Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tak szybciutko 😉 czasu nie mam...

Sandra trzymaj się mocno - czego tylko możesz!! Dasz radę 😘

Marzena - na pupę zawsze tormentiol 😉 nam zupełnie spękany tyłek (aż do krwi normalnie) w jedną noc zaleczył 🙂 tylko trzeba go gęsto smarować 🙂

Proszę jeszcze o głosiki na Zuzkę i spadam 🙂 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo też było wszystko dostępne 🙂
Zamawiałam znajomej tę wodę toaletową "Midnight pearl" i tak mnie korciło żeby sobie też wziąć:P 🙂 ALe może innym razem.. strasznie mi się podoba ale zamówiłam sobie podkład z giordani bo fajne są i na "MP" szkoda mi już kasy...:P
Łeb mi pęka a musze wracać do rozdartego Mateuszka;p Tata śpi a nie bawi się z nim więc mały się buntuje;p;p

Sandra jak Nadia?? Biedulka sie pewnie nieźle wymęczyła... strasznie mi szkoda takich małych szkrabów 😞

P.S. O głosiki proszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie się ta woda midnight pearl jakos nie podoba, za ciężki zapach dla mnie.
Podoba mi się za to ta magnoliowa z pierwszych stron 🙂
a ja dla siebie zamówiłam sobie tylko mleczko 3 w 1 do demakijazu to za 9.90 różowo białe, uwielbiam je! 🙂

Gosia, oriflame ogólnie wychodzi wg mnie drożej. Bo za kazdy produkt zamówiony masz punkty, musisz tych punktów uzbierać min. 100 zeby być zwolnioną z opłaty 5 zł, inaczej bulisz, do tego 2,50 wsadzają Ci pakiet 3 katalogów 🙂 także ja zawsze mam do zamówienia + 7,50 doliczane. Kurier kosztuje 10 zł, chyba ze masz pow. 100PP
a kosmetyki dla konsultantki sa chyba 23% tańsze czy nawet więcej. Np. zamówiłam wodę GG white dla mamy, kosztuje w katalogu 56.90, a dla konsultantek cena wynosi 43,77. Cos jest za 19.90, to dla nas jest za 15,31 - także o tyle groszaków płacisz mniej 🙂

mnie denerwuje ten caly COK z oriflame. mamy tam tak wolnych pracowników, normalnie jak leniwce, kasjerka to każdy banknot Ci oberzy pod światłem czy fałszywy nie jest.. ;p
widzą mnie tam tylko co odbiór paczki 🙂


Marzena, jak pupa Kacpra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zwykle te 100 pkt mam 🙂 nie mam tylko jak robię drugie zamówienie w katalogu bo ktoś się obudzi, że coś jeszcze chce ale wtedy uprzedzam, że za przesyłkę płaci klient a nie ja 🙂

Katalogi i tak kupuję bo u mnie każdy by swój chciał mieć 😁

Czasem klnę, że poo co mi to w ogóle ale jakoś nie mogę zrezygnować 😁
A co do tej wody Kasia to mi znów ta z pierwszej str nie podchodzi:P:P

NIe wiem czy byłyście przed tem ale Kubę włączyłam do kamerki i Wam machał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie NAdusia jest w szpitalu 😞 podejrzenie rotawirusa...
Sandra napisala:

Hej-Nadia w szptalu, podejrzewam rotawirusa ale to jeszcze nie potwierdzone.Wczoraj o 20 zaczela wymiotowac.Pojechalam z nia do szpitala. Miala niedobory we krwi ale dali wybor zostajemy czy dom,oczywiscie pojechalam do domku. 30 minut pozniej przestaa tolerowac wode. Tak wiec wrocilysmy do szpitala. Spalam godzine na podlodze a na 6 do pracy. Jak dzieci usną to sie zwalniam, ide do domu po ciuchy i wracam do malej, teraz z nia babcia siedzi.Byla proba podania jej herbaty ale wszystko oddala- wiecsame kropowki.Posiweu nie mozna zrobic bo nie ma czym kupy zrobic..

tak mi szkodaNadusi ze szok przypomnialo mi sie jak Oli byl tydzien w szpitalu=, tez na rotawirusa.. tydzien czasu pod kroplowkami ale on mial wtedy 7 tygodni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie miałam się pytac co z Nadią a tu takie smutne wieści.. 😞 niech się oboje trzymają dzielnie!

byłam u lekarza, wszystko ok, macica ładnie się powiększa, wszystko zamknięte 🙂 mam usg wyznaczone na 3.03, a kolejna wizyta 7.03, w drugą rocznice mojego ślubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
ojeju bidulka Nadia, duzo buziaczkow od Nas, niech szybciutko wraca do zdrowka.
Kasiu super, ze u Ciebie wszystko wporzadku.
U nas pupa juz lepiej, chociaz jeszcze nie tak jak byc powinna.
Gosiu a powiedz mi czy ta masc moge kupic bez recepty czy musze isc do lekarza najpierw??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia super ze wszytsko dobrze z dzidzia 😁 jeszcze miesiac do USG 🙂
Sandra duzo duzo zdrowka dla Nadusi:*:*:* dzienla a niej dziewczynka szybko pokona tego wirusa!!!
Wiecie co zauwazylam ze Oliwierek znou zaczal lepiej mowic juz go wszyscy moga zrozumiec 😁 Pani w autobusie z nim gadala sobie dzisiaj hehe i cwaniak sie zrobil normalnie 🙂szukalam jego 2 smoczki, szukam i szukam po caym domu a on siedzi na łóżku i sie przyglada co robie i po 10 minutach(ja juz wsciekla bo znalesc nie moge 😠 🙂 ) mowi MAMA WIAJJE i tak 3 razy powtorzyl czyli mama w wiadrze bo wiajo to wiadro 😁 i co sie okazalo smoczki w wiaderku byly 🤪 chyba przypomnialo mu sie ze tam je schowal heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...