Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej

kupiłam sobie prze chwilą staniki do karmienia 🙂
http://allegro.pl/80c-2szt-bialy-czarny-biustonosz-do-karmienia-i1689548287.html mam nadzieję, że sie sprawdzą 🙂
mysle ze to dobra cena, tym bardziej za 2 sztuki. Ja kiedys w smyku kupowałam za 29,90 jedną sztukę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manka27 napisał(a):
hej 🙂
Kasiu super to lozeczko, fajnie wyglada w pokoiku Grzesia, tak przytulnie 🙂 A Grzesiu juz bedzie normaalnie spal w tym lozku, tak??ja mojego Kacpra balabym sie polozyc, bo by zlecial, tak sie wierci 😜


dzis pozedł tam na drzemkę, usnał w 5 minut, wieczorem go kładziemy a on dziki szał i ucieka stamtąd i woła mnie do sypialni. W efekcie usnął na naszym łozku, potem go przełozymy. ZObaczymy jak będzie jutro.
A co do spadnięcia, to podłoże mu gruby koc ale nie powinien nic sobie zrobić bo z naszego łózka póki co nie spadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajnie Grzes wyglada w nowym lozeczku 😁 😁 😁 ja to tez bym sie bala zeby Oliwier spal w takim bp on tez tak sie wierci ze masakra 🙂 zasypia z glowa na poduszcze a budzi sie z nogami na niej heheh
DZisiaj w zlobku nawet nie zamarudzil, nie zaplakal i zasnal ladnie ze wszystkimi dziecmi w polodnie 😁 jaki on dorosly 🙂 🙂 🙂
uciekam spac 😁 bo dzisiaj Oli po 21 zasnal 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiesz Kasiu bedzie musial sie oswoic, ze jednak bedzie juz sam w pokoiku, ze ma nowe lozeczko 🙂 Kurcze ja wogole sobie nie wyobrazam spac w osobnym pokoju, bez Kacpra, przesypia cale noce, ale ja jakos nie widze tego 😞
Gosia super ze Oli tak radzi sobie bez rodzicow, oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, my mamy sypialnie na przeciwko jego pokoju. Będziemy zostawiac otwarte drzwi u nas i u niego i gdy zachce to moze do nas przyjść 🙂

No to supoer, ze Oli tak ładnie dzis zachowywał sie w złobku 🙂
Gosia a jak tam z opieką? Przewijają często? dobrze karmią? no i czy korzysta tam Oli z nocnika? 🙂

a my przestajemy uzywac oryginalnych pampersów na noc. Prez pomysłkę załozyłam mu na noc te FITTI z biedronki - nic sie nie stało, nie przesiikał ani nic z tych rzeczy, wiec stwierdziłam, ze bedziemy ich juz ciągle uzywac. Fitti albo dada, zalezy co w rękę wpadnie 🙂 ( choc fitti mają ta wae ze mają tak mocne zapięcie, ze jak ie odlepi tasme to nie zlaepi ie ich spowrotem, więc kiepsko jeli chce sie szybko na nocnik wysadzic. natomiast wczoraj przesikał mi oryginalnego pampersa - za duzo pił i bokiem gdzie mu uleciało.
Drugi malec będzie od początku w dada 🙂 kupiłam mu juz rozmiar 1, a potem zaczne juz dwójki mu kupowac 🙂 jedynie co to chusteczki pampersa zostawie na początek.

ide spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pospalismy! w trójkę do 9.45 😲 chyba nigdy Grzes tak długo nie spał, a przez to i mi nie chciało sie podnosic. Dzis u nas będzie upalnie, juz ociekam potem mimo ze nic praktycznbie nie robie - te hormony ;/

pamietacie jak 2 lata temu lkezałysmy z brzuchami , wszystko spuchniete, wiatraki chodzące na maxa? ah, to były czasy 🙂
odziwo póki co w ogóle nie mam spuchniętych nóg - nic a nic, tfu tfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manka Nadia tez sie baaaardzo wierci, a spi juz na takim lozku ponad pol roku, do tej pory spadla raz... wiec nie ma tragedii 🙂 Tes ja klade glowa w jedna strone, a za chwile odwrocona w druga jest

Kasiu nie wiem jak u Olinka w zlobkum ale u nas sa wszystkie dzieci przewijane o konkretnych godzinach po sniadaniu, przed obiadem i po spaniu, cztku trzy razy dziennie, No i wiadomo jak sie komus cos przytrafi wmiedzyczasie smierdzacego, no to przewijany 🙂 nie biega z kupa do konkretnej godziny. A co do jedzenia, to u nas dzieci maja baaaardzo duze porcje i czasem jestem w wielkim szoku, ze to zjedza....
8 sniadanie- chlen i zupa mleczna
10- II sniadanie sok lub owoc
11 - obiad dwudaniowy
14- podwieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra tak pytałam z ciekawosci bo pamiętam jak Marta się denerwowała ze Gabi potrafiła z kupa latac i żadna jej nie przewinęła.

