Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wow, Gosia, no to super! W NIemczech zupełnei inne życie będzie, myślę, że łatwiejsze! No i język sobie podszkolisz, a Oli moze się nauczy niemieckiego 🙂
zczerze, to Ci zazdroszczę, bo od zawsze chciałam mieszkać w Niemczech..

a z wyprawką już mam spokój, jedynie zostało mleko modyfikowane i szare mydło dla mnie do szpitala i wsio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na pewno bedziemy tesknic ale na swieta bedziemy przyjezdzac i rodzice tez do nas beda przyjezdzacw koncu to tylko 850km od mojego domu 😁

caly czas sie zastanawiam jak to bedzie...przeciez ja to wogole niemieckiego nie znam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, no to poznasz język. To będzie najlepsza szkoła jezykowa! Nawet nie wiesz ile bym dała zeby nauczyc się niemieckiego. A Michał zna język?
Jak teraz czytaj sobie rozmówki, kup jakiś samouczek i łap podstawowe zwroty. Reszta przyjdzie juz na miejscu. W 2 lata będziesz śmigac po niemiecku zobaczysz 🙂
No to wychodzi, że Oli pójdzie tam do przedszkola i do szkoły jak zamierzacie z 4 lata zostac? ten to wogóle szybko język załapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zna troszke ale slabo tyle co ze szkoly...
nie do szkoly na pewno tam nie pojdzie do przedszkola moze ale wolalabym Polskiego jak bedzie taka mozliwosc narazie nie wiem jak to bedzie moze ja bede siedziala z nim w domu a Michal sam pracowal??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Gosia no to fajnie ze Michal dostal lepsza prace, lepiej platna napewno, wiesz jeslis sie wam nie bedzie podobac zawsze mozna wrocic 🙂 hehe
no Kasiu to zostalo ci juz tylko rodzic 🙂 a jak tam ten krazek? wszystko wporzadku jest?
my dzisiaj wielkie pakowanie, bo jutro jedziemy nad morze na tydzien 🙂 masakra jakas ile toreb 🤪 a tu jeszcze to by sie zabralo i tamto 😜 wozek, lozeczko turystyczne, ehhh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

oj Marzena wiem cos na temat pakowania.. jak jechalismy tylko na 2 dni na święta na wieś to było roche toreb a najwięcej rzeczy oczywiście Grzesia 🙂
a krążek trzyma się 🙂nic nie uwiera ale dzis w nocy kilka razy mały obił się o szyjkę i kuło dośc mocno, ale przestało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyo 🙂 Ja w pracy siedze 🙂

Dzisiaj do tesciowej mala zawozimy i odbieramy w czwartek :0 a niech sie babcia naciesy, w koncu caly miesiac jej nie widziala 🙂 bo w senatoprium byla...
Ja z kolei jestem minimalista jkesli chodzi o pakowane 🙂 hehe... gdyby nie leki to bym sie na wyjazd w jedna walizke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dziecko po wizycie u fryzjera 😁
zdjecie niewyrazne bo z koma 🙂
Tyl ma zostawiony dlugi za ramiona i srodek sie stawia
🙂 A moja mam sie do mnei nei odzywa hehehe

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/zdjcie0095dm.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7492/zdjcie0095dm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane....tak jak pisałyście jestem pochłonięta budową i nie mam kompletnie czasu na brzuszkowanie 😞 😞 Teraz jestem z Gabi u moich rodziców, ale jutro wracam na budowę, a Gabi zostaje tutaj do niedzieli.

Gosiu, super, że Michał znalazł pracę. Nie chcę Cię straszyć ale na początku będzie Ci tam na pewno samej bardzo ciężko. Spróbuj od razu znaleźć sobie jakąś koleżankę, Polkę, bo zwariujesz od siedzenia w domku. Moja przyjaciółka wytrzymała 2 lata i wróciła...bez męża. Fajnie byłoby gdyby Michał miał jakieś normalne godziny pracy - no a co do języka to nauczysz się 😉 Nie będziesz miała wyjścia - może zapiszesz się do jakiejś szkoły językowej...

Kasiu, super, że wyprawka już skompletowana....masz już z głowy przynajmniej 🙂 Sandra - zazdroszczę wakacji 🙂 A podróż samolotem to pikuś 😉 Nie ma się czego bać - na dobrą sprawę samolot to najbezpieczniejszy środek lokomocji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko dopiero dzisiaj do komputera siadam 🙂 od pon w pracy i wogole czasu nie mialam na nic...
ja tam sie nie boje ze bede sama bo we Wroclawiu tez bylam sama z malym nie mialam zadnych kolezanek tylko ja, Michal i Oli 🙂 takze przyzwyczajona jestem hehe
Oli juz sie przyzwyczail do zlobka chociaz ma jeszcze chwile pojękiwania
Wyjazd Michala juz tajk blisko ... 🤨 dzisiaj zamawialmy tort na wtorek bo urodzinki bedziemy wtedy wyprawiac 🙂
Nadia jaka ma modna fryzure hehe 😁 moj Oli to uwielbia jak mu scinam wloski sam maszynke przynosi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, wprowadzacie się już w sierpniu tak jak wspomniałaś? pewnie już wykończeniówka wewnątrz prawda? 🙂

Gosia, Marta podsuneła dobry pomysł z tą szkołą językową jesli znajzieszna nią czas, wtedy będzie okazja do podszkolenia się w niemieckim, i znalezienia tamtejszych znajomych 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, mam nadzieję, że uda się wprowadzić w sierpniu. Jeszcze naprawdę dużo roboty nas czeka...pewnie będzie tak że część zrobimy i sie wprowadzimy, a dopiero potem będziemy kończyć resztę.

Gosiu, pewnie, że dasz rade 😉 Ale ja osobiście jakoś bałabym się wyjeżdżać na obczyznę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...