gwint plastikowy. Zresztą ja w nocy też raz przynajmniej moczę dzioba w butelce bo pic mi się chce 😉

ja pamiętma termentiol smarowałam na trądzik, bo jak dojrzewałam miałam z tym straszne problemy, i maść pomagała trochę, choć była dośc tłusta 🤢

Sandra, a moze oprócz sczepienia będzie coś miłego? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w nocy mlodej absolutnie nie daje nic do picia, a na pewno sie jej nie pytam 🙂 bo juz by bla rozbudzona i za cholere by spac nie poszla 😁

Ale co do wody, jesli rzeczywyscie pije, bo mu sie chce to dawaj.. Nadia np przy zasypianiu wymysla a to pic a to mniam mnian... i nie dostaje bo to typowe wymysly zeby nie isc spac..

Wredna jestem i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez czasem pije z tego niekapka lovi 360 ale juz raczej wszystko z normalnego kubka albo przez slomki uwielbia 🙂tylko to kakao jeszcze z butli doi hehe 🙂
u nas naszczescie w nocy nie ma picia 🙂 ale przed snem Oli tez strasznie wymysla a to kakao a to kaka hehe 🙂 ale ja tez twarda jestem heh
Sandra a w walentynki to jeszczewszystko moze sie zdarzyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Kasiu, Darek mi dzisiaj powiedzla ze jesli raz sie wyprowadzi na pewno juz do nas nie wroci.. w sensie do mnie... 😞
Tqkqa byla moja decyzja i musze teraz poniesc jej konsekwencje..

Dzisiaj mam istny zlobek w domu 🙂 juz trojka dzieci sie od rana przewinela...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandruś - :*:*Buziaki na pocieszenie, domyślam się, że nie czujesz się teraz super 😞 Gabi nadal pije mleko w nocy. Ok 5-6 się budzi i siędomaga czasami wcześniej. Z butli nadal pije właśnie mleczko. Ostatnio kupiliśmy z Tommy Tippy kubek ze słomką i w dzień pije wodę czy herbatkę właśnie z tego.

Kasiu wyjeżdżamy jutro rano. Dzisiaj jeszcze nocka u rodziców 🙂 Właśnie mój M usypia Gabi ,bo nie spała dzisiaj w dzień. Wieczorem idę sobie gdzieś z przyjaciółką na babskie pogaduchy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...