Jutro jedziemy rano z Grzesiem na basen http://cwlaguna.pl/
dzis kupiłam mu pieluchy do wody z rossamna ( rogi to! 17 zł za 10 sztuk 😞 ) ale wyszło taniej niż kara za zanieczyszczenie wody 😁
ja tez wchodze na teren basenu ale nie dupska zanurzac bo nie mogę przez ten krążek - za duże ryzyko infekcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Kasia jak sie czujesz ??
Co u was dziewczyny?


TFU TFU nie zapeszając dobrze 🙂
zadnego kłucia w szyjce ani żadnego uwierania. Czasmai mały sie ułozy na pęcherzu, ale to normalne 🙂
w poniedziałek mam wizytę więc zobaczymy co powie. mam nadzieje ze ładnie się tam wszystko "zassało" i szyjka jest dobrze zabezpieczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zamówiłam przed chwila na allegro zabawki dla Grzesia na drugie urodzinki:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1701899284
http://allegro.pl/show_item.php?item=1701899260
będą od moich rodziców i od moich dziadków.

Jeszcze myslimy co od drugich dziadków 🙂
a WY co planujecie na urodzinki dawac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Kasiu i jak tam bylo na basenie? Grzesiowi sie podobalo? ja tez kupuje na basen te pieluchy z rossmana 😉
my dzisiaj bylismy w kauflandzie i wpadl nam w oko taki quad byl przeceniony o 50 % kosztowal jakies 95 zl i sie zastanawialismy, ale nie kupilismy narazie, powiedzielismy o tym quadzie tesciowej i ta wziela i pojechala kupic kacperkowi na urodziny 😜 jutro musimy do niej pojechac i zrobic przymiarke bo wrazie co mozna oddac w ciagu 5 dni 🙂 nie mam pojecia co my mu kupimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja nie wiem Kasia jak z tym przewijaniem u Oliwierka w zlobku ale on narazie zostaje tam max 4h-5h i w piatek Pani raz mu zmienila 🙂on na nocnik nie siada, od razu na deske i na kibelek, dzisiaj wieczorkiem np pieknie zawolal i zrobil siku i kupke 😁 a jaki byl z siebie dumny ze kupe zrobil heheh
my na urodzinki chyba mu laptopa zabawkowego kupimy, jakis pociag bo inne samochody go wogole nie interesuja narazie przynajmniej 🙂
jutro ostatni dzien do pracy i 2 dni wolne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej 🙂
ale dzis pustki tutaj

na basenie było ok, choć Grzes się trochę bał. nie chciał pływać w kole, ciągle chciał ze mną , a ze ja nie mogłam tyłka zamoczyć więc chodziłam z nim po brodzikach 😁 ale bardzo mu sie podobało na basenie ze sztucznymi falami 🙂

a niedawno wócilismy z M z kina, bylismy na kac vegas w bankoku - polecam 🙂 można się nieźle pośmiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
A my to sie wogole nie zastanawialismy jeszcze, ale raczej nie kupie zabawek... pomysle w sumie jeszcze 🙂

Dzisiaj zaplacilismy za wakacje. Jupi!!!!!!!! a od wczoraj nie moge znalezc portfela..... 😞 albo zgubilam, albo Nadia posiala 😞(


a miałas w portfelu takze dokumenty? ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE!!! 😁 wszystkie juz sie obronily 😁 😁 😁
dzuisiaj jak zaprowadzalam Oliwierka to plakal 😞 i ja prawie z nim az mnie sciskalo w gardle 😞 ale Pani mowi ze dzieci tak maja i to trwa ok 2 tygodni...
a posilki ma tak jak u Sandry 🙂 chyba we wszystkich panstwowych jest podobnie 🙂
o 12 ide po niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, na pewno się przyzwyczai.. mnie tez by scisnęło jakby Grzes za mną płakał 😞 jestem ciekawa jak pójdzie o przedszkola czy szopki będzie odtawiał. Młodszy na pewno w złobku bęzie chlipał..

Sandra, wiziałam na FB, gratulacje 🙂 no to juz żana z nas nie musi martwic sie o dalszą edukacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...