Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
my juz po wizycie u dermatologa, Kacperek ma skazę białkową, najpierw mam mu smarować maścią advantan przez 5 dni, pozniej jakas maść robioną dostał - jutro mam do odebrania, a na końcu smarować kremem emolium, jesli chodzi o kąpiel to tez kapac w tych kosmetykac emolium.
Jaka piekna pogoda sie zrobila, normalnie prawdziwa wiosna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu no na buzce ma te plamy od jakiegos czasu, tylko ze jak bylam u pediatry to nic nie mowila ze to skaza, dopiero teraz jak poszlam do dermatologa.
No naprawde mam nadzieje, ze mu to minie.
No ale pogoda naprawde dzisiaj piekna byla, prognozy na kolejne dni tez sa fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Grzesiowi przestały nawrać te plamki/skorupki na policzkach - więc nie wiem tak na prawdę od czego to było. Póki co buzia czysta 🙂

kurcze, czy Wam też dziecaki przesikują pampersy? od paru ni chodzimy w oryginalnych bo skonczyły się na biedronkowe no i dziś zmieniłam mu o 17 pampera z zamiarem takim zeby pochodził w nim już do wieczora ( ok 20.00 ), 3 godziny spoko jak na pampera - pomyslałam. Ja patrze, a jakoś o 19 całe spodnie mokre, body też.. a paper taki napompowany że szok 😲 fakt, Grzesiek dużo pije, na raz potrafi 200 ml wypic wody z sokiem, no ale mimo wszystko jestem zdziwiona ze tak zybko przeciekają..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja uzywam juz tylko biedronkowych i na 3 godziny spokojnie wystarczyla. Moj Kacperek juz po domu nie chodzi w pieluszce, wola juz na nocniczek 🙂 tylko do spania mu zakladam no i jak gdzies wychodzimy. Acha no i do spania zakladam mu Dade i spokojnie cala noc wystarcza. Oj moj Kacperek tez bardzo duzo pije 😜
Kasiu a jakie zakladasz Grzesiowi? 5?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabi też na raz potrafi wypić cały soczek z kartonika, albo butlę wody. Ale pampersów nie przesikuje 😉 Widocznie Grzesiu dużo siusia 🙂 Nic na to nie poradzisz Kasiu - może zmień mu pampersy na większe. My teraz kupiliśmy rozm. 5. Po wypłacie skoczę do biedrony i też spróbuję te dady jak tak zachwalacie 😉 Zaraz lecę do sklepu z meblami kuchennymi z prośbą o wycenę naszej kuchni, a potem po Gabrysię i lecimy od razu na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Gabi ściąga pampersa i siada na nocnik, ale chyba tylko dwa czy trzy razy udało się zrobić siusiu. Miałam postanowienie, że będzie latała już bez pieluchy w domu, ale boję się, że zrobi gdzies kupsko 🙂 🙂
Dzisiaj ostatni dzień do pracy i prawie tydzień wolnego 🙂 🙂 Yupppiiiii!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo, moje dziecko dzisiaj bylo 8 h na dworze... nie spala i dopiero zasnela 20 45 🙂

Nadunia na pierwszym miejsciu na liscie rezerwowej do przedszkola, czyli tak jak mialo byc 😁

Ja sie bardzo ciesze, bo czw pt krocej pracuje 😁 wiec superowo 🙂)

jutro nadii mocz do badania musze zawiezc na kontrole i w piatek isc ja osluchac..

A ja teraz chodze z soba po lekarzach i sie diagnozuje, bo mam uczucie ciezkosci na klacie i normalnie oddechu mi brakuje... niestety poderzenie astmy, choc ja bardziej uderzam w tlo nerwowe, ale zobaczymy.. jutro odbieram RTG pluc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nio dokladnie skurcze mialas, a teraz zapieprzasz..!!!


Sandra, nikt za mnie tego nie zrobi ;/ wszelkie obowiązki domowe spadły na mnie, a domu nie moge zapuścić... zrobiłam ten błąd, ze wszystko d razu za faceta robiłam i mam za swoje, teraz palcem nie kiwnie.. no, moze raz na parę tygodni smieci wyrzuci jak na prawde jest już ciężki kosz..

na szczęci dawkowałam sobie sprzątanie, jedno okienko i odpoczynek, dlatego tak długo mi to zajęło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...